مسائل، سوالات و تغییرات سیستم پخش و مالتی مدیا دنا

مدیر انجمن: milad IV

hamze
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: سورن elx
محل اقامت: بروجرد

Re: مسائل، سوالات و تغییرات سیستم پخش و مالتی مدیا دنا

پست توسط hamze » 16 ژولای 2017, 20:52

سلام
ببخشید چندذ سوال در مورد چخش دنا دارم
قدرت خروجی این ضبط رو در دفترچه راهنما ننوشته
صفحه نمایشش لمسیه یا معمولیه ؟؟؟؟
امکان تعویض فولدر داره ؟؟؟؟؟
در کل پخش دنا قویتره یا سورن کلاس 11؟؟؟
ممنون

neveda
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط neveda » 26 ژولای 2017, 17:45

سلام
دوستان ضبط من سوکت مموریش خراب شده دوستان کسی نقشه ای از سوکت مموری داره
منضورم همون سوکت جاییی که مموری جی پی اس میخوره

hadihr2011

پست توسط hadihr2011 » 29 ژولای 2017, 03:31

کسی میدونه منوی مخفی مالتی مدیا دنا چطور فعال میشه

habiba
شروع حركت
نوع خودرو: دنا

پست توسط habiba » 28 آگوست 2017, 08:26

dena95 نوشته شده:
adelarena نوشته شده:
dena95 نوشته شده:
adelarena نوشته شده:سلام
دوستان منم مشکل قاطی کردن کلیدهای رو فرمون رو پیدا کردم..گاهی که میخوام ولوم رو کم یا زیاد کنم میزنه تراک بعدی !!! راهکار چیه ؟
دوست عزیز این مشکل رو اکثرا دیر یا زود دچارش خواهیم شد چون کلید مدیا روی فرمان جنس خوبی نداره و با تعویض کلید مشکل حل میشه و چیز خاصی نیست. کلید خودش کیفیت خوبی نداره و باید با احتیاط و فشار کم به دکمه ها خراب شدن اونو به تعویق انداخت. کار کردن زیاد و فرسوده شدن اون باعث اشتباه عملکردن کلید میشه کمااینکه اگر هم از کلید کروز به دفعات زیاد مثل کلید مدیا استفاده کنیم اونم به سرنوشت خرابی کلید مدیا دچار بشه.
ممنون از جوابتون ..
ینی کلید جدید از نمایندگی بندازیم جنس اش بهتره ؟ یا همین جنسه؟
من خودم تا حالا عوض نکردم ولی میدونم دیر یا زود این اتفاق میافته چون ۲-۳ بار برای خودمم پیش اومد که به جای کم شدن صدا رفت آهنگ بعدی. از نمایندگی که میرم پیشش و خود مدیر فنی شون که دنا داره پرسیدم گفت اکثرا خراب میشه و براشون تعویض میکنیم. فکر کنم گفت تعویضیه بهتره
سلام این مشکل برای من پیش اومد بردم نمایندگی سفارش کلید نو دادن در صورتیکه اصلاً به کلید ارتباطی نداره بلکه این مربوط به صفحه تاچ مانیتور هست وقتی اثر انگشتهای متعدد روی مانیتور میماند موجب عملکرد نادرست آن میشود وقتی روی کلید ریموت فرمان میزنیم موجب عملکرد دوگانه با صفحه مانیتور میشود با پاک کردن صفحه نمایش با دستمال نرم و مرطوب همه چیز به وضعیت قبل بر میگردد. جنس کلیدهای ریموت جنس خوبی هست و هیچ مشکی ندارد و نیازی به بردن نمایندگی نیست :-P

نمایه کاربر
sasan_sa
شروع حركت
نوع خودرو: Citroen New C5

پست توسط sasan_sa » 03 سپتامبر 2017, 09:49

سلام به همه
من قبلا هم توي اين تاپيك به برخي از مشكلات سيستم مولتي مدياي دنا اشاره كرده بودم . مهمترين اونها عبارت بودند از :
1- عدم پخش random تراكهاي موسيقي از روي فلش مموري . يعني تو مود رندوم ، پخش تراكهاي موسيقي از الگوي خاصي تبعيت ميكنه و ده بار هم شما سيستم رو ريست كنيد يا فلش رو دربياريد و دوباره جا بزنيد بازهم همون تراكهاي قبلي بترتيب ثابت پخش ميشه . يعتي عملا چيزي بنام پخش رندوم وجود نداره .
2- شماره تلفنهاي گوشي موبايل بيشتر از تعداد 168 تا روي سيستم لود نميشه . يعني اگه شما تو كنتاكتهاي گوشي مثلا 500 تا شماره داشته باشيد فقط 168 تا شون روي سيستم مولتي مديا لود ميشه نه بيشتر.
3- وقتي راديو پخش ميشه و شما وارد سيستم نويگيشن ميشيد صداي راديو قطع نميشه و همزمان با پخش صداي راهنماي صوتي سيستم نويگيشن صداي راديو هم با تداخل پخش ميشه و شما بايد برگرديد روي راديو دستي صدا شو قطع كنيد تا بتونيد از مزاحمتش خلاص بشيد . بعضي اوقات هم صداي در حال پخش راديو حتي پس از زنگ خوردن موبايل كه با بلوتوث به سيتم وصله ، قطع نميشه و بازهم بايد اول دستي راديو رو خاموش كنيد تا بتونيد جواب موبايل رو بديد .
بسيار بسيار مسخره است . ايراداتي كه اجتناب از اونها جزو اولين نكات در طراحي سيستمهاي مولتي مدياست .
براي حل اين مشكلات كه فكر كردم با آپديت ممكنه حل بشه اول ديروز با يكي از نمايندگان شركت فراديد هماهنگ كردم برم پيشش. پشت تلفن بهم گفت همه سيستمهاي دنا همينجوري هستند ولي بيا يه آپديت بزنيم شايد تغييري كرد . رفتم و آپديت كرد و نشد . اومدم امروز با خود شركت فراديد تماس گرفتم و با كارشناس مربوط صحبت كردم كه در نهايت تعجب ايشون گفتند هر سه مورد جزو طبيعت و طراحي اين سيستمه و قابل حل نيست .
آدم چي بگه براي اين همه بلاهت و حماقتي كه در انتخاب اين سيستمها و كارگذاريشون روي خودروي لوكس وطني بخرج داده شده .
بازم از دوستان خواهش ميكنم اكه كسي اين سه مورد رو روي سيستمهاي خودشون تست كردند نتيجه رو اينجا اطلاع بدن ببينم آيا واقعا همه سيستمها اين مشكلات رو دارن يا شركت حال مواجه و حل مشكلات نرم افزاري بعضي از سيستمها رو نداره .

ahmad343
شروع حركت
نوع خودرو: دنا

پست توسط ahmad343 » 05 سپتامبر 2017, 01:10

دوستان ایا میشه سیستم پخش دیگه ای رو جایگزین کرد.با چنین ابعدی توی بازار موجود هست

mehran123

پست توسط mehran123 » 16 سپتامبر 2017, 10:29

سلام دوستان
چند روزی میشه که بلوتوث مشکل پیدا کرده و هرچه تلاش کردم نتونستم به گوشی کانکت بشم اصلاً گوشی رو پیدا نمیکنه
تا چند روز پیش درست بود و به هر گوشی کانکت میشد
کسی همچین مشکلی داشته؟

esmaeil1356
نوع خودرو: DENA PLUS

پست توسط esmaeil1356 » 17 سپتامبر 2017, 12:39

دوستان
با توجه به اينكه مدياي دنا پلاس گزينه مربوط به تلويزيون ديجيتال داره تا حالا كسي وصل كرده؟ كسي ميدونه از چه طريق بايد وصل بشه آيا بايد به همون پورت Aux وصل بشه يا اينكه حتما بايد پنل باز بشه و از پشت مديا وصل بشه لطفا راهنمائي كنيد

mehdinik59
نوع خودرو: دنا lx

پست توسط mehdinik59 » 20 سپتامبر 2017, 15:52

باند جلو سمت شاگرد ماشین من شروع کرد به خش خش. زنگ زدم به نمایندگی ضبط، گفت احتمالا سیمش اتصالی داره. ببر ایرانخودرو برات درست کنن. حالا احتمالا خودم بازش میکنم ببینم مشکل از اتصال سیم به باند هست یا نه!!!
فقط کسی میدونه که اگه بخوام باندها رو فقط با یه جنس خوب عوض کنم میشه یا نه؟
و اگه میشه با چه باند و چه مشخصاتی. ممنون.

saeed dena
شروع حركت
نوع خودرو: dena

پست توسط saeed dena » 21 سپتامبر 2017, 10:23

سلام به دوستان
میشه ی راهنمایی کنید تو مالتی مدیا دنا فیلم با چه کیفیتی پخش میکنه ؟
mkv mp4 پخش میکنه ؟
بعد پخش موزیک ویدئو فول اچ دی 1080 و 720 به چه صورتی ؟
و ضمنا برای عدم قطع ویدئو در حرکت باید چیکار کنم

ارسال پست

بازگشت به “دنا - Dena”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان