عكس هاي تصادف جنتو

تصویر مباحث مربوط به پروتون

مدیر انجمن: دينگاليگا

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
نمایه کاربر
RED-LINE
دنده 2
نوع خودرو: 206SD-Apache 180
محل اقامت: تهران-غرب

Re: تصادف از جلو زانتيا و جنتو + نتيجه گيري!!!!

پست توسط RED-LINE » 17 ژانویه 2011, 23:48

:-)
خیلی از ایمنی پروتون خوشم اومد.
نمایه کاربر
بهزاد
يار همراه

پست توسط بهزاد » 18 ژانویه 2011, 07:34

تقصیر پلیس نیست تقصیر اون رانندهٔ زانتیا بوده که به خاطره به قول شما چند تا شلوار جییین (حالا اگه فقط شلوار بوده باشه) هم چین کاری کرده وگرنه من هم اگه جای پلیس بودم میدیدم کسی‌ اینجوری داره در میره فکر می‌کردم توش جنازه یا هریینی چیزی هست. در مورد پسر عموتون هم که تعریف کردین اتفاقاً فکر بعدی هم نیست که برای جلوگیری از قاچاق کالا بگن هر پلیسی‌ قاچاق گرفت مال خودش!!!

آنتی باقالی: به علاوه جایی نگفته که این ماشینا شاخ به شاخ شدن. و به نظر میاد که خرابی زانتیا فقط به خاطره برخورد با پروتون نیست چون انگار آخرش هم با کل خورده زمین!!! اما این چیزی به ایمنی‌ داغونه زنتیا اضافه نمی‌کنه، یه دلیل اینم که با کل خورده زمین تقسیم وزنشه که عقبش سبکه.
نمایه کاربر
MOri-BMW
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: بدون سیستم یعنی هیچ
محل اقامت: Tehran

پست توسط MOri-BMW » 18 ژانویه 2011, 08:55

بهزاد نوشته شده:تقصیر پلیس نیست تقصیر اون رانندهٔ زانتیا بوده که به خاطره به قول شما چند تا شلوار جییین (حالا اگه فقط شلوار بوده باشه) هم چین کاری کرده وگرنه من هم اگه جای پلیس بودم میدیدم کسی‌ اینجوری داره در میره فکر می‌کردم توش جنازه یا هریینی چیزی هست. در مورد پسر عموتون هم که تعریف کردین اتفاقاً فکر بعدی هم نیست که برای جلوگیری از قاچاق کالا بگن هر پلیسی‌ قاچاق گرفت مال خودش!!!

آنتی باقالی: به علاوه جایی نگفته که این ماشینا شاخ به شاخ شدن. و به نظر میاد که خرابی زانتیا فقط به خاطره برخورد با پروتون نیست چون انگار آخرش هم با کل خورده زمین!!! اما این چیزی به ایمنی‌ داغونه زنتیا اضافه نمی‌کنه، یه دلیل اینم که با کل خورده زمین تقسیم وزنشه که عقبش سبکه.

راست میگه درسته خیلی از مسئولین و ارگانها کارشون درست نیست ولی اینجا حق با پلیس بوده

به هرحال زانتیا ایمنی نداره والسلام :div:
^ Morteza
©®♥♠▲£§♂♪♫☼►◄↕‼‼¶§▬M↨§↓☺•☺☺☺☺☺☺☺☺☻☺☻☺☻☺☻☺♥☺
نمایه کاربر
kiarashdz2
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: rav4-gs460-cerato-
محل اقامت: tehran
تماس:

Re: عكس هاي تصادف جنتو

پست توسط kiarashdz2 » 22 مارس 2015, 19:29

دوستان يه سوال چكونه بايد فهميد ايربگي عمل كرده يا نه ؟
با دياگ زدن مي شه فهميد ؟
saffar
نوع خودرو: مشخص نشده!

Re: عكس هاي تصادف جنتو

پست توسط saffar » 26 اکتبر 2015, 16:02

تجربه تصادف جنتو:
چند روز پیش با حدود100تا سرعت توی بارندگی شدید و بدلیل صاف بودن لاستیک عقب و زدن ترمز شدید از جاده منحرف شدم. اولین ضربه با رینگ به لبه ی بتنی پل برخورد کرد و پس از پرواز از روی رودخونه به عرض 4-5متر با دوتا چرخ سمت راننده اومدم زمین. شدت برخورد به پل و فرود اومدن رو زمین به حدی بود که شیشه سمت راننده به بیرون پرتاب شد. خداروشکر خون از دماغ کسی نیومد. سگدست و طبق و..زیربند سمت راننده کلا تعویض شد رام کج شده بود قیمت گرفتم 900تومن که با400تومن تعمیرش کردم همونو. رینگهارو دادم جوش دادن. دسته موتورها هم گرون بودن که از مغزی دسته موتور عقب جلو ماکسیمایی استفاده کردم. اما کار به صافکاری که رسید یواش یواش از موتور شروع کرد به پیاده کردن تا صندلیها و... از جلو تا عقب ماشین هر جایی یخورده تا خورده بود و کج شده بود. صافکاره شاخ در اورده همش داره میگه عجب ماشینیه، ضربه به این شدیدی هرماشینی بود هیچی ازش نمونده بود... :(
ارسال پست

بازگشت به “كلوپ پروتون Proton”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان