سوالات،مسائل و مشکلات مربوط به خرید، ثبت نام و تحویل پژو****2008****

مدیران انجمن: whiteshark, Monarch

ارسال پست
TNNNT
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مشخص نشده!

Re: سوالات،مسائل و مشکلات مربوط به خرید، ثبت نام و تحویل پژو****2008****

پست توسط TNNNT » 11 ژانویه 2018, 11:05

mahb0d نوشته شده:
11 ژانویه 2018, 10:43
سلام دیروز ماشین پسر عممو تحویل گرفتیم دعوتنامه ابان ماه رنگ سفید.آخر ابان دعوتنامه واسش اومده بود فرداش هم تکمیل وجه کرده بود. ولی واسه خودم که رنگ نوک مدادی هست خبری نیست. نمایندگی میگفت یه تعداد کمی مشکی هم تحویل دادن. فعلا منتظریم ...
مدل چند دادن ماشین رو زمان فاکتور شدنش قبل از دهم بوده یا بعدش
نمایه کاربر
mahb0d
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مزدا 2 . کمری 2012
محل اقامت: شيراز

پست توسط mahb0d » 11 ژانویه 2018, 11:09

TNNNT نوشته شده:
11 ژانویه 2018, 11:05
mahb0d نوشته شده:
سلام دیروز ماشین پسر عممو تحویل گرفتیم دعوتنامه ابان ماه رنگ سفید.آخر ابان دعوتنامه واسش اومده بود فرداش هم تکمیل وجه کرده بود. ولی واسه خودم که رنگ نوک مدادی هست خبری نیست. نمایندگی میگفت یه تعداد کمی مشکی هم تحویل دادن. فعلا منتظریم ...
زمان فاکتور شدن بعد از 10 دی بود ولی سند 96 هست.
TNNNT

پست توسط TNNNT » 11 ژانویه 2018, 11:12

mahb0d نوشته شده:
11 ژانویه 2018, 11:09
TNNNT نوشته شده:
mahb0d نوشته شده:
جالبه قرار بود ۹۷ بدن بعد این تاریخ چندتا مشکی هم دادن ولی بقیه رنگ ها فعلا نیومده مشکی رو تو باما ۱۳۵ قیمت دادن
راستی چقدر جریمه دیر کرد تعلق گرفته؟؟
نمایه کاربر
mahb0d
نوع خودرو: مزدا 2 . کمری 2012
محل اقامت: شيراز

پست توسط mahb0d » 11 ژانویه 2018, 11:40

TNNNT نوشته شده:
11 ژانویه 2018, 11:12
mahb0d نوشته شده:
TNNNT نوشته شده:
mahb0d نوشته شده:
جالبه قرار بود ۹۷ بدن بعد این تاریخ چندتا مشکی هم دادن ولی بقیه رنگ ها فعلا نیومده مشکی رو تو باما ۱۳۵ قیمت دادن
هیچ جریمه دیر کردی ندادن
TNNNT

پست توسط TNNNT » 11 ژانویه 2018, 12:11

mahb0d نوشته شده:
11 ژانویه 2018, 11:40
TNNNT نوشته شده:
11 ژانویه 2018, 11:12
mahb0d نوشته شده:
TNNNT نوشته شده:
mahb0d نوشته شده:
هیچ جریمه دیر کردی ندادن
بگین برن نمایندگی و پیگیر باشن بیشتر از یک تومن شامل میشه
نمایه کاربر
masoudz99
دنده 1
نوع خودرو: MEGANE 2.0
تماس:

پست توسط masoudz99 » 11 ژانویه 2018, 22:05

دیروز ، در حین گذر از بهشت خودروسازان (جاده مخصوص) ، یک تریلر خودروبر که 6 دستگاه 2008 سفید رو حمل میکرد ، رویت کردم .
گویا روند تحویل ، وَلو به صورت قطره چکانی ! در حال انجامه .

حقیر هم که 2008 مُنقش به رنگ خاکستری رو سفارش دادم ، اون هم برای دی! ، امیدی به تحویل در سال جاری ندارم ! علی ای حال مبارک عزیزانی باشد که خودروشون رو به هر لطایف الحیل ، قرعه بخت و اقبال و حتی بند "پ" میگرند ، باشه .

ما هم سر به سجود و دست به قنوت ، منتظر لااقل کوچکترین خبری از سوی یار آبی رنگِ بی وفایِ جاده مخصوص (ایرانخودرو) هستیم ... باشد که خبری از این یار بدعهد رسد!
Pierre Niemans
NoNoNo

پست توسط NoNoNo » 13 ژانویه 2018, 14:26

bakhshi4x نوشته شده:
19 سپتامبر 2017, 14:59
امار ثبت نام پژو2008 طبق جدول زیر است
GM IS THE LEGEND نوشته شده:
12 ژانویه 2018, 11:50
آمار تولید 2008 :

96/10/21 21 دستگاه
96/10/20 20 دستگاه
تولید هفته 135 دستگاه
تولید یکماه 319 دستگاه
در صورت متوسط توليد در ماه ٤٠٠ دستگاه

تعداد ثبت نام. متوسط زمان تحويل از آبان به بعد با وضعيت مونتاژ ٤٠٠ دستگاه در ماه
شهريور و مهر ٣٥٠ دستگاه تحويل شده
آبان ١٢٥٠ دستگاه. ١ تا ٤ ماه آينده = ١٢٥٠/٤٠٠. متوسط زمان تحويل از آبان ٩٦ لغايت اسفند ٩٦
آذر ٢٧٠٠ دستگاه ٤ تا ١٠ماه آينده =١٢٥٠/٤٠٠ + ٢٧٠٠ متوسط زمان تحويل از اسفند ٩٦ لغايت شهريور ٩٧
دي٢٠٠٠ دستگاه. ١٠ تا ١٥ماه آينده = ١٢٥٠/٤٠٠. +٢٧٠٠+ ٢٠٠٠. متوسط زمان تحويل از شهريور ٩٧ لغايت بهمن ٩٧
بهمن٢٢٥٠ دستگاه ١٥ تا ٢١ ماه آينده =١٢٥٠/٤٠٠. + ٢٧٠٠+ ٢٠٠٠+ ٢٢٥٠متوسط زمان تحويل از بهمن ٩٧ لغايت مرداد ٩٨
اسفند ٢٥٠٠ دستگاه. ٢١ تا ٢٧ ماه آينده = ١٢٥٠/٤٠٠+٢٧٠٠+٢٠٠٠+ + ٢٢٥٠+٢٥٠٠متوسط زمان تحويل ازمرداد ٩٨ لغايت بهمن ٩٨
چقدر صبر مي كنيد. خبر هاي دروغ اين شركت ايراني فرانسوي در خصوص افزايش ظرفيت توليد را باور مي كنيد
حالا بينيد چيكاره هستيد و آيا نبايد خط مونتاژ با ظرفيت بالا راه اندازي گردد
در صورت عدم پيگيري و فشار به اين شركت وضعيت اين است
آيا نبايد موضوع عدم اجراي تعهدات اين شركت رساني اي شود
بهترين رساني ،رساني هايي هستند كه توليد خبر مي كنند و خبر آنها سريعا تيتر بقيه رساني ها مي شؤند از جمله پيك بامداد شبكه راديو ايران ساعت ٨:١٠ صبح
بايد پيامك هاي مردم يك موضوع به تعداد مشخصي برسد و ارزش خبري داشته باشد مخصوصا مواردي كه كه به عدم اجراي تعهدات ، افتتاح خط مونتاژ به دروغ ، ارعاب عمومي مبني بر توليد النبوه براي دريافت سرمايه مردم ، تأمين مالي واردات خودرو هاي ٥٠٨ و ٣٠١ از ١٠٠٠ ميليارد پيش پرداخت تامين ٢٠٠٨ و . .. و همچنين مواردي كه مبالغ قابل توجهي همچون ١٠٠٠ ميليارد بيش پرداخت ( اگر با آن ١٠٠٠ ميليارد قطعه وارد شده بود شايد در زمان مقرر تحويل مي گرفتيم ) اقدام به توليد خبر مي كنند
پيامك را فراموش نكنيد و همه موارد را ذكر كنيد حتي متوسط مونتاژ و متوسط زمان تحويل بر أساس وضعيت مونتاژ موجود و عدم نظارت سازمان هاي نظارتي
يك دست صدا ندارد
مراحله بعد
١- فشار به شركت پژو نيز بايد مد نظر باشد رساني هاي خارجي
٢- شبكه خبر
omid-sl
نوع خودرو: دوو سیلو، مگان ۲۰۰۰

پست توسط omid-sl » 13 ژانویه 2018, 20:40

با اين اعداد و ارقامي كه شما حساب كردين تحويل تير و مرداديا ديگه واسه نوه هاشون ثبت نام كردن!! قطعا وضع مونتاژ اين جوري باقي نميمونه چون تو دراز مدت خود خودرو ساز وارد مرحله فرسايشي ميشه، ايران خودرو اين همه با پژو قرارداد نبسته كه كلا تو ٤ ٥ سال ١٦٠٠٠ تا تحويل بده اين جوري عملا همش ضرر ميشه براشون ، همان طور كه از مهر امسال تا الان با افزايش ظرفيت رو به رو بوديم قطعا تا آخر امسال هم شاهد افزايش تيراژ خواهيم بود و قطعا ايران خودرو پرونده سري اولي ها رو تا پايان ٩٧ ميبنده مگر اين كه اساسا به مشكل بر بخوره و مثلا بگه نميتونه تحويل بده و مشتري مجبوره بين لگن هاي ايران خودرو يكي رو انتخاب كنه كه احتمالش خيلي خيلي پايينه و رو به صفره بالا خره يه طرف داستان خودرو ساز اروپايي پژو هست كه نشون داده از سود بازار ايران نميگذره و قطعا ١٦ هزار تا براش عددي نيست و تيراژ بالا خواهد رفت
graywolf_persian
Banned

پست توسط graywolf_persian » 13 ژانویه 2018, 23:15

دوستان عزیز و محترم تاپیک پژو 2008 ایکاپ با سلام
ضمن احترام به نظر همه دوستان محترم و عزیزی که در این تاپیک لطف میکنن و پیام میزارن:
اینو بگم که ایران خودرو هیچ غلطی نکرده و نمی کنه تو تسریع روند تولید و تحویل پژو 2008
اگر هم عزیزان محترمی که خوش بین هستند به احتمال زیاد جز کسانی هستند که جزء ثبت نامی های این ماشین نیستند و گرنه الان حال و هوای ماها رو نداشتند که راحت از تولید انبوه در ایران خودرو حرف بزنه.....
مومن، ایران خودرو خط تولید انبوع دروغ رو افتتاح کرد تو روز روشن جلوی ایهاناس، هیچ ککش نگزید....حالا بحث سوده و زیان ده بودن رو پیش می کشید....
بابا تو دو روز 60 میلیون از 16 هزار نفر گرفت و رفت.... سود بالاتر از این..... دوستان محترم و عزیز تاپیک خدا خیرشون بده.... اخه چرا اینطور سطحی به این نجس خورا نگاه می کنید...... من به ثبت نامی ماشین های دیگه ندارم اما به وضوح روشنه ایران خودرو تو قضیه ی پژو 2008 حتی به اندازه سر سوزنی کاری نکرد که بشه ازش ذره ای دفاع کرد.ایران خودرو تو بحث پژو 2008 از همون اولش تا الان دقیقا هم خلف وعده کرد و هم مردمو سرکار گذاشت و هم الان پاسخگو نیست......
عزیز دل برادر از یه سوپر مارکت که فلان جنس رو نداره بری سوال بگیری میگه تا سه هفته دیگه میاره...اونم سوپر مارکت که برنامه ریزی نداره.....اخه این ایران خودرو با این همه مدیر ارشدش مگه چه قبرستونیه که نمی تونه یه برنامه ریز داشته باشه و من بدبخت که زنگش میزنم شفاف جواب بده که ماشین شما با این روز تاخیر یا با این ماه تاخیر تحویل داده میشه.....
مجتمع تولیدی بزرگی که حداقل برنامه دوماه اینده اش رو به روز نمی دونه با یه گله دونی هیچ فرقی نداره.......اخه تو کدوم قبرستونی همچین مجتمع بزرگی با این همه بی برنامه گی دیده میشه...والا یک و یک - بستنی میهن-- ماست کاله و هزارتا کوفت زهر مار دیگه هم نگاه کنی همیشه برنامه تولیدی ماه های اینده رو بروز دارن جز این قبرستون صنایع خودرو مخصوصا این گاودونی ایران خودرو..
من با نظر دوست عزیزم NONONO موافقم...والا من سهم خودم امشب با 17 خط کلی پیام به پیامک پیک بامدادی فرستادم...امیدوارم دوستان دیگه که ثبت نام کننده هستند که لطف کنند با شماره های خودشون و اطرافیانشون پیام بدن شاید تو این بی سرسامونی یه فرجی حاصل شد..انشالله

خیلی عذر میخام از محضر تمام دوستان عزیز و محترم که اینطور صحبت کردم..
omid-sl
نوع خودرو: دوو سیلو، مگان ۲۰۰۰

پست توسط omid-sl » 14 ژانویه 2018, 08:11

graywolf_persian نوشته شده:
13 ژانویه 2018, 23:15
دوستان عزیز و محترم تاپیک پژو 2008 ایکاپ با سلام
ضمن احترام به نظر همه دوستان محترم و عزیزی که در این تاپیک لطف میکنن و پیام میزارن:
اینو بگم که ایران خودرو هیچ غلطی نکرده و نمی کنه تو تسریع روند تولید و تحویل پژو 2008
اگر هم عزیزان محترمی که خوش بین هستند به احتمال زیاد جز کسانی هستند که جزء ثبت نامی های این ماشین نیستند و گرنه الان حال و هوای ماها رو نداشتند که راحت از تولید انبوه در ایران خودرو حرف بزنه.....
مومن، ایران خودرو خط تولید انبوع دروغ رو افتتاح کرد تو روز روشن جلوی ایهاناس، هیچ ککش نگزید....حالا بحث سوده و زیان ده بودن رو پیش می کشید....
بابا تو دو روز 60 میلیون از 16 هزار نفر گرفت و رفت.... سود بالاتر از این..... دوستان محترم و عزیز تاپیک خدا خیرشون بده.... اخه چرا اینطور سطحی به این نجس خورا نگاه می کنید...... من به ثبت نامی ماشین های دیگه ندارم اما به وضوح روشنه ایران خودرو تو قضیه ی پژو 2008 حتی به اندازه سر سوزنی کاری نکرد که بشه ازش ذره ای دفاع کرد.ایران خودرو تو بحث پژو 2008 از همون اولش تا الان دقیقا هم خلف وعده کرد و هم مردمو سرکار گذاشت و هم الان پاسخگو نیست......
عزیز دل برادر از یه سوپر مارکت که فلان جنس رو نداره بری سوال بگیری میگه تا سه هفته دیگه میاره...اونم سوپر مارکت که برنامه ریزی نداره.....اخه این ایران خودرو با این همه مدیر ارشدش مگه چه قبرستونیه که نمی تونه یه برنامه ریز داشته باشه و من بدبخت که زنگش میزنم شفاف جواب بده که ماشین شما با این روز تاخیر یا با این ماه تاخیر تحویل داده میشه.....
مجتمع تولیدی بزرگی که حداقل برنامه دوماه اینده اش رو به روز نمی دونه با یه گله دونی هیچ فرقی نداره.......اخه تو کدوم قبرستونی همچین مجتمع بزرگی با این همه بی برنامه گی دیده میشه...والا یک و یک - بستنی میهن-- ماست کاله و هزارتا کوفت زهر مار دیگه هم نگاه کنی همیشه برنامه تولیدی ماه های اینده رو بروز دارن جز این قبرستون صنایع خودرو مخصوصا این گاودونی ایران خودرو..
من با نظر دوست عزیزم NONONO موافقم...والا من سهم خودم امشب با 17 خط کلی پیام به پیامک پیک بامدادی فرستادم...امیدوارم دوستان دیگه که ثبت نام کننده هستند که لطف کنند با شماره های خودشون و اطرافیانشون پیام بدن شاید تو این بی سرسامونی یه فرجی حاصل شد..انشالله

خیلی عذر میخام از محضر تمام دوستان عزیز و محترم که اینطور صحبت کردم..
اتفاقا من خودم تحويل دي هستم.... شما با يه كارخانه خودرو ساز مواجه هستيد نه يه خرده فروش ! بله ٦٠ ميليون گرفتن تو دو روز از ١٦٠٠٠ نفر سود بالاييه ولي نه اين كه ٢ سال ٣ سال طول بكشه تا تحويل بدي و نتوني تيراژ رو بالا ببري واسه فروش هاي بعدي ! اين سطح خودرو ها تو تيراژ خيلي بالا سود دارن نه ١٦٠٠٠ تا مگه مازراتيه ! ١٠٠٠ ميليارد براي ما رقم بالايي هست ولي براي كارخانه اي تو وسعت ايران خودرو و پژو رقمي نيست! آره كلي افتتاح خط توليد و اين جور حرفاشون كه دروغ محض بود كاري با اون ندارم بحثم اينه كه اين همه با پژو قرارداد نبسته كه كلا تو ٣ ٤ سال ١٦٠٠٠ تا توليد كنه با اين حساب كه شما ميگين تا سال ٩٩ نميتونه فروش مجدد بذاره آخه اينم شد سود دهي ؟؟؟!!!!! همون طور كه از اول تابستان كه تقريبا ميشه گفت روزي يك عدد توليد داشتن و الان به روزي ٢٠ عدد رسيده قطعا تا آخر امسال اين اعداد بالاتر خواهد رفت... قطعا مديران ايران خودرو از همه چيز با خبر هستند ولي اون چيزي كه تو اين مملكت موج ميزنه و بيداد ميكنه دروغه كه به خورد ما ميدن! من هم با انجام اعتراضات نسبت به ايران خودرو و ايكاپ و حتي خود پژو كاملا موافقم و قطعا از سكوت خيلي خيلي بهتره
ارسال پست

بازگشت به “پژو 2008”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان