مرسدس ای‌ام‌جی و نسخه ی شدیدا محدود ای‌ام‌جی GT3 ادیشن ۵۰

تصویر مباحث مربوط به مرسدس بنز
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
xixer
شروع حركت
پست: 35
تاریخ عضویت: 04 ژوئن 2017, 18:04
نوع خودرو: مشخص نشده!
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

مرسدس ای‌ام‌جی و نسخه ی شدیدا محدود ای‌ام‌جی GT3 ادیشن ۵۰

پست توسط xixer » 19 ژوئن 2017, 20:31

مرسدس ای‌ام‌جی جشن سالگرد ۵۰ سالگی خود را با یک مدل تعداد محدود با نام ای‌ام‌جی GT3 ادیشن ۵۰ جشن میگیرد. مدلی محدود به ۵ نسخه، بله تنها ۵ نسخه. ادیشن ۵۰ با رنگی خاص و منحصربفرد تزئین شده و برای اولین بار از سمت مرسدس ای‌ام‌جی ارائه می شود.

رنگی خاکستری برای ادیشن ۵۰ قرار داده شده که با چیزی که مرسدس ای‌ام‌جی به آن لقب گرفته و با آن شناخته می شود، یعنی هایلایت های مشکی، همراه شده است. روی بدنه ی خودرو هم نوشته های ۵۰ YEARS AMG و ۵۰ YEARS OF DRIVING PERFORMANCE به چشم می خورد.

همانطور که از یک ماشین مسابقه ای انتظار می رود، در مرسدس ای‌ام‌جی GT3 ادیشن ۵۰ فیبر کربن نقش اصلی را در قسمت هایی مثل دیفیوزر های جلو و عقب، اسپویلر عقب، محفظه های جلوی خودرو، هواکش ها، جلوپنجره و رکاب ها، بازی می کند.

این نقش آفرینی فیبر کربن در داخل کابین راننده هم ادامه دارد و داشبورد، قسمت زیر درب، پنل های درب و کنسول مرکزی، همگی با فیبر کربن مشکی مات خودنمایی می کنند، در حالی که کمربند ایمنی شش نقطه ای و فرمان مسابقه ای، بیشتر به رنگ نقره ای تمایل دارند.

همچنین در فضای داخلی مشخصات مسابقه ای دیگری مثل رول کیج، دسته دنده ی مسابقه ای و صفحه کیلومتر دیجیتال دیده می شود. برای اینکه به شما یادآوری شود که سوار بر نسخه ی ویژه ی مرسدس ای‌ام‌جی GT3 ادیشن ۵۰ هستید، یک پلاک با نوشته ی ادیشن ۵۰ – از ۱ تا ۵، هم وجود دارد که تزئینات را کامل می کند.

قدرت این خودرو از یک پیشرانه ی بهینه سازی شده ی ای‌ام‌جی ۶٫۳ لیتری V8 تولید می شود و توسط یک گیربکس متوالی مسابقه ای به چرخ ها منتقل می شود.
این تعداد محدود فقط ۵ نسخه، در مرکز اصلی مرسدس واقع در آفالترباخ، به خریدارانش واگذار خواهد شد. همچنین به همراه این خودرو یک ساعت ست شده با ظاهر ای‌ام‌جی GT3 ادیشن ۵۰ از کمپانی سوئیسی شافن هاوزن، بصورت رایگان به صاحبانش اهدا می شود.
ارسال پست

بازگشت به “Mercedes Benz”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان