مسائل مرتبط با ثبت نام و تحويل انواع مدل هاي بسترن

B50,B50F,B30,...

مدیر انجمن: دينگاليگا

ارسال پست
امرداد
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

Re: مسائل مرتبط با ثبت نام و تحويل انواع مدل هاي بسترن

پست توسط امرداد » 13 می 2018, 15:02

Dayyiamir نوشته شده:
13 می 2018, 09:52
سلام دوستان
من برای تحویل خرداد ماه ثبت نام کردم خواستم بپرسم باتوجه به اینکه درصد بسیاری از دوستان بدلیل افزایش قیمت انصراف دادند ایا امکانش هست که خودرو را در خرداد ماه زود تر تحویل دهند ؟
سلام
والا امروز من الان 4 هفته است دنبال ارزم بفرستم برای کمپانی تو این مدت که مدام داشتم فرم پر میکردم برای بانک پریروز با توجه به ضمانت و کارمزد و ... دلاری برای من 5700 تموم شده (حالا دلار 3800 رو شما بگیرید چقدر افزایش قیمت داشته ) دیروز گفتن سیستم عوض شده اینطوری که بوش میاد باید از صرافی دوباره اقدام کرد به نحوی آزاد در واقعه میشه 6800 (البته هنوز هم مشخص نیست ) دوستان دیگه نمیدونم به چه حسابی اون صحبتها رو کردن تمام مدلها همین میزان افزایش رو داشتن حالا یکم کمتر و بیشتر که میگن نمیصرفه و ... انگار قبل از این افزایش قیمت صرف داشت یا بقیه خوردو ها الان بصرفه شده ولی به نظرم الان از بازار ازاد بخرید احتمال داره تا خرداد ماه ارزون تر براتون تموم شه.
r.jafari59
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت

پست توسط r.jafari59 » 13 می 2018, 16:36

باسلام خدمت دوستان
من خودرو را در بهمن ثبت نام كردم كه تحويل فروردين بود كه تو 15 ارديبهشت تحويل دادند.قيمت 64 ميليون برام تموم شد. متاسفانه يه دفعه قيمت شد حدود69 ميليون كه افزايش غير منطقي بود. البته نمايندگي همون فروردين قبل از افزايش قيمت مجدد به من گفت كه دوباره گرون ميشه و ماشين را نگه دار.
اين افزايش قيمت فقط به ضرر مصرف كننده هست و دودش تو چشم ما مي ره. و كاري هم از دستمون بر نمياد چون چند سال پيش هم يك موجي براي نخريدن خودرو اتفاق افتاد بين مردم اما در نهايت نتيجه اي نداشت. الان هم همينطور هست. متاسفانه همه خودروسازها به بهانه هاي مختلف كه مهمترينش افزايش دلار هست قيمت خودرو ها را افزايش دادن كه بهمن خودرو هم جزو همين دسته بود.
اما نكته اي كه مي خوام عرض كنم اين هست كه علي رغم اينكه اين خودرو افزايش ده ميليوني داشته و با توجه به افزايش قيمت ساير خودروها؛ باز هم نسبت به ساير خودروهاي همرده خودش برتر و قابل قبول تر هست و ارزش خريد بيشتري داره و كيفيت بيشتري دارد. مثلا ساندرو استپ وي نسبت به بسترن تقريبا هيچ آپشن خاصي نداره اما به خاطر برندش گرون شده. پس اگر كسي مصرف كننده هست و بودجه اش مي رسه اين خودرو مناسبي هست براي استفاده نسبت به رقباي همرده(با توجه امكاناتش مخصوصا ايمني و سيستم ترمز و پايداري).
من علي رغم اينكه اين خودرو را تازه تحويل گرفتم هيچ تعصبي نسبت به اين خودرو ندارم و حتي وقتي به بعضي ها كه مي گم اين خودرو را گرفتم حتي اسمش هم نشنيده اند و فقط نظرم را بر اساس واقعيات گفتم.
موفق باشيد.
SorenOfPersia
شروع حركت
محل اقامت: تهران

پست توسط SorenOfPersia » 15 می 2018, 13:58

Dayyiamir نوشته شده:
سلام دوستان
من برای تحویل خرداد ماه ثبت نام کردم خواستم بپرسم باتوجه به اینکه درصد بسیاری از دوستان بدلیل افزایش قیمت انصراف دادند ایا امکانش هست که خودرو را در خرداد ماه زود تر تحویل دهند ؟
سلام دوست عزیز،
تو این وضعیت بغرنج دلار و واردات اصلاً انتظار نداشته باش خودرو را زودتر از موعد تحویل بگیری.
من تحویل فروردین بودم (رنگ مشکی) هنوز هم تحویل ندادن.
زنگ زدم واحد فروش بهمن گفتن دو هفته دیگه تحویل میدن، بنابراین تحویل های بعدی هم یحتمل با تاخیر مواجه خواهد شد.
یا حق.
امرداد
شروع حركت

پست توسط امرداد » 16 می 2018, 14:36

SorenOfPersia نوشته شده:
15 می 2018, 13:58
Dayyiamir نوشته شده:
سلام دوستان
سلام دوست عزیز،
تو این وضعیت بغرنج دلار و واردات اصلاً انتظار نداشته باش خودرو را زودتر از موعد تحویل بگیری.
زنگ زدم واحد فروش بهمن گفتن دو هفته دیگه تحویل میدن، بنابراین تحویل های بعدی هم یحتمل با تاخیر مواجه خواهد شد.
یا حق.
کی تکمیل وجه کردید؟ من 28 فروردین تکمیل وجه کردم کارت ماشین اومد که ماشین هنوز دستم نیست زنگ هر کی هم میزنم از کارخونه تا نمایندگی هیچ کس ماشین دستش نیست گویا اب شده رفته تو زمین اینکه همه میگن ماشین اینجا نیست خیلی عصاب خورد کنه
Yousefihossein
نوع خودرو: B30

پست توسط Yousefihossein » 16 می 2018, 17:29

سلام به دوستان عزیز
گروه بهمن به دلیل نداشتن قطعه داره دایم قیمت رو تغییر می ده و مطمین باشید تو تامین قطعه برای تعمیرات هم مشکل خواهد داشت به نظر من هر کسی ثبت نام کرده بهتره انصراف بده چون در آینده با شرایطی که گروه بهمن داره قطعا دچار مشکل خواهید شد .
hosienabedini
شروع حركت

پست توسط hosienabedini » 16 می 2018, 20:07

سلام بنا به دستور وزارت صنعت و معدن خودروسازان نباید قیمت خودروها را به بیش از 9.6 درصد افزایش دهند پس چرا بهمن موتور 18 درصد نسبت به سال گذشته افزایش قیمت داشته که موجب انصراف تعداد زیادی از ثبت نام کنندگان شده است...وزارت صنعت و معدن اعلام کرد اگر تخلفی مشاهده شد حتما گزارش دهید........تلفن 81771 -021و یا021-81761..... من از شماهم میخوام که زنگ بزنید و گزارش بدید با تشکر.........[*]
masoudR3913
شروع حركت
نوع خودرو: Besturn B30

پست توسط masoudR3913 » 17 می 2018, 13:13

سلام، دوستانی که اینور سال رنگ سفید تحویل گرفتن معمولا چند روز بعد از تخصیص خودرو در سایت تحویل میدن؟
Dayyiamir
شروع حركت

پست توسط Dayyiamir » 17 می 2018, 13:56

سلام دوستان
من شنیدم که خود نمایندگی بیمه شخص ثالث رو انجام میده
خواستم بدونم که رایگانه ؟

چون من ماشینی دارم که از سال ۸۳ تا الان تخفیف بیمه داره خواستم بندازم رو این ماشین میشه این کار رو کرد ؟
SorenOfPersia
شروع حركت

پست توسط SorenOfPersia » 19 می 2018, 11:30

Yousefihossein نوشته شده:
16 می 2018, 17:29
سلام به دوستان عزیز
گروه بهمن به دلیل نداشتن قطعه داره دایم قیمت رو تغییر می ده و مطمین باشید تو تامین قطعه برای تعمیرات هم مشکل خواهد داشت به نظر من هر کسی ثبت نام کرده بهتره انصراف بده چون در آینده با شرایطی که گروه بهمن داره قطعا دچار مشکل خواهید شد .
سلام دوست عزیز،
آیا مستندی هم برای اثبات گفته ی خود دارید ؟
SorenOfPersia
شروع حركت

پست توسط SorenOfPersia » 19 می 2018, 11:33

امرداد نوشته شده:
16 می 2018, 14:36
SorenOfPersia نوشته شده:
15 می 2018, 13:58
Dayyiamir نوشته شده:
سلام دوستان
سلام دوست عزیز،
یا حق.
کی تکمیل وجه کردید؟ من 28 فروردین تکمیل وجه کردم کارت ماشین اومد که ماشین هنوز دستم نیست زنگ هر کی هم میزنم از کارخونه تا نمایندگی هیچ کس ماشین دستش نیست گویا اب شده رفته تو زمین اینکه همه میگن ماشین اینجا نیست خیلی عصاب خورد کنه
سلام دوست عزیز،
من دوم اردیبهشت تکمیل وجه کردم،
چند روز پیش زنگ زدم واحد فروش گفتن خرداد تحویل میگیرید.
تحویل این ماشین خیلی وضعیت خرابی داره متاسفانه ...
ارسال پست

بازگشت به “اف اي دبليو (فاو) بسترن FAW Besturn”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان