ائودى به ايران امد!!!

تصویر مباحث مربوط به آئودي
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
Un
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ندارم

ائودى به ايران امد!!!

پست توسط Un » 20 فوریه 2015, 23:57

سلام دوستان خبر رو تازه گرفتم بالاخره مجوز ورود رو گرفت شركت وارد كننده ش هم كولاك موتور هست دوماه پيش كه فيات مجوز ورود گرفت صحبت هايى از مجوز گرفتن ائودى توسط يك شركتى بنام كولاك موتور رو يكى از دوستان كه وارد كننده هست بهم داد خلاصه ١٠ روز پيش ديدم جلد اول كالاياب عكس ائودى Q3 رو زده بود ائودى بياد استقبال ان چنانى ازش ميشه و تو خيابون ها پا به پاى بنز و بى ام و تردد ميكنه
اينم لينك خود شركت
http://tarrahantak2.ir/ :-?
masi,mc
دنده 1
نوع خودرو: 206 تیپ 6 و دنا
محل اقامت: تهران

Re: ائودى به ايران امد!!!

پست توسط masi,mc » 24 فوریه 2015, 01:19

اينا ك نميذارن ماشين بالاي ٢٥٠٠ وارد شه. سياست بي منطقيه اين كار.
ماشيناي ٦ سيلندر خارجي از پژو كمتره مصرفشون . :hah:
Un
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ندارم

پست توسط Un » 24 فوریه 2015, 23:39

برادر من حرف ها ميزنى يك سر به تاريخچه ائودى بزن الان توليد كننده موتورها و ماشين هايى كه از تويوتا و لكسوس هم كم مصرف تر هستن ببين المان ها اين قدر روى برنامه ريزى كارهاشون رو پيش ميبرن كه به نظر من امريكا و ژاپن اين جور برنامه ريزى هاى كلان و اقتصادى تو كشورشون ندارن ماشين ساخته مصرفش ١.٩ ليتر در هر ١٠٠ كيلومتر هست الان هم موتورهاى ١.٨ ليتر ٢.٠ ليتر و ٢.٥ ليترش مجوز ورود ميگيرن ائودى از ٤ سيلندر كار ميكنه تا ١٠ سيلندر و ١٢ سيلندر يك زمان دوستانى كه المان رفته بودن ميگفتن تا ٥ سال ديگه ائودى كلا بى ام و رو تو تست ها ميگيره الان ميتونيد بريد تمامى تست هايى كه از بى ام و و بنز و ائودى تو پيست ها ميگيرن نگاهى بيندازيد امارى خيره كننده كه تو تمامى تست ها با اختلاف زياد از بى ام و و بنز سرتره و در بين رقباى وطنى حرف اول رو ميزنه امكانات هم كه نگو سوارى هم كه كاملا نرم و سوارشى دلت نميخواد پياده بشى كلا فروشش خوب ميشه تو ايران مخصوصا اگر A4 وA6 بياد كه مطمئنا خواهند امد. :-D
نمایه کاربر
arash6
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط arash6 » 25 فوریه 2015, 17:45

باید روی مدل آ3 و آ1 برای شروع کار کنن...
masi,mc
دنده 1
نوع خودرو: 206 تیپ 6 و دنا
محل اقامت: تهران

پست توسط masi,mc » 25 فوریه 2015, 22:31

حرفتون درسته
من بي ام و ٥٢٨ مدل ٢٠١٤ سوار شدم حدود ١٦٠٠ كيلو ماشينه اون وقت موتورش ٢٠٠٠ سي سي هست
در نگاه اول ميگي اين راه نميره
ولي من بعد از پياده شدن تا چند روز داشتم با خودم فكر ميكردم چطور ممكنه همچين شتابي. راحت گرنجورو ميگرفتيم.
ما ماشين ١٨٠٠ ميزنيم راه نميره اون وقت . :-(
msvss_2005
نوع خودرو: audi A4

پست توسط msvss_2005 » 07 مارس 2016, 23:24

کلا آئودی حیرت اوره بد نیست بدونین که توربو شارج از اختراعات آئودیه اونم قبل از جنگ جهانی پس از شکست خوردن المان سیستم توربو شارج لو رفت.
از نظر هندلینگ و سرعت و شتاب حرف اول در دنیا رو میزنن. نمونه عملی ش خودم ائودی ش4 مدل 2000 دارم که با تویتا اریون شش سیلندر در کورس قرار گرفتیم ولی با کمال حیرت در شیب رو به بالا روی 220 ازش سبقت گرفتم . برعکس تمام ماشینهای دنیا تمام ماشین های ائودی همگی دارای توربو شارج هستن
حسام دهه هفتادی
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: تویوتا کمری برقی
محل اقامت: سرزمین پارس

پست توسط حسام دهه هفتادی » 06 آگوست 2016, 21:36

بیشتر از یک سال هستش که آودی در خیابان شریعتی نمایندگی زده و مدل های مختلف رو در معرض دید عموم قرار داده اما چرا تو خیابون اثری از این ماشینا نیست خیلی عجیبه
.
معمولا این شرکت اول یه مدل رو وارد میکنن بعد کم کم تعداد مدل هارو زیاد میکنن اما رامک خودرو به یکباره تعداد زیادی مدل های مختلف وارد کرد و قیمت گذاری کرد اما بعد از اون سر و صدایه اولیه دیگه هیچ خبری نشد
.
ظاهرا این ماشین ها رو از ایتالیا آوردن
سگ تنها موجودیه که صاحبش رو بیشتر از خودش دوس داره
ارسال پست

بازگشت به “Audi”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان