گریت وال وُلیکس - Great Wall Voleex C30 - محصول راین خودرو.

تصویر هاوال H6 Haval ، M4 ، ولکس C30 ، وینگل 3 ، وینگل 5

مدیر انجمن: دينگاليگا

ارسال پست
نمایه کاربر
دينگاليگا
يار قديمي
نوع خودرو: L90,ChanganCS35
محل اقامت: تهران
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times

Re: گریت وال وُلیکس - Great Wall Voleex C30 - محصول راین خود

پست توسط دينگاليگا » 15 آگوست 2015, 10:02

سیستم صوتی فوق العاده با کیفیت در کنار صندلی های راحت و نرمی بسیار زیاد خودرو و البته فرمان پذیری و تعادل بسیار بالای اون، ولیکس رو تبدیل به یک خودرو ایده آل برای خانواده کرده که مصرف بسیار پایینش هم مزید بر علت هست.
سلام
جسارتا اين دو موردي كه ميفرماييد با هم در تناقض هستند. هر چقدر تعليق عقب نرم تر باشه هندلينگ كم تر ميشه. به خاطر همين هم هست كه خودروهاي هاچبك و سدان هاي نيمه اسپرت مثل مزدا3 تعليق خشك تري دارن.
You laugh at us we're different.. & we laugh 'cause you're all the same
نمایه کاربر
alipooya1989
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: CHANGAN CS35
محل اقامت: بندرعباس
Been thanked: 0

پست توسط alipooya1989 » 16 آگوست 2015, 15:24

hamedsedy نوشته شده:
ramtin329 نوشته شده:من امروزبرای امتحان سوار ماشین دوستم شدم بنظرم از 620 و 530 بهتره البته اگر بگفته دوستان سابرینا در بازار 55 باشه با توجه به اتوماتیک بودن و کیفیتی که من در نمایشگاه از سابرینا دیدم ... سابرینا انتخاب بهتریه ... ولی ولیکس نسبت به پارس و سمند و206 خیلی سرتره
با سلام من نزدیک به 2 ماه مدام به نمایندگی راین در کرمانشاه میرفتم که با دیار یکی هست و سابرینا رو کنار ولیکس زیاد دیدم. جسارتا صندلی های بسیار نرم و کوچک و پارچه ای سابرینا با کیفیت بسیار پایین رو دری ها و فرمان و داشبورد اون و همچنین ادوات بیرونی مثل جلو پنجره که بسیار پلاستیک ضعیفی داره اصلا قابل قیاس با کیفیت داخل و خارج ولیکس نیست.
من ولیکس 94 تحویل 30 روزه رو از نمایندگی 12 روزه گرفتم و واقعاً ازش راضی هستم.
ناگفته نماید این خودرو کپی پیچ به پیچ تویوتا یاریس 2007 هست که حتی در بیشتر قطعات بدنه و موتوری با اون مشترک و البته یه کپی بسیار با کیفیت،فقط مشکل خدمات داره که اونم تو ایران نرماله و البته در حال بهبود.
سیستم صوتی فوق العاده با کیفیت در کنار صندلی های راحت و نرمی بسیار زیاد خودرو و البته فرمان پذیری و تعادل بسیار بالای اون، ولیکس رو تبدیل به یک خودرو ایده آل برای خانواده کرده که مصرف بسیار پایینش هم مزید بر علت هست.
سلام.من از همون سالی که معرفی شد به همه میگفتم این کپی یاریس هست...از جلو که شباهت نیست خودشه!!!(شوخی)یعنی اونایی که خود ماشینو دیدن درک میکنن... پشت رو دست کاری کردن... داخلم قشنگ تر کردن....ولی فرمونش رو همونه با آرم گریت وال.... واقعا کار جالبی هست که یک شرکت چینی میاد یک پلتفرم چند سال پیش نه خیلی قدیمی رو میخره بدنه رو یک تغییری میده یا آپدیت میکنه داخل ماشین رو هم به همین صورت.....بعد از چند سال خودشون مهندسی معکوس میکنن بهترشو میسازن. :-) :-) (آرزو داشتم ایران خودرو و سایپا اینکارو میکردن تا یاد میگرفتن چطوری خودروساز بشن). :cry:
CHANGAN=CHANG+AN>>>CHANG=LASTING & AN=SAFETY>>>>>CHANGAN=LASTING SAFETY
ایمنی پایدار=LASTING SAFETY
تصویر
msmiran
شروع حركت
نوع خودرو: Rio, Cerato, L90

پست توسط msmiran » 24 آگوست 2015, 02:11

سلام دوستان
چند سوال داشتم در مورد این ماشین:
مانیتور داره؟
کروز کنترل میشه روش نصب کرد؟

سپاس
نمایه کاربر
saeed59
دنده 1
نوع خودرو: asx میتسوبیشی
محل اقامت: فارس

پست توسط saeed59 » 25 آگوست 2015, 10:36

msmiran نوشته شده:سلام دوستان
مانیتور داره؟

سپاس
مانیتور نداره
کروز رو اگر نمایندگی داشته باشه برای نصب. باید از نمایندگی پرسید
عشق به میتسو عشق به همه ی خوبیهاست
S.F.H
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Voleex C30 Elite

پست توسط S.F.H » 25 آگوست 2015, 18:56

msmiran نوشته شده:سلام دوستان
مانیتور داره؟

سپاس
سلام
مانیتور مدل دنده دستیش نه ولی مدل اتوماتش با گیربکس amt داره.برای داشبرد های قدیمی هم چه جای ظبط چه اون بالا موجوده که خود نمایندگی هم داره.
کروز هم به اون صورت که روی فرمان باشه من تا بحال ندیدم ولی چون دریچه گازش برقیه فک کنم از اینایی که روی دنده هست بهش بخوره.
hamedsedy
نوع خودرو: ۳۱۵، تیوولی

پست توسط hamedsedy » 27 آگوست 2015, 01:47

سلام در مدل دستی در حال حاضر با تریم مشکی و صندلی چرم، بدون مانیتور با سانروف ارایه میشه و در مدل AMT با مانیتور ارایه میشه.
در مورد کروز دو مدل یکی روی دسته دنده که زیبا نیست و یکی مثل انواع تویوتا به صورت دسته راهنما سمت چپ کاور جعبه فرمان نصب میشه قیمت هم 700 تا 800 هست.
hamedsedy
نوع خودرو: ۳۱۵، تیوولی

پست توسط hamedsedy » 27 آگوست 2015, 01:51

دينگاليگا نوشته شده:
سلام
جسارتا اين دو موردي كه ميفرماييد با هم در تناقض هستند. هر چقدر تعليق عقب نرم تر باشه هندلينگ كم تر ميشه. به خاطر همين هم هست كه خودروهاي هاچبك و سدان هاي نيمه اسپرت مثل مزدا3 تعليق خشك تري دارن.
سلام برادر عزیز حق با شماست شاید واژه بسیار نرم که به کار بردم جای درستی در جمله نداره و این طور اصلاح میکنم؛ نرمی بسیار قابل قبول در کنار فرمان پذیری فوق العاده خوب و باقی مواردی که ذکر کردم این خودرو رو خودرویی خانوادگی و معقول میکنه.
msmiran
شروع حركت
نوع خودرو: Rio, Cerato, L90

پست توسط msmiran » 27 آگوست 2015, 15:32

ممنونم دوستان بابت پاسخ به سوالاتم
راستی دوستانی که اهواز هستن، اطلاع دارن که این ماشین نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش داره توی اهواز؟ اگه داره ممنون میشم بهم آدرس بدن، توی سایتشون هم نیست، نه www.rvmco.ir و نه pac.ir
چون تماس گرفتم با تهران، طرف گفت آره داریم، گفتم شماره تلفن یا آدرس! یه دو سه دقیقه بعد گفت الان دم دستم نیست اطلاعات اهواز! اما مال بهبهان و اندیمشک رو دارم!!
خلاصه خیلی خوب بودن:)
dnfb7
نوع خودرو: coming soon :D

پست توسط dnfb7 » 28 آگوست 2015, 13:36

دوستان یه نظر به بنده میدید ؟! :-D

از بین این چند گزینه کدوم یکی بهتره ؟ و چرا ؟ :zz:

1. ولیکس سی 30
2. برلیانس اچ 330 یا اچ 320
3. بایک سابرینا ( ایی 150 )
4. لیفان ایکس 5

ممنون از شما *girl*
Homayoun Khakpoor
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Daewoo Cielo

پست توسط Homayoun Khakpoor » 28 آگوست 2015, 14:39

dnfb7 نوشته شده:دوستان یه نظر به بنده میدید ؟! :-D

از بین این چند گزینه کدوم یکی بهتره ؟ و چرا ؟ :zz:

1. ولیکس سی 30
2. برلیانس اچ 330 یا اچ 320
3. بایک سابرینا ( ایی 150 )
4. لیفان ایکس 5

ممنون از شما *girl*
با توجه به اینکه گزینه سومی که گفتین هنوز تو دنیا به وجود نیومده اگه منظورتون x50 باشه من گزینه سوم رو پیشنهاد میدم چون هم شرکتی مثله کرمان خودرو پشتشه هم اپشنا و قیافه خوبی داره هم یه محصوله که گیربکس cvt داره و سال ۲۰۱۴ تولید شده و تکنولوژی بیشتری نسبت به دو گزینه دیگه داره در ضمن گزینه دومم باید ببینیم جوابشو پس میده یا نه ولی x50 رو سایتایه روس خیلی تعریفشو کردن
ارسال پست

بازگشت به “گریت وال Great-Wall”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان