گالري عكس هاي چانگان و تنوع رنگها

تصویر ایدو، CS 35

مدیر انجمن: دينگاليگا

نمایه کاربر
BabyBoy
يار همراه
نوع خودرو: Beep beep

Re: گالري عكس هاي چانگان و تنوع رنگها

پست توسط BabyBoy » 02 نوامبر 2016, 21:28

آقا مهدی عزیز، میتونه جالب باشه و من شخصا خوشم میاد، اما چندتا مسئله وجود داره.
یکی اینکه اصلا فکر نکنم گیر بیاد، تنها چیزی که من دیدم استیل بوده که همون قسمت پایین قرار میگیره که میتونید در عکس زیر ببینید و بعید میدونم فلاپ مورد نظر شما موجود باشه.
تصویر
مسئله بعدی شکل درب عقب هست که یک حالت خاصی داره و تا کنار گلگیر پیش رفته.
اگر فلاپ هم نصب بشه، به نظر من باید تا اون قسمت پوشش داده بشه تا یک دست به نظر برسه و اگر اون قسمت خالی بمونه یه جورایی کامل نیست، ولی خوب سلیقه ها متفاوت هست.
پاورقی:
اگه تو تاپیک آپشن در موردش صحبت کنیم فکر کنم بهتر باشه.
ارادت. :grin:
نمایه کاربر
BabyBoy
يار همراه

پست توسط BabyBoy » 03 نوامبر 2016, 17:09

دوستان با اجازه کمی از عکس های قشنگ فاصله بگیریم. :-x
تصویر
mahdimrt
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط mahdimrt » 10 نوامبر 2016, 18:44

چی می شد این رنگو می زدن
تصویر
تصویر
نمایه کاربر
BabyBoy
يار همراه

پست توسط BabyBoy » 17 نوامبر 2016, 15:38

تصویر
تصویر
ظاهرا این بنده خدا توی تصادف زنجیره ای بودن، منتهی از جزئیات اطلاع دقیقی ندارم.
علیرضا ا

پست توسط علیرضا ا » 06 مارس 2017, 13:31

سلام تریم داخل همه چانگان ها مشکیه یا رنگهای دیگه هم هست؟ من ثبت نام کردم تازه......
نمایه کاربر
BabyBoy
يار همراه

پست توسط BabyBoy » 06 مارس 2017, 18:29

پیشاپیش مبارک باشه دوست عزیز.
تریم موجود فقط مشکی هست(با دوخت قرمز).
علیرضا ا

پست توسط علیرضا ا » 09 مارس 2017, 11:04

کدام رنگ چانگان را بیشتر پسند میکنید؟ عکس های قبلی که آپلود کردند متاسفانه باز نمیشن :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
نمایه کاربر
BabyBoy
يار همراه

پست توسط BabyBoy » 09 مارس 2017, 23:50

دوست گرامی انتخاب رنگ یک امر کاملا سلیقه ای هست.
رنگ سفید بیشترین طرفدار رو داره، به دلایل خیلی زیاد، ولی من شخصا تحت هیچ شرایطی این رنگ رو انتخاب نمیکنم.
به خاطر همین هم هر کسی به شما رنگی رو پیشنهاد بده، در واقع سلیقه خودش رو گفته.
البته یک سری مزایا و معایبی هم هر رنگی داره که اون ها قابل بحث هست، مثل این که رنگ مشکی از هر رنگ دیگه خش رو بیشتر نشون میده.
یا نقاشی یک سری رنگ ها که سخت تر هست.
منم اگر سلیقه و نظر شخصی خودم رو بخوام بهتون بگم، میتونم به زیبایی رنگ مشکی اشاره کنم، اما صرفا به دلیل بیشتر نمایان شدن خش ها و نگهداری خیلی سخت این رنگ برای جلوگیری از بروز خش به علاوه گرمای اون توی تابستون(که برای من مهم نیست این مورد)، از خرید این رنگ اجتناب میکنم، اما قطعا رنگ بسیار زیبایی هست، حتی از رنگی که من انتخاب کردم(نوک مدادی) زیباتره.
رنگ های دیگه هم قطعا زیبایی خودشون رو دارن و اگر به دنبال یه رنگ خاص و تک هستید بدون شک بهتون قرمز رو پیشنهاد میکنم، آبی هم البته میتونه همینطور باشه ولی خیلی خاص نیست نسبت به رنگ قرمز.
رنگ نوک مدادی هم که دیگه انتخاب خود منه و به نظر من خیلی به ماشین میاد.
یه رنگ دیگه هم جدیدا سایپا داره روی این ماشین استفاده میکنه به نام قهوه ای، عکسی ازش ندارم ولی فوق العادست، یه مقدار به بادمجونی میزنه، حتما اگر میتونید این رنگ رو از نزدیک ببینید.
اگر زمان ثبت نام من این رنگ موجود بود و دیده بودمش، احتمال اینکه این رنگ رو به جای نوک مدادی انتخاب کنم خیلی زیاد بود، به شما هم پیشنهاد میکنم حتما به این رنگ فکر کنید، من که خیلی خوشم اومد.
در خصوص عکس ها هم قطعا درست خواهد شد، امیدوارم قبل از اومدن دعوتنامه این اتفاق بیافته که احتمالش زیاده.
ارادت.
نمایه کاربر
دينگاليگا
يار قديمي
نوع خودرو: L90,ChanganCS35
محل اقامت: تهران

پست توسط دينگاليگا » 12 مارس 2017, 09:18

من نظرم روي آبي تيره و قهوه اي روشن (كه وارداتي ها دارن) و قهوه اي تيره هست. بعد از اون به نظرم مشكي
رنگش خيلي شبيه قهوه اي موكا جيلي هستش
اينم عكس هاي رنگ قهوه اي تيره متاليك كه سايپا داره روي چانگان ميزنه.
ماشين دوستم هست كه چند باري هم تستش كردم. :smile:
پیوست ها
IMG_20170311_084748.jpg
IMG_20170311_084731.jpg
You laugh at us we're different.. & we laugh 'cause you're all the same
علیرضا ا

پست توسط علیرضا ا » 12 مارس 2017, 10:38

BabyBoy نوشته شده:دوست گرامی انتخاب رنگ یک امر کاملا سلیقه ای هست.
رنگ سفید بیشترین طرفدار رو داره، به دلایل خیلی زیاد، ولی من شخصا تحت هیچ شرایطی این رنگ رو انتخاب نمیکنم.
به خاطر همین هم هر کسی به شما رنگی رو پیشنهاد بده، در واقع سلیقه خودش رو گفته.
البته یک سری مزایا و معایبی هم هر رنگی داره که اون ها قابل بحث هست، مثل این که رنگ مشکی از هر رنگ دیگه خش رو بیشتر نشون میده.
یا نقاشی یک سری رنگ ها که سخت تر هست.
منم اگر سلیقه و نظر شخصی خودم رو بخوام بهتون بگم، میتونم به زیبایی رنگ مشکی اشاره کنم، اما صرفا به دلیل بیشتر نمایان شدن خش ها و نگهداری خیلی سخت این رنگ برای جلوگیری از بروز خش به علاوه گرمای اون توی تابستون(که برای من مهم نیست این مورد)، از خرید این رنگ اجتناب میکنم، اما قطعا رنگ بسیار زیبایی هست، حتی از رنگی که من انتخاب کردم(نوک مدادی) زیباتره.
رنگ های دیگه هم قطعا زیبایی خودشون رو دارن و اگر به دنبال یه رنگ خاص و تک هستید بدون شک بهتون قرمز رو پیشنهاد میکنم، آبی هم البته میتونه همینطور باشه ولی خیلی خاص نیست نسبت به رنگ قرمز.
رنگ نوک مدادی هم که دیگه انتخاب خود منه و به نظر من خیلی به ماشین میاد.
یه رنگ دیگه هم جدیدا سایپا داره روی این ماشین استفاده میکنه به نام قهوه ای، عکسی ازش ندارم ولی فوق العادست، یه مقدار به بادمجونی میزنه، حتما اگر میتونید این رنگ رو از نزدیک ببینید.
اگر زمان ثبت نام من این رنگ موجود بود و دیده بودمش، احتمال اینکه این رنگ رو به جای نوک مدادی انتخاب کنم خیلی زیاد بود، به شما هم پیشنهاد میکنم حتما به این رنگ فکر کنید، من که خیلی خوشم اومد.
در خصوص عکس ها هم قطعا درست خواهد شد، امیدوارم قبل از اومدن دعوتنامه این اتفاق بیافته که احتمالش زیاده.
ارادت.

ممنون از پاسخ کامل تون........
با تجربه های قبلی خرید از سایپا......بنظرم انتخاب رنگ فقط برای شادی روح پرفتوح خریدار وقت خریده و موقع تحویل فقط رنگ سفید موجود میشه!!! سه بار این بلا سرم اومده :who:
دينگاليگا نوشته شده:من نظرم روي آبي تيره و قهوه اي روشن (كه وارداتي ها دارن) و قهوه اي تيره هست. بعد از اون به نظرم مشكي
رنگش خيلي شبيه قهوه اي موكا جيلي هستش
اينم عكس هاي رنگ قهوه اي تيره متاليك كه سايپا داره روي چانگان ميزنه.
ماشين دوستم هست كه چند باري هم تستش كردم. :smile:

این رنگش هم قشنگه ولی تجربه 3 باز خرید از سایپا نشون داده بمن فقط سفید میرسه!!! :x
ارسال پست

بازگشت به “چانگان Changan”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان