مقایسه دنا با سمند سورن

مدیر انجمن: milad IV

TRUMP
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

Re: مقایسه دنا با سمند سورن

پست توسط TRUMP » 11 اکتبر 2015, 12:58

با سودش فکر کنم ۵۰م درمیاد
نه حدود 47.800 تموم ميشه كه چون فعلا 25 بيشتر ندارم اگه بخام وام هم بگيرم همينقدر پام درمياد ولي اينطوري ديگه دردسر ضامن و دوندگي بانكي هم ندارم حساب كردم چون قسطاي مسكن دو ماه ديگه تمومه ميتونم از پس قسطهاي اين بر بيام
حق با دوستان بود صفر برميدارم خيالم راحته به جاي اينكه خداي نكرده در آينده خرج ماشين بدون گارانتي كنم همون بهره اقساطش را ميدم مطمئن تره
kasra59
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 2000-DENA
محل اقامت: پشت لپ تاپ

پست توسط kasra59 » 11 اکتبر 2015, 19:49

TRUMP نوشته شده:
با سودش فکر کنم ۵۰م درمیاد
نه حدود 47.800 تموم ميشه كه چون فعلا 25 بيشتر ندارم اگه بخام وام هم بگيرم همينقدر پام درمياد ولي اينطوري ديگه دردسر ضامن و دوندگي بانكي هم ندارم حساب كردم چون قسطاي مسكن دو ماه ديگه تمومه ميتونم از پس قسطهاي اين بر بيام
حق با دوستان بود صفر برميدارم خيالم راحته به جاي اينكه خداي نكرده در آينده خرج ماشين بدون گارانتي كنم همون بهره اقساطش را ميدم مطمئن تره
چه رنگی میخوای برداری داداش؟
خسته نباشی دلاور،خدا قوت پهلوان...
2000دار ها لطفا بیان...
viewtopic.php?f=363&t=101997
نمایه کاربر
tactis
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت

پست توسط tactis » 28 اکتبر 2015, 09:08

سلام دوستان عزیز
بنده سمند دوگانه ef7 مدل آخر 91 دارم و 55 تا هم باهاش کار کردم...
قصد دارم تا قبل از اینکه به خرج های اساسی بیفته اونو تبدیل به احسنتش کنم. به همین علت تصمیم گرفتم با یه دنا تعویض کنم.
می خواستم از دوستانی که تجربه این پرش قهرمانانه رو داشتن!!!، بگن کار عاقلانه ای هست...
با توجه به اینکه میدونم کیفیت قطعات خیلی افت کرده و خیلی باید بریم نمایندگی و بیام ، دقیق نمی دونم کارم درسته با نه.
آخه سر این سمنده یادمه تا یه سال همش تو نمایندگی بودم. الانم که می خوام بفروشم به خاطر اینه که به مدل بالاتر بگیرم که دردسرش کمتر باشه، در حالیکه الان تقریبا به مرز پایداری خوبی رسیده این سمندم! و اذیت نمی کنه. فقط دیگه خیلی دلچسب نیست..

دوستان نظر بدن لطفا...
kasra59
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 2000-DENA
محل اقامت: پشت لپ تاپ

پست توسط kasra59 » 28 اکتبر 2015, 16:39

tactis نوشته شده:سلام دوستان عزیز
قصد دارم تا قبل از اینکه به خرج های اساسی بیفته اونو تبدیل به احسنتش کنم. به همین علت تصمیم گرفتم با یه دنا تعویض کنم.
می خواستم از دوستانی که تجربه این پرش قهرمانانه رو داشتن!!!، بگن کار عاقلانه ای هست...
با توجه به اینکه میدونم کیفیت قطعات خیلی افت کرده و خیلی باید بریم نمایندگی و بیام ، دقیق نمی دونم کارم درسته با نه.
آخه سر این سمنده یادمه تا یه سال همش تو نمایندگی بودم. الانم که می خوام بفروشم به خاطر اینه که به مدل بالاتر بگیرم که دردسرش کمتر باشه، در حالیکه الان تقریبا به مرز پایداری خوبی رسیده این سمندم! و اذیت نمی کنه. فقط دیگه خیلی دلچسب نیست..

دوستان نظر بدن لطفا...
دنا خوبم داره بدم داره ولی به هر حال باید بری نمایندگی تا۱۰۰۰۰
الان اگر ماشینت مشکل نداره مثل کنه بهش بچسب و اصلا نفروشش...
البته اگر نداره.اگر داره بفروشش دنا بگیر ولی اگر نه که نگهش دار و بجز ماشین خارجی عوضش نکن
خسته نباشی دلاور،خدا قوت پهلوان...
2000دار ها لطفا بیان...
viewtopic.php?f=363&t=101997
نمایه کاربر
behi60
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: تیبا SX
محل اقامت: کرج

پست توسط behi60 » 28 اکتبر 2015, 20:09

دوستان نظر بدن لطفا...
با سلام
اگر به فکر تعویض خودرو و تنوع هستید ارزش 10 ، 11 ملیون هزینه بیشتر رو داره
فقط خدا
mehrdad1371
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: l90 e2

پست توسط mehrdad1371 » 28 اکتبر 2015, 22:00

behi60 نوشته شده:

دوستان نظر بدن لطفا...
با سلام
اگر به فکر تعویض خودرو و تنوع هستید ارزش 10 ، 11 ملیون هزینه بیشتر رو داره
ولي نه قسطي

Sent from my iPhone using Tapatalk
نمایه کاربر
Wellbred Compressor
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Maxiama, 207

پست توسط Wellbred Compressor » 29 اکتبر 2015, 12:41

دوستان نظر بدن لطفا...
اگر ماشینی که دارید دیگه اذیتی نداره و به قول معروف کم و کاستی هاش رو خودتون راست و ریس کردید، کار عاقلانه ای نیست پرداخت بالای 10 میلیون بیشتر و خرید ماشینی که معلوم نیست قراره چطور از آب دربیاد. دنا در حوزه قیمتی خودش به هرحال ماشینی هست و عده ای هم برای ظاهر تغییر یافته و تعدادی آپشن جدید یا دلایل دیگری سمتش میرن که نظرشون قابل احترامه اما این نکات رو مد نظر داشه باشید که جز مواردی که گفتم چیز جدیدتری نسبت به سمند فعلیتون دریافت نخواهید کرد.
سواری عینا مشابه سمند هست.
موتور و گیربکس و تعلیق عینا سمند هست.
پلتفرم عینا همان سمنده.
هندلینگ که شامل پایداری و عملکرد در پیچ ها هست هم مشابه سمند هست و با دستکاری ارتفاع، رینگ و لاستیک میشه بهتر یا بدترش کرد.
زمان گارانتی اگر اشتباه نکنم یک سال یا 20000 کیلومتر نسبت به سایر خودروهای ایران خودرو بیشتر هست(البته مطمئن نیستم)

بد نیست، از دوستان یا اشنایان ماشین رو چند ساعتی اگر دارند قرض بگیرید و سواری باهاش رو تجربه کنید. اگر در بین آشنایان هم کسی نبود می تونید به عنوان خریدار با کسانی که آگهی فروش گذاشتند تماس بگیرید و ازشون بخواهید در صورت کاکرده بودن خودرو ماشین رو جایی بیارن و شما حداقل سواریش و به اصطلاح زیرپاش رو امتحان کنید.

موفق باشید
به هر چيزي که آسيبي کني، آن چيز جان گيرد
چُنان گردد که از عشقش بخيزد صد پريشاني!
yebordi
شروع حركت

پست توسط yebordi » 09 ژانویه 2016, 04:03

اساتید من 10 صفحه این تاپیک رو مطالعه کردم اکثرا بحث و کل کل بین دنا - پرشیا - سورن و ... است
به صورت خلاصه و مفید لطفا یکی بگه تفاوت های اصلی و فرعی دنا و سورن چیه ؟
نمایه کاربر
behi60
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: تیبا SX
محل اقامت: کرج

پست توسط behi60 » 09 ژانویه 2016, 08:01

در مورد تفاوتها اکثرا به تفاوتهای ظاهری و داخلی واقف هستند فقط میمونه امکانات بیشتر مثل سیستم صوتی تصویری، صندلی برقی، کلیدهای کنترل کننده روی فرمان و...
در مورد تفاوت شاسی فقط میشه به موردی که خود شرکت سازنده اعلام کرده اکتفا کرد که تقویت شاسی برای انتقال یکپارچه انرژی حاصل از تصادفات در تمام قسمتهای شاسی که اسمش رو HOOP STREES گذاشتن و توی یک کاتالوگ به زبان انگلیسی که احتمالا تهیه شده واسه خودروهای صادراتی خوندم
تفاوتهای فنی هم میشه به منیفولد فلزی و دریچه برقی گاز اشاره کرد
اگه دوستان اطلاعات تکمیلی دارن لطفا عرایض من رو کامل کنند
در ضمنECU دنا ساخت شرکت بوش هست و تا اونجایی که میدونم برای سمند ال ایکس و سورن کروز هستش.
فقط خدا
Sour
شروع حركت
نوع خودرو: LX EF7

پست توسط Sour » 10 ژانویه 2016, 01:51

سلام خدمت همه
ببخشید دوستان یه سوال داشتم که جاش اینجا نیست ولی خیلی ضروریه

1.دکمه های روی فرمان پژو پارس یاسورنELXسال کجا پیدا میشه؟

2.کل غربیلک فرمان ایربگ دار سمند چطوری میتونم بازش کنم و بیرون بیارم؟

لطفا اگه کسی اطلاعی داره، حتما راهنمایی کنید
ارسال پست

بازگشت به “دنا - Dena”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان