کمک به درمان سرطان یک دوست با خرید کتاب "تاریخچه پورشه"

تصویر مباحث مربوط به شرکتهای خودروسازی آلمانی

مدیر انجمن: دادبه

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
نمایه کاربر
NAKOOT
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: از اونجا مونده، از اينجا رونده
تماس:

کمک به درمان سرطان یک دوست با خرید کتاب "تاریخچه پورشه"

پست توسط NAKOOT » 27 فوریه 2014, 11:42

دوستان عذر خواهی می کنم بابت این پست، مدیر عزیز صلاح ندونستی این پست اینجا باشه، پاک کنید پست رو، شما صاحب اختیاری.
اما الان پای زندگی یک انسان، یک جوون مثل خود ما که شاید عشق ماشین بازی هم باشه وسط هستش، یکی از دوستان نزدیکم این موضوع رو عنوان کرد، من هم گفتم اینجا به اشتراک بزارم تا دوستانی که تمایل به کمک دارن، اقدام کنن. نزدیک عید هستش کار مثبتی هستش. امیدوارم هیچ انسانی گرفتار هیچ بیماری ای نشه.
-----------------------------------
نقل قول:
بچه ها متاسفانه یکی از دوستامون دچار یک عارضه ی سرطانی شده . خانواده ی این دوستمون هم از بضاعت مالی خیلی ضعیفی برخوردارن اینقدر که حتی نتونستن هزینه مراحل اولیه درمان رو تامین کنند . در طول این چن روز درگیر جمع اوری کمک برای هزینه درمان بودیم ..انقدر هم وقت نداریم که بیفتیم دنبال خیریه. هرچند کمک هایی هم گرفتیم. واسه همین همه دوستان سنگ تموم گذاشتن جا داره ازشون تشکر کنم ..
این بین یکی از دوستای عزیزمون کتابی رو که مدت ها روش کار کرده بود و قرار بود توسط یکی از انتشارات بزرگ منتشر بشه از طریق سایت
http://carbooks.ir/
با قیمت خیلی پایین به فروش گذاشته تا بتونیم تا در کمترین زمان ممکن بخشی از هزینه ی درمان تامین بشه . جا داره اینجا از علی اقا به خاطر این کارش تشکر کنم.
دوستای گلم همیشه منو با مرامتون شرمنده کردین ایندفعه هم رو مرامتون حساب میکنم ...فقط امیدوارم که این متن بتونه جدیت منو تو این امر برسونه
دوستانی که کتاب رو نمی خوان ولی قصد دارن تو این کار خیر سهیم باشن، می تونن از لینک زیر اقدام کنن، کوچکترین کمکتون هم می تونه کارساز باشه.
http://carbooks.ir/more-help

تصویر
ارسال پست

بازگشت به “كلوپ خودروهاي آلماني”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان