مسائل، سوالات و تغییرات سیستم پخش و مالتی مدیا دنا

مدیر انجمن: milad IV

ارسال پست
HamedEnzo
شروع حركت
نوع خودرو: Sonata LF Hybrid
محل اقامت: کرج

مسائل، سوالات و تغییرات سیستم پخش و مالتی مدیا دنا

پست توسط HamedEnzo » 26 آپریل 2015, 16:39

با عرض سلام خدمت همگی. بنظرم دیگه وقتش شده که یک بخش جدا در مورد سیستم پخش و دی وی دی دنا داشته باشیم تا سوالات و کارهایی که انجام شده و یا قصد انجامش رو داریم اینجا مطرح بشه.
اول از همه یه سوال برای خودم پیش اومده، اکثر سیستمهایی که قابلیت پخش دی وی دی و ویدئو را دارند این امکان رو هم دارند که راننده انتخاب کند که در حین رانندگی ویدئو پخش شود یا خیر، که معمولا این سیستمها از بالا یا پایین بودن ترمزدستی از این قابلیت استفاده میکنند. متاسفانه من در دنا یا حداقل ماشین خودم هیچ منویی در این رابطه پیدا نکردم و زمانی که ترمزدستی پایین باشد فقط صدا پخش میشود و بجای تصویر، نوشته ای با مضمون اینکه تماشای ویدئو در حین رانندگی غیرقانونی است نشان داده میشود و زمانی که ترمز دستی بالا باشد تصویر هم پخش میشود. از دوستان گرامی کسی این مشکل رو داشته؟ و اینکه چطور میشه این مشکل رو حل کرد و ما در حین رانندگی بتونیم کار غیر قانونی کنیم :wink:

HAI
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت

Re: مسائل، سوالات و تغییرات سیستم پخش و مالتی مدیا دنا

پست توسط HAI » 27 آپریل 2015, 13:21

نتایج پی گیری های من راجع به سیستم رهیاب و دوربین دنده عقب (در تبریز):
الف: رهیاب
1- نمایندگی آپکو، رهیاب آپکو را قابل نصب بر روی دنا ندانستند.

2- از چندین شماره تلفن دفتر مرکزی آپکو هیچکدام پاسخگویی غیر از پاسخگوی خودکار ندارند.

3- پشتیبان محترم (که دریایی از اطلاعات و معدن ادب و خوش رویی هستند!!!) معتقدند که فراخوان برای نصب رهیاب هرچند صادر می شود ولی به این زودی ها میسور نیست و حداقل باید دو ماهی انتظار کشید.

4- شرکت تارگت قیمت کارت را 70هزار تومان و هزینه ارسال به تبریز را 8 هزار تومان اعلام نمود و نصب را بسیار ساده دانست. در ضمن فقط نقشه های تارگت قابل استفاده هستند که باعث می شود در شهرهای فاقد نقشه و خارج از کشور هیچ گونه امکان استفاده ای وجود نداشته باشد.

5- در لیست 37 قلم شورای رقابت اشاره ای به رهیاب نشده است.

6- در 96440 بابت رهیاب شکایتی ثبت کردم که البته اوپراتور معتقد بود چون هیچکدام از دناها مجهز به رهیاب نیستند نتیجه ای نخواهد داشت.

ب: دوربین
5- نصاب های نسبتا معتبری معتقدند که سیستم منصوبه بر روی دنا قابلیت (پورت ورودی) نصب دوربین دنده عقب را ندارند (از جمله نماینده سیستم مالتی مدیای ایران خودرو و نمایندگی آپکو که از عبارت سیمانکاری پورت دوربین توسط ایران خودرو!! استفاده کرد). این در حالی است که قبلا دوستانی از این انجمن دوربین را نصب کرده اند و من قول ایشان را از هر نمایندگی معمولا کم اطلاعی معتبرتر می دانم. یکی از نصاب ها معتقد بود در برخی مدل های سال 93 این امکان وجود داشت ولی در مدل های جدید موجود نیست که به نظر من چندان حرف درستی نیست.

دوستان اگر می توانید در ابهام زدایی از این معما کمک کنید بسیار ممنون خواهم بود.
به نظر شما با این وصف بهتر نیست سیستم مولتی مدیا را با یک سیستم یونیورسال عوض کرد تا آن نمایشگر لمسی 7 اینچ، غیر از فیلم دیدن که به ندرت در ماشین لازم می شود، به درد دیگری هم بخورد؟

ali7117
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: DENA-peraid
محل اقامت: TABRIZ

پست توسط ali7117 » 27 آپریل 2015, 13:39

5- نصاب های نسبتا معتبری معتقدند که سیستم منصوبه بر روی دنا قابلیت (پورت ورودی) نصب دوربین دنده عقب را ندارند (از جمله نماینده سیستم مالتی مدیای ایران خودرو و نمایندگی آپکو که از عبارت سیمانکاری پورت دوربین توسط ایران خودرو!! استفاده کرد). این در حالی است که قبلا دوستانی از این انجمن دوربین را نصب کرده اند و من قول ایشان را از هر نمایندگی معمولا کم اطلاعی معتبرتر می دانم. یکی از نصاب ها معتقد بود در برخی مدل های سال 93 این امکان وجود داشت ولی در مدل های جدید موجود نیست که به نظر من چندان حرف درستی نیست.

به نظر شما با این وصف بهتر نیست سیستم مولتی مدیا را با یک سیستم یونیورسال عوض کرد تا آن نمایشگر لمسی 7 اینچ، غیر از فیلم دیدن که به ندرت در ماشین لازم می شود، به درد دیگری هم بخورد؟[/quote]
دوست عزیز در مورد دوربین دروغ گفتن برا من مدل 94 هست و امکان نصب دوربین داره اگه تبریز باشی ادرس بهت میدم

adeeb
شروع حركت
نوع خودرو: DENA
تماس:

پست توسط adeeb » 27 آپریل 2015, 13:45

HAI نوشته شده:نتایج پی گیری های من راجع به سیستم رهیاب و دوربین دنده عقب (در تبریز):
الف: رهیاب
1- نمایندگی آپکو، رهیاب آپکو را قابل نصب بر روی دنا ندانستند.

2- از چندین شماره تلفن دفتر مرکزی آپکو هیچکدام پاسخگویی غیر از پاسخگوی خودکار ندارند.

3- پشتیبان محترم (که دریایی از اطلاعات و معدن ادب و خوش رویی هستند!!!) معتقدند که فراخوان برای نصب رهیاب هرچند صادر می شود ولی به این زودی ها میسور نیست و حداقل باید دو ماهی انتظار کشید.

4- شرکت تارگت قیمت کارت را 70هزار تومان و هزینه ارسال به تبریز را 8 هزار تومان اعلام نمود و نصب را بسیار ساده دانست. در ضمن فقط نقشه های تارگت قابل استفاده هستند که باعث می شود در شهرهای فاقد نقشه و خارج از کشور هیچ گونه امکان استفاده ای وجود نداشته باشد.

5- در لیست 37 قلم شورای رقابت اشاره ای به رهیاب نشده است.

6- در 96440 بابت رهیاب شکایتی ثبت کردم که البته اوپراتور معتقد بود چون هیچکدام از دناها مجهز به رهیاب نیستند نتیجه ای نخواهد داشت.

به نظر شما با این وصف بهتر نیست سیستم مولتی مدیا را با یک سیستم یونیورسال عوض کرد تا آن نمایشگر لمسی 7 اینچ، غیر از فیلم دیدن که به ندرت در ماشین لازم می شود، به درد دیگری هم بخورد؟
با سلام:
دوست عزيز جهت اطلاع جنابعالي بنده دوربين دنده عقب با كيفيت بسيار عالي و دقيقا در قسمت وسط درب صندوق عقب نصب كردم و بسيار عالي و با كيفيت كار مي كند و با ديد بسيار خوب در شب
نصاب همين دوربين دنده عقب؛ سيستم غير فعال بودن پخش فايل هاي تصويري در زمان حركت را هم براي من حل كرد يم كابل را جامپر كردند و در تمام طول مسافرت پسرم سي دي هاي كارتوني را مي ديد.
به اميد خدا در هفته اينده برنامه نصب سيستم GPS كنترل (در صورت دزدي امكان رديابي در لحظه) به قمت حدود 250 تومن را در برنامه دارم
در مجموع سيستم مولتي مديا دنا بسيار عالي و حرفه اي است و من كاملا راضيم
يا علي- اديب ابطحي

Prator
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: IKCO DENA
محل اقامت: Tehran

پست توسط Prator » 27 آپریل 2015, 13:58

با سلام:
دوست عزيز جهت اطلاع جنابعالي بنده دوربين دنده عقب با كيفيت بسيار عالي و دقيقا در قسمت وسط درب صندوق عقب نصب كردم و بسيار عالي و با كيفيت كار مي كند و با ديد بسيار خوب در شب
نصاب همين دوربين دنده عقب؛ سيستم غير فعال بودن پخش فايل هاي تصويري در زمان حركت را هم براي من حل كرد يم كابل را جامپر كردند و در تمام طول مسافرت پسرم سي دي هاي كارتوني را مي ديد.
به اميد خدا در هفته اينده برنامه نصب سيستم GPS كنترل (در صورت دزدي امكان رديابي در لحظه) به قمت حدود 250 تومن را در برنامه دارم
در مجموع سيستم مولتي مديا دنا بسيار عالي و حرفه اي است و من كاملا راضيم
يا علي- اديب ابطحي[/quote]

جناب اديب ميشه يكم راجع به اين gps راهنمايي كنيد كه به چه صورت هست و عملكرد چه جوريه و قيمتش چنده؟
مممنون

mehdi_alex
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: DENA , 206V8
محل اقامت: آریا شهر

پست توسط mehdi_alex » 27 آپریل 2015, 14:42

جناب ادیب دوربین رو کجا نصب کردید؟ آیا راضی هستید؟ هزینه رو هم بفرمایید چقدر شد ؟ممنون

adeeb
شروع حركت
تماس:

پست توسط adeeb » 27 آپریل 2015, 14:51

mehdi_alex نوشته شده:جناب ادیب دوربین رو کجا نصب کردید؟ آیا راضی هستید؟ هزینه رو هم بفرمایید چقدر شد ؟ممنون
با سلام:
بنده دوربين دنده عقب با كيفيت بسيار عالي و دقيقا در قسمت وسط درب صندوق عقب نصب كردم و بسيار عالي و با كيفيت كار مي كند و با ديد بسيار خوب در شب
قيمت دوربين 230 هزار تومان و مبلغ 50 هزار تومان بابت نصب و جمعا 280 هزار تومان پرداخت شد
من كه بسيار راضي هستم
يا علي- اديب

adeeb
شروع حركت
تماس:

پست توسط adeeb » 27 آپریل 2015, 15:00

Prator نوشته شده:با سلام:
جناب اديب ميشه يكم راجع به اين gps راهنمايي كنيد كه به چه صورت هست و عملكرد چه جوريه و قيمتش چنده؟
مممنون
سيستم امنيتي است كه بجاي دزدگير جديدا بر روي خودرو ها نصب مي كنند و شامل يك برد الكترونيكي است كه سيم كارت روي ان نصب شده و در مدل هاي پيشرفته تر آن شامل ميكروفون نيز مي باشد
اين برد در ماشين پنهان مي شود (توسط نصاب سيستم هاي مولتي مديا) و ميكروفون ان نيز در يكي از لادري ها يا نقاطي كه براي هر خودرو متفاوت است در نزديكي صندلي راننده پنهان ي شود
در صورتيكه به هر دليل خداي نكرده خودرو سرقت شود با تماس با شماره موبايل سيم كارت داخل برد مي توانيد از طريق كامپيوتر يا موبايل اندروئيد موقعيت مكاني خودروي خود را ديده و در صورتيكه داخل ماشين مكالمه تلفني و يا حضوري انجام شود از طريق ميكروفون شنود نماييد
اين مختصري از عملكرد سيستم GPS رهياب است
قيمت اين دستگاها بسته به برند آن از حدود 230 تا 280 هزار تومان در نوسان است
لازم به ذكر است دراوردن سيستم نصب شده از داخل خودرو نياز به مجوز قانوني دارد و هر نصابي رسيك خارج كردن اين قطعه را نمي پذيرد چرا كه ممكن است طرف مورد نظر سارق باشد
يا علي- اديب ابطحي

Prator
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: IKCO DENA
محل اقامت: Tehran

پست توسط Prator » 27 آپریل 2015, 16:58

adeeb نوشته شده:
Prator نوشته شده:با سلام:
مممنون
سيستم امنيتي است كه بجاي دزدگير جديدا بر روي خودرو ها نصب مي كنند و شامل يك برد الكترونيكي است كه سيم كارت روي ان نصب شده و در مدل هاي پيشرفته تر آن شامل ميكروفون نيز مي باشد
اين برد در ماشين پنهان مي شود (توسط نصاب سيستم هاي مولتي مديا) و ميكروفون ان نيز در يكي از لادري ها يا نقاطي كه براي هر خودرو متفاوت است در نزديكي صندلي راننده پنهان ي شود
در صورتيكه به هر دليل خداي نكرده خودرو سرقت شود با تماس با شماره موبايل سيم كارت داخل برد مي توانيد از طريق كامپيوتر يا موبايل اندروئيد موقعيت مكاني خودروي خود را ديده و در صورتيكه داخل ماشين مكالمه تلفني و يا حضوري انجام شود از طريق ميكروفون شنود نماييد
اين مختصري از عملكرد سيستم GPS رهياب است
قيمت اين دستگاها بسته به برند آن از حدود 230 تا 280 هزار تومان در نوسان است
لازم به ذكر است دراوردن سيستم نصب شده از داخل خودرو نياز به مجوز قانوني دارد و هر نصابي رسيك خارج كردن اين قطعه را نمي پذيرد چرا كه ممكن است طرف مورد نظر سارق باشد
يا علي- اديب ابطحي
ممنوا از پاسختون
فقط يك سوال ديگه
شما تو چند پست بالاتر فرموديد دوربين دنده عقب رو ٢٣٠ تومن خريديد
چرا اينقدر گرون؟ من بيشترين قيمتي كه دارم ١٠٠ تومن هست
ويژگي خاصي داره؟
ميشه مشخصات و اسمش رو بزاريد

pouria_Sh2000
شروع حركت
نوع خودرو: تندر-دنا

پست توسط pouria_Sh2000 » 27 آپریل 2015, 19:20

با سلام خدمت دوستان
اقايون مشكل ساعت مولتي مديا را تونستيد حل كنيد؟

ارسال پست

بازگشت به “دنا - Dena”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: dr_mehry و 3 مهمان