راهنمایی برای خرید یک گل و یک گلف 2

تصویر مباحث مربوط به VolksWagen
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
MrKhashi
شروع حركت
نوع خودرو: 111

راهنمایی برای خرید یک گل و یک گلف 2

پست توسط MrKhashi » 03 آپریل 2017, 12:51

سلام دوستان عزیز
اول اینکه من خانمم ماشینشو فروخته و الان تا 20 میلیون میخوام ماشین بخرم واسش
میخوان نظر بدید
من گل زیاد دیدم یکی دیدم مدل 85 خیلی تر تمیز موتور 2000 به قیمت 17/800 تومن
و گزینه دوم 206 دیدم مدل 88 خیلی تر تمیز قیمتش 18 میلیونه
میخوام ببینم گل خرجش بالاست و قطعاتش و تعمیر کارش به گفته بعضیا پیدا نمیشه درسته ؟؟
چون واقعا یه ماشینی میخوام که خرج زیاد نداشته باشه حداقل تا 8 ماه و مسیر زیادم نمیره هر روز همت غرب ر تا شرق میره و بر میگرده

و ماشین خودم
من عاشق گلف 2 هستم
بلاخره میخوام بخرم
نه تجربه ای دارم ازش و نه سوار شدم
و از تعمیر و کلا فنی سر در نمیارم
راهنمایی کنید لطفا و اینکه تر تمیز اگه دارید قیمت و عکس بدید
با 15-16-17 میتونم بخرم ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
آخرین ويرايش توسط 2 on MrKhashi, ويرايش شده در 3.
نمایه کاربر
مهران ـ م
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: MB w124/w210
محل اقامت: Malaysia
اینستاگرام: Mehran.montazeri

Re: راهنمایی برای خرید یک گل و یک گلف 2

پست توسط مهران ـ م » 03 آپریل 2017, 17:16

سلام عزیز
گل برای استفاده شهری ماشین مناسبیه و خرجش هم نسبت به قیمت و استهلاک ماشین مناسبه، تعمیرکار و لوازمش هم همه چیزش هست و تنها تفاوتش اینه که مثل پراید و پژو لوازم فروشش همه جا نیست. شما بعد از خرید گل ادرس تعمرکار ها و لوازم فروشهای اون ها را از همین سایت پیدا می کنید و هر تعمیر و یا هر لوازمی که نیاز داشته باشین تهیه میکنین و انجام میدین.
قابل اعتماد بودن ماشین بستکی به وضعیت سلامت ماشینی داره که می خرین هر چی ماشین سالم تر باشه قیمتش بالاتر و قابل اعتماد تره.

برای خرید گلف نسل 2 در صورتی که اظلاعات فنی ندارین و به نوعی دست به آچار نیستین توی خریدش عجله نکنین و اجازه بدین با گذشت زمان اظلاعتتون راچع به این خودرو و... بالاتر بره و بعد اقدام به خرید کنید. گلف نسل 2 که وضعیت عالی داشته باشه و خرجی نداشته باشه به راجتی گیر نمیاد و اکثرا بعد از خرید نیاز به رسیدگی مداوم دارن به همین دلیل توی خریدش عجله نکنین و یه مدتی را به بالا بردن اظلاعات فنی و اظلاعاتتون راجع به این خودرو احتصاص بدین و بعد از اون اقدام کنین

موفق باشی
PM for Business
MrKhashi
شروع حركت
نوع خودرو: 111

Re: راهنمایی برای خرید یک گل و یک گلف 2

پست توسط MrKhashi » 03 آپریل 2017, 18:16

مهران ـ م نوشته شده:سلام عزیز
گل برای استفاده شهری ماشین مناسبیه و خرجش هم نسبت به قیمت و استهلاک ماشین مناسبه، تعمیرکار و لوازمش هم همه چیزش هست و تنها تفاوتش اینه که مثل پراید و پژو لوازم فروشش همه جا نیست. شما بعد از خرید گل ادرس تعمرکار ها و لوازم فروشهای اون ها را از همین سایت پیدا می کنید و هر تعمیر و یا هر لوازمی که نیاز داشته باشین تهیه میکنین و انجام میدین.
قابل اعتماد بودن ماشین بستکی به وضعیت سلامت ماشینی داره که می خرین هر چی ماشین سالم تر باشه قیمتش بالاتر و قابل اعتماد تره.

برای خرید گلف نسل 2 در صورتی که اظلاعات فنی ندارین و به نوعی دست به آچار نیستین توی خریدش عجله نکنین و اجازه بدین با گذشت زمان اظلاعتتون راچع به این خودرو و... بالاتر بره و بعد اقدام به خرید کنید. گلف نسل 2 که وضعیت عالی داشته باشه و خرجی نداشته باشه به راجتی گیر نمیاد و اکثرا بعد از خرید نیاز به رسیدگی مداوم دارن به همین دلیل توی خریدش عجله نکنین و یه مدتی را به بالا بردن اظلاعات فنی و اظلاعاتتون راجع به این خودرو احتصاص بدین و بعد از اون اقدام کنین

موفق باشی
ممنون راجب به اطلاعات خوبتون
من نیاز به ماشین دارم واسه همین عجله دارم
وگرنه صبر میکردم
الان چند تا mk1 هم دیدم که خیلی روشون کار کردن
قیمتا یکم بالاست 18-19

Sent from my iPhone using Tapatalk
ارسال پست

بازگشت به “VW”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان