طراحی وساخت خطر LED برای پیکان

مباحث مربوط به پيكان
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
نمایه کاربر
AMIR-HO3IN
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پيكان
محل اقامت: اردبيل-خلخال

Re: طراحی وساخت خطر LED برای پیکان

پست توسط AMIR-HO3IN » 21 آگوست 2016, 02:06

M 1987 نوشته شده:
AMIR-HO3IN نوشته شده:سلام اينم يه طرح ديگه:
تصویر
نئون:
تصویر
مه شكن:
تصویر
دنده عقب:
تصویر
راهنما:
تصویر

البته خود كار خيلي دقيقتر و واضحتر ديده ميشه تا فتوشاپ. فك كنم چراغش شبيه جگوار شده =n
اون مستطيل وسطي كه بين راهنما و مه شكن هستو شبرنگ ميكنيم

سلام خسته نباشيد ، اين طرحتون خيلى جالبه من از اين خيلى بيشتر از طرح ديگه خوشم اومد ، خودم ١پيكان دارم ، اگر اين مدل ساخته شد حتما ميخوامش ، لطف كنيد مه شكن عقب رو هم در نظر بگيريد براش ، اما چراغ ترمز رو لطف كنيد پر نورتر و وسيع تر در نظر بگيريد چون در روز ديده بشه و از شيشه دودى استفاده بشه روى كلش، لطفا حتما اطلاع بديد در صورت ساخت ، تشكر :-)
سلام داداش این فقط یه طرح پیشنهادی بود و مطمئنم طرحای دیگه و حتی طرح اجرایی خودمم دیدی.این طرح ساخته نشد به چن دلیل از جمله عدم استفاده از حداکثر فضای موجود(میبینی که گوشه ها برهوت موندن)-نمیشه ال ای دیارو درست و دقیق چید کنار هم و ....
من تو طرحی که دارم اجرا میکنم واقعا به یه مشکل جدی برخورد کردم که ممکنه طرحو بزارم کنار و از اول یه طرح دیگه رو بزنم مشکل طلق روشه که نمیخوام دس ساز به نظر باید طلق کارخونه ای مناسب هم نداریم.برا همین مجبورم طلق رو لایه به لایه با خود چراغ خطر یکی کنم از فردا مشغله م تموم میشه و عرایضم رو به روایت تصویر توضیح خواهم داد.فقط از علی جان و کسایی که تو خم کردن فلکسی تجربه دارن کمک میخوام تا تجربه شونو در اختیارم بگذارن ممنون
..::RIDE OR DIE::..

نمایه کاربر
FARHAD CAMPER
Rebuilder
نوع خودرو: 4WD Caravan Camper
محل اقامت: Tehran - Iran
تماس:

پست توسط FARHAD CAMPER » 21 آگوست 2016, 03:01

AMIR-HO3IN نوشته شده:سلام داداش این فقط یه طرح پیشنهادی بود و مطمئنم طرحای دیگه و حتی طرح اجرایی خودمم دیدی.این طرح ساخته نشد به چن دلیل از جمله عدم استفاده از حداکثر فضای موجود(میبینی که گوشه ها برهوت موندن)-نمیشه ال ای دیارو درست و دقیق چید کنار هم و ....
من تو طرحی که دارم اجرا میکنم واقعا به یه مشکل جدی برخورد کردم که ممکنه طرحو بزارم کنار و از اول یه طرح دیگه رو بزنم مشکل طلق روشه که نمیخوام دس ساز به نظر باید طلق کارخونه ای مناسب هم نداریم.برا همین مجبورم طلق رو لایه به لایه با خود چراغ خطر یکی کنم از فردا مشغله م تموم میشه و عرایضم رو به روایت تصویر توضیح خواهم داد.فقط از علی جان و کسایی که تو خم کردن فلکسی تجربه دارن کمک میخوام تا تجربه شونو در اختیارم بگذارن ممنون
سلام امیر حسین جان آقا کم پیدا شدی :hb:
در مورد ساخت طلق بصورتی که کارخونه ای به نظر بیاد هیچ راهی وجود نداره مگه با کلی هزینه و ساخت قالب و تزریق و... که اصلا معقولانه و به صرفه نیست . منم تو پروژه خودم به همین مشکل برخوردم و سه بار چراغ عقب ساختم. نشد که نشد، آخر مجبور شدم از چند تا کاسه چراغ یک ماشین دیگه استفاده کنم اما فریم و فلاپ قالب بدنه رو با رزین و فایبر درست کردم یک جورایی جواب داد باز هم ببین میتونی از این روش کارایی بکنی یا نه. موفق باشی

تصویر
کلوپ تخصصی اتوکمپینگ (خودروهای مسافرتی)
viewforum.php?f=402

کلوپ تخصصی سفر و گردشگری
viewforum.php?f=176

نمایه کاربر
AMIR-HO3IN
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پيكان
محل اقامت: اردبيل-خلخال

پست توسط AMIR-HO3IN » 01 اکتبر 2016, 01:49

FARHAD CAMPER نوشته شده:
AMIR-HO3IN نوشته شده:سلام داداش این فقط یه طرح پیشنهادی بود و مطمئنم طرحای دیگه و حتی طرح اجرایی خودمم دیدی.این طرح ساخته نشد به چن دلیل از جمله عدم استفاده از حداکثر فضای موجود(میبینی که گوشه ها برهوت موندن)-نمیشه ال ای دیارو درست و دقیق چید کنار هم و ....
سلام امیر حسین جان آقا کم پیدا شدی :hb:
در مورد ساخت طلق بصورتی که کارخونه ای به نظر بیاد هیچ راهی وجود نداره مگه با کلی هزینه و ساخت قالب و تزریق و... که اصلا معقولانه و به صرفه نیست . منم تو پروژه خودم به همین مشکل برخوردم و سه بار چراغ عقب ساختم. نشد که نشد، آخر مجبور شدم از چند تا کاسه چراغ یک ماشین دیگه استفاده کنم اما فریم و فلاپ قالب بدنه رو با رزین و فایبر درست کردم یک جورایی جواب داد باز هم ببین میتونی از این روش کارایی بکنی یا نه. موفق باشی

تصویر
سلام داداش چطوری بدنه شو درست کردی یه توضیحی میدی بی زحمت؟
..::RIDE OR DIE::..

ارسال پست

بازگشت به “كلوپ پیکان”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان