نصب آپشن برای دنا (دزدگیر/ سانروف / روکش و...)

مدیر انجمن: milad IV

ارسال پست
mohammad202020
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: samand83

Re: نصب آپشن برای دنا (دزدگیر/ سانروف / روکش و...)

پست توسط mohammad202020 » 18 دسامبر 2016, 17:57

دوستان سلام.دنا دزدگیر فابریک داره مثل سمند؟
نمایه کاربر
SLR 722E
دنده 1
نوع خودرو: Mazda3 FL/ L90E2
محل اقامت: IRAN 63

پست توسط SLR 722E » 18 دسامبر 2016, 19:57

دزد گیر فابریک داره دنا ولی تصویری اگر بخاید ببندید مدل 8500 آپکو احتمالا دارن.
Mercedes-Benz.The Best or Nothingتصویر
massun
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: دنا
محل اقامت: اهواز - زیر آفتاب داغ

پست توسط massun » 19 دسامبر 2016, 09:15

سلام

کلا بیخیال سانروف بشم ؟

نمایندگی اهواز میگفت بدلیل ستون در سقف بالای سر راننده امکان گذاشتن سانروف وجود نداره و پلیس مجوز نمیده برای دنا
mkomasi

پست توسط mkomasi » 22 دسامبر 2016, 17:22

دوستان لطفا راهنمایی کنید بالاخره برای دنا دزدگیر تصویری که استارتر روی ریموت هم داشته باشه میشه نصب کرد یانه و چه مدلی به دنا میخوره که آدم نصب کنه چون من از یه جا پرسیدم گفتن بهتر روی دنا دزدگیر نصب نکنی چون سیستم برقش یه کم خنگه و معمولا مسشکل پیدا میکنه اگه کسی نصب کرده و راضیه لطفا مدلش و اینکه کجا نصب کرده رو لطفا بگه ممنون میشم؟
نمایه کاربر
m_alikhani
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
محل اقامت: گیلان

پست توسط m_alikhani » 22 دسامبر 2016, 20:42

mkomasi نوشته شده:دوستان لطفا راهنمایی کنید بالاخره برای دنا دزدگیر تصویری که استارتر روی ریموت هم داشته باشه میشه نصب کرد یانه و چه مدلی به دنا میخوره که آدم نصب کنه چون من از یه جا پرسیدم گفتن بهتر روی دنا دزدگیر نصب نکنی چون سیستم برقش یه کم خنگه و معمولا مسشکل پیدا میکنه اگه کسی نصب کرده و راضیه لطفا مدلش و اینکه کجا نصب کرده رو لطفا بگه ممنون میشم؟
سلام،

تو دفترچه ماشین نوشته که گارانتی ماشین رو ابطال میکنه. اگر دقت کنید نوشته که حتی دزدگیرهای استاندارد! به همین خاطر پیشنهاد میکنم که این کارو نکنید. خود دزدگیر ماشین به نظر من کافیه، به هر دلیلی هر یک از درب های ماشین باز بشه صدا میده دیگه :) کلا سیستم برقی ماشین 2 مدل هست، اکوماکس و اس ام اس، فقط در هنگام خرید دزدگیر متوجه این موضوع باشید که سیستم برقی ماشین شما کدومه و دزدگیری رو بگیرید که باهاش سازگاره. دزدگیرهایی هستن که سوکت فابریکی هستن و مثلا اگه خیلی واجب شد که برای مسائل برقی به نمایندگی مراجعه کنید میتونی بازش کنید مثلا...!
mkomasi

پست توسط mkomasi » 22 دسامبر 2016, 21:29

سلام،

تو دفترچه ماشین نوشته که گارانتی ماشین رو ابطال میکنه. اگر دقت کنید نوشته که حتی دزدگیرهای استاندارد! به همین خاطر پیشنهاد میکنم که این کارو نکنید. خود دزدگیر ماشین به نظر من کافیه، به هر دلیلی هر یک از درب های ماشین باز بشه صدا میده دیگه :) کلا سیستم برقی ماشین 2 مدل هست، اکوماکس و اس ام اس، فقط در هنگام خرید دزدگیر متوجه این موضوع باشید که سیستم برقی ماشین شما کدومه و دزدگیری رو بگیرید که باهاش سازگاره. دزدگیرهایی هستن که سوکت فابریکی هستن و مثلا اگه خیلی واجب شد که برای مسائل برقی به نمایندگی مراجعه کنید میتونی بازش کنید مثلا...![/quote]

خود آپکو که الان یه نوع برای دنا گذاشته مجیکار هم هست ولی حیف استارت از راه دور نداره اگه داشت عالی میشد همونو می بستیم راحت
massun
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: اهواز - زیر آفتاب داغ

پست توسط massun » 23 دسامبر 2016, 10:56

سلام

برای استارتر باید اموبلایزر رو قطع کنن که خیلی ریسکش بالاس
shansi
شروع حركت
نوع خودرو: Dena

پست توسط shansi » 24 دسامبر 2016, 19:29

سلام دوستان
به نظر من دزدگیر هیچ فایده ای نداره.خودم یه مدت خیلی دنبال دزدگیر بودم و حتی خواستم از طریق آپکو اقدام کنم تما بعد از تحقیقات به این نتیجه رسیدم که بهتره دستگاه ردیاب خودرو بگیرم که قایلیت خاموش کردن خودرو از راه دور هم داشته باشه
moph

پست توسط moph » 01 ژانویه 2017, 21:36

سلام.خسته نباشید.می خوام برای دنا اسپویلر نصب کنم.باید سفارش بدم یا آماده میتونم گیر بیارم.اگه امکانش هست راهنماییم کنین.متشکرم.
نمایه کاربر
samansaba
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: PERSHIA
محل اقامت: نسا_جاده چالوس

پست توسط samansaba » 16 فوریه 2017, 09:09

SLR 722E نوشته شده:ممنون دوست عزیز.
تودوزی از جهاتی خوبه و از جهاتی هم جالب نیست.اولین بحثش هزینشه که کاملا محسوس بالاتر روکشه .دوم اینکه صندلی ها کامل باید در بیاد و حالا این وسط اگر حساس باشید بدنه ماشین زخمی بشه یا تودوزی کار کمی بی دقتی کنه مشکل ساز میشه.مزایاش هم که روشن هست بسته به مهارت تودوزی کار میتونه خیلی فیکس و شیک کار رو در بیاره و البته با چرم با دوام تر که ماندگاری بیشتری داره.شخصا بعد از جستجوی چندین مورد روکش به نتایجی رسیدم.یکی اینکه روکش فابریک برای دنا به اندازه پژو زیاد نیست که خوب طبیعی هم هست چون تعداد کمتری دنا تولید و خرید شده نسبت به انواع پژو در طول این سالیان طولانی.روکش های با پارچه فابریک در بازار هست در بسته بندی که میگن عینا پارچه خود ماشن میشه و این زیاد جالب نیست.انواع دیگری به تعداد محدود از نوع تمام چرم و ترکیبی چرم پارچه هست از چند برند مختلف شخصا نوع تمام چرم رو دوست دارم.نوع دیسک دار یا پشت برجسته هم هست که بهش طبی هم میگن ولی زیاد دوست نداشتم.قیمت ها هم از 170 تا 300 . طرح مارون متاسفانه وقتی روی ماشین برای تست گزاشتم زیاد جالب نشد برای تودوزی دو رنگ کرم و مشکی.نهایتا نوع تمام چرم سوزنی کرم فابریک دنا رو پیدا کردم که خوشبختانه بعد نصب هم خوب در اومد :smile:

تصویر
سلام
واقعا رنگ خوب و خوش رنگی رو انتخاب کردید
مبارکتون باشه ... :hb:
نسل سوخته ...!!!
ارسال پست

بازگشت به “دنا - Dena”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان