BYD S6

S6, F3,...

مدیر انجمن: دينگاليگا

shahinSssS
نوع خودرو: ال90 اتوماتیک
تماس:

Re: BYD S6

پست توسط shahinSssS » 24 اکتبر 2017, 14:39

مقدار مصرف ماشین در شهر چقدر هست ؟ وایا برای شهرهای مثل تبریز که زمستان سردی داره و برف ماشین لیز نمی خوره
iitineraries.biz
dowpal
شروع حركت
نوع خودرو: TIGGO3=X33 AUTO CVT

BYD S6 <<<------

پست توسط dowpal » 26 اکتبر 2017, 02:34

دوستان

برای کاهش صدا موتور چه کاری کردین؟
نمایه کاربر
QUARRI
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: C3 + FJ62 + BYD
محل اقامت: Shiraz

پست توسط QUARRI » 29 اکتبر 2017, 11:53

shahinSssS نوشته شده:مقدار مصرف ماشین در شهر چقدر هست ؟ وایا برای شهرهای مثل تبریز که زمستان سردی داره و برف ماشین لیز نمی خوره
من بدون اتکا به کامپیوتر ماشین و با اندازه گیری بنزین مصرف شده تو حدود 1000 کیلومتر رانندگی شهری مصرف 12 لیتر در صد کیلومتر رو داشتم .
اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و جعلنا من خیر اعوانه و انصاره و
المستشهدین بین یده.
everlasting
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ec7
محل اقامت: كرج

Re: BYD S6 <<<------

پست توسط everlasting » 15 نوامبر 2017, 13:37

dowpal نوشته شده:دوستان

برای کاهش صدا موتور چه کاری کردین؟

من sfs نصب کردم.

در کل خیلی هم پر صدا نیست
نمایه کاربر
Rise Up
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط Rise Up » 02 دسامبر 2017, 04:28

دوستان بنظرتون نکات منفی این ماشین تو نسخه s7 برطرف شده تا حدودی ؟
dowpal
شروع حركت
نوع خودرو: TIGGO3=X33 AUTO CVT

پست توسط dowpal » 04 دسامبر 2017, 19:24

S7 به نظرم تمام نقاط ضعف رو بر طرف کرده ولی نقطه ضعف خودش توربو بودن هست در ایران و شرایط بنزین تقلبی دولتی که حاضر نشده سالهای سال نمونه بفرستن و بگن یورو چنده.

جالبه ک بعد از چند سال مسئولین ایرانخودرو برای تعیین تکلیف محصولات خودشون چند نمونه از بنزین تهران رو از سطح شهر برداشتند و بردند خارج از کشور تست کردن و متوجه شدند بنزینی که به اسم یورو 4 وارد کشور میشه حتی کیفیت یورو 2 هم نداره
و
علاوه بر بی کیفیتی دارای فلزات ممنوعه هم هست از جمله منگنز

خبرش رو با جستجو در اینترنت میشه پیدا کنید
everlasting

پست توسط everlasting » 12 ژانویه 2018, 17:04

#گیرباکس
#گیربکس
#ترمز
#ترافیک

در مورد گیرباکس های اتومات در ترافیک هایی که توقف و حرکت مداوم وجود دارد و توقف خودرو کمتر از ۳۰ تا ۴۰ ثانیه است ، از نظر فنی و صلاح دید برای سلامت گیرباکس اینگونه مشاوره داده شده است که زیر ۴۰ ثانیه وضعیت لیور دنده از D به N یا P تغییر نکند .

رفتار خودم در اینگونه موارد این بود که از ترمز دستی استفاده میکردم تا اگر پا ناخودآگاه روی پدال شل شد خودرو حرکت ناگهانی نداشته باشد و منجر به حادثه احتمالی نگردد.
اما در بررسی جداگانه استفاده از ترمز دستی و پدال ترمز متوجه شدم که دور موتور هنگامی که پا روی پدال ترمز است حدود ۱۰۰ دور کمتر از وقتی است که برای توقف از ترمز دستی استفاده شده است و دیگر اینکه وقتی از پدال ترمز برای توقف موقت استفاده شده است حالتی خلاص گونه در وضعیت گیرباکس ایجاد شده و خودرو تلاش و میل چندانی برای حرکت به جلو ندارد ولی وقتی از ترمز دستی استفاده میشد خودرو مدام در تلاش برای حرکت هست و البته دور موتور هم حدود ۱۰۰ دور بیشتر است .

بنابراین اینطور به نظر میرسد که به منظور حفظ سلامت گیرباکس و خودرو در توقف هایی که بهتر است وضعیت لیور دنده از حالت D تغییر نداشته باشد ، حتما برای توقف از پدال ترمز استفاده شود . اما برای احتیاط و جلوگیری از حادثه احتمالی به دلیل شل شدن احتمالی پا روی پدال ترمز که میتواند از رانندگی طولانی و یا ترافیک طولانی باشد میشود که بطور همزمان از پدال ترمز و ترمز دستی استفاده کرد .

۱۳۹۶.۱۰.۲۱
۲۳:۱۸
ee9900
شروع حركت
نوع خودرو: Persia

پست توسط ee9900 » 12 ژانویه 2018, 19:11

دوست عزیزم جسارتا قبل این آزمون و خطا فقط کافی بود از کسی که اتومات‌سوار بوده بپرسید نگه داشتن ماشین اتومات با دستی وقتی حالت درایو فعاله چه ضررهایی طولانی مدتی می‌تونه وارد بکنه. این یه مسئله‌ی ثابت شده‌ست که وقت توقف کوتاه ترمز و در صورت توقف بیشتر باز بسته به شرایط ماشینو به حالت خلاص یا پارک برده و ترمز بگیرید یا دستی رو بکشید. شما صرفا در ازای فشار به گیربکس دوکلاچه‌ی ماشین و نزدیک‌تر کردن فاصله‌ی سرویس، دوباره چرخ رو اختراع کردین.
از کرامات شیخ ما این است
شیره را خورد و گفت شیرین است
everlasting

پست توسط everlasting » 13 ژانویه 2018, 00:25

ee9900 نوشته شده:
12 ژانویه 2018, 19:11
دوست عزیزم جسارتا قبل این آزمون و خطا فقط کافی بود از کسی که اتومات‌سوار بوده بپرسید نگه داشتن ماشین اتومات با دستی وقتی حالت درایو فعاله چه ضررهایی طولانی مدتی می‌تونه وارد بکنه. این یه مسئله‌ی ثابت شده‌ست که وقت توقف کوتاه ترمز و در صورت توقف بیشتر باز بسته به شرایط ماشینو به حالت خلاص یا پارک برده و ترمز بگیرید یا دستی رو بکشید. شما صرفا در ازای فشار به گیربکس دوکلاچه‌ی ماشین و نزدیک‌تر کردن فاصله‌ی سرویس، دوباره چرخ رو اختراع کردین.
از کرامات شیخ ما این است
شیره را خورد و گفت شیرین است

درود بر شما
ممنونم پاسخ دادید
ولی فکر میکنم متوجه منظور من از این متن نشدید
به هر حال ممنون
هر شیره ای شیرین نیست.
نمایه کاربر
mohammad enigma
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: سوناتا 2011
محل اقامت: اردبیل

پست توسط mohammad enigma » 26 ژانویه 2018, 16:57

سلام دوستان با آرزوی سلامتی برای همگی
من حدود هشت سالی هست که عضو این تاپیک هستم از اپل آسترا شروع کردم و حدود دوسالی داشتم بعد اون کره ای شدم و میشه گفت اکثر مدل های هیوندا و دو مدل از کیا رو داشتم زیاد مصدع اوقات نمیشم بخاطر ی سری مسائل اقتصادی مجبور شدم که سال قبل ماشین رو بفروشم و ی ۲۰۶ بگیرم تا اینکه دو هفته قبل یکی از دوستان ماشین بی وای دی رو به من پیشنهاد کردن از اونجایی که من همیشه قبل خرید کلی مشاوره و تحقیق میکنم بعد از کلی کنکاش دیروز موفق به ثبت نام شدم من ی عرض کوچکی دارم که اینجا میخواستم به حضور برسونم متاسفانه ما همیشه ماشین ها رو با نمونه های خیلی قوی تر از خودشون می‌آییم مقایسه می‌کنیم به نظر من این ماشین نسبت به قیمت و امکانات و کیفیت که داره انتخاب خوبی البته درسته که نقاط ضعف هم کم ندارد اما نباید این ماشین رو با ی سانتافه و وراکروز ولکسوس ... مقایسه کرد
البته من تا باحال این ماشین رو نروندم انشالله بعد تحویل میتونم اطلاعاتی زیادی در اختیار بزارم و خیلی خوشحال میشم از دوستانش که الان از این ماشین استفاده میکنن بیشتر از ماشین بگن دوباره از دوستان که وقت گذاشتن عرایض بنده رو تحمل کردن تشکر میکنم
ارسال پست

بازگشت به “بي واي دي BYD”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان