تاپیک جامع دزدگير

مدیر انجمن: امير معيري

mrts0ft
نوع خودرو: مشخص نشده!

Re: تاپیک جامع دزدگير

پست توسط mrts0ft » 07 ژانویه 2018, 23:54

mrts0ft نوشته شده:
04 ژانویه 2018, 19:17
سلام
سیم سبز ignition که تو عکس مشخص کردم به کدوم پین سوکت bsi پژو 206 مالتی پلکس باید وصل بشه؟
مدل دزدگیر ماجیکار 939 با سوکت فابریک!

به پین 6 سوکت 16v.Gr میشه متصل کرد آیا؟
من این سوال رو تو تاپیک ماجیکار پرسیدم ،هنوز کسی راهنمایی نکرده
گفتم اینجا مطرح کنم شاید ،کسی بتونه راهنمایی کنه
پیوست ها
FA53F9DE-BD31-4B8D-AEF2-DD37EB428528.jpeg
FA53F9DE-BD31-4B8D-AEF2-DD37EB428528.jpeg (283.06 کیلو بایت) مشاهده 324 مرتبه
نمایه کاربر
kavehn
شروع حركت
نوع خودرو: 405

Re: نزدن فلاشر

پست توسط kavehn » 11 ژانویه 2018, 06:33

kavehn نوشته شده:
07 ژانویه 2018, 10:12
سلام دوستان.پژو ۴۰۵ دارم.مدتیه که با باز کردن درب های خودرو و همچنین قفل و باز کردن درب ها با دزدگیر، فلاشر ماشین روشن نمیشه.اما با استفاده از کلید فلاشر و یا راهنما زدن مشکلی نیست.تمام فیوزهای اطراف دزدگیر هم چک کردم سالم هستن.سرچ کردم احتمالی که هست مشکل میتونه از رله خاکستری رنگ باشه که مربوط به راهنما هست.آیا این درسته؟و اگر درسته چطوری بفهمم رله خرابه؟(لطفا راهی بجز چک کردن با رله سالم بفرمایید،فعلا دسترسی ندارم)
سلام.با بررسی جعبه دزدگیر متوجه شدم با تکان دادن یکی از سوکت های متصل به جعبه دزدگیر مشکل برطرف میشه.(احتمالا یکی از سیم ها خوب اتصال برقرار نمیکنه و سر سیمش باید عوض بشه.دیشب نور کافی نبود،موقت درست شده،شاید امروز کامل برطرفش کنم.)
خواستم گفته باشم تا شاید دوستی در اینده جستجو کرد و مشکلش مثل من بود.
مهربان باش...
شاید فردایی نباشد...
salamo
شروع حركت

پست توسط salamo » 14 ژانویه 2018, 11:02

بهترین های دزدگیر چه مارکی و چه مدلی هستن؟
روی پژو Slx میخوام نصب کنم.
لطفآ چندتا گزینه بدید که آزادی انتخاب بیشتری داشته باشم و در حد امکان با رنج های مختلف قیمتی.
Sm.kiani
نوع خودرو: سمند ال ایکس

پست توسط Sm.kiani » 06 فوریه 2018, 15:00

سلام. من یه دزدگیر تصویری ماجیکار i110A اصلی دارم. سوالی که دارم اینه، زمانی که دزدگیر رو فعال میکنم و از ماشین دور میشم، قدرت انتن نمایش داده شده با افزایش فاصله تغیبری نمیکنه تا زمانی که خودم در فاصله دور تر دوباره دکمه قفل رو بزنم، اون موقع تازه نشون میده که قدرت انتن کاهش پیدا کرده یا کلا دیگه انتن نمیده بدلیل مسافت، ایا این مسئله طبیعیه؟ چون قبلا دزدگیر تصویری مارک دیگه داشتم که خودش بدون احتیاج به دکمه زدن تغییر قدرت انتن رو نشون میداد
salamo
شروع حركت

پست توسط salamo » 17 فوریه 2018, 20:48

سلام دوستان میخوام رو slx یه دزدگیر نصب کنم. چندجا رفتم هر کدوم یه پیشنهاد دادن. میخوام نظر شما هم بدونم.

-------یه جا رفتم گفت دزدگیر xinotic نصب کن. از مزایای این دزدگیر گفت جی پی اس داره و میتونی ماشین رو پیگری کنی هرکجا که باشه. بعد گفت سیمکارت میخوره و با اس ام اس کار میکنه و مثلن اگه 1000 کیلومتر اونطرف تر باشی و ببینی در ماشینت باز شده و فرصت نمیکنی خودت رو به ماشین برسونی سریع میتونی با موبایل دستور بدی که کل سیستم ماشین رو قفل کنه آیا اگه ماشین رو دزدیدن سریع پمپ بزنیش رو خاموش کنی. از معایب این مدل پول اس ام اسی هست که برای هر بار باز و بسته کردن درب ها و هر دستوری باید پرداخت کرد واینکه این مدل ها تازه وارد بازار شدن و جواب پس ندادن مثل ماجیکار و غیره.

-------یه جا دیگه رفتم simcartel رو پیشنهاد داد. اینم دقیقا مثل بالایی هست با این تفاوت که طرف میگفت xinotic کپی برداری از simcaftel است.

--------یه جا رفتم گفت steel mate ساده بردار و نیاز هم نداری این همه هزینه کنی. میگفت ماجیکار خوبه ولی نه برای مشتری و از این حرفها.

---------یه جا دیگه هم گفت magicar تصویری بردار ولی این مدل مثل مدل های جی پی اس دار نیست و اگه در ماشین یا صندوق باز بشه فقط تو خود ریموت نشون میده و مثل اون یکی ها تو گوشی نمیشه دید. بعدش بردهای اینا محدوده و مثلآ اگه ماشین رو 5 کیلومتر اونطرف تر پارک کرده باشی نمیتونی بهش دستور بدی و شاید تو این فرصت ماشینت رو دزد ببره.

حالا به نظر شما کدوم رو نصب کنم؟
Sm.kiani

پست توسط Sm.kiani » 02 مارس 2018, 19:48

سلام دوستان. نحوه تنظیم کردن حساسیت این شوک سنسور به چه صورته؟ نصاب طوری تنظیم کرده بود که حساسیتش خیلی پایین بود و اصلا آژیر نمیزد. از نصاب خواستم برام حساسیتش رو بیشتر کنه و اونم ولوم سمت چپ یعنی شماره دو را تا روی عدد شیش زیاد تر کرد. الان موقع ضربه آژیر ممتد میزنه. حالا یه چیزایی هم رو اینترنت بود راجعبه آژیر دو مرحله ای. اگر کسی میدونه نحوه کار و تنظیم آژیر دو مرحله ای به چه صورته لطفا راهنمایی کنه. مدل دزدگیر ماجیکار 110 A می باشد
IMG_20180302_193407.jpg
IMG_20180302_193407.jpg (97.44 کیلو بایت) مشاهده 191 مرتبه
aliagha2013
شروع حركت

پست توسط aliagha2013 » 02 مارس 2018, 20:18

سلام دوستان.عمر باطری ریموت ماجیکار تصویری چقدره میانگین؟ مال من احساس میکنم سریع تموم میشه.
Sm.kiani

پست توسط Sm.kiani » 04 مارس 2018, 09:03

aliagha2013 نوشته شده:
02 مارس 2018, 20:18
سلام دوستان.عمر باطری ریموت ماجیکار تصویری چقدره میانگین؟ مال من احساس میکنم سریع تموم میشه.
من الان یک ماه میشه که همین i110A رو نصب کردم تا امروز باتریش حتی یک خط هم کم نکرده تو دفترچه هم گفته دو ماه یکبار نیازه که تعویض بشه. قبل از این دزدگیر تصویری مارک دیگه داشتم که انتن روی ریموت بصورت زنده نمایش داده میشد و بدون فشار دادن دکمه، ریموت خودش همیشه در حال نشان دادن تغییرات انتن بود که خوب هر صبح هم باتری ماشین حالت ضعیفی داشت که شاید بدلیل دزدگیر بوده و باتری ریموت هم شارژی بود و مصرفش کم بود. اما ماجیکار چون با فشار دادن دکمه ریموت وضعیت انتن آپدیدت میشه خوب مصرف باتری ماشین و ریموت خیلی کمتره. من تا چهار روز هم ماشین رو خاموش گذاشتم و زمان استارت زدن هیچ مشکلی نداشت
sohei_phantom
نوع خودرو: 405slx

پست توسط sohei_phantom » 13 مارس 2018, 19:06

سلام
من از دوستان ی سوالی دارم. من ی 405 slx صفر دارم. چون ماشین رو زیاد بیرون میذارم میخام رو ماشین دزدگیر ببندم. سوالم اینکه اگر رو ماشین دزدگیر مجیکار و یا ایزی کار و... نصب کنم با سوکت فابریک ایا گارانتی برق خودرو باطل میشه؟ آیا باعث ایراد در ماشین خواهد شد. ممنون
sinax
نوع خودرو: samand LX EF7

پست توسط sinax » 14 آپریل 2018, 00:23

با سلام خدمت دوستان و اساتید
من سال پیش یه سمند ef7 تکسوز خریدم منتهی موقع ثبت نام بهم گفتن که ماشین مالتی پلکس هست و منم چون نمایندگی آپکو بود گفتم یه دزدگیر ایزیکار مدل t1 ببندن. متاسفانه موقع تحویل دیدیم ماشین سخنگو هست و خودش فابریکی دزدگیر داره ولی آپکو همون ایزیکار رو هم بسته بود روش! بهش گفتم خب اینو باز کنین که لزومی نیست منم که هنوز استفاده نکردم گفتن الا و بلا که نمیشه بستیم روش رفته! الان ماشین من دوتا دزدگیر داره یکی فابریک سخنگو و یکی هم ایزیکار t1 ، حالا سوالم اینه که از لحاظ امنیت و نفوذ ناپذیری امنیت کدوم یکی بیشتره؟!
ارسال پست

بازگشت به “دزدگیر - ایموبلایزر و سیستمهای ایمنی خودرو”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان