مسايل و مشكلات ثبت نام و تحويل انواع مدلهاي برليانس

تصویر H330,H320,H220,H230 ، V5

مدیر انجمن: دينگاليگا

ارسال پست
نمایه کاربر
Erfan348
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: توربو

Re: مسايل و مشكلات ثبت نام و تحويل انواع مدلهاي برليانس

پست توسط Erfan348 » 04 آگوست 2018, 00:32

سلام من هم عین موشک همون اولین ثانیه های باز شدن سایت، موفق به ثبت نام یک دونه h330 شدم، هر چند اطلاعیه درستی نداده بود سایپا برای فروشش اما من ثانیه های اول وارد شدم و دیدم که هست و ثبت نامش کردم.
دعوت نامه آبان ماهه.
منتها مابقی پولم آماده نیست! چقدر وقت دارم برای اومدن دعوت نامه و تکمیل وجه!
بعد از تکمیل وجه ماشین حداکثر کی میاد؟
و در ضمن اگر تکمیل وجه نتونم انجام بدم چه اتفاقی میافته؟؟
peji
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: LX-EF7بنزینی94
محل اقامت: اصفهان

پست توسط peji » 04 آگوست 2018, 20:48

سلام دوستان تی تی
آقا من میخوام یه برلیانس h230 دنده ای ثبت نام کنم که الان پیش فروش تحویل آبان بازه
احتمالش هست تا اون موقع و زمان صدور دعوتنامه قیمت کارخونه رو بالا ببرن؟ کسی از پشت پرده ها خبر نداره؟ :smile:
اگر قراره گرون بشه پول جور کنیم همین الان از بازار بخریم تا حاشیه قیمتش کمه
peji

پست توسط peji » 05 آگوست 2018, 15:25

peji نوشته شده:
04 آگوست 2018, 20:48
سلام دوستان تی تی
آقا من میخوام یه برلیانس h230 دنده ای ثبت نام کنم که الان پیش فروش تحویل آبان بازه
احتمالش هست تا اون موقع و زمان صدور دعوتنامه قیمت کارخونه رو بالا ببرن؟ کسی از پشت پرده ها خبر نداره؟ :smile:
*** توش :div: همین که ما ثبت نام کردیم فروش 45 روزه اش دوباره باز شد :div: زنگ زدم نمایندگی میگه راهی نیست عوضش کنی فقط میتونی الان بری یکی 45 روزه ثبت نام کنی بعد اونو بری انصراف بدی :div: آخه دیگه پول ندارم اینقدر ***ث :div:
نمایه کاربر
Erfan348
نوع خودرو: توربو

پست توسط Erfan348 » 06 آگوست 2018, 06:18

peji نوشته شده:
05 آگوست 2018, 15:25
peji نوشته شده:
سلام دوستان تی تی
*** توش :div: همین که ما ثبت نام کردیم فروش 45 روزه اش دوباره باز شد :div: زنگ زدم نمایندگی میگه راهی نیست عوضش کنی فقط میتونی الان بری یکی 45 روزه ثبت نام کنی بعد اونو بری انصراف بدی :div: آخه دیگه پول ندارم اینقدر ***ث :div:
کجا بازه؟؟؟ از کجا صحبت میکنید؟ سایپا که فروشش بسته س
peji

پست توسط peji » 10 آگوست 2018, 14:33

Erfan348 نوشته شده:
06 آگوست 2018, 06:18
peji نوشته شده:
05 آگوست 2018, 15:25
peji نوشته شده:
سلام دوستان تی تی
کجا بازه؟؟؟ از کجا صحبت میکنید؟ سایپا که فروشش بسته س
همون روز از ظهر که من دیدم تا عصر باز بود فروش 45 روزه بدون هیچ اطلاع رسانی
عصر هم باز بسته شد
خود نمایندگی ها هم بعضیاشون خبر نداشتن باز شده
نمایه کاربر
mehdi_1986
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: pars-1.6L-Lx
محل اقامت: سرزمين دماي 60 درجه.اميديه

پست توسط mehdi_1986 » 10 آگوست 2018, 16:55

چقدر مسخره است
دو هفته است منتظر باز شدن فروش 45 روزه اش هستم حتی رفتم نمایندکی شماره ام رو گرفتن و گفتن به محض باز شدن فروشش تماس میگیریم ولی خبری نشد
peji

پست توسط peji » 11 آگوست 2018, 03:31

Erfan348 نوشته شده:
04 آگوست 2018, 00:32
سلام من هم عین موشک همون اولین ثانیه های باز شدن سایت، موفق به ثبت نام یک دونه h330 شدم، هر چند اطلاعیه درستی نداده بود سایپا برای فروشش اما من ثانیه های اول وارد شدم و دیدم که هست و ثبت نامش کردم.
دعوت نامه آبان ماهه.
آقا اینطور که بوش میاد باید از فکر این قیمتای فعلی بیایم بیرون برای تحویل آبان
دیگه شورای رقابتی در کار نیست
و اینا هم خوب میدونستن پشت پرده چه خبره که پیش فروش آبان و آذر رو باز گذاشتن تا الانم بازه
داستان اینه که قیمت خودرو قرار بوده آزاد بشه و الان به یوان حساب کنی قیمت کارخونه تقریبا معادل قیمت تو چینه البته با ارز دولتی
الان که با آزاد شدن قیمت ها و ارز دولتی ندادن به خودروساز ها حداقل 1.5 برابر میشه قیمت کارخونه تا آبان
من که دارم میرم تو فکرش که برم انصراف بدم پولمو بگیرم چون برای مایی که میخوایم بگیریم و سوار بشیم صرف نمیکنه
اگه پول دارین به نظر من همین الان از بازار بخرین. الان البته 330 که قیمت بازار خیلی پرته ولی 230 رو 48-49 هم میدن که برای مصرف کننده به صرفه است الان بخره
همین هم آبان میشه 60-70 تومن
اون روزی که اطلاعیه داده بود سایپا برای فروش ، من از همون دقیقه اول باز شدن سایت تا آخرش هر یه ربع یه بار که باز میکردن نتونستم تا مرحله پرداخت برم
peji

پست توسط peji » 11 آگوست 2018, 03:39

mehdi_1986 نوشته شده:
10 آگوست 2018, 16:55
چقدر مسخره است
دو هفته است منتظر باز شدن فروش 45 روزه اش هستم حتی رفتم نمایندکی شماره ام رو گرفتن و گفتن به محض باز شدن فروشش تماس میگیریم ولی خبری نشد
من همون روز 4 شنبه 10 مرداد که 45 روزه برای 230 داشت نتونستم تا مرحله پرداخت برم
الان که نگاه کنی الی ماشاء الله دلال و نمایندگی هستن که آگهی کردن تحویل 30 روزه 51 تومن یا اقساطی 2 ساله به نرخ خون پدرشون
نمایه کاربر
hamedf22
نوع خودرو: برلیانس 230

پست توسط hamedf22 » 12 آگوست 2018, 14:51

peji نوشته شده:
11 آگوست 2018, 03:39
من همون روز 4 شنبه 10 مرداد که 45 روزه برای 230 داشت نتونستم تا مرحله پرداخت برم
الان که نگاه کنی الی ماشاء الله دلال و نمایندگی هستن که آگهی کردن تحویل 30 روزه 51 تومن یا اقساطی 2 ساله به نرخ خون پدرشون
اگه از بازار میخری همونجا باید ماشینو بگیری، ایرانه میبینی 51 میلیون دادی از بازار گرفتی فاکتور هم شد ولی گفتن قطعه نداریم بیا 44 بگیر انصراف بده
امروز 53-54 میلیون شده، با این وضع کار و درآمد ما اصلا بصرفه نیست بخری ولی اگه قرار باشه 50 میلیون بدی سمند بگیری یا 65 میلیون برا پارس lx :( ، برلیانس خیلی خیلی بهتره
بنظرم پیشفروش آبان ثبتنام کنید اگه قیمت کارخونه بالا 50 میلیون شد انصراف میدید
نمایه کاربر
green day
نوع خودرو: 206 V8 Limited

پست توسط green day » 16 آگوست 2018, 15:27

Erfan348 نوشته شده:
04 آگوست 2018, 00:32
دعوت نامه آبان ماهه.
توی دعواتنامه هیچ اپشنی برای انتخاب وجود نداره, بعد از تحویل, نمایندگی اگر چیزی موجود داشته باشه مثل کروز در صورت تمایل واستون نصب میکنه از من فقط سوال کرد که بیمه بدنه میخوای که منم گفتم نه بیمه پارسیان به هیچ دردم نمیخوره وقتی تو شهرستان کارشناس نداره.

از زمان صدور دعوت نامه 2 هفته زمان دارید تکمیل وجه کنید ماشین به گفته شرکت 20 الی 30 روز بعد از تکمیل وجه تحویل داده میشه البته خانمی که اونجا بودن گفت تشریف ببرید هر وقت ماشین اومد تماس میگیریم یعنی بیشتر شد هم شد دیگه دست ما نیست

اگر تا 2 هفته بعد از صدور دعوتنامه تکمیل وجه نکنید باید صبر کنید دوباره دعوتنامه بعدی بیاد واستون ضمنا دعوتنامه جدید رو هم قیمت روز حساب میکنن

نکته خیلی بدی که وجود داشت سیستمشون مال زمان قاشق چنگال زنگ زدست به من یه کاغذ داده و شماره حساب شرکت مجبور شدم نصف روز وقت بزارم تا باقی پول رو واسشون حواله کنم ایران خودرو کارت خوان داره راحت یه کارت میکشه مستقیم میره به حساب شرکت. دوره ی چک بین بانکی و این کارا واقعا سر اومده تو شلوغی و گرفتاری این دوره و زمونه خیلی جالبه که پارس خودرو نه امکان تکمیل وجه اینترنتی داره و نه نمایندگی کارت خوان داره
ارسال پست

بازگشت به “برلیانس Brilliance”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mehdi-psp و 1 مهمان