گزارش مشکلات فنی سایت.

تصویر اعضای گرامی توجه کنند، این بخش «فقط» مختص مسائل فنی فوروم می باشد. مثل مشکلات نام کاربری، پیغامهای خطا و...
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
t51
يار همراه
نوع خودرو: کلکسیون
محل اقامت: caliske

Re: گزارش مشکلات فنی سایت.

پست توسط t51 » 13 فوریه 2018, 00:01

SIALEX نوشته شده:
12 فوریه 2018, 14:02
نقل قول های هاید شده (توسط مدیر انجمن) در نوتیفیکیشن می آیند ولی شما آن را نمیتوانید ببینید .
اشکال اینجاست که پست ها هاید میشوند و به تعداد شمارگان پست های ارسال کننده اضافه میشوند
این در حالیست که چنانچه پستی مفید بوده نمیبایستی هاید شود . پس پست غیر مفید باید پاک شود یا حداقل هنگام هاید شدن از شمارگان پست های ارسال شده خارج شود .
مثلا در تاپیک روغن سمند بسیاری حرف های صد من یک غاز گفته شده که فاقد ارزش علمی هستند و به هیچ دردی نمیخوردند و صرفا یک بحث و کل کل بوده تا یک پست .
درودبرشما-آقاسیاوش یک مورددیگرهم بنظرم می آیدکهPMهای ارسالی هم به شمارگان کل اضافه میشودکه فقط درجستجوی پستهای کاربرقابل شمارش
هستندودرپروفایل کاربرشمرده نمیشوند.نظرشماچیست؟ :grin:
***_ آهنگ شورش http://www.namasha.com/v/QUWMhlGE
نمایه کاربر
Grey
سرعت : 60 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: (LX EF7(Bifuel

پست توسط Grey » 13 فوریه 2018, 01:48

سلام با مرورگر موبایل، جمله های تاپیک ها به صورت عمودی و اکثرا تک کلمه ای عمود بر هم نمایش داده میشوند از وقتی که قالب سایت عوض شده اینجوری شده.اون بنر تبلیغات هم خیلی طویل نمایش داده میشه فک کنم بخاطر همون بنر هست.نمایه هر کاربر هم رفته زیر دکمه ویرایش و اثلا دیده نمیشه.
وقتی که با موبایل سایت باز بشه صفحه فیت نمیشه.
والا تم قبلی خیلی هم بهتر بود و هیچ مشکلی هم نداشت
الان واقعا ازار دهنده شده.خواهش میکنم رسیدگی کنید.ممنون از توجهتون
Can't Stop

HaMeD
نمایه کاربر
BabyBoy
يار همراه
نوع خودرو: Beep beep

پست توسط BabyBoy » 13 فوریه 2018, 01:59

سلام.
مشکلات دوستان رو خوندم و ندیدم مشکل بنده رو گفته باشن، بنابراین به جهت اطلاع رسانی میخواستم اونا رو بگم تا اگر اطلاع ندارید در جریان قرار بگیرید تا در آینده رفع بشن.
البته قبل از گفتن مشکلات میخواستم ازتون تشکر کنم که این فروم ویژه و بخصوص رو برای ما دوست داران خودرو زنده نگه داشتید و اون رو ارتقا میدید در جهت بهبود کیفیت و کارایی، با اینکه کار بسیار سختی هست و مهمتر از اون، تمامی مطالب و امکانات سایت بدون هیچ گونه هزینه ای در اختیار ما قرار میگیره، پس بنده به نوبه خودم از شما بسیار متشکرم.
و اما مشکلاتی که بنده تا به اینجای کار باهاش برخورد داشتم:
یکی اینکه هنگام استفاده از فروم، سی پی یو به صورت خیلی زیادی درگیر میشه و ریسورس زیادی رو مصرف میکنه، البته من فقط روی PC تست کردم، در مورد سیستم عامل های گوشی اطلاعی ندارم.
و مورد دوم اینکه هنگام استفاده از مرورگر گوشی(اندروید، کروم بطور مشخص) اولین بنر تبلیغاتی سایت سایزش اصلا مناسب نیست و باعث میشه سایز فروم توی مرورگر گوشی مناسب نباشه و چپ و راست اسکرول میشه و هنگام لود شدن هر صفحه، بطور خودکار انتهای بنر نمایش داده میشه و خود فروم که در سمت راست قرار گرفته کلا دیده نمیشه تا اینکه خودم به صورت دستی به سمت راست اسکرول کنم.
پیشاپیش از مدیران عزیز بسیار سپاسگزار و ممنونم.
نمایه کاربر
MOHAMMAD1346
متخصص دوو ماتیز
محل اقامت: KWT

پست توسط MOHAMMAD1346 » 14 فوریه 2018, 22:26

BabyBoy نوشته شده:
13 فوریه 2018, 01:59
سلام.
مشکلات دوستان رو خوندم و ندیدم مشکل بنده رو گفته باشن، بنابراین به جهت اطلاع رسانی میخواستم اونا رو بگم تا اگر اطلاع ندارید در جریان قرار بگیرید تا در آینده رفع بشن.
البته قبل از گفتن مشکلات میخواستم ازتون تشکر کنم که این فروم ویژه و بخصوص رو برای ما دوست داران خودرو زنده نگه داشتید و اون رو ارتقا میدید در جهت بهبود کیفیت و کارایی، با اینکه کار بسیار سختی هست و مهمتر از اون، تمامی مطالب و امکانات سایت بدون هیچ گونه هزینه ای در اختیار ما قرار میگیره، پس بنده به نوبه خودم از شما بسیار متشکرم.
و اما مشکلاتی که بنده تا به اینجای کار باهاش برخورد داشتم:
یکی اینکه هنگام استفاده از فروم، سی پی یو به صورت خیلی زیادی درگیر میشه و ریسورس زیادی رو مصرف میکنه، البته من فقط روی PC تست کردم، در مورد سیستم عامل های گوشی اطلاعی ندارم.
و مورد دوم اینکه هنگام استفاده از مرورگر گوشی(اندروید، کروم بطور مشخص) اولین بنر تبلیغاتی سایت سایزش اصلا مناسب نیست و باعث میشه سایز فروم توی مرورگر گوشی مناسب نباشه و چپ و راست اسکرول میشه و هنگام لود شدن هر صفحه، بطور خودکار انتهای بنر نمایش داده میشه و خود فروم که در سمت راست قرار گرفته کلا دیده نمیشه تا اینکه خودم به صورت دستی به سمت راست اسکرول کنم.
پیشاپیش از مدیران عزیز بسیار سپاسگزار و ممنونم.
سلام
چند پیشنهاد که به نفع همه هست:

1- از مرورگرهای سَبُک استفاده کنین که ترافیک کمتری میخوره و در قسمت ستینگ هم کیفیت عکسها رو LOW انتخاب کنین تا باز هم ترافیکِ مصرفی کمتر بشه
بهترینها OPERA MINI و UC هست

2- در مرورگرتون برای هر سایت یک فولدر درست کنین در BOOKMARKS و داخل فوبدر هم صفحه آخر هر تاپیک رو ذخیره کنین تا با یک کلیک مستقیم وارد همون صفحه بشین و کمتر ترافیک مصرف کنین

3- برنامه ی NOROOT FIREWALL رو روی اندروید نصب کنین
این برنامه دسترسی همه چیز در گوشی رو به نت قطع میکنه به جز برنامه هایی که خودتون بهش اجازه دادین
فوق العاده عالی هست برای صرفه گوئی در ترافیک اینترنت و پول و امنیت گوشی
اطلاعات بیشتر در این صفحه
viewtopic.php?f=84&t=28876&start=5400
همه عالَم گشتم و عاشق شدم صد بار
ندیدم من عشقی به از عشقِ پروردگار
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

پست توسط علي پارسی » 15 فوریه 2018, 03:49

سلام و سپاس از هر دو عزیز برای ابراز نظرات و پیشنهادات

قطعا از این پیشنهادات به زودی و تغییرات بعدی استفاده خواهیم کرد، برخی از مشکلات فعلی که کاربران نیز به آن اشاره کردند در بخش مدیران پیش تر مطرح شده و در حال رفع مشکلات و البته افزودن امکانات بیشتری به وب سایت (به طور مثال قابلیت تشکر از پست ها) هستیم، در خصوص پیشنهادات نیز در بخش مدیران در این رابطه صحبت شده و با کمی صبر حتما مسائل و مشکلات فنی فروم نیز رفع خواهد شد.

ممنون، روز خوبی داشته باشید!
ثبت نام در این انجمن، به منزله مطالعه و قبول قوانین میباشد، لذا تمامی تمامی کاربران در مدت زمان فعالیت خود موظف به رعایت قوانین میباشند.
sayrex
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: BRT

پست توسط sayrex » 15 فوریه 2018, 15:04

سلام و روز بخیر

یه سوال ! انجمن به این خوبی چرا روی PHPBB ?! سیستم های بهتر و کارآمدتری مثل Vbulletin وجود دارند که از هر نظر از این سیستم بهتر و پیشرفته تر هستند . نسخه روی موبایل داره به صورت بهینه . روی وب با امکانات و پلاگین های فراوان .
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

پست توسط علي پارسی » 17 فوریه 2018, 05:23

sayrex نوشته شده:
15 فوریه 2018, 15:04
سلام و روز بخیر

یه سوال ! انجمن به این خوبی چرا روی PHPBB ?! سیستم های بهتر و کارآمدتری مثل Vbulletin وجود دارند که از هر نظر از این سیستم بهتر و پیشرفته تر هستند . نسخه روی موبایل داره به صورت بهینه . روی وب با امکانات و پلاگین های فراوان .

خوش آمدید،

این تغییر پیشتر صورت پذیرفته و نسخه فروم مجددا به پورتال PHPBB بازیابی شده، بنا به دلایل مختلف در حال حاضر از PHPBB استفاده خواهیم کرد.

سپاس از توجه شما!
ثبت نام در این انجمن، به منزله مطالعه و قبول قوانین میباشد، لذا تمامی تمامی کاربران در مدت زمان فعالیت خود موظف به رعایت قوانین میباشند.
نمایه کاربر
Grey

پست توسط Grey » 17 فوریه 2018, 08:49

سلام
لطفا این مشکل عدم نمایش کامل و بهینه متون روی مرورگر موبایل را درست کنید.مخصوصا اون مشکل بنر رو.خیلی اذیت میکنه
Can't Stop

HaMeD
نمایه کاربر
radar
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 206 مشکی مدل 85
محل اقامت: تهران بزرگ

پست توسط radar » 12 مارس 2018, 13:53

سلام

ساین این هفته خیلی کنده ... صفحات دیر لود میشن من سرعتم 20 مگ در ثانیه هست و این مشکل رو دارم دیروز که اصلا خیلی به سختی باز میشد
نمایه کاربر
Grey

پست توسط Grey » 13 مارس 2018, 23:11

Grey نوشته شده:
17 فوریه 2018, 08:49
سلام
لطفا این مشکل عدم نمایش کامل و بهینه متون روی مرورگر موبایل را درست کنید.مخصوصا اون مشکل بنر رو.خیلی اذیت میکنه
همچنان این مشکل پابرجاست.قالب و کد قبلی سایت خیلی خیلی بهتر بود و هیچ گونه مشکلی نداشت
Can't Stop

HaMeD
ارسال پست

بازگشت به “طرح مشکلات، پیشنهادات و انتقادات (مختص سایت)”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان