تاپيك جامع بسترن B30 - تجربه سواري و مزايا و معايب

B50,B50F,B30,...

مدیر انجمن: دينگاليگا

ارسال پست
نمایه کاربر
Reza.IL76
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: بسترن B30
محل اقامت: شیراز

Re: تاپيك جامع بسترن B30 - تجربه سواري و مزايا و معايب

پست توسط Reza.IL76 » 13 ژانویه 2018, 22:12

****** مهم *******

اخیرا یکی از مالکین دو تا ایراد از ماشین پیدا کرده بود که خودمم باهاش مواجه شده بودم ولی با تحقیق و پرس و جو فهمیدم که مشکل نیست و خودم بلد نبودم باهاش کار کنم

1) اول در مورد مانیتور ماشین که یکی از دوستان نوشته بود مانتیتور من بعضی اوقات هنگ میکنه یا قفل میکنه ( رو قسمت نویگیشن )

مال من هم همین طور بود و زمانی که مانتیور رو روشن میکردم و وارد نویگیشن میشدم مانتیتور یا کامل قفل میشد یا قسمت نویگیشن هنگ میکرد

فهمیدم زمانی که از نویگیشن استفاده کردین و بر فرض رسیدن به مقصد نباید همین جور ماشین رو خاموش کنید یا حتی مانیتور رو خاموش کنید پیاده بشید

باید اول از نویگیشن خارج بشید و بعد از خروج ار GPS مانتیور رو خاموش و بعد هم ماشین رو خاموش کنید

اینجوری اصلا هنگ نمیکنه ( خودم امتحان کردم جواب داد )

2) مورد دوم در مورد ریموت ماشینه که یکی از دوستان نوشته بود بعضی اوقات موقع قفل کردن صدای دو تا بیب بوق میده و بعضی اوقات نمیده

خودمم فکر میکردم ریموتش مشکل داره تا دلیلش رو فهمیدم

اگه یه بار دکمه قفل رو بزنید ماشین به صورت قفل مرکزی مثل همه ماشین ها عادی قفل میشه

ولی اگه دو بار پشت سر هم دکمه قفل رو بزنید ماشین با صدای بیب قفل میشه و دزدگیر ماشین فعال میشه

اگه ظولانی شد ببخشید میخواستم کامل توضیح بدم
engineer_tasezar
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط engineer_tasezar » 13 ژانویه 2018, 23:19

ممنون بابت تجربه ای که ارایه دادید فقط از دوستان کسی رنگ شکلاتی ثبت نام کرده چون رنگ زیبایی و اگه بشه خودم میخوام رنگ ماشین از سفید به شکلاتی تغییر بدم باز میخواستم نظر دوستانو بدونم
NeoBug

پست توسط NeoBug » 13 ژانویه 2018, 23:49

engineer_tasezar نوشته شده:
13 ژانویه 2018, 21:20
سلام خدمت تمام دوستان عزیز از مهر ماه تا کنون کلیه نظرات عزیزان را مطالعه کردم اما در خصوص ارتقا سیستم صوتی اطلاعاتی ندیدم از دوستان تقاضا دارم در صورتی که اطلاعاتی دارند در اختیار بگذارند.
من این خودرو تحویل بهمن ثبت نام کردم البته با کلی تحقیق و تنها بخشی از ماشین که یمقدار تو ذوقم زد قسمت داشبورد بود ،ماشین قبلی برلیانس 330 atبود خیلی ازش راضی بودم نسبت به 206 و سمند و بخاطر سرمایه گذاری فروختمش وقتی خواستم مجدد برلیانس ثبت نام کنم با این خودرو آشنا شدم امیدوارم مثل برلیانس راضیم کنه .
سلام، در خصوص سیستم صوتی خودرو تا درجه ۳۰ زیاد میشه اما من هیچ در استفاده روزانه حتی وقتی بچه ام خواسته صدای ضبط رو زیاد کنه از ۲۰ بالاتر نمیبرمش. یک مرتبه من ضبط رو تا ۳۰ بالا بردم، کیفیت صدا افت نداشت فقط حجم صدا به حدی بود که کسی دیگه صدای کسی رو داخل ماشین نمیشنید. انگار همه داشتن لب میزدن.
در کل من توقع خاصی از صدای ضبط ندارم اما برای استفاده خانواده کاملا مناسب و شاید بشه گفت کمی هم زیاده.
NeoBug

پست توسط NeoBug » 13 ژانویه 2018, 23:53

Reza.IL76 نوشته شده:
13 ژانویه 2018, 19:24
NeoBug نوشته شده:
12 ژانویه 2018, 02:23
سلام امروز امتحان کردم و نرم افزار تارگت که روی همون اس دی مسیریابی نصب هست براش آپدیت اومده، الان مشغول بروز رسانی هستم و نتیجه رو اعلام میکنم.
همچنین برای بروز رسانی ضبط( کروز،) نیاز به سریال دستگاه هست که من هیچ سریالی ندارم. کسی از سیستم کروز شماره سریال داره؟
کروز همون ضبط ماشینه که شامل سیستم صوتی، بلوتوث و ... میشه که محصول شرکت کروز هستش
نگاه کردم تو کارت ضمانت مانیتور که مال شرکت کروز هست شماره سریال درج نشده

ولی تو اون جعبه پلاستیکی که مموری نویگیشنتون قرار داشت یه شماره به اسم Tech No و یه تاریخ Date زده

مثلا Tech No من CE256XXXX ( منظورم از X یه عدده ) و تاریخ Date هم 96/7/24 خورده

نمیدونم اینه یا نه

اگه نبود شاید تو تنظیمات خود مانیتور بشه ببینینش

اگه اونم نشد دیگه باید زنگ بزنید شرکت کروز
ممنون از راهنماییتون به نظر میاد بسته مموری نویگیشن ماله شرکت تارگت هست که اون رو بدون دردسر میشه آپدیت کرد.
راستی به نظر میاد سیستم عامل ضبط windows CE هستش.
aligholami77
نوع خودرو: ال نود

پست توسط aligholami77 » 13 ژانویه 2018, 23:55

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
من مطالب این تاپیک رو مطالعه کردم و از نظرات دوستان استفاده کردم. یه سوالی دارم از b30 سواران عزیز: آیا ارتفاع این ماشین مناسبه؟ تو دست انداز و خاکی یا رمپ پارکینگ کف ماشین گیر نمیکنه؟
بسترن b50 که ظاهرا این مشکل رو داشت. میخواستم تجربه شما رو هم در این باره بدونم.
ممنون
مرادیان

پست توسط مرادیان » 14 ژانویه 2018, 00:19

aligholami77 نوشته شده:
13 ژانویه 2018, 23:55
من مطالب این تاپیک رو مطالعه کردم و از نظرات دوستان استفاده کردم. یه سوالی دارم از b30 سواران عزیز: آیا ارتفاع این ماشین مناسبه؟ تو دست انداز و خاکی یا رمپ پارکینگ کف ماشین گیر نمیکنه؟
بسترن b50 که ظاهرا این مشکل رو داشت. میخواستم تجربه شما رو هم در این باره بدونم.
ممنون
سلام
ارتفاع ماشین بیشتر از b50 هست۱۴۰۰ تا رفتم به جایی گیر نکرده
NeoBug

پست توسط NeoBug » 14 ژانویه 2018, 00:20

aligholami77 نوشته شده:
13 ژانویه 2018, 23:55
ممنون
بسترن b50 قدیمی بر روی پلتفرم مزدا بود. کلا مزدا هم ارتفاع کفش کمه، اما در مورد این خودرو ارتفاع مناسبه و این برپایه پلتفرم فولکس واگن جتا طراحی شده.
دیشب در یک فروشگاه زنجیره ای خودروم کنار یک اپتیما پارک بود، از نظر ایعاد هیچ تفاوت محسوسی ندیدم. از نظر ظاهر قطعا اپتیما زیبا تر بود :d:
از نظر ارتفاع شاید بشه گفت با سمند هم ارتفاع هستش.
تا حالا مشکلی با ارتفاع خودروم نداشتم حتی در حالتی که ۵ نفر بزرگسال داخل خودرو بودن.
فقط سیستم تعلیق این خودرو در کنار چرخهای عقب به اندازه ۱۰ سانتیمتر یک بیرون زدگی داره که ارتفاع اون از جاده کمه، تو حرکت به هیچ عنوان با کف برخورد نمی‌کنه اما اگر از شانستون یه سنگ با ارتفاع ۱۵ سانت دقیقا بره اونجا به اون قسمت برخورد میکنه، اما خیلی باید بد شانس باشید.
راستی میدونستید که نسخه ارایه شده در ایران حدود ۴۰ تا ۶۰ کیلو از نسخه ارایه شده در چین سنگین تر هستش. یکی از عللش ارایه سینی موتور در نسخه ایرانیست.
Alireza Fallahi
شروع حركت

پست توسط Alireza Fallahi » 14 ژانویه 2018, 08:58

سلام ، تنها مشكل من صدائي كه از طاقچه مياد . قبل از اينكه روكش صندلي رو عوض كنم صدائي نميومد اما الان خيلي شده . كسي به اين مشكل نخورده ؟؟
hm912
شروع حركت

پست توسط hm912 » 14 ژانویه 2018, 09:08

سلام دوستان میشه بفرمایید متعلقاتی که همراه خودور تحویل میشه چی هست ؟
hojjatbesternb30
شروع حركت
نوع خودرو: بسترن بی سی

پست توسط hojjatbesternb30 » 14 ژانویه 2018, 09:30

سلام دوستان دیروز نرم افزار نویگیشن رو آپدیت کردم ، برای آپدیت اول باید در سایت عضو بشید که یکی از گزینه هاش شماره سریال نرم افزار کنونی روی ماشین هست که به راحتی از قسمت ستینگ از روی مانیتور قابل خواندن هست یه عکس بگیرید و مراحل عضویت را تکمیل کنید ، دوم اینکه مموری را به سیستم کامپیوتر متصل کنید و سوم اینکه در سایت نرم افزار آپدیت را دانلود و اجرا کنید چهارم اینکه نرم افزار مموری را می خواند و در صورتی که آپدیت نباشد پیشنهاد آپدیت می دهد پنجم از شما می خواهد پشتیبان تهیه کند که کمی طول می کشد ششم آپدیت را دانلود می کند هفتم مموری را به روزرسانی می کند و کار تمام است.
ارسال پست

بازگشت به “اف اي دبليو (فاو) بسترن FAW Besturn”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: hosein.a و 7 مهمان