تصويب آيين نامه خودروهاي کلاسيک در جلسه هیات دولت

تصویر مباحث مربوط به شرکتهای خودروسازی آلمانی

مدیر انجمن: دادبه

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
نمایه کاربر
Benz280w108
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Benz W108/W114/W116
محل اقامت: تهران شهرک اکباتان
تماس:

Re: تصويب آيين نامه خودروهاي کلاسيک در جلسه هیات دولت

پستتوسط Benz280w108 » پنج شنبه 22 تیر 1391, 11:57 am

تهران کمیته کلاسیک نداره ؟ آخه هر چی تو اینترنت سرچ می کنم تبریز و شیراز میاد و اسمی از کمیته کلاسیک تهران نیست که برم اطلاعاتی از نحوه گرفتن پلاک بگیرم
چه جوری می شه واسه پلاک ثبت نام کرد
ماشین من همه لوازمش کامله و فقط صافکاری نقاشی می خاد به نظرتون پلاک می گیره چون ماشینم خیلی کمیابه و فکر کنم تو تهران 5 - 6 تا بیشتر نباشه
درسته ماشین 5 بار تا حالا کیلومترشمارش صفر کرده بازم به امید خدا 7 - 8 بار دیگه هم این کار رو خودم می کنم اما
از نظر فکنی کاملا سالمه با این که فکر کنم حتی از تاکسی های هم سن خودش بیشتر راه رفته
الان 22 تیر هستش هنوز به ماشین گیر ندادن و متوقفش نکردن و هنوز شکر خدا داره تو خیابون های شهر تردد می کنه
فقط هر جا بردم بیمش نمی کنن و جریمه خورده بهش و می گن اگر هم یه وقت بیمه بشه با جریمه هاش باید یک ملیون و چهارصد هزار تومان بپردازم
تو رو خدا منو از پلاک بی خبر نذارید
در جواب اون دوستمون که می گفت ای کاش 518 ها زود تر جمع بشن به نظر من این یه جور خود خواهی است من که حاضر نیستم حتی به یک دونه ماشین هم آسیب برسد و هر وقت می شنوم کسی می خواد ماشینش رو تحویل بده تمام سعیم رو می کنم که منصرفش کنم و ماشینش رو از اوراغ شدن نجات بدم و امیدوارم این طرح از رده خارج کردن خودرو های فرسوده هر چه زود تر لغو و منتفی شود و برود پی کارش که هر چی می کشیم از این طرح مسخره هستش ماشین باید 100 سال کار کنه بعدش هم بازنشسته بشه بره تو پارکینگ نه این که با بی رحمی اوراغش کنند
بازسازي بنز 280S اتاق 108 viewtopic.php?f=347&t=75381
(رامین مهزاد)

نمایه کاربر
Lord of Monster
دنده 1
نوع خودرو: Jaguar_Benz_BMW
محل اقامت: طوس
تماس:

پستتوسط Lord of Monster » جمعه 23 تیر 1391, 9:59 am

Benz280w108 نوشته شده:در جواب اون دوستمون که می گفت ای کاش 518 ها زود تر جمع بشن به نظر من این یه جور خود خواهی است

درود
اگه با دقت اون پست من رو میخوندید این حرف رو نمیزدید...من گفتم کاش 518 هایی که لش شدن و مثلا طرف باربر نصب کرده روی سقف و بار حجیم جا به جا میکنه یا طرف دیگه با 518 ای میاد بیرون راه میره که میخواد 1 ماه دیگه تحویلش بده و با چنان وضعی راه میره که.... از سطح شهر جم بشن.....
http://www.tuningtalk.com/forum/viewtopic.php?f=47&t=80439&start=80
بازسازي مرسدس بنز
280S w116 ....Golden Monster

نمایه کاربر
Benz280w108
تماس:

پستتوسط Benz280w108 » جمعه 23 تیر 1391, 12:10 pm

بله با این حرفتون موافقم و می دونم بد رفتاری عده ای با ماشین هاشون باعث شده که این خودرو های با ارزش در نظر مردم به چشم یک آهن پاره جلوه کنند البته من نمی گم از ماشین باید کم استفاده کرد اما می گم باید درست از ماشین استفاده بشه به قول شما 518 که برای باربری نیست بلکه ماشینی شیک و کلاسیک هستش که برای گردش عادی در شهر نه برای کار های سنگین
باز شرمنده که منظور شما رو متوجه نشده بودم
اگر با اجرای این طرح مخالفم چون می دونم تر و خشک با هم می سوزند و به چشم خودم دیدم عده ای ماشین هایی تمیز و سالم که موتورشون عین ساعت کار می کرده و از نظر ظاهری هم قابل ارزش بودن به طمع گرفتن سمند و پراید و پژو و ... ماشین رو اسقاط کردند یا عده ای دیگر هم از ترس ، برای این تاسف می خورم بله اگر قانونی بود که از اسقاط این گونه خودرو ها جلو گیری می کرد باز قابل تحمل بود
چه طور وقتی یکی می خواهد تو خیابون لاله زار خونش رو بکوبه و از نو بسازه فوری میراث فرهنگی میاد جلوش رو می گیره و می گه فلان عمارت به ثبت رسیده و حق تخریب ندارید الان کجاس که بیاد جلوی اسقاط شدن ماشین های کلاسیک گرفته بشه و به عنوان مثال یک نفر می بره یه خودرو سالم رو اسقاط کنه جلوش رو بگیرند و یا خودرو را به قیمت ازش بخرند اگر واقعا تمایلی به نگه داشتن خودرو ندارد
(رامین مهزاد)

نمایه کاربر
Mr.MostafA
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Benz GL-Lexus LX570
محل اقامت: شهر جديد هشتگرد

پستتوسط Mr.MostafA » سه شنبه 27 تیر 1391, 5:28 am

دوستان الان يعني هر كسي كه ماشين زير 2000 داشته باشه كلاسيك حساب ميشه؟؟ بنز مدل 78 دارم بايد پلاك كلاسيك بگيرم؟؟؟ پلاك خود ايران جاي خودشه ديگه درسته؟؟ يا مشكل تردد نداريم. البته در حال حاضر كه هر جا ميخوام ميرم و ميام حال ميكنم. :) ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

نمایه کاربر
mz
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ...
محل اقامت: تهران

پستتوسط mz » پنج شنبه 29 تیر 1391, 9:25 am

پلاک کلاسیک ووو شنیده بودم اما هنوز ندیدم عملی بشه!
من خودم یه معماری (W115) دارم که سالم هستش و تقریبا" 370.000 تا کار کرده دیروز رفتم تعمیرگاه واسه سرویس ماشین گفت اگه میخوای هزینه کنی رو ماشین دست نگه دار دارن جلوشونو میگیرن!!!! تعجب کردم و تو یه تاپیک دیگه سوال کردم هیچکس جوابی نداده تا الان.امید وارم این قضیه مرتفع بشه!!!! یا اصلان بخورن به خنسی که به زبون بسته های ما گیر ندن!!!!
گاه بدست نیاوردن آنچراکه میجویی یک شانس بزرگ است...

نمایه کاربر
Benz280w108
تماس:

پستتوسط Benz280w108 » پنج شنبه 29 تیر 1391, 4:18 pm

دوست عزیز اینها همش حرفه هر چه قدر دوست داری رو ماشینت خرج کن سالمش کن اگر قرار شد جلوش رو بگیرن اصلا خودم ماشینت رو به قیمت ازت می خرم اگر واقعا همونی باشه که گفتی و تر تمیز باشه
هر ماشین می تونه پلاک بگیره به شرط معاینه فنی و پرداخت عوازض خودرو و پرداخت هزینه پلاک کلکسیونی که به ازای هر سیلندر محاسبه می شود خیالتان تخت تخت باشه
سن خودرو باید بالای 25 سال باشه لا اقل من این طور خونده بودم راجع بهش حالا نمی دونم قانونش تغییر کرده یا نه
خودم هم در به در دنبال گرفتن پلاک هستم و محض رضای خدا یک نفر نیست منو راهنمایی کنه تعویض پلاک می رم اصلا روحشون خبر نداره می رم محضر بهم می خندن می رم راهنمایی رانندگی جواب سربالا می دن می رم شهرداری و ... کلا سرگردونم اگر کسی می تونه من و دیگر دوستان رو راهنمایی کنه تا از این سر درگمی در بیاییم
درسته پلاک ملی دارم ولی می ترسم دیر بجنبم همون بلایی سرم بیاد که اون هایی که پلاک ملی نگرفتند و تنبلی کردند چند سال پیش سرشون اومد و دیگه نمی تونن پلاک کنند
(رامین مهزاد)

نمایه کاربر
هادي نوا
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: شورلت نوا-مونت کارلو
محل اقامت: بندر عباس
تماس:

پستتوسط هادي نوا » پنج شنبه 29 تیر 1391, 10:28 pm

سلام دیروز داداشم (مهدی)از خدمت امد(مرخصی) و سریع از دکتر صالح خو امار گرفت... تنها کاری که شده و میشه.. فعال کردن به ترتیب کمیته ها ی کلاسیک شهر های مختلف برای انسجام بوده.. همچنین گفته که کاری به تردد پلاک دار ها ندارن و واسه تعویض پلاک(مثل مونت کارلو خودش)... جلسه ای 15 روز دیگه با راهنمایی رانندگی داره تا..... پس به شایعات گوش نکنید ...
بای

نمایه کاربر
alavifar
نوع خودرو: MBW123E230 بود
محل اقامت: تهران
تماس:

پستتوسط alavifar » جمعه 30 تیر 1391, 10:19 am

سلام

متشکرم از پیگیریتون :-) :-) :-)

موفق باشید
:smile:
***** تا سنگ جلوی راه آب نباشه صدای آب زیبا نیست *****

نمایه کاربر
Mr.MostafA
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Benz GL-Lexus LX570
محل اقامت: شهر جديد هشتگرد

پستتوسط Mr.MostafA » شنبه 31 تیر 1391, 4:54 am

Benz280w108 نوشته شده:دوست عزیز اینها همش حرفه هر چه قدر دوست داری رو ماشینت خرج کن سالمش کن اگر قرار شد جلوش رو بگیرن اصلا خودم ماشینت رو به قیمت ازت می خرم اگر واقعا همونی باشه که گفتی و تر تمیز باشه
هر ماشین می تونه پلاک بگیره به شرط معاینه فنی و پرداخت عوازض خودرو و پرداخت هزینه پلاک کلکسیونی که به ازای هر سیلندر محاسبه می شود خیالتان تخت تخت باشه
سن خودرو باید بالای 25 سال باشه لا اقل من این طور خونده بودم راجع بهش حالا نمی دونم قانونش تغییر کرده یا نه
خودم هم در به در دنبال گرفتن پلاک هستم و محض رضای خدا یک نفر نیست منو راهنمایی کنه تعویض پلاک می رم اصلا روحشون خبر نداره می رم محضر بهم می خندن می رم راهنمایی رانندگی جواب سربالا می دن می رم شهرداری و ... کلا سرگردونم اگر کسی می تونه من و دیگر دوستان رو راهنمایی کنه تا از این سر درگمی در بیاییم
درسته پلاک ملی دارم ولی می ترسم دیر بجنبم همون بلایی سرم بیاد که اون هایی که پلاک ملی نگرفتند و تنبلی کردند چند سال پیش سرشون اومد و دیگه نمی تونن پلاک کنند

دوست عزيز مثل اينكه اينجا ايران هست. شما چه سريع رفتي دنبالش رو گرفتي هنوز از خبرش زماني نگذشته چه برسه به اجراش انگار اينجا مديريت توسعه يافته ها حاكم هست. سر همين كارت هوشمند سربازي چقدر اعلام كردن من دقيقه 90 رفتم عوض كردم ديگه بهم گفتن كارتت باطل شده. اصلا مهم نيست. حالا با اين اوضاع و احوال جامعه كه اقتصاد ريخته به هم و سر مرغ همه جا دعوا هست و شيشه ميشكنن كي مياد به اينها توجه كنه و صداي مردم بيشتر در بياره. فعلا هيچ كاري نميكنن. مثل جمع كردن گشت ارشاد.
در كل اگر قرار باشه كاري كنن اعلام ميكنن و بعد از اعلام كردن كلي زمان ميبره جوري كه ديگه همه مطلع ميشن. الان ماشين من مشتري داره يكي از آشناهامون كه خودش تو كار خريد فروش ماشينه و براي زير پاي خودش ميخواد.
شما خيالت راحت باشه. :grin:

بازگشت به “كلوپ خودروهاي آلماني”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان