لوازم و آپشن هاي قابل تهيه و نصب براي چانگان cs35

تصویر ایدو، CS 35

مدیر انجمن: دينگاليگا

ارسال پست
امیرحسین 1976
شروع حركت
نوع خودرو: sd v8

لوازم و آپشن هاي قابل تهيه و نصب براي چانگان cs35

پست توسط امیرحسین 1976 » 29 ژوئن 2016, 21:50

از اونجايي كه تعدادي چانگان وارداتي از قبل عرضه شده و بزودي هم ثبت نامي ها عرضه ميشه چقدر خوبه كه دوستان اطلاعات و تجربياتشون رو در ارتباط با آپشن هاي قابل تهيه تو اين تاپيك به اشتراك بزارن

-- ادغام شد --

تا جایی که میدونم این آپشن ها برای چانگان قابل نصب هستش:
1-مالتی مدیا لمسی
2-دوربین عقب
3-کی لس
4-کیت بدنه
5-سنسور جلو
6-گرم کن صندلی
اینا چیزایی که من به شخصه زمان تحویل ماشین میخوام تهیه و نصب کنم....حالا دوستان اگه کسی ایده یا تجربه یا نظری داره لطفا تو بحث مشارکت کنین که تا زمان باقیمانده به تحویل ماشین ها همه به یه جمع بندی مناسب برسیم.

پست های متوالی شما ادغام شدند، لطفا از ارسال پست های متوالی در بازه زمانی کوتاه بپرهیزید، چنانچه نیاز به اضافه کردن مطلبی به پست قبلی خود میبینید از ارسال پست مجدد بپرهیزید و از گزینه ویرایش استفاده کنید (امکان ویرایش پست به مدت سی دقیقه امکان پذیر است، در حالیکه پست های شما به فاصله نوزده دقیقه از یکدیگر ارسال شدند).

با سپاس / سلیمی
نمایه کاربر
Danial_4139
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: -

Re: آپشن هاي قابل تهيه و نصب براي چانگان cs35

پست توسط Danial_4139 » 01 ژولای 2016, 02:41

من فقط 1 و 2 رو نصب میکنم بقیش انچنان کاربردی نیست ، به خصوص کی لس که شندیم خیلی دردسر درست میکنه نمونه های افتر مارکتش .
نمایه کاربر
BabyBoy
يار همراه
نوع خودرو: Beep beep

پست توسط BabyBoy » 01 ژولای 2016, 11:33

تاپیک خوبیه، مرسی!
چیزایی که من نصب میکنم اینا هست:
، دوربین عقب و جلو، مولتی اندروید، زیر پایی قالبی، دیاگ بلوتوث، سینی، مقداری کروم(استیل) برای بعضی جاها و یه سری چیزای خورده ریز دیگه.
چیزایی که مردد هستم:
لیمیتر، گارد جلو و عقب به همراه رکاب(به دلیل سوراخ کاری)،یک جفت دیلایت دیگه! :cool: سنسور باد و بازم یه سری خورده ریز دیگه! :smile:
برنامه زیاد دارم، ولی باید ببینم چی میشه، آخه خیلی روی فابریکی بودن حساسم. :da:
اگر کیلس و گرمکن به صورت سوکت فابریک نصب بشه قطعا من نصب میکنم، ولی فکر نکنم!
امیرحسین 1976
شروع حركت

پست توسط امیرحسین 1976 » 01 ژولای 2016, 12:29

BabyBoy نوشته شده:تاپیک خوبیه، مرسی!
چیزایی که من نصب میکنم اینا هست:
، دوربین عقب و جلو، مولتی اندروید، زیر پایی قالبی، دیاگ بلوتوث، سینی، مقداری کروم(استیل) برای بعضی جاها و یه سری چیزای خورده ریز دیگه.
چیزایی که مردد هستم:
لیمیتر، گارد جلو و عقب به همراه رکاب(به دلیل سوراخ کاری)،یک جفت دیلایت دیگه! :cool: سنسور باد و بازم یه سری خورده ریز دیگه! :smile:
برنامه زیاد دارم، ولی باید ببینم چی میشه، آخه خیلی روی فابریکی بودن حساسم. :da:
اگر کیلس و گرمکن به صورت سوکت فابریک نصب بشه قطعا من نصب میکنم، ولی فکر نکنم!
منم با دوربین جلو موافقم منطقی تر از سنسور هست
دیاگ بلوتوث نمیدونم چیه و چه کاربردی داره
سینی فکر میکردم داره اگه نداره قطعا به لیست اضافه میشه
کروم نمیدونم فابریکش هست و خوب چفت میشه یا نه چون اگه خوب فیت نباشه باعث سروصدا میشه
سنسور باد رو نمیدونستم میشه نصب کرد اینطور باشه عالیه
تاالان متاسفانه کیلس فابریک نیومده امیدوارم وارد بشه
نمایه کاربر
BabyBoy
يار همراه

پست توسط BabyBoy » 01 ژولای 2016, 12:45

دیاگ بلوتوث که همون دیاگه، تقریبا همون چیزی که تنظیم موتوری ها استفاده میکنن.
زیاد نیاز نیست برای همه، ولی خوب من ترجیح میدم نصب کنم، بیشتر به درد سرگرمی میخوره! سالی یه بارم شاید به کار بیاد(شاید هم بیشتر، ولی ماشین سالم نیاز پیدا نمیکنه معمولا). :smile:
سینی هم نداره متاسفانه.
کروز که داره! منتها من به فکر لیمیتر هستم و با نوتاش هم صحبت کردم و گفتن نصب میکنن، اما به دلیل هزینش شاید نرم سمتش. چون احتمالا کل سیستم کروز تعویض میشه و باید پول یه کیت کروز کامل رو بدم، ولی خوب ببینیم چی میشه.
کروم هم فابریکی داره، ولی باید گیر بیارید.
سنسور باد هم نصب میشه، ولی باز باید گشت و دید که چجوری نصب میشه و هزینش چقدره که البته حدود 250 باید باشه.
کیلس هم هست، ولی تو چین.
کلا این ماشین به دلیل فروش خیلی زیادش تو چین، لوازم جانبی و فابریکی خیلی زیادی داره، اما اینکه اینجا گیر بیاد یا نه مهمه.
امیرحسین 1976
شروع حركت

پست توسط امیرحسین 1976 » 01 ژولای 2016, 13:22

من فکر میکنم با عرضه ماشین بصورت انبوه جانبیهاش هم وارد وعرضه بشه
راستی پاور ویندوز هم جز واجباته
mahdimrt
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط mahdimrt » 02 ژولای 2016, 16:24

همانطور که میدونید سیستم espضد لغزش روی بعضی از مدلای چانگانcs35 توی چین نصب میشه کسی اگه اطلاعی از نصب این سیستم داره راهنمایی داشته باشه ممنون میشم
یه آپشن واقعا ضروری مخصوصا برایcs35
تصویر
نمایه کاربر
Davo0od
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 207i AT

پست توسط Davo0od » 02 ژولای 2016, 17:51

با سلام خدمت دوستان و با اجازه اساتید من بدنبال تمام لیست شما و بلهم بیشتر رفتم و به اختصار خدمتتون عرض می کنم
1) مولتی مدیا : بسیار ضروری است! از مدل 7 اینچ و 8 اینچ با DVD و 9 به بالا بصورت تبلت با آندروید-بنده مدل ویندوز CS6.0 رو با آپدیت 2015 و زبان فارسی و نویگیشن نید 1.7 نصب کردم که کاملا جواب گو هستش و کیفیت فول اچ دی و هماهنگی رنگ و تم با نور کابین و دایمر چراغ های خودرو رو داراست و در یک کلام فابریک فابریک! (تمام مدلهای آندرویدی از سیستم 4.4.4-4.4.2 با حداقل سخت افزار چه در چین در زمان ما و چه در ایران بلکه ضعیفتر ساخته و احتمالا قیمت گذاری میشن و اصلا بصرفه نیست! بنده مدل اسمارت تک رو باگارانتی 18 ماهه با نید 1.7 1200 تهییه کردم -خیابان ملت پاساژ26 یه آقایی به اسم امانی هستش برید خوب تخفیف میده به بچه های سایت با اشانطیون.مارم میشناسه بگید داوود!)
2)سینی زیر که ایشون الان اشانطیون میدن و من اون موقع نبستم بعلت انتقال حرارت و ... اما برای آفرود رفتن در آسفالت تهران مناسبه یه پیشگیریه اما صدای موتور بیشتر میاد
3)دوربین عقب بشدت 1روری و کاربردی!!!
4)دوربین و جلو پول هدر دادنه!!! 10 کیلومتر نرفتی کلی گل چرخ میپاشه و هیچی معلوم نیست چه DVR چه برای پارک و شاید سالی یکبار استفاده نشه!
5)سنسور جلو کاملا سلیقه ای و بنظرم اضافیه
6)گرمن صندلی!!! من چند نفرو پرسیدم صندلی رو میشکافن و هیتر داخل نصب میکنن از 470 تا 900 و بالاتر بر اساس جنس داره اما باعث میشه بعد یه مدت چرم وا بره و ازین فابریکیش دربیاد درکل خوب نمیشه و پول هدر دادنه
7)لوگو ولکام بسیار مورد نیاز و فابریک سرجای چراغ قبلی مثل اپتیما نصب میشه و 90 قیمت بهترین جنسشه
8)گارد جلو و عقب و رکاب = مدل دی لایت دار و بدون دی لایتداره و جنسش از پلاستیک خشک و مزخرفیه این مدل منظورم جنس اصلی چینی هست و حدو 800 تموم میشه اما سپر جلو و عقب اندازه 2 تا 50 تومنی سوراخ میشه و ماشین از قیافه میوفته و نمیشه بعدا بازش کرد تابلوعه! در ضمن بنظرم ماشینو خپل و لش نشون میده و از چابکی ظاهریش میکاهد
9)صندوق عقب برقی مثل رافور و وراکروز حدود 5 میلیون آب میخوره!!!!
10)کی لس جواب نمیده و سایپا نتونست شرکتی نصب کنه بخاطر سیستم برقی پیچیده و یکپارچه با نصب کی لس زمان 5 ساعتی دوستان صرف کردن و ایموبیلایزر از کار افتاااد!!!!
هزینه هم یک تومن
11)کفی های سه بعدی جیز و رنگی بشدت مورد نیاز و تا 300 مدلای اصلی با استیل و جنس درجه یک کاربرد داره
دوستان راهنمایی کنن ما موقع خرید از شدت ذوق دنبال اینا بودیم چند تایی سفر رفتیم پشیمون شدیم و قصد عزیمت به ژاپنی دست دوم
نمایه کاربر
BabyBoy
يار همراه

پست توسط BabyBoy » 03 ژولای 2016, 00:31

ممنون دوست عزیز.
پس گرمکن و گارد از لیست من خارج شد.
نمایه کاربر
m_mehrms
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: کپچر- پارس تندر
محل اقامت: تهران-پیروزی

پست توسط m_mehrms » 03 ژولای 2016, 00:42

سینی زیر موتور چیه همه میگن مشکل ایجاد میکنه تو انتقال حرارت تو همه ماشینا میگن.خداییش زیر تندر نگاه بندازید کلا بسته است. موتور تو یه محفظه کاملا بسته قرار داره.هیچ مشکلی هم نداره.
دوربین عقب واجبه
گارد جلو رو موافقم و رکاب هم همینطور
بجاش برای عقب از لیزر لایت استفاده مکنم
لایت بار هم لازمه من باشم میندازم.
در مورد مولتی مدیا چون فابریک رو خودش نیست به نظرم ارزش نداره مارک های بهتر بیرون هست با قیمت کم و کیفیت خیلی بهتر.تاشو و یا رو داشبوردی و....
ارسال پست

بازگشت به “چانگان Changan”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان