Haval H2 - هاوال اچ 2 - ( وارد کننده : عظیم خودرو )

تصویر هاوال H6 Haval ، M4 ، ولکس C30 ، وینگل 3 ، وینگل 5

مدیر انجمن: دينگاليگا

ارسال پست
احمد۵۴
نوع خودرو: مشخص نشده!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Haval H2 - هاوال اچ 2 - ( وارد کننده : عظیم خودرو )

پست توسط احمد۵۴ » 23 سپتامبر 2016, 01:58

چند روزه اسم هاوال دیگه تو سایت عظیم خودرو نیست
قبلا تو صفحه اولش تبلیغ هاوال بود
parsian_mobile_phons
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ندارم

پست توسط parsian_mobile_phons » 23 سپتامبر 2016, 12:27

احمد۵۴ نوشته شده:چند روزه اسم هاوال دیگه تو سایت عظیم خودرو نیست
قبلا تو صفحه اولش تبلیغ هاوال بود
بله بخاطر اینکه مجوز ثبت و واردات به نام دیارخودرو صادر شده و عملا از همون اول عظیم خودرو فقط یه واسطه تقریبا خوش نام نسبت به دیار خودرو برای جمع کردن پول از مردم بود....
parsian_mobile_phons

پست توسط parsian_mobile_phons » 24 سپتامبر 2016, 20:11

متاسفانه باید به عرض دوستان برسونم امروز با شرکت تماس گرفتم سه راه به من پیشنهاد دادن :
1- چون هنوز ناجا هیچ گونه جوابی برای شماره گذاری خودرو های هاوال نداده زمان مشخصی برای تحویل خودرو در نظر نگرفتند! پس باید صبر کنید!
2-باید یه وقت بگیرید و بایید شرکت ( دفتر مرکزی ) و یه خودرو جایگزین از تولیست خودروهای شرکت عظیم خودرو انتخاب کنید.
3- افرادی که 120 روز کاریشون تموم شده بادر دست داشتن مدارک به حسابداری مراجعه کنند تا سود بین 20 تا24 درصد محاسبه شود و کل پولشونو بعلاوه سودش بگیرند!

اینم از این! آخرش هم همینه دیگه! ایشالا من 13 همین ماه میرم واسه انصراف!

موفق باشید!
mrjojo
شروع حركت
نوع خودرو: H30 Cross

پست توسط mrjojo » 25 سپتامبر 2016, 22:19

parsian_mobile_phons نوشته شده:متاسفانه باید به عرض دوستان برسونم امروز با شرکت تماس گرفتم سه راه به من پیشنهاد دادن :
1- چون هنوز ناجا هیچ گونه جوابی برای شماره گذاری خودرو های هاوال نداده زمان مشخصی برای تحویل خودرو در نظر نگرفتند! پس باید صبر کنید!
2-باید یه وقت بگیرید و بایید شرکت ( دفتر مرکزی ) و یه خودرو جایگزین از تولیست خودروهای شرکت عظیم خودرو انتخاب کنید.
3- افرادی که 120 روز کاریشون تموم شده بادر دست داشتن مدارک به حسابداری مراجعه کنند تا سود بین 20 تا24 درصد محاسبه شود و کل پولشونو بعلاوه سودش بگیرند!

اینم از این! آخرش هم همینه دیگه! ایشالا من 13 همین ماه میرم واسه انصراف!

موفق باشید!
لطفا ما رو هم در جریان انصراف و مقدار سود دریافتی بزارید. ممنون.
dexy
نوع خودرو: BenZ

پست توسط dexy » 26 سپتامبر 2016, 11:44

سلام
نمی دونم چند نفر دیدن یا ندیدن ولی اگر به سایت "دیار خودرو" ، قسمت محصولات مراجعه کنید : http://diar-khodro.com/product خواهید دید که 4 مدل هاوالی که عظیم خودرو ادعای وارداتش رو داره توی لیست محصولات دیار قرار گرفته و از اونجایی که یه خودرو ساز داخلی مجوز واردات مگر به صورت CKD نداره پس خیلی راحت و منطقی می شه نتیجه گرفت داستان واردات این 4 مدل هاوال به پایان رسیده و در آینده باید منتظر تولیدشون به صورت CKD توسط دیار باشیم و این امروز و فردا کردنا و ماجرای مجوز واردات و پلاک و ... هم سناریوهای جدیده عظیم خودرو برای معطل کردن مشتریان و رسوندشون به زمان آماده شدن خودرو های منتاژ شده توسط دیاره

یادمه توی ایمیلی که بعضی از افراد ثبت نام کننده به شرکت هاوال زده بودن و در مورد نقش عظیم خودرو سوال کرده بودن هم اینطور جواب داده بودن که نماینده ما در ایران شرکت دیار هست و عظیم خودرو با اون شرکت همکاری می کنه (صرفا برای فروش)

با همه این تفاصیر بازم امیدوارم محصولات با کیفیت این برند به درستی وارد بازار بشه و با رفتارهای اینچنینی ایجاد بی اعتمادی نکنن
احمد۵۴

پست توسط احمد۵۴ » 02 اکتبر 2016, 23:16

من امروزم زنگ زدم گفتن مشکل پلاک هنوز حل نشده شما میتونی پولتو با سود 24% بگیری ولی اجباری نیست و اگر عجله نداری میتونی صبر کنی تا مشکلش حل بشه
دیار خودرو هم زنگ زدم گفتن هاوال فروش نداریم
mrjojo
شروع حركت
نوع خودرو: H30 Cross

پست توسط mrjojo » 07 اکتبر 2016, 20:43

یکی از دوستان حضوری از دفتر مرکزی سوال کرده و گفتن که تا برج 9- 10 تحویل نمیشه ولی سود دیرکرد محاسبه و پرداخت میشه.
parsian_mobile_phons

پست توسط parsian_mobile_phons » 16 اکتبر 2016, 21:34

از شرکت با بنده تماس گرفتند که برج ۸ بیا تکلیف خودرو را مشخص کن یا یه خودرو جایگزین که بهت پیشنهاد میدیم بگیر یا پولتو با سود ۲۴ درصد! سوال هم در مورد تحویل کردم که گفتند اصلا مشخص نیست که کی تحویل میدن! ولی به هر حال همین دو راه رو پیش رو من گذاشتن!
احمد۵۴

پست توسط احمد۵۴ » 19 اکتبر 2016, 21:33

فکر کنم پشیمون شدن از تخفیفی که بهمون دادن میخوان پولها رو پس بدن بعد ماشینو بیارن بدون تخفیف بفروشن
parsian_mobile_phons

پست توسط parsian_mobile_phons » 23 اکتبر 2016, 10:48

با سلام خدمت دوستان

بنده امروز شرکت رفته بودم. طبقه 5 پیش یه خانومی رفتم گفت تا پایان آبان صبر کن تکلیف مشخص میشه یا از بین چند تا ماشین که همشون هم low option بودن یکی انتخاب کن که تازه قیمت از بیرون تا 10 میلیون هم بالاتر بود. درضمن قبل از من یه آقایی اونجا بود که کلی داد بیداد میکرد که ماشینمو بدید.... از اون پرسیدم داستان چیه؟ گفت یه توسان نوشته بودم الان از بازه قرار داد نزدیک به یه ماه میگذره و تحویل ندادند. همزمان با من نیز 2 نفر دیگه برای هاوال h2 اومده بودند که هر کدومو تو یه اتاق فرستادند. به حر حال بنده قانع نشدم و رفتم پیش یه خانومی که مسئول اونها بود.... از خانم پرسیدم گفت بیخودی خودتو سر کار نزار تا پایان سال میلادی 2016 باید صبر کنی یا میشه یا پولو برمیگردونند.بنده کلی فکر کردم و نتیجه گرفتم انصراف بدم.در ضمن تمامی مجوزهای شماره گذاری h8 و h9 که قبلا نیرو انتظامی داده بود لغو شده!!!!هفته دیگه چک صادر میشه و سر رسد هم تا 20 روز بعد از چکه.... و تا زمان سر رسید سود 24 درصد محاسبه میشه ... امیدوارم دوستانی که صبر میکنند به ماشینشون برسند....

موفق باشید!
ارسال پست

بازگشت به “گریت وال Great-Wall”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان