قوانین رسیدگی به مشکلات ، پشنهادات و انتقادات

تصویر اعضای گرامی توجه کنند، این بخش «فقط» مختص مسائل فنی فوروم می باشد. مثل مشکلات نام کاربری، پیغامهای خطا و...
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
نمایه کاربر
Mostafa
مدير كل سايت
نوع خودرو: مشخص نشده!

قوانین رسیدگی به مشکلات ، پشنهادات و انتقادات

پست توسط Mostafa » 04 می 2016, 21:36

دوستان عزیز مطرح کردن هر گونه پشنهاد ، انتقاد ، بیان مشکلات در فروم تیونینگ تاک (در کلاس1و2و3)اساس نامه و قوانین فروم آزاد است .

1.درخواست موضوع میتواند از طرف کاربران یا مدیران باشد و اجرا و پیگیری توسط مدیران ارشد .
هر موضوع پیشنهادی و انتقادی باید در سر فصل مشخص با تاپیک مشخص در بخش پیشنهادات سایت توسط یکی از مدیران ارشد باز شده و مدیریت شود . اگر دوستان در مورد یک موضوع مشخص در فروم انتقاد یا پیشنهادی دارند میتوانند درخواست ایجاد تاپیک بدهند تا در مورد آن موضوع بعد از مشخص شدن کلاس موضوع بحث باز شود .

2. کلاس بندی موضوعات
موضوعات به چند دسته تقسیم خواهند شد 1. موضوعات کلاس 1 که فقط بین مدیران ارشد به صورت خصوصی یا عمومی مورد بحث قرار خواهد گرفت 2. موضوعات کلاس 2 که بین مدیران و مدیران ارشد به صورت خصوصی یا عمومی مورد بحث قرار خواهد گرفت 3. موضوعات کلاس 3 که بین همه کاربران و مدیران به صورت عمومی مورد بحث قرار خواهد گرفت و شرکت کردن همه در بحث آزاد است.

3. هر سخن وقتی و هر نکته مکانی دارد .
دوستان میتوانند موضوعات رو به مدیران ارشد جهت بازبینی و بحث مطرح کنند اما مدیران ارشد این حق را دارند که در باز کردن و یا باز نکردن و اولویت بندی مشکلات فروم موضوع را در برهه زمانی خاص بررسی کنند ، حتی در مورد موضوعات کلاس 3 . همچنین مدیران ارشد نسبت به تشخیص کلاس بندی موضوعات میتوانند موضوع را در کلاس خودش بررسی کنند .

4. در همه کلاس ها بحث ها به صورت طبقه بندی شده و منظم هستند .
سر فصل و اسم و موضوع تاپیک خیلی مهم بوده و بحث در مورد موضوع باید به صورت تخصصی و با دلیل و مدرک باشد . اگر کاربران در مورد چند نوع موضوع مختلف حرف برای گقتن دارند و میخواهند بحث کنند ، باید در تاپیکهای مجزا و سر فصلهای مجزا در مورد مشکلات بحث کنند . نظم و به انحراف نکشاندن بحث و احترام به موضوع یکی از شروط اولیه ایجاد دیالوگ بین ما حواهد بود .

5. به انحراف کشیدن هر بحثی در فروم ممنوع است .
مدیران فروم با آغوش باز از پیشنهادات و انتقادات شما کاربران عزیز استقبال میکنند . در صورتی که بحث در کلاس 1و2 باشد نتیجه موضوع به اطلاع کاربران خواهد رسید و در صورتی که در کلاس 3 باشد کاربرا میتوانند در بحث شرکت کرده و حرفهایشان رو بزنند ، اما فقط در تاپیک مشخص و مخصوص به موضوع .
به انحراف کشیدن هر موضوعی از انتقاد و پیشنهاد و تشویق و ..... گرفته تا موضوعات فنی و ماشینی و غیره در فروم ممنوع است و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد ، اگر هر کاربری به هر دلیلی به موضوع بحث احترام نگذارد و تاپیک و بحث را به هر روشی به انحراف بکشاند اخطار خواهد گرفت . و این قانون برای همه اجرا خواهد شد .
هر چه بیشتر به دنبال یاد گرفتن رفتم ، متوجه این شدم که هنوز هیچ چیز نمیفهمم ، حالا که میدانم نفهمم ، با فهمیده ها چه کار دارم ؟
t51
يار همراه
نوع خودرو: کلکسیون
محل اقامت: caliske

Re: قوانین رسیدگی به مشکلات ، پشنهادات و انتقادات

پست توسط t51 » 02 ژولای 2016, 22:36

یک درخواست دارم.......................................
صندوق ورودی من درپیغام های خصوصی150تابیشترنیست ومن روزی بالای20تاپیام میگیرم..................وهمیشه باید درحال حذف پیام باشم..................وحتی بعدازحذف تامدتی اعلام میکندکه نمیتوانم ................بعلت پربودن پوشه پیغامهای خصوصی ام رادریافت کنم............باعث تاخیر درارتباطات من میشود...................درصورت امکان ذخیره پیغامهای دریافتی من را از150به300 مزیدنمائید................واگرازاختیارات شما مسئول عزیز خارج هست به مسئول مربوطه اطلاع دهیدباسپاس................
***_ آهنگ شورش http://www.namasha.com/v/QUWMhlGE
mehdibkh
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: سمند ef7 پایه گاز
محل اقامت: گیلان - تالش

پست توسط mehdibkh » 03 ژولای 2016, 16:19

میخواستم نام کاربریم رو تغییر بدم امکانش هست ؟
shahin2563
نوع خودرو: پراید

پست توسط shahin2563 » 12 نوامبر 2016, 14:59

سلام خسته نباشید واقعا سایت خوب و بی نظیریه
یه انتقالد دارم اونم اینه که خیلی از مباحث ناتموم رها میشه منظورم مباحت بازسازی خوردو هاست
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

پست توسط علي پارسی » 13 نوامبر 2016, 07:27

shahin2563 نوشته شده:سلام خسته نباشید واقعا سایت خوب و بی نظیریه
یه انتقالد دارم اونم اینه که خیلی از مباحث ناتموم رها میشه منظورم مباحت بازسازی خوردو هاست
در پاسخ به انتقادی که مطرح فرمودید، دلایل این امر را میبایستی کاربر ایجاد کننده تاپیک بازسازی خودرو پاسخگو باشد و نیمه کار گذاشتن تاپیک و یا بازسازی خودرو، ارتباطی با عملکرد و نحوه مدیریت و یا کم کاری از جانب مدیران این انجمن ندارد، از عمده موارد نیمه کاره گذاشتن اغلب چنین پروژه هایی در سالهای اخیر: فروش خودرو توسط مالک، عدم تجربه کافی و برآورد صحیح و درست از هزینه های بازسازی یک خودرو پیش از شروع پروژه و همچنین عدم امکان تامین هزینه های لازم و تهیه قطعات طی زمان بازسازی یک خودروست که معمولا با گذشت ماه ها اغلب به دلیل طولانی شدن پروژه و یا نبود منابع مالی کافی تاپیک و البته مهمتر از آن پروژه ها نیمه کاره رها میشوند، به هر جهت امکان درخواست قفل شدن تاپیک از جانب کاربر و در خواست آن از مدیران انجمن وجود دارد.
light67 نوشته شده:میخواستم نام کاربریم رو تغییر بدم امکانش هست ؟
کاربران بسیاری در این خصوص در سایر تاپیک ها و یا از طریق پیام خصوصی این موضوع را مطرح نمودند، لطفا به تاپیک زیر مراجعه کنید و با مطالعه اولین و آخرین پست ارسالی در این تاپیک با سایر جزییات در خصوص تغییر نام کاربری آشنا خواهید شد

صفحه اول تالار > کلوپهای عمومی > كلوپ نوروزي > :: تغییر نام کاربری - ویژه ی ایام نوروز ::
viewtopic.php?f=96&p=3681704&sid=2d9b67 ... 1#p3681704
t51 نوشته شده:یک درخواست دارم.......................................
صندوق ورودی من درپیغام های خصوصی150تابیشترنیست ومن روزی بالای20تاپیام میگیرم..................وهمیشه باید درحال حذف پیام باشم..................وحتی بعدازحذف تامدتی اعلام میکندکه نمیتوانم ................بعلت پربودن پوشه پیغامهای خصوصی ام رادریافت کنم............باعث تاخیر درارتباطات من میشود...................درصورت امکان ذخیره پیغامهای دریافتی من را از150به300 مزیدنمائید................واگرازاختیارات شما مسئول عزیز خارج هست به مسئول مربوطه اطلاع دهیدباسپاس................
متاسفانه امکان تغییر موردی در این خصوص وجود ندارد، لذا میبایستی این تغییر برای تمامی کاربران صورت بپذیرد که با محدودیت های موجود مشکلاتی را برای سرور به وجود خواهد آورد، لذا پیشنهاد میشود در صورت عدم نیاز به پیام های پیشین، نسبت به حذف آنها اقدام فرمایید

:hb: سپاس از توجه تمامی کاربران
ثبت نام در این انجمن، به منزله مطالعه و قبول قوانین میباشد، لذا تمامی تمامی کاربران در مدت زمان فعالیت خود موظف به رعایت قوانین میباشند.
.morteza
شروع حركت
نوع خودرو: Xantia

پست توسط .morteza » 29 نوامبر 2016, 01:00

سلام.
عکس پست های قدیمی باز نمیشه.مشکل شده بازدید از اون صفحه ها
ممنون میشم پیگیری کنید
احتیاط شرطه عقله.....
edisun
نوع خودرو: پژو پارس

پست توسط edisun » 19 دسامبر 2016, 16:49

سلام

من دو بار برای آقا مصطفی در پیغام خصوصی در خواست دادم مارو در معرفی محصول جدیدمون تو سایت راهنمایی کنه ولی ایشون هیچ جوابی به بنده ندادند.
یک محصول جدید در ضمینه چراغهای جلو خودروها تولید کردیم.

برای معرفی نیاز به همکاری شما داریم.
لطفا شرایط را جهت معرفی محصول در سایتتان بفرمایید.

لطفا یکی از مدیران راهنمایی کنه.
نمایه کاربر
پایونیر
يار همراه

پست توسط پایونیر » 02 می 2017, 07:25

سلام
فکر کنم وقتشه این تابلو نوروزتون پیروز سر در سایت دیگه تعویض شه ، البته اگه سال از نو بودن خارج شده :-o
«محمد»
نمایه کاربر
علي پارسی
يار قديمي

پست توسط علي پارسی » 02 می 2017, 08:49

پایونیر نوشته شده:سلام
فکر کنم وقتشه این تابلو نوروزتون پیروز سر در سایت دیگه تعویض شه ، البته اگه سال از نو بودن خارج شده :-o
تصویر بالای سایت عوض شده، کافی است CTRL + F5 را از روی کیبورد همزمان فشار دهید تا فایل به روز شده مجددا از روی سرور بارگذاری و نمایش داده شود
ممنون از توجه شما :-)
edisun نوشته شده:سلام

من دو بار برای آقا مصطفی در پیغام خصوصی در خواست دادم مارو در معرفی محصول جدیدمون تو سایت راهنمایی کنه ولی ایشون هیچ جوابی به بنده ندادند.
یک محصول جدید در ضمینه چراغهای جلو خودروها تولید کردیم.

برای معرفی نیاز به همکاری شما داریم.
لطفا شرایط را جهت معرفی محصول در سایتتان بفرمایید.

لطفا یکی از مدیران راهنمایی کنه.
چنانچه نیاز به هماهنگی و یا درخواستی از مدیران انجمن دارید میتوانید از طریق پیام خصوصی موضوع خود را با بنده در میان بگذارید.

روال معرفی محصولات چنانچه قصد فروش و آگهی محصولات خود را دارید استفاده از بخش بازار و هماهنگی جهت ایجاد تاپیک با مدیران این انجمن میباشد. به هر جهت در صورت وجود هرگونه سوال و یا مشکل، میتوانید از طریق پیام خصوصی موضوع را مطرح کنید.

از بابت تاخیر در ارسال پاسخ به پست شما و همچنین عدم پاسخ در زمان مناسب در پیام خصوصی که پیش تر ارسال کردید از جنابعالی عذرخواهی میکنم. :hb:

انجمن بازار:
viewforum.php?f=24

مدیران این انجمن
espero
memberlist.php?mode=viewprofile&u=11322
ALI => Eshghe Mashin
memberlist.php?mode=viewprofile&u=31522
.morteza نوشته شده:سلام.
عکس پست های قدیمی باز نمیشه.مشکل شده بازدید از اون صفحه ها
ممنون میشم پیگیری کنید
بدون تردید حق با شماست، اما متاسفانه به دلیل استفاده کاربران از آپلود سنترهای مختلف برای بارگذاری تصاویر و در نتیجه قرار دادن آن در پست های ارسالی، متاسفانه امکان رفع این مشکل توسط مدیران انجمن نیست مگر با هماهنگی یک به یک با کاربرانی که نسبت به ارسال پست و تصاویر آن اقدام نمودند، چرا که اغلب آپلود سنترهای رایگان به دلیل بارگذاری فایل به صورت رایگان مدت زمان محدودی را نسبت به نگهداری آنها در نظر میگیرند و پس از گذشت این زمان، فایل ها به صورت خودکار از روی سرور حذف میشوند تا علاوه بر کاهش بار ترافیکی بر روی این وب سایت ها، فضای اشغال شده سرور نیز برای بارگذاری تصاویر جدید امکان پذیر شود.

لذا تنها راه رفع این مشکل، بارگذاری مجدد این تصاویر بر روی آپلود سنترهای موقت و یا دائم توسط کاربرانی است که نسبت به ارسال پست و تصاویر اقدام نمودند، از آنجاییکه امکان ویرایش پست پس از گذشت 30 دقیقه برای کاربران امکان پذیر نیست لذا کاربران نیز میبایستی پس از بارگذاری مجدد تصاویر، نشانی اینترنتی تصاویر را به همراه پست مربوطه به یکی از مدیران ارسال کنند تا به روز رسانی پست ها و تصاویر توسط مدیران صورت بپذیرد، با توجه به اینکه بارگذاری مجدد تصاویر نیز مشکلاتی نظیر حذف دوباره آنها در آپلود سنترهای موقت را به همراه خواهد داشت، رفع این مشکل عملا نشدنی است. به هر جهت مدیران انجمن آماده همکاری با تمامی کاربران برای به روز رسانی تصاویر ارسال شده (باطل شده - نشانی تصاویر Expired شده) هستند.
ثبت نام در این انجمن، به منزله مطالعه و قبول قوانین میباشد، لذا تمامی تمامی کاربران در مدت زمان فعالیت خود موظف به رعایت قوانین میباشند.
نمایه کاربر
پایونیر
يار همراه

پست توسط پایونیر » 02 می 2017, 09:28

تصویر بالای سایت عوض شده، کافی است CTRL + F5 را از روی کیبورد همزمان فشار دهید تا فایل به روز شده مجددا از روی سرور بارگذاری و نمایش داده شود
ممنون از توجه شما
بیخود نیست مدیری قربان! کارت درسته . ممنون از پیگیریهای بموقع و احترامتون به سایر کاربران. :hb:
«محمد»
ارسال پست

بازگشت به “طرح مشکلات، پیشنهادات و انتقادات (مختص سایت)”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان