!!?smoke

تصویر بحث درباره تيونينگ خودرو

مدیر انجمن: كوروش پيروز

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا پیش از ایجاد تاپیک جدید، به وسیله ی گزینه جستجو، از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
قفل شده
نمایه کاربر
shahdad_soltan
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: maxima-patrol v6
محل اقامت: تهران ستارخان

Re: !!?smoke

پست توسط shahdad_soltan » 31 ژولای 2010, 03:49

دوست عزيزم منظورم از تايم تسمه تايم نبود
ببين خيلي ماشين ها هستند كه حتي دارند با سه سيلندر سالم كار ميكنند و يك سيلندرشون الكي هست
كه اونها ديگه ماشينشونم بدرد اوراقي ميخوره نه كسي كه ماشين سالم هست يا ماشيني مثل پژو يا زانتيا يا ...
ببين حساب كن وقتي چهار سيلندر دارند بازي ميكنند به 4 نقطه ميللنگ فشار ميارند كه همه اينها با محاصبه درست شده حالا شمايي كه ميايد يك سيلندر رو قطع ميكني يعني يكي از دو بازو رو از كار انداختي از يكطرف دو فشار به ميللنگ هست از يكطرف يكفشار
اين تو حالت ايستاده و بدون حركت زياد مهم نيست ولي تو حركت چون ميلنگ نيرو رو مي خواهد منتقل كند فشار مضاعف بهش مياد كه ميتونه خيلي از خطرهارو واسه موتور داشته باشه كه بسته به اون نوع سيلندر متفاوت هست
تاب برداشتن يا مشكلات ديگه كه ميتونيد خودتون تحقيق كنيد
از نظر بنده بك فاير بيشتر از قشنگيش ضرر داره براي خودرو ولي بك فاير بيشترين ضررش براي ماشين اين هست كه فوقش منبع وسط رو خراب ميكنه نه بيشتر
موفق باشيد
دوستان اين پست رو به زبان ساده و قابل هضم براي همه نوشتم از لغات اميانه هم استفاده كردم پس اگه اسمي رو به اسمي ربط دادم شرمنده بنده فقط مي خواستم عمق مطلب رو برسونم
rouzbex
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Pars LX،TIBA
محل اقامت: کرج-جهانشهر

پست توسط rouzbex » 31 ژولای 2010, 04:57

دوست عزيز تو صفحه هاي قبل بچه ها مثل آقا مهدي گل، گفتن كه موقع استفاده تو حركت بايد كلاچ بگيري يا اومدن رو كلاچ كليد گذاشتن كه موقع گرفتن كلاچ سيستم روشن بشه !!!
ثانيا هم سيستم من و هم سيستمي كه آقا مهدي طريقه ساختش رو گفتن برق هر 4 سيلندر همزمان قطع ميشه و اين مثله اين ميمونه كه به ماشين حسابي گاز بدين و يهو سوييچ رو ببندين كه تو موتوراي معمولي كه اويل پمپ مكانيكي هست يعني تا موتور دور داره اونم فشار داره پس مشكلي كه خيلي از دوستان نگرانش بودن يعني ياتاقان ها رو نداره ! ضمنا حتي سيستمي كه مهدي خان توضيحشو دادن و برق رو قطع ميكنه تنها ضررش سوختن كويل اونم به علت نوسان شديد جريان ورودي هست كه ايشون چون عاشق ماشينه مثله خيلي هاي ديگه اينم واسش خيالي نيست ،
خدا را شاکرم که سعه ی صدر داده تا بر عنودان تنگ نظر فائق آیم،هم آنان که انگشت مبارکشان بر موشواره نمی رود جز به نیت حذف نوشته های ما

در تنگنای حیرتم از نخوت رقیب*یا رب مباد آن که گدا معتبر شود(حافظ)
نمایه کاربر
ali-peugeot
سرعت : 60 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پراید 132
محل اقامت: لرستان> ازنا > بلوار ولی...
تماس:

پست توسط ali-peugeot » 07 آگوست 2010, 19:46

با سلام خدمت دوستان عزیز،وبا اجازه از قدیمی ترها!من بخار بک رو روی 405نصب کردم حدودا 35000تومن شد!(البته دوستم که برق کار خودرو از روی یه 405 تهرانی،دست سازش رو درست کرد وبستیم سر ماشین)ولی اینجا قیمت های بالایی دیدم؟؟؟؟؟
در کل هرکس نصب کرده داخلش ضدیخ(هر چه باکیفیت تر بهتر،سعی کنید ایساکو باشه) بریزه توپه توپه!هر وقت هم که از نظر مایه $ به مشکل خوردید ریکای ظرف شویی با کمی آب که زیاد رقیق نشه بریزید!اما دودش کمتر از ضدیخه!اگر بتونید کمی ادکلان بریزید،بوی خوب تمام محله رو میگیره!من شلنگ رو روی کاتالیزور نصب کردم عالی جواب میداد!هر چند وقت یک بارهم آب خالی بریزید که منبع اگزوز زیاد کثیف و خف نشه!
در مورد دود نیسان فست &فوریس:همون طور که تو بازی آندرگراند2هم هست اون دود مربوط میشه به نیتروژن؛زمانی که ماشین خلاص باشه ویا مونده باشه دکمه رو که فشار بدی دود میاد بیرون که البته بعضیا هم رنگیش میکنند!
تصویر
کلیپ های صدای منبع اگزوز:
http://www.aparat.com/ali_peugeot
سیستم اگزوز،آشنایی،ساخت وفروش مبنع اگزوزاسپرت و...:
http://ali-peugeot.blogfa.com
پــــدر...؛رویایی بود که زود گذشت...(روحش شاد)
نمایه کاربر
مهدی رسولی
دنده 2
نوع خودرو: چینی نباشه
محل اقامت: تهران

پست توسط مهدی رسولی » 09 آگوست 2010, 07:51

سلام من خودم جمعه دوباره روي ماشينم بستم وكاراشو خودم كردم
2500 منبع شيشه شور
5000 تومن قطع كن
2000 پمپ شيشه شور
1000 شيلنگ
1500 سيم
3000 كليد فابريك جاي آنتن برقي پرايد
2000 تراشكاري براي ساخت لوله تزريق به اگزوز
3000 جوشكاري مهره به اگزوز
جمعا حدوده بيست تومن لوازم
2500 ضد يخ
1000 تومن اكاليپتوس
400 تومن پارافين خوراكي
جمع با مواد مصرفيس 25000
وقتي ميزنم ملت كيف ميكنن بوي اكاليپتوس ميده ونفساشون سرد ميشه بدرد كسايي كه سرما خوردن ميخوره دودشم عاليه اون قطع كن برقي هم براي اين گذاشتم كه سريعا قطع بشه وتو اگزوز نريزه
امان از مغز معیوب عده ای که پافشاری میکنن عقاید دیگران رو عوض کنن ولی نمیتونن و در منجلاب خودشون غرق میشن
نمایه کاربر
salar_tuning
دنده 1
نوع خودرو: BMW-320
محل اقامت: ایران 0098 +

پست توسط salar_tuning » 09 آگوست 2010, 10:03

mehdicp88 نوشته شده:مشكله خاصي نداره لوازمي كه گفتم بخر واون مهره هشت رو بده واست نصب كنه روي اگزوز بقيشو بهت ميگم نصب كن اگه نتونستي بيار يكاريش ميكنيم ماشينت چيه
ماشینم سمنده ال ایکس 84

باشه فقط بگو به کجا جوش کنم دقیقا
سالار هستم .....

بدي رو فراموش كن و خوبي رو تلافي

پروژه تیونینگ و اسپرت bmw-e21 توسط salar_tuning

viewtopic.php?f=206&t=105287
نمایه کاربر
مهدی رسولی
دنده 2

پست توسط مهدی رسولی » 09 آگوست 2010, 11:46

salar_tuning نوشته شده:
mehdicp88 نوشته شده:مشكله خاصي نداره لوازمي كه گفتم بخر واون مهره هشت رو بده واست نصب كنه روي اگزوز بقيشو بهت ميگم نصب كن اگه نتونستي بيار يكاريش ميكنيم ماشينت چيه
ماشینم سمنده ال ایکس 84

باشه فقط بگو به کجا جوش کنم دقیقا
تقريبا يه ده سانت از كاتاليست رد شدي خوبه بعد از كاتاليت بده جوش بدن مهرو به بغل لوله جوش بده اول با هشت بگو سوراخ كنه بعد مهرو جوش بده همونجا يه پيچ هشت هم ببند روش محمش كن صداي اگزوزت در نياد تا بقيشو بهت بگم چيكار كني
امان از مغز معیوب عده ای که پافشاری میکنن عقاید دیگران رو عوض کنن ولی نمیتونن و در منجلاب خودشون غرق میشن
نمایه کاربر
مهدی رسولی
دنده 2

پست توسط مهدی رسولی » 10 آگوست 2010, 07:29

اينم عكساي نصب اسموك روي پرايد هر كي خواست براش توضيح بدم ولي فكر نميكنم نيازي باشه واضح هست
اين لوله ترمز همراه با مهره هشت هست كه بعد از كاتاليست جوش دادم اون قهوهاي كه بغله لاستيك اگزوز هست قطع كن بنزين هست كه نميزاره زيادي وارد اگزوز بشه
تصویر
اينم منبع شيشه شور هست كه ازين جا بهتر براش گير نياوردم
تصویر
اين سيم كشي ولوله كشي اسموك هست
تصویر
نمایه کاربر
مهدی رسولی
دنده 2

پست توسط مهدی رسولی » 08 سپتامبر 2010, 08:05

آقايون سلام ضد يخ رو با يه شيشه گوچيك روغن گليسيرين واسانس وپارافين مخلوط كنيد ببينيد چه دودي ميده دقيقا مه سنگين توليد ميكنه كه باد نباشه دقيقا يك يا دودقيقه رو زمين ميمونه ديروز براي يه بنده خدايي كه روش زياد بود زدم اونم جلوي من ميزد ولي فقط ضد يخ بود من زدم تمامه ماشينش تو مه گم شد بنده خدا من يه سه كيلومتري ازش دور شدم تا اون راه افتاد اومد گفت هر چقدر بخواي بهت ميدم اينو چطوري راه انداختي بهش گفتم وباهم دوست شديم وهر دومون رفتيم خونه هامون
نمایه کاربر
edris
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: only CheVy

پست توسط edris » 22 سپتامبر 2010, 14:28

آقا اين قطع كن رو لوازم فروشها دارن؟
برا چي استفاده ميشه.اسمش چيه؟
من اسموك رو ساختم ولي وقتي دكمه رو ميزنم دود ديگه قطع نميشه. :-(
در ضمن اين لوله اسموكرو شما قبل از منبع وسط جوش دادي؟
من لوله اسموك رو به منبع عقب جوش دادم.و حس ميكنم قشنگ بخار نميشه و از اگزوز ضد يخ چيكه ميكنه.به نظرتون اگه لوله رو بعد از گلويي ماشين جوش بدم بهتره ؟
نمایه کاربر
H-will
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: اصفهان
تماس:

خطر ضد یخ

پست توسط H-will » 22 سپتامبر 2010, 14:35

سلام بر همگی
بچه ها باز هم می گویم، ضد یخ سرطان زا هست حتی می تونه از پوست نفوذ کنه. پس بخار خیلی خطرناکی داره.
همگی خواهش داریم که اول درباره موادی که استفاده می کنید تحقیق کنید.
قفل شده

بازگشت به “مباحث تيونينگ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان