تاپيك جامع بسترن B30 - تجربه سواري و مزايا و معايب

B50,B50F,B30,...

مدیر انجمن: دينگاليگا

ارسال پست
نمایه کاربر
saeedb30
نوع خودرو: besturn b30

Re: تاپيك جامع بسترن B30 - تجربه سواري و مزايا و معايب

پست توسط saeedb30 » 13 ژوئن 2018, 08:48

سلام مجدد من یک دست کف پوش لاستیکی خریدم (اینترنتی) خیلی خوبه به قیمت 155 هزار تومان
عکسش رو هم ضمیمه میکنم
پیوست ها
P_1193.jpg
P_1193.jpg (15.88 کیلو بایت) مشاهده 507 مرتبه
مهران س
شروع حركت
نوع خودرو: بسترن B30

پست توسط مهران س » 13 ژوئن 2018, 12:50

باسلام آیا از دوستان کسی طبق اطلاعیه اخیر بهمن موتور برای دودی کردن شیشه بسترن مراجعه کرده و از کیفیت کار راضیه؟ ظاهرا ۴۰ هزار تومان باید پرداخت کرد. میخواستم ببینم میارزه؟
hosein.a
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Besturn B30
محل اقامت: تهران

پست توسط hosein.a » 13 ژوئن 2018, 19:40

مهران س نوشته شده:
13 ژوئن 2018, 12:50
باسلام آیا از دوستان کسی طبق اطلاعیه اخیر بهمن موتور برای دودی کردن شیشه بسترن مراجعه کرده و از کیفیت کار راضیه؟ ظاهرا ۴۰ هزار تومان باید پرداخت کرد. میخواستم ببینم میارزه؟
سلام
دوست عزیز من امروز رفتم از نمایندگی مرکزی تحویل گرفتم ، کیفیت اصلا راضی کننده نبود اعتراض کردم گفت سرویس بعدی ( 1000 تا دیگه سرویس 10000 تام میشه ) بیار درست کنیم
حباب داشت یه جایی که اصلا مو زیر برچسب رفته بود!
ارزش نداره از قدیم گفتن هیچ ارزونی بی حکمت نیست.
ولی بقیه سرویسهاشون خوبه اما به نظرم دودی نکنید ببرید یه جای مطمئین که خراب نکنن.
مهران س
شروع حركت

پست توسط مهران س » 13 ژوئن 2018, 21:00

دوست عزیز هزینه اش چقدر شد؟
مهران س
شروع حركت

پست توسط مهران س » 14 ژوئن 2018, 09:10

hosein.a نوشته شده:
13 ژوئن 2018, 19:40
مهران س نوشته شده:
سلام
دوست عزیز من امروز رفتم از نمایندگی مرکزی تحویل گرفتم ، کیفیت اصلا راضی کننده نبود اعتراض کردم گفت سرویس بعدی ( 1000 تا دیگه سرویس 10000 تام میشه ) بیار درست کنیم
ولی بقیه سرویسهاشون خوبه اما به نظرم دودی نکنید ببرید یه جای مطمئین که خراب نکنن.
سلام دوست عزیز منظورتون نمایندگی مرکزی جاده مخصوصه یا خیابان آزادی خیابان زارع؟
hosein.a
نوع خودرو: Besturn B30
محل اقامت: تهران

پست توسط hosein.a » 14 ژوئن 2018, 11:14

مهران س نوشته شده:
14 ژوئن 2018, 09:10
hosein.a نوشته شده:
13 ژوئن 2018, 19:40
مهران س نوشته شده:
سلام
سلام دوست عزیز منظورتون نمایندگی مرکزی جاده مخصوصه یا خیابان آزادی خیابان زارع؟
کیلومتر 13 - 1041
مهران س
شروع حركت

پست توسط مهران س » 14 ژوئن 2018, 18:22

باسلام خدمت همگی
باتوجه به اینکه شرکت بهمن موتور سابقه نسبتا خوبی در خدمات پس از فروش داره من به همه دوستان پیشنهاد میکنم از طرح رایگان بازدید تابستانی استقبال کنند حتی اگر ماشینشون ایرادی هم نداره

من خودم امروز در چارچوب همین طرح با هدف بازدید 15 گانه بخصوص بروز رسانی نرم افزار سیستم مالتی مدیا به نمایندگی 1043 مراجعه کردم انصافا برخوردشون خیلی خوب بود

نمایندگی گفت که متوجه شده پس از بروزرسانی سیستم مالتی مدیا به نرم افزار جدید سیستم کندتر شده و بناچار نرم افزار قبلی را دوباره نصب کرد ولی گفت چون سیستم گارانتی داره شرکت موظفه برای بروزرسانی اقدام کنه .... که البته طبعا به پیگیری هر چه بیشتر مشتریها هم بستگی داره

در کل من تا حالا ایرادی از این ماشین ندیدم و نسبت به قیمتش ازش راضیم
Ariana@Or
نوع خودرو: B30

پست توسط Ariana@Or » 14 ژوئن 2018, 21:39

با سلام به دوستان - من امروز برای طرح 30 روزه به یکی از نمایندگیهای تهران مراجعه کردم(مرکزی نبود) چند نکته لازمه که بگم :
1-حتماً مراجعه کنید حتی اگر مشکلی ندارید حداقل دیاگ میزنه ، مایع شیشه شور را پر میکنه و سیستم مولتی را آپ دیت میکنه - اگرم مثل من مشکل داشتید که بهتر.
2-صبح رفتم با تاخیر بالاخره حضرات آمدند ، گفتم اصلا برای برچسب آمدم - گفت تمام شده ، گفتم تازه روز چهارم طرحه ، گفت به ما 4 تا داده بودن تمام شده - اگر رسید میزنم (یعنی کشک) -- خیلی ناراحت شدم زنگ زدم شکایات طرف مربوطه خیلی محترمانه مشخصات رو گرفت و گفت رسیدگی میکنه، ظهر ماشین را گرفتم برچسب را انداخته بود ، البته یه گواهی برای رد شکایت ازم گرفت خیلی هم بهشون برخورده بود (جهنم) . خواستم بگم اگر این مورد پیش آمد بدانید کاملا فیلمه و دروغ.
3-هزینه کل مجموعه خدمات 40 تومان آنهم برای برچسب است. یارو گفت هزینه کل خدمات 290 تومان میشه که بهمن خودرو 250 تا رو تقبل کرده. کیفیت برای من خوب بود دوستی بالا از کیفیت خیلی دل خونی داشت ولی مال من خوبه. آخرشم ازتون کنار ماشین عکس میگیرن که یعنی برچسب برای من مصرف شده (شایدم اینجا گرفت) - مارک برچسب یادم نیست (سولار ...) ولی قوطی و ظاهرش به نظر خیلی خفن نیامد. البته مشخصات کاملی داشت
همگی موفق باشید عید همه پیشاپیش مبارک
r.jafari59
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط r.jafari59 » 15 ژوئن 2018, 16:31

باسلام خدمت دوستان عزیز.عید سعید فطر را تبریک میگویم.من امروز یه نکته ای که در خصوص کولر بسترن متوجه شدم بعضی ها گفتن خنکی کمی داره عرض کنم. و این هست امروز داخل موتور را نگاه کردم دیدم مسیر لوله رفت گاز کولر به داخل اواپراتور که بیش‌تر از یک متر هست هیچ گونه عایقی نداره و به هر جای لوله دست می زنی سرد هست و این مسیر طی میشه تا به داخل خودرو برسه و باعث می شه سرمای کولر حجم زیادی از بین برود(باتوجه به حرارت زیاد موتور اون هم در تابستان) و به نظرم باعث می شه خنکی کمی داشته باشه .البته من توی بقیه خودرو ها دیدم که بخشی از این لوله رفت عایق نداره ولی مال بسترن دیگه اصلا عایق نداره.و راه حلش هم این هست که عایق شماره شانزده یا بیش‌تر مال لوله کولر اسپیلت را بخرید و لوله را عایق کاری کنید که من تصمیم دارم این کار را بکنم.که به نظرم تاثیر زیادی تو جلوگیری از هدر رفتن سرما داره
hamede65
شروع حركت
نوع خودرو: BMW 530I-Besturn B30

پست توسط hamede65 » 15 ژوئن 2018, 20:25

r.jafari59 نوشته شده:
15 ژوئن 2018, 16:31
باسلام خدمت دوستان عزیز.عید سعید فطر را تبریک میگویم.من امروز یه نکته ای که در خصوص کولر بسترن متوجه شدم بعضی ها گفتن خنکی کمی داره عرض کنم. و این هست امروز داخل موتور را نگاه کردم دیدم مسیر لوله رفت گاز کولر به داخل اواپراتور که بیش‌تر از یک متر هست هیچ گونه عایقی نداره و به هر جای لوله دست می زنی سرد هست و این مسیر طی میشه تا به داخل خودرو برسه و باعث می شه سرمای کولر حجم زیادی از بین برود(باتوجه به حرارت زیاد موتور اون هم در تابستان) و به نظرم باعث می شه خنکی کمی داشته باشه .البته من توی بقیه خودرو ها دیدم که بخشی از این لوله رفت عایق نداره ولی مال بسترن دیگه اصلا عایق نداره.و راه حلش هم این هست که عایق شماره شانزده یا بیش‌تر مال لوله کولر اسپیلت را بخرید و لوله را عایق کاری کنید که من تصمیم دارم این کار را بکنم.که به نظرم تاثیر زیادی تو جلوگیری از هدر رفتن سرما داره
با سلام

در سرویس 5000تا عایق توسط نمایندگی مرکزی برای ماشین بنده نصب گردید
ارسال پست

بازگشت به “اف اي دبليو (فاو) بسترن FAW Besturn”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان