راهنمایی فوری بین رانا و سمند ef7 و خانواده پژو 206

مدیران انجمن: ALI => Eshghe Mashin, espero

نمایه کاربر
am_ete
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: خود ........ رو

Re: راهنمایی فوری بین رانا و سمند ef7 و خانواده پژو 206

پست توسط am_ete » 11 می 2018, 11:45

خب منم شمارو مردد میکنم که چرا برای سمند ال ایکس بی کیفیت 37-34تومن پول میدین؟! بجاش تیبا یاساینا بخرصفرش کمتراز30تومنه مصرف سوخت وهزینه نگهداری وبازارفروششون هم بهتراز ال ایکس هست چون صفرهم میخری تا دوسه سال راحتی
اینکه هرکی هم یه حرفی بزنه شمامردد بشی که نمیشه! بالاخره باتوجه به معیارهاتون واینکه کدوم معیاربراتون باتوجه به بودجه وسایرشرایطتون برای خودشمامهمتره تصمیم بگیرید وخریدکنید کلا اتاق سمند مخصوصا توشهر از دید من وتجربه من زود لش میشه وبه سروصدامیفته وجلوبندیش هم زودمشکلدارمیشه مخصوصا دراستفاده داخل شهر
همون206مخصوصا حالا که فعلا سه نفرهستید پاسخگوهست
خواستی ال ایکس بخری لااقل سورن بگیرکه چهارچرخ دیسکه وکیفیت مونتاژوسیستم برقش کم دردسرتره به نسبت ال ایکس؛کاری به ظاهرسورن ندارم هرچندکه ظاهر ال ایکس هم دهن سوزنیست ولی وقتی توبازار ال ایکس رو37-36میگن بنظرم سورن معمولی ELXباحدود40تومن معقولتره
درکل خودروهای داخلی باتوجه به شرایط اقتصادی فعلی کشور وتاثیرش برخریدار(=تامین کردن بودجه موردنیاز) و قیمت وکیفیت وایمنی خود خودرو، اصلا نمیرزن وراضی کننده نیستن بنابراین یا کمترین میزان هزینه رو انجام بدین و باالباقی بودجه سرمایه گذاری کنید اگه امکانشو پیداکردین بتونین به خودروهای وارداتی مناسبتر کوچ کنید وگرنه داخلی وچینی ها(البته نه همه چینی ها) فقط جنبه سرگرمی دارن اصلا استفاده از لفظ اتومبیل درمورد اینها بیسوادی و توهین به خودمونه
روز پایان خدمت 1.1.91
آخرعاقبت ماکتبازی >===>@
نمایه کاربر
hamedf22
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: برلیانس 230

پست توسط hamedf22 » 11 می 2018, 13:35

zantia_515 نوشته شده:
10 می 2018, 17:13

دوست عزیز بازار فروش 206 الان چطوره؟نظرتون روی هاچبک هست یا صندوقدار؟
در مورد مصرف سوخت 206 های جدید اطلاعی دارید؟
هاچبک بگیر، صندوقدار فنی بهتره (نرمی و تعادل و جاداری) ولی قیافه نداره بخاطر همینم بازار دست دومش خوب نیست
206 مدل بالا رو خوب میخرن ولی چند سال کار بکنه فروشش سخت میشه
در مورد ef7 هم موتور 206 خیلی بهتره، سمندهای صاداراتی با اون وزنشون موتور tu5 روش میذاشتن، اون دوستت ماشینش خوب درآومده ولی ماشین شما معلوم نیست خوب باشه یا نه، از مکانیکهای نمایندگی در مورد موتورها سوال کنی میگن

کلا هیچکدوم ارزش خرید ندارن ولی حداقل ثبتنامی بگیری میتونی بفروشی، الان تو بازار 206 حدود 45 میلیون شده
zantia_515
شروع حركت
نوع خودرو: tiba

پست توسط zantia_515 » 11 می 2018, 16:37

am_ete نوشته شده:
11 می 2018, 11:45
خب منم شمارو مردد میکنم که چرا برای سمند ال ایکس بی کیفیت 37-34تومن پول میدین؟! بجاش تیبا یاساینا بخرصفرش کمتراز30تومنه مصرف سوخت وهزینه نگهداری وبازارفروششون هم بهتراز ال ایکس هست چون صفرهم میخری تا دوسه سال راحتی
اینکه هرکی هم یه حرفی بزنه شمامردد بشی که نمیشه! بالاخره باتوجه به معیارهاتون واینکه کدوم معیاربراتون باتوجه به بودجه وسایرشرایطتون برای خودشمامهمتره تصمیم بگیرید وخریدکنید کلا اتاق سمند مخصوصا توشهر از دید من وتجربه من زود لش میشه وبه سروصدامیفته وجلوبندیش هم زودمشکلدارمیشه مخصوصا دراستفاده داخل شهر
همون206مخصوصا حالا که فعلا سه نفرهستید پاسخگوهست
خواستی ال ایکس بخری لااقل سورن بگیرکه چهارچرخ دیسکه وکیفیت مونتاژوسیستم برقش کم دردسرتره به نسبت ال ایکس؛کاری به ظاهرسورن ندارم هرچندکه ظاهر ال ایکس هم دهن سوزنیست ولی وقتی توبازار ال ایکس رو37-36میگن بنظرم سورن معمولی ELXباحدود40تومن معقولتره
درکل خودروهای داخلی باتوجه به شرایط اقتصادی فعلی کشور وتاثیرش برخریدار(=تامین کردن بودجه موردنیاز) و قیمت وکیفیت وایمنی خود خودرو، اصلا نمیرزن وراضی کننده نیستن بنابراین یا کمترین میزان هزینه رو انجام بدین و باالباقی بودجه سرمایه گذاری کنید اگه امکانشو پیداکردین بتونین به خودروهای وارداتی مناسبتر کوچ کنید وگرنه داخلی وچینی ها(البته نه همه چینی ها) فقط جنبه سرگرمی دارن اصلا استفاده از لفظ اتومبیل درمورد اینها بیسوادی و توهین به خودمونه
با حرفاتون موافقم و هیچوقت روی سمند نظر مثبتی نداشتم تا حدی که حاضرم سوار slx بشم ولی سمند سوار نشم فعلا معقولانه همون 206 هست
zantia_515
شروع حركت

پست توسط zantia_515 » 11 می 2018, 16:42

hamedf22 نوشته شده:
11 می 2018, 13:35
zantia_515 نوشته شده:
10 می 2018, 17:13

دوست عزیز بازار فروش 206 الان چطوره؟نظرتون روی هاچبک هست یا صندوقدار؟
در مورد مصرف سوخت 206 های جدید اطلاعی دارید؟
هاچبک بگیر، صندوقدار فنی بهتره (نرمی و تعادل و جاداری) ولی قیافه نداره بخاطر همینم بازار دست دومش خوب نیست
206 مدل بالا رو خوب میخرن ولی چند سال کار بکنه فروشش سخت میشه
در مورد ef7 هم موتور 206 خیلی بهتره، سمندهای صاداراتی با اون وزنشون موتور tu5 روش میذاشتن، اون دوستت ماشینش خوب درآومده ولی ماشین شما معلوم نیست خوب باشه یا نه، از مکانیکهای نمایندگی در مورد موتورها سوال کنی میگن

کلا هیچکدوم ارزش خرید ندارن ولی حداقل ثبتنامی بگیری میتونی بفروشی، الان تو بازار 206 حدود 45 میلیون شده
متاسفانه 206 هاچبک برای مسافرت جایی نداره و به مشکل میخوری
منم فقط بخاطر جعبه ویکم جای بیشتر میخوام صندوقدار بگیرم ولی ازون طرف از بازار فروشش خیلی رو اعصابم هست
اخه این چه مملکتی هست 40 تومن پول میدی اخرشم کلی میترسی
بازار 206صندوقدار متاسفانه رقبایی داره که بازار فروشش رو خراب میکنه
نمایه کاربر
sahandsalili
نوع خودرو: 206T5

پست توسط sahandsalili » 11 می 2018, 17:46

یک کم سلیقه ای هم هست خب. بیشتر ببینید از چی خوشتون میاد. این چیزاییه که به نظر بنده مد نظر قرار بدید تا انتخاب بهتری داشته باشید.
1- در بحث ایمنی 206 ایمن تر هست (3 ستاره ایمنی در برابر 1)
2- در بحث استهلاک، (گمان کنم) 206 بهتر هست.
3- مصرف سوخت 206 کمتره،
4- ظاهر بهتری هم داره (به نظر بنده)
5- داخل شهر قدیم سمند که داشتم هیچ جایی نمیشد پارکش کرد! پهناش هم بیشتر از پهنای عرض عبور توی ایرانه (عرض یک خودرو به زور!) و همیشه آینه ها مرخص میشد.
6- موتور تیپ 5 به نظر میاد جواب خودش رو توی ایران پس داده.
7- موسسه استاندارد به 206 سه ستاره کیفی داده و به سمند یکی.
8- یک حداقل آپشن هایی هم داره (ضبطش بدک نیست، تهویه اتومات... همین !)

از اون طرف،
5- سمند بزرگتر و راحت تره داخلش
6- تعلیق (فنربندی) بهتری داره
7- بنابراین برای مسافرت بهتره
8- جای پای عقب به مراتب بهتره
9- از موتورش خبر ندارم (من XU7 داشتم) ولی از این جدیدا خیلی تعریف نشنیدم (شاید هم حرف و حدیث باشه).
10- اون خانم بداخلاق توی داشبورد نمیدونم هنوز هست توی تولیدات جدید یا نه، ولی خیلی چیز بیخودی بود.

در کل پس از داشتن ماشین های من در آوردی ایران خودرو (رانا و سمند) ترجیح میدم حداقل طراحی فرانسه سوار شم (حتی چینی شده، ایرانیزه، هرچی!)
شروع حركت

پست توسط zantia_515 » 11 می 2018, 19:07

sahandsalili نوشته شده:
11 می 2018, 17:46
یک کم سلیقه ای هم هست خب. بیشتر ببینید از چی خوشتون میاد. این چیزاییه که به نظر بنده مد نظر قرار بدید تا انتخاب بهتری داشته باشید.
1- در بحث ایمنی 206 ایمن تر هست (3 ستاره ایمنی در برابر 1)
2- در بحث استهلاک، (گمان کنم) 206 بهتر هست.
3- مصرف سوخت 206 کمتره،
4- ظاهر بهتری هم داره (به نظر بنده)
5- داخل شهر قدیم سمند که داشتم هیچ جایی نمیشد پارکش کرد! پهناش هم بیشتر از پهنای عرض عبور توی ایرانه (عرض یک خودرو به زور!) و همیشه آینه ها مرخص میشد.
6- موتور تیپ 5 به نظر میاد جواب خودش رو توی ایران پس داده.
7- موسسه استاندارد به 206 سه ستاره کیفی داده و به سمند یکی.
8- یک حداقل آپشن هایی هم داره (ضبطش بدک نیست، تهویه اتومات... همین !)

از اون طرف،
5- سمند بزرگتر و راحت تره داخلش
6- تعلیق (فنربندی) بهتری داره
7- بنابراین برای مسافرت بهتره
8- جای پای عقب به مراتب بهتره
9- از موتورش خبر ندارم (من XU7 داشتم) ولی از این جدیدا خیلی تعریف نشنیدم (شاید هم حرف و حدیث باشه).
10- اون خانم بداخلاق توی داشبورد نمیدونم هنوز هست توی تولیدات جدید یا نه، ولی خیلی چیز بیخودی بود.

در کل پس از داشتن ماشین های من در آوردی ایران خودرو (رانا و سمند) ترجیح میدم حداقل طراحی فرانسه سوار شم (حتی چینی شده، ایرانیزه، هرچی!)
برای منم در وهله اول کم دردسر بودنش مهمه بعد مصرف سوختش قبلا یه 405 داشتم همش در پمپ بنزین بودم لامصب بنزین رو خام خام میخورد!!!
بعدش هم قیافهو بازار فروشش هم در حد خوب باشه جاش هم که برای 3 نفر ادم و وسایلشون کافی باشه چون سالی 2یا3بار سفر میرم و باقیش توی شهرم
راستی جلوبندیش هم خوب باشه زود به صدا نیوفته
ارسال پست

بازگشت به “[30 تا 80 میلیون]”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot] و 2 مهمان