فولکس‌واگن تیگوان (Tiguan) خودروسازان بم

تصویر مباحث مربوط به VolksWagen
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
نمایه کاربر
T0o0fan
شروع حركت
نوع خودرو: 206 SD V8
محل اقامت: تهران

Re: فولکس‌واگن تیگوان (Tiguan) خودروسازان بم

پستتوسط T0o0fan » شنبه 23 خرداد 1394, 4:14 am

قیمت بالای 150 فایده نداره، این نامردا از بسته بودن بازار استفاده می کنن و گرون فروشی می کنن. به نظرم تا وقتی مردم این گرونی ها رو عادی فرض کنن و برن بخرن این بی وجدانها هم گرون فروشی و انحصار طلبی رو ول نمی کنن

نمایه کاربر
cerato.1986
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت

پستتوسط cerato.1986 » یک شنبه 14 تیر 1394, 9:25 am

T0o0fan نوشته شده:قیمت بالای 150 فایده نداره، این نامردا از بسته بودن بازار استفاده می کنن و گرون فروشی می کنن. به نظرم تا وقتی مردم این گرونی ها رو عادی فرض کنن و برن بخرن این بی وجدانها هم گرون فروشی و انحصار طلبی رو ول نمی کنن

بله گرونفروشی ک واضحه و گمرک و هزینه های بی رحمانه ام ک خودش یه گرونفروشی ذاتی توشه .

ولی باید شرایط واقعی رو درک کنید ...الان دلار 3هزار و خورده ایه و درهم حدود 900 تومن ...

نمایه کاربر
maziyar_tt
نوع خودرو: LOGAN-JAC S5
محل اقامت: شیراز

پستتوسط maziyar_tt » سه شنبه 30 تیر 1394, 11:52 am

cerato.1986 نوشته شده:
maziyar_tt نوشته شده:خب پس چرا از چین بیاره کرمان موتور؟ از آلمان بیاره بهترم هست...ارزونترم میشه!!تحریم های خودروسازی هم که رفع شده!
به نظر من این ماشین تا 160 -170 کشش داره...بیشتر نه...اونم بخاطر برند فولکس واگن...

بم خودرو میخاد مونتاژ کنه برا همین فقط میتونه از کارخونه چین تامین قطعه کنه . اگه بخان واردات کنن هم آلمان ب ایران نمیده . پرشیا خودرو و ستاره ایران ام بهشون ماشین نمیدن میرن از ا م ا ر ا ت میخرن و میارن . قیمتشم ک میگید تا 160 کشش داره اخه شما هرجای دنیا ام قیمت بگیرید این ماشین از سانتافه فول ام گرون تره چطور میگید 160!!!!

من نگفتم !!! :) :) :)
اینم خبرش:

همراهی مدیر روابط بین الملل شرکت فولکس واگن با وزیر اقتصاد آلمان در سفرش به ایران، امیدهای زیادی برای شروع به کار دوباره و گسترده این شرکت در ایران را پر رنگ کرده است. گفته می شود این شرکت با دو بازوی خود یعنی شعبه فولکس واگن برزیل که همکار بم خودرو است و اشکودا که به دنبال شریک جدید در ایران برای تولید است در بازار ایران حضور خواهد داشت.

اولین محصول فولکس واگن در ایران هم خودرو شاسی بلند تیگوان است . این خودرو از یک موتور 2 لیتری 4 سیلندر توربوشارژ و یک جعبه دنده جدید 6 سرعته اتوماتیک برای تولید 200 اسب بخار قدرت سود می برد. این خودرو در اندازه نزدیک به نیسان قشقایی قرار دارد و در بازار جهانی حدود 26 هزار دلار قیمت دارد .

احتمالا این خودرو در ابتدا به صورت واردات کامل توسط بم خودرو عرضه می شود.

در صورت واردات با در نظر گرفتن هزینه واردات شامل سود، هزینه حمل و مالیات و تعرفه های مختلف در صورتی که شرکت بم خودرو سود زیادی را برای واردات این خودرو در نظر نگیرد قیمت این خودرو چیزی در حدود 140 میلیون تومان خواهد بود . این خودرو در صورتی که در ایران تولید شود می تواند قیمتش در حدود 100 تا 120 میلیون تومان باشد.

لینک:
http://www.iranjib.ir/shownews/13836/%D9%81%D9%88%D9%84%DA%A9%D8%B3%E2%80%8C%D9%88%D8%A7%DA%AF%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%A2%DB%8C%D8%AF---%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1/
حرف رو که طوطی هم میزنه!!! کسی که عمل کنه مهمه!!

نمایه کاربر
Bidel
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 206 T5

پستتوسط Bidel » سه شنبه 10 شهریور 1394, 9:49 am

cerato.1986 نوشته شده:کلا بحث گرونیه ماشین تو ایران حتی بیشتر از قوانین مصوب خودمون ک یه بحث جداس .این ماشین اگه رو قیمت همون سانتافه ام قیمت ایرانشو حساب کنی 260 میلیون میشه! من ک گفتم با نسبت تناسب قیمت جک جی فایو و وولیکس و این ماشینای کرمان موتور و بم خودرو و اینا میشه 190 الی 220

فقط جالبی کار اینه من اصفهان از دوتا نمایندگی سوال کردم اصلا نمیدونن همچین ماشینی رو نمایی شده!!!!!

بهتره وقتی ادعایی مطرح میکنیم و چپ و راست هم تکرارش میکنیم حداقل برای رضای شیطان هم که شده یک منبع برای اثباتش ارائه کنیم . از این گذشته ادعای شما کاملا بی پایه و اساس است .

قیمت فولترین سانتافه ۲۰۱۲ در چین :

حدود ۲۸۷ هزار یوان معادل ۱۵۴.۵ میلیون تومان .
قیمت مدل دو دف که به اسم اروپایی در ایران معروفه (سایت باما که قیمتهای پرت میزنه!) : حدود ۱۹۳ میلیون تومان (نمیدونم امکاناتش چقدر با مدل چین فرق داره)

و صد البته قیمت چین مربوط به مدل ۲۰۱۲ و قیمت ایران مربوط به مدل ۲۰۱۵ .... تو خود حدیث مفصل خوان ...

قیمت مدل لاکشری فولکس واگن تیگوان ۲۰۱۳ در چین :

موتور ۱.۸ 4motion : حدود ۲۷۷ هزار یوان معادل ۱۴۹ میلیون تومان .

موتور ۲ لینری 4motion : حدود ۲۹۲ هزار یوان معادل ۱۵۷ میلیون تومان .

اونوقت شما رو چه حساب هی میگی قیمتش خیلی بالاتر از سانتافه است و در حالیکه سانتافه ۲۰۱۵ دو دف فول زیر دویست تومنه (با کلی حرومخوری دلال و واردکنندهٔ حرومخور) تیگولن مدل ۲۰۱۳ که قیمتش در چین نزدیک قیمت سانتافه ۲۰۱۲ است باید ۲۶۰ تومن باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امان از دلالای ...

منابع قیمتی :

http://chinaautoweb.com/car-models/shan ... en-tiguan/

http://chinaautoweb.com/car-models/hyundai-santa-fe/

http://bama.ir/car/hyundai/santafe
تا کی گریزی از اجل در ارغوان و ارغنون ... نک کش کشانت می برند انا الیه راجعون
این باغ من آن خان من ، این آنِ من آن آنِ من ... ای هر منت هفتاد من اکنون کِهی از تو فزون ...

نمایه کاربر
cerato.1986

پستتوسط cerato.1986 » سه شنبه 10 شهریور 1394, 5:39 pm

Bidel نوشته شده:
cerato.1986 نوشته شده:کلا بحث گرونیه ماشین تو ایران حتی بیشتر از قوانین مصوب خودمون ک یه بحث جداس .این ماشین اگه رو قیمت همون سانتافه ام قیمت ایرانشو حساب کنی 260 میلیون میشه! من ک گفتم با نسبت تناسب قیمت جک جی فایو و وولیکس و این ماشینای کرمان موتور و بم خودرو و اینا میشه 190 الی 220

فقط جالبی کار اینه من اصفهان از دوتا نمایندگی سوال کردم اصلا نمیدونن همچین ماشینی رو نمایی شده!!!!!

قیمت فولترین سانتافه ۲۰۱۲ در چین :

حدود ۲۸۷ هزار یوان معادل ۱۵۴.۵ میلیون تومان .
قیمت مدل دو دف که به اسم اروپایی در ایران معروفه (سایت باما که قیمتهای پرت میزنه!) : حدود ۱۹۳ میلیون تومان (نمیدونم امکاناتش چقدر با مدل چین فرق داره)

و صد البته قیمت چین مربوط به مدل ۲۰۱۲ و قیمت ایران مربوط به مدل ۲۰۱۵ .... تو خود حدیث مفصل خوان ...

قیمت مدل لاکشری فولکس واگن تیگوان ۲۰۱۳ در چین :

موتور ۱.۸ 4motion : حدود ۲۷۷ هزار یوان معادل ۱۴۹ میلیون تومان .

موتور ۲ لینری 4motion : حدود ۲۹۲ هزار یوان معادل ۱۵۷ میلیون تومان .

اونوقت شما رو چه حساب هی میگی قیمتش خیلی بالاتر از سانتافه است و در حالیکه سانتافه ۲۰۱۵ دو دف فول زیر دویست تومنه (با کلی حرومخوری دلال و واردکنندهٔ حرومخور) تیگولن مدل ۲۰۱۳ که قیمتش در چین نزدیک قیمت سانتافه ۲۰۱۲ است باید ۲۶۰ تومن باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امان از دلالای ...

منابع قیمتی :

http://chinaautoweb.com/car-models/shan ... en-tiguan/

http://chinaautoweb.com/car-models/hyundai-santa-fe/

http://bama.ir/car/hyundai/santafe

اولا منطورتو ازین ادبیاتت نمیفهمم و فقط برا اطلاعات شخصیت میگم ادب مرد به ز دولت اوست بنده ام ن دلالم ن وارد کننده ماشین . بنده کارم ساختمانه و اگه مشکلی نداری با شغلم جوابتو میدم .

ثانیا بقول ایشون من هی اومدم گفتم از سانتافه گرونتره خب هست . خودشم اومده لینک و قیمت گذاشته بازم من نمیفهمم الان چیو ثابت کرد این بنده خدا.

بنده نگفتم 260 تومنه یکی گف 160 70 کشش داره و یکی ام گف کوچیکتر از سانتافه اس ...من گفتم اگه قیمت گذاریش بخاد مثه سانتافه باشه 260 میشه واسه حرفمم مدرک و دلیل ارایه دادم منتها شما چشمات مشکل داشته ندیده .ضمنا تاریخ اون پست ماله چهار ماه پیشه زمانیه که سانتافه فول آسان موتور 225 بود الان یه ماهه آسان موتور قیمتشو کاهش داده البته الانم 193 ک شما میگی نیست و 198 تحویل سی روزه اشه. و تو بازارم 215 تا 210 تومنه همون سایت با ما که روش مانور میدی یه چکی بکن.
ضمنا تو این عکس زیر که با قرمز های لایت شده قیمت ارزون ترین تیپ تیگوان با گرونترین سانتافه مقایسه شده .هر چند ک مدلی ک کرمان موتور قراره بیاره ارزونترین مدلم نیست .ولی ملاک قیمت تو ایران اماراته .ن تو ماشین تو همه چیز . تو مصالح تو لپ تاپ تو گوشی تو مفتول و هرچیز دیگه . حتی تو خود اون سایت چینی هم 291.800 یوانه و از سانتافه 286.800 یوانی بیشتره . خب الان من چه حرفی رو بی مدرک زدم؟؟؟ برا خودت میبری میدوزی تهمت میزنی بی احترامی میکنی.

تصویر

خلاصه اینکه من اومدم گفتم بین 190 تا 220 قیمت احتمالیشه .تو صفحه اول برو ببین .حالا مگه من قراره بفروشم یا من واردات کنم یا من قیمت گذارم ک با من چونه میزنه یا این تاپیک مال چونه زدن سر قیمت ماشینه. فقط یادت باشه یه حرفی ک میخای بزنی قبل و بعدشو بخون ببین چی ب چیه بعد بیا اظهار نظر کن.

نمایه کاربر
SPORT LINE
همیشه حاضر
نوع خودرو: mazda protege turbo
محل اقامت: تهران - سید خندان

پستتوسط SPORT LINE » چهار شنبه 25 شهریور 1394, 9:44 am

دوستان اگر نیاز به دریافت اخطار دارید من هستم.
لطفا با ادب و نزاکت بحث رو ادامه بدید.

نمایه کاربر
T0o0fan
شروع حركت
نوع خودرو: 206 SD V8
محل اقامت: تهران

پستتوسط T0o0fan » شنبه 11 اردیبهشت 1395, 8:21 am

سلام به دوستان تیگوان دوست
خبری از این خودرو و کرمان خودرو ندارید؟ ظاهراً کرمان خودرو بدجوری چسبیده به چینی ها اینو بی خیال شده یا اینکه نکنه به خاطر رسوایی فولکس اینها هم دارن تجدید نظر می کنن آخه میدونید که ایران روی بحثهای محیط زیستی خیلی حساسه :smile:

Un
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ندارم

پستتوسط Un » جمعه 19 آذر 1395, 11:40 am

با سلام خدمت دوستان

عرض كنم كه نماينده فولكس واگن در ايران شركت ماموت ( نماينده اسكانيا ) در ايران خواهد بود يكى از دوستان در شركت ماموت كار ميكنن و ميگن كه گروه ماموت با المان روابط تجارى بسيار قوى دارن و به احتمال زياد ماموت مجوز ورود ٦ محصول از اين خودروساز المانى و توليد ٢ محصول از اين شركت رو در ايران بگيره . ماموت هم شركت قدرتمندى در ايران هست و فعلا با فروش اسكانيا در چندين ساله اخير توانسته رقبايى مثل ولو رو از ميدان به در كنه . به نظر من شركت ماموت شركتى است كه زمينه گرفتن نمايندگى هاى بيشترى رو هم دارد چون در تمام شهرهاى ايران نماينده فروش دارد و الان هم روى فروش محصولات از طريق اينترنت خيلى داره سرمايه گذارى ميكنه . اسكانيا هم چون جز يكى از زيرمجموعه هاى شركت فولكس واگن هست و مديرعامل شركت فولكس واگن ديده كه ماموت خدمات پس از فروش گسترده اى رو در ايران داره با خودش فكر كرده كه هيچ شركتى نميتونه بهتر از ماموت برند فولكس واگن رو به ايران بياره و خدمات پس از فروش خوبى رو در اين زمينه ارائه بده. شايد بگم شركت كرمان موتور به اندازه يك صدم هم نميتونه فولكس واگن رو در ايران مثل ماموت موفق جلوه بده چون اگه ميخواست فولكس رو در ايران موفق جلوه بده تا الان بدرستى قطعات خودروهاى گل رو در ايران ساپورت ميكرد. كرمان موتور علاوه بر اين هم خودروهاى هيونداى ورنا و الانترا نسل قبل رو در ايران به خوبى جلوه نداد و الان من بندگان خدايى رو ميشناسم كه هيونداى ورنا دارن و دنبال قطعه براى ماشين شون هستن قطعات ورنا مثل ساير هيونداى به نسبت كمياب هست . نماينده هاى و زيرمجموعه برندهاى خودروساز المانى مذكور در ايران ماموت ديزل ، معين موتورز ، و احتمالا مارال و فن اورى پاسارگاد خواهند بود.
كه معين موتورز علاوه بر پورشه احتمالا سئات رو هم وارد كنه .
فن اورى پاسارگاد هم احتمالا نماينده محصولات ائودى در ايران خواهند بود.

Un
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ندارم

پستتوسط Un » جمعه 19 آذر 1395, 11:48 am

اين خبرگذارى چندماه پيش
كه مال ٢٣ شهريور بوده .
فولكس واگن با ماموت با قدرت مى ايد.

پس از شایعات مختلف در مورد برند مطرح فولکس واگن تکلیف این برند مشخص شد وبزودی شاهد حضور قدرتمند فولکس واگن در ایران خواهیم بود.

فولکس واگن با ماموت با قدرت به ایران می آید. پس از شایعات مختلف در مورد برند مطرح فولکس واگن تکلیف این برند مشخص شد وبزودی شاهد حضور قدرتمند فولکس واگن در ایران خواهیم بود.

فولکس واگن یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برند های خودروساز در دنیاست که چند ماهی است که شایعه های مختلفی در مورد حضور این برند در بازار خودروی ایران شنیده میشد . جنگ اصلی بین کرمان موتور و گروه صنعتی ماموت بود که در آخر ماموت موفق شد نمایندگی رسمی فولکس واگن را دریافت کند . محصولات فولکس واگن از تنوع و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است ولی قیمت خودروهایی که فولکس واگن در اروپا به فروش میرساند در بازار ایران قیمتی نجومی پیدا خواهد کرد. چیزی که مشخص است ماموت سعی دارد خودروهای موفق فولکس واگن در بازار برزیل را راهی بازار خودروی ایران کند که اگراین اتفاق بیفتد ماموت و فولکس واگن سهم بازار بسیار بالایی خواهند داشت . طبق اخبار رسیده در۲ سال ابتدایی قرارداد، محصولات فولکس واگن به ایران وارد خواهند شد و بعد از آن گروه ماموت استارت تولید محصولات فولکس واگن را در ایران خوهد زد . با پیشینه مثبت و قدرتمندی که گروه صنعتی ماموت دارد می توان به موفقیت فولکس واگن در ایران بسیار خوشبین بود.

اينم از خبرگذارى امروز

کد خبر: 13158 زمان انتشار: 15 آذر 1395 12:58:00
---------------------------------
راه اندازی خط تولید 2 مدل سواری فولکس واگن در ایران

دبیر انجمن قطعه سازان از شناسایی و معرفی قطعه سازان همکار با فولکس واگن خبر داد و گفت : به زودی کمیته توسعه و ارتقاء کسب و کار انجمن قطعه سازان جلسه ای با مدیر خودکفایی شرکت فولکس واگن در شرکت ماموت خواهند داشت تا لیست قطعات مورد نظر برای تولید و سازندگان مرتبط در جریان همکاری ها مشخص شود.
راه اندازی خط تولید 2 مدل سواری فولکس واگن در ایران
دبیر انجمن قطعه سازان از شناسایی و معرفی قطعه سازان همکار با فولکس واگن خبر داد و گفت : به زودی کمیته توسعه و ارتقاء کسب و کار انجمن قطعه سازان جلسه ای با مدیر خودکفایی شرکت فولکس واگن در شرکت ماموت خواهند داشت تا لیست قطعات مورد نظر برای تولید و سازندگان مرتبط در جریان همکاری ها مشخص شود.

مازیار بیگلو اظهار داشت : با توجه به توانمندی قطعه سازان داخلی به لحاظ دانش و فن آوری پیش بینی می شود حداقل 30 درصد از قطعات در فاز اول همکاری با فولکس واگن در ایران امکان تولید داشته باشند .

وی افزود : هر چند معمولا این میزان داخلی سازی در آغاز همکاری ها صورت نمی گیرد چرا که هر شرکت خودروسازی در این زمینه الزامات خاصی دارد که باید توسط فولکس نیز موارد و استانداردها اعلام شود.

وی گفت : پروسه همکاری قطعه سازان داخلی با فولکس نیز همچون همکاری با پژو و سایر شرکتهای خارجی خواهد بود و نیاز است تا حداقل در فرصتی چند ماهه سازندگان داخلی الزامات مورد نظر شرکای خارجی را در تولید قالب ها و مسائل فنی و خرید دستگاههای جدید در تولید را عملی نمایند.

وی با توجه به نهایی شدن قرارداد فولکس واگن با شرکت ماموت خاطر نشان کرد : در جریان این قرارداد ، به زودی تولید دو مدل خودرو سواری با همکاری فولکس در شرکت ماموت آغاز می شود ضمن اینکه در جریان این همکاری ها 4 مدل سواری فولکس نیز به صورت CBU عرضه و به فروش خواهد رسید.

دبیر انجمن قطعه سازان با اشاره به اقدام انجمن قطعه سازان در شناسایی قطعه سازان در جریان همکاری با فولکس گفت : با توجه به تاخیر صورت گرفته در مسیر خودکفایی در تولید ، انجمن قطعه سازان بنا به درخواست شرکت ماموت وارد گردید تا در این زمینه کمک های لازم توسط انجمن صورت گیرد که بر این اساس سازندگانی را که از نظر فن آوری و دانش و توان مالی قابلیت های لازم را دارند شناسایی و معرفی خواهند شد.

منبع: خبرخودرو

hamid180
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پستتوسط hamid180 » شنبه 21 مرداد 1396, 3:41 pm

بازگشت به “VW”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان