پروتن Gen2

تصویر مباحث مربوط به پروتون

مدیر انجمن: دينگاليگا

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
pooriya.bat
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Samand

Re: پروتن Gen2

پست توسط pooriya.bat » 01 ژوئن 2015, 13:44

amin.405 نوشته شده:هرجفتشون هزینه های بالایی دارن ، باز زانتیا لوازمش بیشتره ولی جنتو واقعا لوازم اصلیش گرونه
قیمت تعویض صفحه کلاج اصلی و متعلقاتش چیزی حدود ۸۵۰حداقل خرج داره (البته با صفحه کلاج اصلی)
من که یه کم به فکرش رفته بودم با دیدن قیمت و مافیای لوازمش کلا از نخش برای همیشه اومدم بیرون... مگر در حد نو و کم کارکردشو بخرید
پس با این حال زانتیا تو این رنج قیمت بهتره ؟؟؟
و اینکه نمیدونید اونایی که داشبورد و و فرمونشون فرق میکنه چه مدلین ؟؟ جفتشون هم 2007 بودن
نمایه کاربر
عاشق امریکائی
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مزدا3
محل اقامت: زیر بام ایران 0571

پست توسط عاشق امریکائی » 01 ژوئن 2015, 15:25

موتورش که1600و16سوپاپ اشتباه نکم
راستش من هرچی دیدم فرمون و داشبرد یکی بوده فقط دومدل رنگ داره همین
من هم زانتیا داشتم هم جنتو زانتیا اصلا قدرت مانور نداره اصلا حرکات نمایشی که تعطیل (من تنها کاری که بازانتیا میتونستم بکنم دود دراوردن از لاستیک بود با دنده2 از استارت. وشتابو سرعت بالا لایی کشی یکم سخت بود ترمزاش به نصبت سرعت ضعیف بود فرمون عالی و.....)
ولی با جنتو هم نشستم پشتش وقتی خریدم دستی کشیدم ماشین تو دست بود عالی باهاش براحتی 360 دستی میکشم برای دریفت دوره میدون عالیه و در کل بگم بقوله خودم خوراکه خر بازیه :smile: جادش پات خسته میشه چون من عادت دارم پامو تکیه بدم به کنار گاز که این نداره نفرات عقب دید ندارن به جلو چون سندلیا بلنده ترمزاش خیلی ضعیفه ولی خوب ماشینیه من در برابر مزدا 3 فقط شتابشو کم میبینم و امکانات و گرنه خر بازیاش جنتو بهتره

البته ناگفته نماند که از نظر من زانتیا هم جادش خیلی بده کمر درد میشم باهاش

از بابت لوازم هم قیمتی به اون صورت ندارم و نمیدونم چون یسال زانتیا داشم خرجی رو دستم نذاشت هرکاری میشد خودم دروست میکردم جنتو هم همون اول بخاطر تعمیرکارم که خرابکاری کرد گیربکس تعمیر شد
pooriya.bat
نوع خودرو: Samand

پست توسط pooriya.bat » 03 ژوئن 2015, 18:23

سلام دوستان
ببخشید زیاد سوال میپرسم
چون نمیخوام بعد پشیمون بشم
اینا مصرفشون صد چندتا هست ؟
میشه سیستم گذاشت روش؟؟؟ چون پنل ضبطشونو دیدم جوری بود که هیچ ضبطی نمیخوره ( فکر کنم پنل بزرگ میتونست راش بندازه )
و اگه نمیخوره ضبط خودش قابلیت پشتیبانی آمپ و ساب رو داره ؟
اینا مثل 206 نیست که زنون بندازی هی ارور بده ؟؟؟
در کل اگه میشه همه معایب این ماشینو بگید
ممنون
نمایه کاربر
دينگاليگا
يار قديمي
نوع خودرو: L90,ChanganCS35
محل اقامت: تهران

پست توسط دينگاليگا » 08 ژوئن 2015, 15:04

pooriya.bat نوشته شده:سلام دوستان
ببخشید زیاد سوال میپرسم
چون نمیخوام بعد پشیمون بشم
اینا مصرفشون صد چندتا هست ؟
میشه سیستم گذاشت روش؟؟؟ چون پنل ضبطشونو دیدم جوری بود که هیچ ضبطی نمیخوره ( فکر کنم پنل بزرگ میتونست راش بندازه )
و اگه نمیخوره ضبط خودش قابلیت پشتیبانی آمپ و ساب رو داره ؟
اینا مثل 206 نیست که زنون بندازی هی ارور بده ؟؟؟
در کل اگه میشه همه معایب این ماشینو بگید
ممنون
اگه تاپيك هاي موجود رو مطالعه كنيد جواب همه سوالاتتون مبسوط وجود دارد
You laugh at us we're different.. & we laugh 'cause you're all the same
جيگسا
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Dark Knight
محل اقامت: صندلی راننده

پست توسط جيگسا » 16 ژوئن 2015, 21:52

pooriya.bat نوشته شده:دوستان به نظرتون با 30 تومن .( تا 35 تومن)
جن تو بهتره ؟ یا زانتیا ؟؟
کدوم خرجش کمتره؟
اهل دریفت و این بازیا هم بسیار زیاد هستم :دی ( شنیدم زانتیا دستیش رو چرخا جلوعه . میشه برد عقب؟؟ )
شتاب و سرعت هم مهمه برام

حالا چی پیشنهاد میکنید
سلام
زانتیا اشک آدمو در میاره با خرجش،دوستم یه زانتیا گرفت مدل 85 که واقعا تمیز بود ولی از وقتی خریده 7 میلیون خرجش کرده،چون سیستم پنوماتیک داره خیلی نیاز به خرج و نگه داری داره وسایلشم اگه چینی و ایرانی بخوای خیلی راحت پیدا میشه ولی اورجینال سیتروین خیلی گرونه ولی جنتو من الان نزدیک 4 ساله میرونم فقط خرجش روغن و تسمه و ...
یبار فقط فن کولر عوض کردم که اونم بخاطر پاره شدن شیلنگ منبع انبساط رادیاتور بود که باعث شده بود آب خالی بشه و دما تا 120 درجه رفته بود که موتور فن سوخت ولی ماشین هیچیش نشد.
مزایای زانتیا به جنتو نرم بودن تعلیق و صدای کمشه ولی اگه اینا مهم نباشن واسه دیوونه بازی جنتو خوبه مخصوصا نداشتن کات آف که واسه 1و2 کشیدن حال میده و ماشینهای اتومات خیلی قویتز از خودشو سوسک میکنه و دنده های هم رده ایشو همچنین،من خودم همیشه پر گاز میرونم و بعضی وقتها واقعا تعجب میکنم که این چطور میتونه 1600 باشه،شتاب و هندلینگش عالیه ولی تو سرعت بالا زیاد خوب نیست (یعنی تاپ اسپیدش کمه) ولی تا 160 فورا میرسه بعد اون سخته که زانتیا تو این مورد بخاطز آیرودینامیک عالیش راحت تا 200 میره (ولی خوب جای زیادیم واسه این سرعت نیست )
در کل اگه اهل شتاب و کل کل هستی و میخوای وقتی که پشت فرمون میشینی احساس کنی تو یه ماشین اسپرت نشستی و اون حس اطمینان واسه کل کل رو داشته باشه جنتو خوبه،ولی اگه میخوای تو شهر آروم برونی و ماشین بی صدا و نرمی سوار شی زانتیا خوبه
نمایه کاربر
armanna
نوع خودرو: benz cls

پست توسط armanna » 29 ژوئن 2015, 15:34

amin.405 نوشته شده:هرجفتشون هزینه های بالایی دارن ، باز زانتیا لوازمش بیشتره ولی جنتو واقعا لوازم اصلیش گرونه
قیمت تعویض صفحه کلاج اصلی و متعلقاتش چیزی حدود ۸۵۰حداقل خرج داره (البته با صفحه کلاج اصلی)
من که یه کم به فکرش رفته بودم با دیدن قیمت و مافیای لوازمش کلا از نخش برای همیشه اومدم بیرون... مگر در حد نو و کم کارکردشو بخرید
این قسمت رو شما از کجا دارید دقیقا؟
صفحه کلاج اصلی به همراه بلبرینگ صفحه کلاج با دستمزد 420 ت

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
نمایه کاربر
amin.405
دنده 3
نوع خودرو: MEGANE2.0,pulse135LS
محل اقامت: تهران

پست توسط amin.405 » 30 ژوئن 2015, 01:16

armanna نوشته شده:

هرکی یخپه چیز میگه از ۳۲۰هست تا ۶۵۰ که با متعلقات و دستمزد ۸۵۰میشه!!!!
هرکی هم میگه مال من خوبه
این قیمت جعفری پروتون آداک تو کارواش ناهیده
یه تعمیر موتور رو اگر بخوابم انجام بدین و موتور رو باز کنید حدود ۵میلیون میگفت هزینشه!!!!!
کلا ماشین خراب بشویی نیست ولی اگر خراب بشه گیر یه سری مافیای لوازم یدکی میفتید!!!!
نمونش همین جعفری به ظاهر محترم !!!!
نمایه کاربر
armanna
نوع خودرو: benz cls

پست توسط armanna » 30 ژوئن 2015, 15:14

amin.405 نوشته شده:
armanna نوشته شده:

هرکی هم میگه مال من خوبه
یه تعمیر موتور رو اگر بخوابم انجام بدین و موتور رو باز کنید حدود ۵میلیون میگفت هزینشه!!!!!
کلا ماشین خراب بشویی نیست ولی اگر خراب بشه گیر یه سری مافیای لوازم یدکی میفتید!!!!
والا من خودم عوض کردم همین قیمت در ضمن این ماشین قطعات مشترک زیادی داره که با قیمت فوق العاده پاییتر از قیمت خودش میشه تهیه کرد و بست
و سوال بعدی راجع به این باز و بسته کردن موتور چه لوازمی رو شامل میشه که 5 میلیون هزینه داره وسایل شرط اصلی قیمته یه کلام نمیشه گفت یه موتور باز کردن 5 میلیون خرج داره!!

جيگسا
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Dark Knight
محل اقامت: صندلی راننده

پست توسط جيگسا » 30 ژوئن 2015, 15:27

amin.405 نوشته شده:
armanna نوشته شده:

هرکی هم میگه مال من خوبه
دوستان پروتون آداک نرین هیچوقت،خیلی آدم بی انصافیه،یه خار روکش در رو ۷ تومن میده،پیش آقای آسیابری برین هم اطلاعاتش خوبه هم برخوردش و هم جنس اصلی با قیمت مناسب میده
نمایه کاربر
soheil.karaj
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Gen2,persia
محل اقامت: کرج

پست توسط soheil.karaj » 08 ژولای 2015, 02:13

هرکی هم میگه مال من خوبه
نمونش همین جعفری به ظاهر محترم !!!![/quote]
دوستان پروتون آداک نرین هیچوقت،خیلی آدم بی انصافیه،یه خار روکش در رو ۷ تومن میده،پیش آقای آسیابری برین هم اطلاعاتش خوبه هم برخوردش و هم جنس اصلی با قیمت مناسب میده[/quote]

اتفاقا دوست عزیز من الان نزدیک 5 ساله جنتو دارم و تا حالا 3 تا جنتو عوض کردم و پیش همه تعمیرکارا و نمایندگیهاش رفتم حتی اونایی که الان دیگه نیستن . تا همین چند ماه پیش میرفتم پیش اسیابری چون هم با شخصیته و هم کاربلد و هم جنساش اصله ولی یکی دوبار رفتم پیش جعفری فهمیدم قیمتاشون با هم تفاوت داره و جعفری کمی ارزونتر میگیره . هم قطعات و هم دستمزدو . البته باید بگم جفتشونم قطعات اصلی استفاده میکنن .

برای مثال : اسیابری قیمت کمک جلو اصلی میگه جفتی 800 ولی جعفری همون کمکو میگه جفتی 700 .
قیمت پرژکتور تو سپرو اسیابری با نصب میگیره دونه 125 ولی جعفری میگیره 100 .
قاب دودین ضبطو اسیابری میگه 70 ولی جعفری میگه 55 .
و خیلی از موارد دیگه که جعفری ارزونتر میگیره و دستمزداشم کمتره .

ولی درکل اسیابری و جعفری تو تعمیرکارای پروتون از همه بهتر و منصف ترن .
ارسال پست

بازگشت به “كلوپ پروتون Proton”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان