*تاپیک جامع فولکس گل (سئوالات-مشکلات-راهنمایی و ...)

تصویر مباحث مربوط به VolksWagen
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
k2napster
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Bicycle

Re: *تاپیک جامع فولکس گل (سئوالات-مشکلات-راهنمایی و ...)

پستتوسط k2napster » سه شنبه 2 آبان 1396, 8:46 am

ehsanbeheshti نوشته شده:
k2napster نوشته شده:
ehsanbeheshti نوشته شده:بچه ها چراغ بنزین گل روی چند لیتر روشن میشه ؟ یعنی وقتی روشن میشه چند لیتر دیگه بنزین داره ماشین ؟

چند ليترشو نميدونم، ولي من حدود ٥٠ كيلومتر با چراغ روشن رانندگي كردم

Sent from my iPad using Tapatalk

ماشینت تو صدی چند میزونه ؟؟؟

٨ الي ٩

sahandjahan
نوع خودرو: فولکس گل

پستتوسط sahandjahan » سه شنبه 2 آبان 1396, 12:09 pm

سلام خسته نباشین
اگه گروه تلگرام دارین لطفا منم عضو کنین
ایدی تلگرامم : sahandjahan

ehsanbeheshti
شروع حركت
نوع خودرو: ولکس واگن گل

پستتوسط ehsanbeheshti » سه شنبه 2 آبان 1396, 9:20 pm

ehsanbeheshti نوشته شده:
k2napster نوشته شده:
ehsanbeheshti نوشته شده:بچه ها چراغ بنزین گل روی چند لیتر روشن میشه ؟ یعنی وقتی روشن میشه چند لیتر دیگه بنزین داره ماشین ؟

چند ليترشو نميدونم، ولي من حدود ٥٠ كيلومتر با چراغ روشن رانندگي كردم

ماشین تو صدی چند میسوزنه ؟؟؟

نمایه کاربر
amiraaaa
شروع حركت
نوع خودرو: Sonata yf,mg3,wv gol
محل اقامت: تهران

پستتوسط amiraaaa » چهار شنبه 3 آبان 1396, 11:52 am

mec نوشته شده:
amiraaaa نوشته شده:سلام خدمت دوستان

هفته گذشته اتفاقی برای من افتاد بنظرم بازگویش می تواند مفید باشد درواقع بخاطر خراب بودن مه شکن هشت خودرو در جاده تصادف کردند جالب اینجاست بخاطر خوب بودن مه شکن جلو با وجود اینکه پژو روبروی من مه شکن عقب نداشت من از‌ فاصله بیشتری دیدم و شروع به ترمز کردم اما اصلا حواسم نبود و چک نکرده بودم که خودم مه شکن عقب ندارم و یک مزدا سه با وجود اینکه چراغ خطرم هم روشن بود من را ندید و از عقب به من زد و من هینطور از جلو به پژو خوردم خدا رو شکر بخاطر مقاومت جالب‌ جلوی گل جز چند تا خش اتفاقی نیافتاد ولی پژو نصف صندوقش رفت از عقب هم فقط کاسه چراغم شکست و سپر یک شکستگی بسیار کوچک جالب اینجا تمام ماشین هایی که تصادف کردند مه شکن درست نه در عقب نه در جلو نداشتند!!!!! و مثلا ۲۰۶ که مه شکن داشت زنون ابی بود که بدتر دیدش رو گرفته بود و از ترس با شرعت به راست پیچیده و بشدت به گارد خورده بود
خلاصه بعد از این داستان بخاطر اینکه ماشینم مشکل خاصی پیدا نکرده بود و مقصر هم مزدا بود رضایت دادم و به سمت تهران حرکت کردم

دیروز برای خرید کاسه چراغ و لامپ رفته بودم بطور عجیبی تمام لامپ های ۲۰ وات که معمولا برای مه شکن استفاده می شود دیدم همه تقلبی و و با نور بسیار ضعیف بودند حتی بفکر نصب لامپ دو کنتاکت برای مه شکن عقب بودم بازم بنظرم نور مناسبی نداشت بعد از این مسائل تصمیم گرفتم خودم برای مه شکن عقبش فکری کنم
که تنیجه اش خدا رو شکر خوب شد برای تعویض کاسه چراغ عقب کافیه فقط ۴ پیچ رو با بکس ۸mm باز کنید کاسه خیلی راحت بیرون میاد دغال لامپ ها رو هم با اسپری شوینده تجهیزات برقی تمیز کردم و برای لامپ مه شکن هم اینا رو ساختم

http://xup.ir/images/42410446881739765108.jpeg

http://xup.ir/images/73615729368071132555.jpeg

هر کس با یکم لحیم کاری و چسب با قیمتی حتی کمتر از لامپ معمولی می تواند بسازد لامپ smd را هم دو رنگ گرفتم که شدت نور بیشتر باشد برای مه شکن رنگ قرمز بهتره استفاده نکنید چون کاسه چراغ خودش کاملا قرمز بیرون می دهد و شدت نور مهم تر است برای سمت دیگر هم یک مقدار سیم رد کردم و با گرد بر جا رو براش باز کردم و نتیجه اش لااقل بد نشد

http://xup.ir/images/09364201239522396545.jpeg

http://xup.ir/images/17403390902152823840.jpeg

در پایان این داستان برای این بود که مه شکن واقعا برای قشنگی نیست چه جلو چه عقب بسیار بسیار مهم است بخصوص که فصل بارندگی در راه است من برای جلو قبلا خودم زنون با درجه 3400 کلوین نصب کردم که نورش دقیقا بدرد هوای مه و بارندگی و سه برابر نور لامپ معمولی هستش توصیه می کنم اگر مسیر های جاده ای تردد می کنید این موضوع رو جدی بگیرید

مرسی از اطلاعات مفیدت دوست عزیز
فقط واسه چراغهای عقب خنک کننده گذاشتی ؟ چون بشدت داغ میکنه ، یوقت چیزی رو از بین نبره !

خواهش می کنم راستش با چسب عایق سیلیکون چسباندم خودش چون عایق هست حرارت را انتقال نمی دهد برای تست هم مسیر دو ساعته (در روز البته) در جاده روشن گذاشتم و بعد چک کردم مشکلی بوجود نیامد

Gol_pesare
نوع خودرو: مشخص نشده!

پستتوسط Gol_pesare » پنج شنبه 4 آبان 1396, 4:27 pm

سلام دوستان
امیدوارم خوب و سرحال باشید :wink:
یه مشکلی برای من به وجود اومده، ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
من پام که رو ترمز نیست لامپ ترمزام روشنه، مجبور شدم الان یه اسفنج بزارم زیر پدال ترمز که پدال بیاد بالا، لامپا خاموش شن... واقعا یادم نیست پدال تا کجا پایین می رفت ولی الان پداله خیلی سفته؟! ولی هیچ مشکلی نداره، عالی هم ترمز می گیره، ممنون میشم راهنماییم کنید، بنظرتون برقیه؟؟یا سیستم ترمز ایرادی داره؟؟

Hrz56
نوع خودرو: فولکس گل

پستتوسط Hrz56 » پنج شنبه 11 آبان 1396, 10:05 pm

سلام خدمت همه دوستان عزیز ی مشکلی هست ک چند روزی بد جور رو اعصابه اونم اینه که ی صدا تق تق مثله ضربه خوردن ی سیم یا ی شی ایی از پشت داشبورد میاد. کسی با این مشکل مواجه شده
به من پیام بدید بی زحمت و راهنمایی کنید

h.davarzani
نوع خودرو: vw gol

پستتوسط h.davarzani » سه شنبه 23 آبان 1396, 5:37 am

سلام ب همگی
کسی تجربه ای در مورد برداشتن کاتالیزور داره؟
کاتالیزور ماشینم ریخته کسی راهنمایی داره ممنون میشم ازش ارایه کنه

بازگشت به “VW”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان