قوانین انجمن
- از طریق این انجمن با چگونگی و نحوه فعالیت در این انجمن آشنا شوید
- راهنمای استفاده از امکانات انجمن | پرسش و پاسخ

آموزش ویرایش پست های ارسالی

راهنمای استفاده از امکانات انجمن
نمایه کاربر
علی سلیمی
فعال حوزه خودرو
پست: 2653
تاریخ عضویت: دوشنبه 23 شهریور 1383, 9:16 am
محل اقامت: کالیفرنیا
اینستاگرام: alisalimi_ir
Like شده: 147 بار

پست شنبه 9 فروردین 1399, 2:56 am


آموزش ویرایش پست های ارسالی


برخی از کاربران پس از ارسال پست، نیاز به ایجاد تغییر و ویرایش در محتوا و متن پست ارسالی خود دارند، در در این تاپیک قصد داریم با چگونگی و نحوه ویرایش پست های ارسال شده آشنا شویم.

چنانچه نیاز به به ویرایش (ادیت) بخش ای از پست خود را دارید، پس از انتخاب پست مورد نظر میبایستی بر روی گزینه قلم (ابزار سمت چپ) کلیک کنید.
 
edit-post.jpg


سپس وارد ادیتوری که قبلا محتوای پست خود را تایپ کردید خواهید شد، در این مرحله میتوانید تغییرات خود در متن ای که قبلا ارسال کردید را انجام داده و یا در صورت نیاز بخشی از پست خود را حذف و یا مطلبی جدید به آن اضافه کنید، و در آخر با کلیک بر روی دکمه ارسال، پست و محتوای آن را به روز رسانی کنید.
 
edit-post-submit.gif
 

 
* توجه داشته باشید:

- شما فقط اجازه ویرایش مطالب ارسالی و پست های خود را دارید.

- به منظور حذف دائمی پست خود، از پاک کردن کامل محتوای آن بپرهیزید و در صورت نیاز به حذف پست تنها با مدیران انجمن تماس بگیرید.

- مدت زمان مجاز جهت ویرایش پست ها، تنها 30 دقیقه پس از تاریخ ارسال پست میباشد، لذا پس از گذشت محدودیت زمانی امکان ویرایش پست ها وجود ندارد.

- در صورت عبور از بازه زمانی مجاز چنانچه نیاز به ویرایش پست خود داشتید، با مدیران انجمن از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید.
 

مروری بر قوانین انجمن


- از ارسال پست های متوالی در بازه زمانی کمتر از سی دقیقه بپرهیزید، چنانچه نیاز به افزودن مطلبی به پست قبلی خود میبینید از ارسال پست مجدد پرهیز کرده و از گزینه ویرایش پست استفاده کنید (ویرایش پست از زمان ارسال آن به مدت سی دقیقه برای تمامی کاربران این انجمن فعال و امکان پذیر است)

* در ایجاد و محتوای تاپیک های جدید و همچنین پست های ارسالی خود کمال دقت را داشته باشید و صورت نیاز به حذف و یا ویرایش پست های ارسالی پس از گذشت زمان مجاز به حذف و یا ویرایش با "مدیران انجمن از طریق پیام خصوصی" تماس بگیرید. توجه داشته باشید حذف و یا ویرایش برخی پست ها با توجه به پست های ارسالی که توسط کاربران دیگر در راستای موضوع تاپیک و پست های پیشین ارسال میشوند و بعضا نقل قول ای از پست اصلی در صفحهات بعدی را به همراه خواهد داشت بعضا سبب برهم زدن نظم تاپیک و سردرگمی سایر کاربران در آینده در مطالعه تاپیک ها خواهد شد، لذا هیچگونه تضمینی در خصوص حذف و یا ویرایش پست ها از جانب مدیران این انجمن وجود ندارد و به درخواست های ارسالی پس از بررسی و تنها در صورت تایید توسط مدیران ترتیب اثر داده خواهد شد.


 
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.

تگ ها:

بازگشت به “آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن”