فولکس واگن پاسات 2018

تصویر مباحث مربوط به VolksWagen
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
hossein drift old
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Outlander-L90-NX300
Has thanked: 0
Been thanked: 0

فولکس واگن پاسات 2018

پست توسط hossein drift old » 26 ژانویه 2018, 18:22

سلام خدمت همه دوستان.

با توجه به فروش دو مدل از پرفروشترین مدلهای فولکس -پرفروش ترین خودروساز دنیا -در ایران و تحویل ماشینها طی هفته آینده،بنظرم اومد که با اجاره مسئولین سایت تاپیکی برای بررسی و بیان تجربیات مالکین این برند معتبر و دوست داشتنی آلمانی ایجاد کنم.

بنده هفته گذشته تکمیل وجه کردم و طبق قولی که نمایندگی مرکزی ماموت خودرو داده باید در هفته آینده پاسات 2018 پلاک شده تحویل داده بشه.
من شخصا تجربه ماشین آلمانی نداشتم و در حال حاضر که موقعیتی پیش امد تا بتونم ماشین آلمانی با قیمت خیلی مناسب تهیه کنم خوشحالم.امیدوارم در ادامه تجربه متفاوتی داشته باشم.

از دوستان و علاقه مندان و اساتید دعوت میکنم در این تاپیک فعالیت کنند و تجریباتشونو در مورد پاسات 2018 شرکت ماموت بیان بفرمایند.
hossein drift سابق با بیش از 1100 پست
آرمان ر
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: MB -W212
محل اقامت: DE

Re: فولکس واگن پاسات 2018

پست توسط آرمان ر » 27 ژانویه 2018, 20:33

پاسات در آلمان خودرویی محبوب برای خیلی از خانواده ها هستش و خیلی راحت در دسترس اکثریت هستش با شرایط متنوع و آسان خرید که متاسفانه توی ایران همچین خبری نیست با اینکه آلمانی ها فعلن مثل زالو دارن از اقتصاد ایران تغذیه می کنند ولی حاضر نیستن با شرایط آسانی که توی همه ی کشور ها خودرو رو میفروشن در کشور ما هم این نوع فروش رو داشته باشند . نسل جدیدش با اینکه مشخصات موتور و فنیش در مقایسه با دیگر خودرو ساز های آلمانی مقداری ضعیف تر هستش ولی راضی کننده به نظر میرسه .
اگر دیفرانسیل عقب بود چشم بسته خیلی از کسانی که آلمانی سوار هستند میخریدن ولی یکم این قضیه محور جلو بودنش چنگی به دل نمیزنه ولی خوب بلاخره سواریش با آسیایی ها زمین تا آسمان فرقش هست .
امکانش هست شما که خریداری کردید در مورد قیمت تمام شده اش و نحوه ی پرداخت و مدت زمان ثبت نامش اطلاعات رو اینجا قرار بدید ؟
hossein drift old

پست توسط hossein drift old » 28 ژانویه 2018, 11:14

آرمان ر نوشته شده:
27 ژانویه 2018, 20:33
پاسات در آلمان خودرویی محبوب برای خیلی از خانواده ها هستش و خیلی راحت در دسترس اکثریت هستش با شرایط متنوع و آسان خرید که متاسفانه توی ایران همچین خبری نیست با اینکه آلمانی ها فعلن مثل زالو دارن از اقتصاد ایران تغذیه می کنند ولی حاضر نیستن با شرایط آسانی که توی همه ی کشور ها خودرو رو میفروشن در کشور ما هم این نوع فروش رو داشته باشند . نسل جدیدش با اینکه مشخصات موتور و فنیش در مقایسه با دیگر خودرو ساز های آلمانی مقداری ضعیف تر هستش ولی راضی کننده به نظر میرسه .
اگر دیفرانسیل عقب بود چشم بسته خیلی از کسانی که آلمانی سوار هستند میخریدن ولی یکم این قضیه محور جلو بودنش چنگی به دل نمیزنه ولی خوب بلاخره سواریش با آسیایی ها زمین تا آسمان فرقش هست .
امکانش هست شما که خریداری کردید در مورد قیمت تمام شده اش و نحوه ی پرداخت و مدت زمان ثبت نامش اطلاعات رو اینجا قرار بدید ؟
همینطوره.نه فقط در آلمان بلکه در تمام اروپا به عنوان پرفروشترین در کلاس خودش شناخته میشه.
درسته که شاید از لحاظ فنی و عملکرد و هندلینگ مشابه بنز سی یا ب ام و سری 3 نباشه.اما در مقایسه با همکلاسیهای آسیاییش که همه هم دیفرانسیل جلو هستن احتمالا یک سروگردن بالاتر باشه.البته هنوز خیلی زوده برای مقایسه اما انتظاری که از برند معتبر آلمانی وجود داره بالاست.

در مورد شرایط خرید هم باید عرض کنم من از قصد خرید تلیسمان داشتم و تست درایو رنو رو هم شرکت کردم،اما به محض اینکه خبر فروش فولکس اومد،صبرکردم و منتظر بودم تا فروش شروع بشه.فروش هم که فقط در یک روز انجام و تمام شد و من به موقع اقدام کردم.200 تومن پیش پرداخت بود و فقط رسید دریافت وجه رو به ما دادن!!!خبری از قرار داد نبود.
بعد از 2 هفته برای تکمیل وجه تماس گرفتن و مبلغ 75 تومن پرداخت شد.قرار داد دوصفحه ای یک طرفه! مهر شد.و قرار شده تا هفته آینده ماشین رو با پلاک و احتمالا طی مراسمی به صورت رسمی تحویل بدن.

در مجموع بنظرم با توجه به قیمتها و شرایط این روزهای بازار،قیمت مناسبی برای فولکس پاسات و تیگوان انتخاب شد،البته ظاهرا در مرحله بعدی فروش،قیمتها بالا میره.
آرمان ر
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: MB -W212
محل اقامت: DE

پست توسط آرمان ر » 28 ژانویه 2018, 22:05

به سلامتی و شادی استفاده کنید و انتخاب خیلی خوبی در مقابل تلیسمان که در حقیقت همون سامسونگ SM6 هستش کردید. تالیسمان قیمتش یک جورایی زیادی غیر واقعی هستش و در کل از نظر تعلیق و رانندگی پاسات بسیار متفاوت و بهتر هستش . البته من پاسات رو هروقت از نزدیک میبینمش برام ماشین جذابی هستش طراحی چرا های جلوش به خصوص و صدای موتورش هم از بیرون گیرایی جالبی داره .
قیمتش اگر بره بالای 300 میلیون یکم فروشش رو سخت میکنه با اینکه آپشن های خوبی داره ولی میشه آلمانی های دیگری رو در اون صورت بهشون فکر کرد . امروز به خانواده گفتم با نمایندگیش تماس گرفتن و گفته بودن ده روز دیگه ثبت نام هستش و از قیمت جدید هم اطلاعاتی نداده بودن .
نمایه کاربر
farhadx
دنده 2
نوع خودرو: BMW530 &NX200T
محل اقامت: کره زمین

پست توسط farhadx » 31 مارس 2018, 21:08

از دوستان کسی این ماشینو نداره اینجا؟
hossein drift old

پست توسط hossein drift old » 16 ژوئن 2018, 14:58

farhadx نوشته شده:
31 مارس 2018, 21:08
من دارم.اگر سوالی هست در خدمتم.
shrgh
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط shrgh » 12 ژولای 2018, 15:15

hossein drift old نوشته شده:
16 ژوئن 2018, 14:58
farhadx نوشته شده:
سلام دوست عزیز
اگه میشه از تجربه سواری ماشین تو این چند ماه برامون بنویسید.نرمی و راحتی، کشش موتور و عملکرد گیربکس، آپشن ها و فضای داخلی ماشین، معایب و محاسن ماشین و در کل هر چیزی که یه خریدار باید قبل از خرید بدونه رو برامون بگید.
ممنون
Un
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ندارم

پست توسط Un » 13 ژولای 2018, 03:45

با سلام خدمت دوستان بنده چند شب پیش یکدستگاه خودروی پاسات رو روی یکدستگاه میتسوبیشی فوسو که روی درش ارم فولکس واگن و ماموت خودرو حک شده بود دیدم که بطرف شیراز میومد چون بنده مدتیه ساکن شیراز هستم نزدیک یکساعت بیرون از شهر کار داشتم و وقتی بسمت دروازه قران میومدم دیدم کامیونت فوسو هنوز ایستاده منم با اجازه تون از فرصت استفاده کردم و راننده رو نزدیک یکساعت و نیم تخلیه اطلاعاتی کردم خود راننده چندماهی بود برای شرکت ماموت خودرو کار میکرد و میگفت بارهای ماشین های اروپایی و گذر موقت رو حمل میکنم دو دستگاه هم سواری کش هشت تایی دارم که با پرشیا خودرو ستاره ایران نگین خودرو جهان نوین ایرتویا و الفاموتور و نماینده اوپل کار میکنیم و الان هم قراردادی شرکت ماموت خودرو هستم . خود این بابا میگفت که خیلی از وارد کنده های تهرانی که نمایشگاه دار هستن رفتن المان و سبدی از خودروهای اروپایی و برندهای المانی و سوئدی و ایتالیایی و انگلیسی و ژاپنی رو خرید کردن و اوردن . حالا بگذریم که چه برندهایی اوردن و ترخیص کردن اما میگفت خواستن فولکس بیارن که خود کمپانی مادر تو المان بهشون گفته چون فولکس در ایران انحصاری فردوس و ماموت خودرو هست باید از ماموت خودرو مجوز بگیرید و ماشینا رو به ایران منتقل کنید . میگفت که یک سبد شامل پانصد الی هزار دستگاه خودرو میشه که بسیاری از این ماشینا الان تو گمرک های اطراف تهران شامل رباط و اسلامشهر و قزوین و پرند و خوابیده که بسیاری از ان ها ترخیص شده است . گفتم یعنی هرکس بخواد فولکس بیاره تو ایران باید از ماموت خودرو مجوز بگیره گفت از اوردن در منطقه ازاد میشه اورد اما باید از ماموت مجوز خدمات پس از فروش و نامه تاییدیه بگیری تا اگه ماشینت تو ایران یکجا خراب شد یا خدایی نکرده مشکلی پیش اومد امداد سیار منتقل بشه و کار رو برات انجام بده . ازش در مورد نمایندگی های ایران اطلاعات گرفتم و گفت فعلا در تهران و مشهد و نمایندگی مرکزی که قزوین هست شرکت نمایندگی داره و ماموت خودرو شرکتی نیست که بخواد به همه شهرها و اشخاص نمایندگی بده و به قول معروف سیاست در این زمینه داره . طبق شروط ماموت خودرو و فولکس المان باید برای گرفتن نمایندگی در هرشهر باید سه شروط اساسی توسط ماموت خودرو تایید بشه یک اولا نمایندگی باید متراژ 5500 متر داشته باشه که هشت جک سیار و تعمیرگاه و شوروم و مرکز فروش در ان قرار بگیره . دوم باید انبار خودروها بالای 550 متر باشه که داخل انبار ماشینا قرار بگیرن و سوم بنزین هرشهر باید یورو 5 باشه . این بابا میگفت تبریز هم جز شهرهایی هست که ماموت خودرو داره بررسی انجام میده و شهرهای بعدی هم اصفهان اهواز و گیلان هست که در حال بررسی توسط کارشناس های شرکت هستند که ببیند ایا مجوز به این شهرها برای نمایندگی خواهند داد یا خیر . خود این بابا که حمل بیشتر ماشینای فولکس واگن رو برعهده داشت میگفت که ماموت خودرو بزرگترین خرید خاورمیانه رو انجام داده و بیش از 5000هزار دستگاه فولکس واگن از شرکت مبدا خریداری کرده که بیشتر ماشینا پاسات و تیگوان هستند و پنجاه دستگاه هم گلف جی تی ای برای مدیران شرکت خرید کردن که مدیران ماموت قیمت ماشین رو 300 میلیون در بازار فروختن و علت گرونی اینا دلالان بازار خودرو هستند . در رابطه با محصولات بعدی فولکس واگن هم از بنده خدا پرسیدم که بهم گفت فولکس جتا هفتاد درصد خط تولیدش در کاسپین اماده شده و شرکت برنامه داره که بیش از هزار دستگاه از مونتاژی جتا رو در پارت اول با محدوده قیمتی صد و شصت الی هفتاد وارد بازار کنه . محصولات بعدی هم ترانسپورتر و ارتئون یا پاسات سی سی کوپه هستند که به احتمال زیاد ارتئون وارد بازار میشه و بعد از ارتئون هم بیتل خواهد امد. در اخر هم میگفت که فردوس ها مدیرعامل ماموت ها روابط قوی و مستحکمی با المان و سوئد دارن و جدیدا هم در ایران نمایندگی سواری های ولو رو گرفتند که تو انبار شرکت سدان اس نود ولو و شاسی بلند جدید ایکس سی نود رو اوردن و دو دستگاه ولو ایکس سی شصت وارد کردن که بزودی میشن نمایندگی ولو فولکس واگن و یکی دیگه از شرکت های زیرمجموعه ماموت خودرو که اسمش رو نیاورد در حال بررسی برای گرفتن نمایندگی ائودی یا سئات هست که در حال بررسی این موضوع هستند و شرکتی نیستند بی گداربه اب بزنن . و جالب اینجا بود که من روی گراف خودروبر که رفتم روی شیشه جلو پاسات نام ایران و mfr زده بود که ام اف ار میشه مهرزاد فردوس رقیب های اصلی پاسات تو ایران رنو تالیسمان و پژو 508 و تویوتا کمری جدید و حتی این اواخر شنیدم مزدا 6 کره ای هاهستند . به این خاطر گفتم 508 چون چند وقت پیش برای شرایط 508 مراجعه کردم ایکاپ و یکی از رفقای قدیمی که تو ایکاپ کار میکنه میگفت ایران خودرو برای اینکه از قافله عقب نمونه هزاردستگاه 508 رو در پارکینگ بازرگان اورده که از نگین خودرو و ماموت خودرو عقب نیفته و با اینا رقابت کنه ولی در بین تمامی اینا پاسات نامبروان هست و یک سر و گردن از برد های اسیایی و اروپایی بالاتر هست.
hossein drift old

پست توسط hossein drift old » 17 آگوست 2018, 22:31

Un نوشته شده:
13 ژولای 2018, 03:45
با سلام خدمت دوستان بنده چند شب پیش یکدستگاه خودروی پاسات رو روی یکدستگاه میتسوبیشی فوسو که روی درش ارم فولکس واگن و ماموت خودرو حک شده بود دیدم که بطرف شیراز میومد چون بنده مدتیه ساکن شیراز هستم نزدیک یکساعت بیرون از شهر کار داشتم و وقتی بسمت دروازه قران میومدم دیدم کامیونت فوسو هنوز ایستاده منم با اجازه تون از فرصت استفاده کردم و راننده رو نزدیک یکساعت و نیم تخلیه اطلاعاتی کردم خود راننده چندماهی بود برای شرکت ماموت خودرو کار میکرد و میگفت بارهای ماشین های اروپایی و گذر موقت رو حمل میکنم دو دستگاه هم سواری کش هشت تایی دارم که با پرشیا خودرو ستاره ایران نگین خودرو جهان نوین ایرتویا و الفاموتور و نماینده اوپل کار میکنیم و الان هم قراردادی شرکت ماموت خودرو هستم . خود این بابا میگفت که خیلی از وارد کنده های تهرانی که نمایشگاه دار هستن رفتن المان و سبدی از خودروهای اروپایی و برندهای المانی و سوئدی و ایتالیایی و انگلیسی و ژاپنی رو خرید کردن و اوردن . حالا بگذریم که چه برندهایی اوردن و ترخیص کردن اما میگفت خواستن فولکس بیارن که خود کمپانی مادر تو المان بهشون گفته چون فولکس در ایران انحصاری فردوس و ماموت خودرو هست باید از ماموت خودرو مجوز بگیرید و ماشینا رو به ایران منتقل کنید . میگفت که یک سبد شامل پانصد الی هزار دستگاه خودرو میشه که بسیاری از این ماشینا الان تو گمرک های اطراف تهران شامل رباط و اسلامشهر و قزوین و پرند و خوابیده که بسیاری از ان ها ترخیص شده است . گفتم یعنی هرکس بخواد فولکس بیاره تو ایران باید از ماموت خودرو مجوز بگیره گفت از اوردن در منطقه ازاد میشه اورد اما باید از ماموت مجوز خدمات پس از فروش و نامه تاییدیه بگیری تا اگه ماشینت تو ایران یکجا خراب شد یا خدایی نکرده مشکلی پیش اومد امداد سیار منتقل بشه و کار رو برات انجام بده . ازش در مورد نمایندگی های ایران اطلاعات گرفتم و گفت فعلا در تهران و مشهد و نمایندگی مرکزی که قزوین هست شرکت نمایندگی داره و ماموت خودرو شرکتی نیست که بخواد به همه شهرها و اشخاص نمایندگی بده و به قول معروف سیاست در این زمینه داره . طبق شروط ماموت خودرو و فولکس المان باید برای گرفتن نمایندگی در هرشهر باید سه شروط اساسی توسط ماموت خودرو تایید بشه یک اولا نمایندگی باید متراژ 5500 متر داشته باشه که هشت جک سیار و تعمیرگاه و شوروم و مرکز فروش در ان قرار بگیره . دوم باید انبار خودروها بالای 550 متر باشه که داخل انبار ماشینا قرار بگیرن و سوم بنزین هرشهر باید یورو 5 باشه . این بابا میگفت تبریز هم جز شهرهایی هست که ماموت خودرو داره بررسی انجام میده و شهرهای بعدی هم اصفهان اهواز و گیلان هست که در حال بررسی توسط کارشناس های شرکت هستند که ببیند ایا مجوز به این شهرها برای نمایندگی خواهند داد یا خیر . خود این بابا که حمل بیشتر ماشینای فولکس واگن رو برعهده داشت میگفت که ماموت خودرو بزرگترین خرید خاورمیانه رو انجام داده و بیش از 5000هزار دستگاه فولکس واگن از شرکت مبدا خریداری کرده که بیشتر ماشینا پاسات و تیگوان هستند و پنجاه دستگاه هم گلف جی تی ای برای مدیران شرکت خرید کردن که مدیران ماموت قیمت ماشین رو 300 میلیون در بازار فروختن و علت گرونی اینا دلالان بازار خودرو هستند . در رابطه با محصولات بعدی فولکس واگن هم از بنده خدا پرسیدم که بهم گفت فولکس جتا هفتاد درصد خط تولیدش در کاسپین اماده شده و شرکت برنامه داره که بیش از هزار دستگاه از مونتاژی جتا رو در پارت اول با محدوده قیمتی صد و شصت الی هفتاد وارد بازار کنه . محصولات بعدی هم ترانسپورتر و ارتئون یا پاسات سی سی کوپه هستند که به احتمال زیاد ارتئون وارد بازار میشه و بعد از ارتئون هم بیتل خواهد امد. در اخر هم میگفت که فردوس ها مدیرعامل ماموت ها روابط قوی و مستحکمی با المان و سوئد دارن و جدیدا هم در ایران نمایندگی سواری های ولو رو گرفتند که تو انبار شرکت سدان اس نود ولو و شاسی بلند جدید ایکس سی نود رو اوردن و دو دستگاه ولو ایکس سی شصت وارد کردن که بزودی میشن نمایندگی ولو فولکس واگن و یکی دیگه از شرکت های زیرمجموعه ماموت خودرو که اسمش رو نیاورد در حال بررسی برای گرفتن نمایندگی ائودی یا سئات هست که در حال بررسی این موضوع هستند و شرکتی نیستند بی گداربه اب بزنن . و جالب اینجا بود که من روی گراف خودروبر که رفتم روی شیشه جلو پاسات نام ایران و mfr زده بود که ام اف ار میشه مهرزاد فردوس رقیب های اصلی پاسات تو ایران رنو تالیسمان و پژو 508 و تویوتا کمری جدید و حتی این اواخر شنیدم مزدا 6 کره ای هاهستند . به این خاطر گفتم 508 چون چند وقت پیش برای شرایط 508 مراجعه کردم ایکاپ و یکی از رفقای قدیمی که تو ایکاپ کار میکنه میگفت ایران خودرو برای اینکه از قافله عقب نمونه هزاردستگاه 508 رو در پارکینگ بازرگان اورده که از نگین خودرو و ماموت خودرو عقب نیفته و با اینا رقابت کنه ولی در بین تمامی اینا پاسات نامبروان هست و یک سر و گردن از برد های اسیایی و اروپایی بالاتر هست.
راننده عجب اطلاعات کامل و دقیق و مفصلی داشته!!
امیدوارم در شرایط فعلی و با شروع تحریمها ماموت مجبور به جمع کردن همه نمایندگیها و عاملیتها نشه و بتونه به این تعداد فولکسی که وارد کرده حداقل خدمات رو بده،حالا راه اندازی خط تولید جتا و واردات آرتـیون پیش کش.
hossein drift old

پست توسط hossein drift old » 17 آگوست 2018, 22:42

shrgh نوشته شده:
12 ژولای 2018, 15:15
hossein drift old نوشته شده:
16 ژوئن 2018, 14:58
farhadx نوشته شده:
سلام دوست عزیز
اگه میشه از تجربه سواری ماشین تو این چند ماه برامون بنویسید.نرمی و راحتی، کشش موتور و عملکرد گیربکس، آپشن ها و فضای داخلی ماشین، معایب و محاسن ماشین و در کل هر چیزی که یه خریدار باید قبل از خرید بدونه رو برامون بگید.
ممنون
سلام.خواهش میکنم.
فولکس پاسات در کلاس خودش پرفروشترین ماشین اروپاهست ماشین منطقی و مناسبی هست همه جوانب رو رعایت کرده.یعنی در عین حال که برند لاکچری نسیت اما از رقبای خودش لوکس تر هست؛و در حالی که یک سدان خانوادگی محسوب میشه اما قابلیت های نیمه اسپرت هم داره که میتونه جوونهارو هم راضی کنه.
هماهنگی موتور و گیربکس عالیه،این هماهنگی رو مدیون گیربکس 7 دنده دوکلاچه بی نقصش هست،البته به دلیل خشک بودن کلاچها،استفاده در ترافیک سنگین و طولانی،نیاز به دونستن قلق گیربکس داره.اما برای شتاب گیری بی نظیر هست.همه ما میدونیم که در این سگمنت تویوتا اریون خیلی حرفها داره برای گفتن،اما به طرز عجیب و باور نکردنی من موفق شدم اریون رو با پاسات بزنم،البته محلی که من تست کردم نمیشد بیشتر از 120-130 تا رفت.شاید در سرعتهای بالاتر اریون جلو می افتاد.اما از صفر تا 120 اریون حرفی برای گفتن نداره!.
آپشنها کامل و همونطور که عرض کردم نسبت به رقبا لوکس و کامل هست فقط ماموت نمیدونم چرا همه رادارها رو حذف کرده و متاسفانه ماشین بدون رادار هست.اما آپشنهایی داره که شاید در رقیبها کمتر دیده بشه یا اصلا دیده نشه.
ارسال پست

بازگشت به “VW”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان