قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

درخواست تغییر نام کاربری - نوروز 1398

مدیر انجمن: hexagon

نمایه کاربر
علی سلیمی
فعال حوزه خودرو
پست: 2646
تاریخ عضویت: دوشنبه 23 شهریور 1383, 9:16 am
محل اقامت: کالیفرنیا
اینستاگرام: alisalimi_ir
Like شده: 137 بار

پست چهارشنبه 15 فروردین 1397, 3:28 am

تاپیک درخواست تغییر نام کاربری از تاریخ 1 اسفند 1397 الی 15 فروردین 1398 بازگشایی خواهد شد.

تمامی کاربرانی که تمایل به تغییر نام کاربری خود دارند میتوانند از تغییر این تاپیک با اعلام نام شناسه کاربری جدید نسبت به تغییر نام کاربری فعلی خود اقدام فرمایند، بدیهی است پس از اتمام مهلت تغییر نام شناسه کاربری این تاپیک قفل خواهد شد و به هیچ درخواستی پس از این تاریخ ترتیب اثر داده نخواهد شد.

:excl: * در انتخاب شناسه کاربری خود دقت لازم را به عمل آورید، چرا که پس از تغییر نام شناسه کاربری، نام شناسه کاربری شما مجددا و با درخواست بعدی تحت هیچ شرایطی تغییر نخواهد یافت! (یک بار فرصت تغییر در نام شناسه کاربری: به دلیل حفظ نظم فروم و جلوگیری از سردرگمی سایر کاربران در خصوص اسامی و نام های شناسه های کاربری)

:excl: * کلیه کاربران موظف هستند پس از تغییر نام کاربری، نام شناسه کاربری پیشین خود را در امضا قید کنند (تا پایان فرودین ماه 1397) تا سایر کاربران دچار سردگمی در تغییرات اسامی و نام های شناسه های کاربری تغییر یافته نشوند.

:excl: * تنها به درخواست کاربرانی که حداقل 3 ماه از تاریخ عضویت آنها گذشته باشد ترتیب اثر داده خواهد شد، همچنین کاربرانی که در حال حاضر مشمول دریافت اخطار هستند (صرف نظر از اخطار های پیشین و حذف شده) امکان تغییر نام شناسه کاربری خود را نخواهند داشت.

موفق باشید!

بازگشت به “انجمن درخواست تغییر نام کاربری و حذف اخطار”