مباحث کلی پبرامون نویگیشن (NAVI) دنا

مدیر انجمن: milad IV

ارسال پست
نمایه کاربر
babak1388
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 141SL و 206 تیپ 2

Re: مباحث کلی پبرامون نویگیشن (NAVI) دنا

پست توسط babak1388 » 08 آپریل 2016, 17:01

یک سوال برام پیش اومده:
ایرانخودرو که خودش مموری نقشه رو روی ماشین میده! پس شما چرا دنبال دستکاری نویگیشن هستید؟
مال ایران خودرو ایرادی داره؟ قدیمیه؟

نمایه کاربر
daniel 08523
دنده 1

پست توسط daniel 08523 » 08 آپریل 2016, 20:15

سلام
نرم افزار رهیابی که ایرانخودرو داده برند تارگت هست که اتفاقا از دقت و بروز بودن خوبی بهره میبره و فکر کنم واردکننده ضبط دنا هم شرکت راستی کار البرز باشه که ایرانخودرو الان تمام خدمات ضبط رو واگذار کرده به نمایندگی های تارگت (فککنم دوتا شرکت بهم ربط دارن)
خوب نرم افزار دیگه ای که برای دنا وجود داره نید هست که اونم از نظر دقت و بروز بودن خیلی خوبه و البته اینم بگم که نسخه1/7 نید بنظرم بهترین ui‏ رو بین نرم افزار های جی پی اس با نقشه ایران (نه فقط برای دنا) داره که واقعا زیبا و کاربردی هست و نویتل فکر نمیکنم نسبت به این ها هیچ حرفی برای گفتن داشته باشه
یه سوالم از دوستان شرکت ویرا سیستم دارم حالت عدم پخش فیلم حین حرکت رو برای دنا رو نمیشه مثل این حالت برای سانتافه اروپایی یا تنظیم ساعت لیفان 620 از طریق نرم افزاری حل کرد؟یه سوال دیگه هم که البته به اینجا بی ربطه ! رهیاب خودرو های دیار خودرو و هایما ایران خودرو رو شما تامین میکنید؟
راستی دوستان آپدیت 95 تارگت اومده میتونید با اون کارتش عضو بشید و آپدیتش کنید من خودم هنوز آپدیت نکردم فعلا گذاشتمش کنار از نید استفاده میکنم دوستان آپدیت کردید لطف کنید بگید چه تغییری کرده

donner48
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت

Re: RE: Re: مباحث کلی پبرامون نویگیشن (NAVI) دنا

پست توسط donner48 » 09 آپریل 2016, 19:11

babak1388 نوشته شده:یک سوال برام پیش اومده:
ایرانخودرو که خودش مموری نقشه رو روی ماشین میده! پس شما چرا دنبال دستکاری نویگیشن هستید؟
مال ایران خودرو ایرادی داره؟ قدیمیه؟
نقشه ها و برنامه ها هیچ کدام کامل و بدون نقص نیستند و هر شخصی بر حسب محدوده ای که زندگی میکنه با یکی راحت تره از طرفی مثلا با لینکی که من دادم شما میتوانید یک دیاگ هم داخل ضبط خودرو داشته باشید تا عملکرد موتور را بررسی و رفع عیب کنید .

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

mehdyagha
نوع خودرو: دنا

پست توسط mehdyagha » 12 آپریل 2016, 12:08

با سلام ..من مموری را از ایران خودرو گرفتم ولی هرچی میزنم مه پاره را پیدا نمیکنه.مشکل از کجاست. با تشکر

Nid_Public_Relations
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط Nid_Public_Relations » 12 آپریل 2016, 14:15

daniel 08523 نوشته شده:سلام
نرم افزار رهیابی که ایرانخودرو داده برند تارگت هست که اتفاقا از دقت و بروز بودن خوبی بهره میبره و فکر کنم واردکننده ضبط دنا هم شرکت راستی کار البرز باشه که ایرانخودرو الان تمام خدمات ضبط رو واگذار کرده به نمایندگی های تارگت (فککنم دوتا شرکت بهم ربط دارن)
خوب نرم افزار دیگه ای که برای دنا وجود داره نید هست که اونم از نظر دقت و بروز بودن خیلی خوبه و البته اینم بگم که نسخه1/7 نید بنظرم بهترین ui‏ رو بین نرم افزار های جی پی اس با نقشه ایران (نه فقط برای دنا) داره که واقعا زیبا و کاربردی هست و نویتل فکر نمیکنم نسبت به این ها هیچ حرفی برای گفتن داشته باشه
یه سوالم از دوستان شرکت ویرا سیستم دارم حالت عدم پخش فیلم حین حرکت رو برای دنا رو نمیشه مثل این حالت برای سانتافه اروپایی یا تنظیم ساعت لیفان 620 از طریق نرم افزاری حل کرد؟یه سوال دیگه هم که البته به اینجا بی ربطه ! رهیاب خودرو های دیار خودرو و هایما ایران خودرو رو شما تامین میکنید؟
راستی دوستان آپدیت 95 تارگت اومده میتونید با اون کارتش عضو بشید و آپدیتش کنید من خودم هنوز آپدیت نکردم فعلا گذاشتمش کنار از نید استفاده میکنم دوستان آپدیت کردید لطف کنید بگید چه تغییری کرده
سلام

ما برای پخش تصویر در هنگام حرکت برای خودروی دنا زمانی اختصاص ندادیم. ولی حتما امکانش وجود داره.
رهیاب خودروهای دیار و هایما رو هم ما تامین میکنیم.
از لطف شما هم سپاسگزاری میکنم.

Nid_Public_Relations
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط Nid_Public_Relations » 12 آپریل 2016, 14:16

mehdyagha نوشته شده:با سلام ..من مموری را از ایران خودرو گرفتم ولی هرچی میزنم مه پاره را پیدا نمیکنه.مشکل از کجاست. با تشکر
آنتن جی پی اس تعدادی از خودرهای دنا در هنگام مونتاژ بسته نشده و به احتمال زیاد خودرو شما از همون تعداده.

mehdyagha

پست توسط mehdyagha » 13 آپریل 2016, 11:52

با سلام ممنون از پاسختون. انتن جی پی اس را از کجا بگیرم

mehdyagha

پست توسط mehdyagha » 14 آپریل 2016, 19:53

با سلام امروز رفتم نمایندگی فرادید جی پی اس که هنگام نصب کفپوش سیمش را قطع کرده بودند وصل کرد سیستم را اپدیت کرد مشکل تنظیم نشدن ساعت حل شد.دوربین دنده. عقب هم نصب کرد.همچنین قابلیت پخش فایل تصویری هنگام حرکت را هم فعال کرد.جمعا صد وهشتاد پول گرفت.

ahmadira

پست توسط ahmadira » 22 آپریل 2016, 11:12

سلام
راهی هست که بشه ماشین رو از سایتی جایی با جی پی اس پیدا کرد؟

jarrahi.omid
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط jarrahi.omid » 13 ژوئن 2016, 01:12

سلام

بنده به دلیل خاصی با انواع GPS ها کار کردم و بین این همه بهترین GPS که ایراداتش بسیار کم بود همون SYGIC موبایل اندروید بود ، با تارگت هم کار کردم ولی متاسفانه قسمت جستجو بسیار ضعیف عمل میکنه یعنی آدرس مقصد رو بسختی بتونی توش پیدا کنی ، تا جایی که منو کلافه کرد و جدا" دیگه ازش استفاده نمیکنم و خیلی GPS لازم بودم ترجیح میدم با SYGIC موبایل کار کنم .

فکر میکنم دیتا بیس ضعیفی داشته باشه که نام خیابان ها و یا میدان ها و ... بسختی تو لیست پیش فرضش موجود هست .

بنده خوشم نیومد و دارم بررسی میکنم ببینم برنامه های بهتری برای این ضبط دنا پیدا میکنم که از این بهتر باشه

ارسال پست

بازگشت به “دنا - Dena”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان