سوالات،مسائل و مشکلات مربوط به خرید، ثبت نام و تحویل پژو****2008****

مدیران انجمن: whiteshark, Monarch

ارسال پست
o.f
نوع خودرو: پژو2008

Re: سوالات،مسائل و مشکلات مربوط به خرید، ثبت نام و تحویل پژو****2008****

پست توسط o.f » 25 می 2018, 04:07

kazm2 نوشته شده:
24 می 2018, 11:10
سلام
براي دوستان دي ماه دعوتنامه إرسال شده يا خير
من دیماهی هستم ولی هنوز که خبری نیست
به نظر من هم اگه یه وقت خواستن قیمت رو واسه ما افزایش بدن باید همه با هم یه اعتراض هماهنگ داشته باشیم یعنی هم شکایت کنیم هم اینکه بریم اونجا تجمع کنیم . این نامردا ماشینها رو دارن تو بازار آزاد میفروشن ، ماشینهای مارو باتأخیر 6 یا 7 ماهه تحویل میدن بعد هم تازه مارو جریمه کنند
سازمان حمایت از مصرف کننده هم که در واقع حمایت از تولید کنندس هیچکاری نمیکنه
ehsandt65
نوع خودرو: سمند ef7

پست توسط ehsandt65 » 25 می 2018, 12:57

o.f نوشته شده:
25 می 2018, 04:07
kazm2 نوشته شده:
24 می 2018, 11:10
سلام
براي دوستان دي ماه دعوتنامه إرسال شده يا خير
من دیماهی هستم ولی هنوز که خبری نیست
به نظر من هم اگه یه وقت خواستن قیمت رو واسه ما افزایش بدن باید همه با هم یه اعتراض هماهنگ داشته باشیم یعنی هم شکایت کنیم هم اینکه بریم اونجا تجمع کنیم . این نامردا ماشینها رو دارن تو بازار آزاد میفروشن ، ماشینهای مارو باتأخیر 6 یا 7 ماهه تحویل میدن بعد هم تازه مارو جریمه کنند
سازمان حمایت از مصرف کننده هم که در واقع حمایت از تولید کنندس هیچکاری نمیکنه
سلام بر دوستان
بنظر من اینها قیمت 2008 رو زیاد نمیکنن به چند دلیل:
1-قیمت پژو 508 و 308 در خرداد 97 گرون نشده (قبلا یه تخفیفی داده بودن که اون رو برداشتن)
2-بدلیل تعهدات معوق و قوانین اجازه اینکار رو ندارن که مثلا برای دی و بهمن و ... قیمت رو زیاد کنن (مشکل قوانین دولتی حقوقی دارن!)
3- بعلت اعتراضات و دعواهای حقوقی که از طرف مشتریان خواهد شد و آبروی ایران خودرو قیمت رو تغییر نمیدن (البته تو بی آبرویی اینها همتا ندارن)
4- فعلا هیچ خودروسازی اعلام نکرده که ارز دولتی 4200 تومنی رو دریافت نکرده پس معلومه که گرفتن و میگیرن و صداشون هم در نمیاد (دارن یا تولید و انبار میکنن و یا اینکه به نور چشمی ها میفروشن - مثلا ساعت 3 نصف شب سایت رو باز میکنن و فروش نقدی 30 روزه !!!)
5- طرف فرانسوی هم پاش این وسط گیره و با اون 60 میلیونی که از 16هزار نفر گرفتن رفتن ارز 3700 تومنی گرفتن و خط تولید رو راه اندازی کردن که الان قیمت راه اندازی همون خط دو برابر شده!!! (برای کارهای بعدی با ایران مجبورن که تعهداتشون رو بدون ایجاد مشکل حل کنن)

اما ممکنه که اتفاقات زیر برای حواله های دی و بهمن و به بعد پیش بیاد:
1- خط تولید کاملا متوقف بشه و بگن طبق قرارداد ما تحریم شدیم و بیاید بجای پژو 2008 وانت آریسان بگیرید و اگر نمیخواید پولتون رو با سود انصراف 12 درصد دریافت کنید (فکر اینکه جاش سوزوکی و یا کپچر و .... بدن رو از سرتون بیرون کنید!)
2- ممکنه که به برخی نور چشمی ها که امضاهای طلایی هم دارن حواله های ماه های بعدشون رو بندازن جلو و خودروشون رو بدن که البته بنظرم این وضعیت الان هم وجود داره و من از چند نفر تلفنی و تو فروم ها و کانالها سوال کردم که حوالتون برای چه ماهی بوده جواب درست و درمون ندادن - اگر این وضعیت تشدید بشه ممکنه شیرتوشیر بشه و برای اینکه گندکار بیشتر در نیاد با منت و دوندگی زیاد حواله پژو 206 و یا 207 و یا خوشبینانه 301 بدن (تازه اون هم حواله 60 روزه!)...
3- ممکنه که بعد از 1 ماه دیگه اتفاقات سیاسی خوبی بیفته و حواله های ماه های بعد صادر بشه و نهایتا حواله اسفند ماه در آبان امسال تحویل بشن...

بنابراین از دوستان خواهش میکنم که دنبال جمع کردن مدارک و مستدات باشن و دائم پیگیر...
شده هر روز زنگ بزنید ایکاپ و ایران خودرو و اعتراض کنید... الان مشکل تحویل خودرو وجود داره که دارن اینقدر معطل میکنن تا یک عده خسته و پول لازم بشن و کوتاه بیان
آخرین ويرايش توسط 1 on ehsandt65, ويرايش شده در 25.
ehsandt65
نوع خودرو: سمند ef7

پست توسط ehsandt65 » 25 می 2018, 13:19

یک نمونه بارز از تخلفات ایرانخودرو اینه که ليست قيمت مصوب فروش نقدي محصولات خرداد ماه ۹۷ من جمله پژو 508 و 301 رو هر ماه اعلام میکنه ولی پژو 2008 توش نیست! (مگه ال90 یا 207 اتومات برای خرداد ماه فروش نقدی داره که 2008 رو اعلام میکنه!؟!)
https://esale.ikco.ir/uploads/ikcoPriceList_970301.pdf
میدونید چرا ؟
چون که هر موقع خواست میتونه بگه که مثلا قیمت پژو 2008 در خرداد 97 قیمت 1/457/500/000 ریال بوده اما شماها (بلانسبت) کور بودید که ندیدید!!! (مثال زدم)
الآن کارمندای ارشد و مدیران ایرانخودرو با این تفاوت 50 میلیونی این ماشین خیلی وسوسه میشن که مثلا حواله ها رو جابجا کنن (این سود حلال و طیب و طاهر برای من و شماست که یکسال قبل 16هزار دلار رو دادیم دست این نامردا) ...
طرف باید یوسف (ع)‌ باشه که در این موقعیت قرار بگیره و تخلف نکنه....
نمایه کاربر
mehdi_tt
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ساندرو استپ وی

پست توسط mehdi_tt » 25 می 2018, 17:03

ehsandt65 نوشته شده:
25 می 2018, 13:19
یک نمونه بارز از تخلفات ایرانخودرو اینه که ليست قيمت مصوب فروش نقدي محصولات خرداد ماه ۹۷ من جمله پژو 508 و 301 رو هر ماه اعلام میکنه ولی پژو 2008 توش نیست! (مگه ال90 یا 207 اتومات برای خرداد ماه فروش نقدی داره که 2008 رو اعلام میکنه!؟!)
میدونید چرا ؟
چون که هر موقع خواست میتونه بگه که مثلا قیمت پژو 2008 در خرداد 97 قیمت 1/457/500/000 ریال بوده اما شماها (بلانسبت) کور بودید که ندیدید!!! (مثال زدم)
الآن کارمندای ارشد و مدیران ایرانخودرو با این تفاوت 50 میلیونی این ماشین خیلی وسوسه میشن که مثلا حواله ها رو جابجا کنن (این سود حلال و طیب و طاهر برای من و شماست که یکسال قبل 16هزار دلار رو دادیم دست این نامردا) ...
ایران خودرو از همون اول هیچ ماهی تو لیست قیمتش پژو 2008 رو نمیگذاشت و اگر برای خرداد بخوان این استدلال رو بکنن برای دی هم میتونن چون قیمت دی مشخص نیست. شما برو تو لیست قیمت دی قیمت پژو 2008 رو بیار اگر بود!! اون ماشین هایی که تا الان داده برای ماههای قبل بوده هیچ فروش فوری ای هم که نگذاشته که قیمت دی مشخص بشه پس من فکر نمیکنم قیمت رو ثابت نگه دارن. اینکه سازمان حمایت میگه بخشنامه اومده تا فروردین نباید افزایش قیمت بدن هم فکر نکنم کمکی بکنه چون خود بخش نامه فکر کنم تو اسفند صادر شده و شامل افزایش قیمت های قبل از اون نیست یعنی اینکه الان ایران خودرو بگه قیمت دی ماه مثلا 115 بوده شما چجوری میخوای ثابت کنی که نبوده؟!
نمایه کاربر
atteesh
دنده 1

پست توسط atteesh » 25 می 2018, 18:30

دوستان زیاد به خودتان سخت نگیرید علت اینکه پژو ۲۰۰۸ در لیست قیمت ماهیانه ایران خودرو ایکاپ نیست دلیل اینکه فروش ۲۰۰۸ یکجا و یکباره برای بیش از یکسال آینده انجام شد دلیل اینکه هزاران نفر درصف خریدش ماندند و دست خالی برگشتن و هزاران سوال و اما اگر دیگه یه جواب دارد : جوابش اینه که شما افراد معمولی که موفق به خرید شده اید فقط شانس آوردید چونکه از اول هم قرار نبود به شما ها بدهند . حالا که قاطی از ما بهترون شده اید بخاطر شانس خوبتان خدا رو شکر کنید و سعی کنید سر قیمت و سایر مسائل زیاد شلوغ نکنیدو حاشیه نسازید و بگذارید چراغ خاموش کارها پیش برود اصل کاری ها نمیگذارند که ضرر کنند پس شما هم از پهلوی انها ضرر نمیکنید پس باز هم میگم شلوغ نکنید ! باور کنید اینطوری به نفعتان است .
405 و پرشیا و سمند و تندر و 206 همگی 170-180 تا آخرش راه می روند اما اینکه در جاده های غیر مناسب و پر خطر ایران کدام یک تندتراز 110-120 می رود فقط و فقط بستگی به درجه حماقت راننده اش دارد .
NoNoNo
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط NoNoNo » 25 می 2018, 23:56

mehdi_tt نوشته شده:
25 می 2018, 17:03
ehsandt65 نوشته شده:
25 می 2018, 13:19
میدونید چرا ؟
ایران خودرو از همون اول هیچ ماهی تو لیست قیمتش پژو 2008 رو نمیگذاشت و اگر برای خرداد بخوان این استدلال رو بکنن برای دی هم میتونن چون قیمت دی مشخص نیست. شما برو تو لیست قیمت دی قیمت پژو 2008 رو بیار اگر بود!! اون ماشین هایی که تا الان داده برای ماههای قبل بوده هیچ فروش فوری ای هم که نگذاشته که قیمت دی مشخص بشه پس من فکر نمیکنم قیمت رو ثابت نگه دارن. اینکه سازمان حمایت میگه بخشنامه اومده تا فروردین نباید افزایش قیمت بدن هم فکر نکنم کمکی بکنه چون خود بخش نامه فکر کنم تو اسفند صادر شده و شامل افزایش قیمت های قبل از اون نیست یعنی اینکه الان ایران خودرو بگه قیمت دی ماه مثلا 115 بوده شما چجوری میخوای ثابت کنی که نبوده؟!
سلام دوستان
اين اهميت ندارد كه در ماه هاي قبل اين شركت قيمت ٢٠٠٨ را إعلام ننموده است يا خير بلكه اين اهميت دارد كه مجوز افزايش قيمت در ماه هاي گذشته نبوده و در خرداد ٩٧ مجوز افزايش صادر شده است
طبق قرارداد و همچنين آين نامه سال ٩٥ سازمان حمايت
http://s9.picofile.com/file/8320164050/ ... ز.pdf.html
قيمت براساس موعد تحويل مي باشد و براي دي ،بهمن و اسفند ماه ٩٦ و همچنين فروردين و ارديبهشت ماه ٩٧ مجوز افزايش قيمت پژو ٢٠٠٨ صادر نگرديده است
در صورتي كه در صدور دعوتنامه ماه هاي گذشته افزايش قيمت اعمال گردد اين عمل كاملا غير قانوني است و قابل پيگرد مي باشد
نمایه کاربر
اسمعیلsm
نوع خودرو: پژو 2008

پست توسط اسمعیلsm » 26 می 2018, 12:08

با سلام خدمت دوستان پیرو صحبتها وکامنتهای دوستان یک نکته فراموش نشود هنوز هیچکسی در هیچ جایی نگفته که 2008 گران میشود و تازه شورای رقابت قراراست برای خودرو های زیر 45 میلیون نیمه خرداد تصمیم گیری کند برای خودرو های گرانتر مثل 2008 هنوز تصمیمی گرفته نشده و تمامی این حرفا وصحبتهای نمایندگیها گمانه زنی برای سنجش افکار عمومی وتحمل بازار است حالا ممکنه همین فردا برای افزایش قیمت خودرو سازان به نتیجه برسند یا دیرتر ولی اینکه گفته میشه برای افزایش قیمت خرداد تصویب شده هنوز چنین چیزی در هیچ جایی رسما گفته نشده پس جلو جلو خودمان چنین چیزی را اعلام نکنیم این جوری برای خودرو سازها وخصوصا ایران خودرو راحتتر میشه تصمیم بگیرن و این جوری القاء نکنیم فقط اعتراض کنیم هی نگیم تصویب شده وکار اونارو آسان کنیم کلا همه ما اعتراض به افزایش قیمت به هر صورت که باشه برای تمامی ماهها داریم مگه اردیبهشتی ویا خردادی چه گناهی کردن وسلام من خودم بهمنی هستم اما از همه دوستان حمایت میکنم
خدایا کشور ما را از هر چی غمه محفوظ ودر امان نگهدار
nosrati9247
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط nosrati9247 » 29 می 2018, 15:46

سلام دوستان عزیز
تحویل دی ماه برای کسی دعوتنامه صادر شده؟
لطفا اطلاع بدید تا دیگران هم با خبر باشند
ممنون از توجهتون
farhad_h
نوع خودرو: پژو2008

پست توسط farhad_h » 29 می 2018, 19:33

سلام
من امروز تماس گرفتم با ایران خودرو گفتن ارسال دعوت نامه های دی ماه شروع شده...
نمایه کاربر
اسمعیلsm
نوع خودرو: پژو 2008

پست توسط اسمعیلsm » 30 می 2018, 11:00

با سلام من همین چند لحظه پیش با ایران خودرو طرف قرار داد تماس داشتم گفتن کلاً آذریها تمام شده ولی هنوز دیماهیها شروع نشده این وضعیت نمایندگی ما بود البته بر اساس ردیف قرارداد ممکنه در بعضی از نمایندگیها هنوز آذری موجود باشه ویا دیماهی دعوت نامه فرستاده باشند در ضمن گفتن فعلا هنوز خبری از افزایش قیمت هم نیست
خدایا کشور ما را از هر چی غمه محفوظ ودر امان نگهدار
ارسال پست

بازگشت به “پژو 2008”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان