تراک مرسدس بنز X کلاس ، قوی تر از تراک هوندا ریجلاین

تصویر مباحث مربوط به مرسدس بنز
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
xixer
شروع حركت
پست: 35
تاریخ عضویت: 04 ژوئن 2017, 18:04
نوع خودرو: مشخص نشده!
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

تراک مرسدس بنز X کلاس ، قوی تر از تراک هوندا ریجلاین

پست توسط xixer » 26 ژولای 2017, 12:17

تراک مرسدس بنز X کلاس خودش را نشان داد و به همه فهماند که در کمال لوکس بودن از هم ردیف خود یعنی تراک هوندا ریجلاین قوی تر است.
تراک مرسدس بنز X کلاس بالاخره دیروز رسماً رونمایی شد و هیجان همه ی حضار و بینندگان خود را بر انگیخت و قبل از همه با تراک هوندا ریجلاین مقایسه شد. این خودرو برابر است با ترکیب یک تراک قوی و تنومند با مشخصات لوکس که همگی از یک کمپانی آلمانی خوش نام سر بر آورده اند.

مرسدس بنز تاکنون بطور رسمی مشخص نکرده است که تراک تمام جدید X کلاس در ایالات متحده هم در دسترس خواهد بود یا نه، اما چیزی که مشخص است اینست که بعد از اولین رونمایی از تراک مرسدس بنز X کلاس که دیروز انجام شد، سیل درخواست ها برای خرید این تراک آلمانی لوکس به سمت مرسدس بنز جاری خواهد شد و این کمپانی قادر به نادیده گرفتن و رد کردن این درخواست ها نیست.

تراک مرسدس بنز X کلاس بر اساس پلتفرم نیسان ناوارا NP300 طراحی و ساخته شده است و قادر به حمل بیش از ۱,۰۸۸ کیلوگرم بار و یدک کشیدن بیش از ۳,۴۹۲ کیلوگرم می باشد. این مشخصات باعث می شود که این تراک آلمانی لوکس ، از تراک هوندا ریجلاین که در همان سایز و اندازه ی X کلاس است، قوی تر و تنومند تر باشد.

انواع قلب های تپنده ی تراک مرسدس بنز X کلاس
این تراک تنومند آلمانی توسط گروهی از پیشرانه ها مجهز شده است که از جمله ی آنها می توان به موتور دیزلی که قدرتی بین ۱۶۰ و ۱۹۰ اسب بخار را تولید می کند و همچنین نسخه ی بنزینی برای انتخاب مشتریان اشاره کرد.

برای همه ی مدل های تراک مرسدس بنز X کلاس ، سیستم تمام چرخ ها متحرک ۴MATIC مرسدس بنز برای سفارش در دسترس است و همچنین سه نوع تریم برای این خودرو در دسترس است که این سه گزینه شامل : تریم ناب ( Pure )، تریم پیشرفته ( Progressive ) و تریم قدرت ( Power ) می باشد.

مرسدس بنز هدف گذاری خود را برای فروش X کلاس در اروپا، استرالیا، افریقای جنوبی و امریکای جنوبی انجام داده است و همانطور که در ابتدای متن گفتیم، این کمپانی هنوز بطور کامل مشخص نکرده است که آیا این تراک لوکس در ایالات متحده هم فروخته می شود یا خیر. اما باز هم همانطور که گفتیم، مرسدس بنز نخواهد توانست درخواست های جاری شده از سمت ایالات متحده را رد کند.

در زمانی که فروش تراک مرسدس بنز X کلاس در اروپا شروع شود، خریداران باید مبلغ ۳۷,۲۹۴ پوند که تقریباً معادل ۴۴,۰۰۰ دلار است را برای داشتن این تراک لوکس پرداخت کنند. این قیمت هم مثل خود خودرو هیجان انگیز است!
ارسال پست

بازگشت به “Mercedes Benz”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان