Mitsubishi Lancer 2014 -2016

تصویر مباحث مربوط به ميتسوبيشي
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
نمایه کاربر
Alireza_MH
دنده 4
نوع خودرو: Lancer Evolution II
محل اقامت: تهران - پاسداران
تماس:

Re: Mitsubishi Lancer 2014 -2016

پست توسط Alireza_MH » 06 اکتبر 2017, 19:53

سلام مهدی جان
شما برین با هر کدوم از این ماشین ها یه دوری بزنین.. ببینین چجوریه و چی به دلتون میشینه
ولی من اگه جای شما بودم و مشکلی هم با لنسر نداشتم ردش نمیکردم
چون ماشین کاملیه نسبتا
Diamonds Last For Ever

M_khoob
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط M_khoob » 06 اکتبر 2017, 21:15

mehdibss نوشته شده:سلام
بابا چقدر با معرفت، ما فکر میکردیم غیر فعاله نگو همه دوستان منتظر یک تلنگر بودن :smile: ممنون از همه دوستان که جواب دادن.
دوستان خوب یک مشورت ازتون بگیرم واسه اینکه یک تکونی به این صفحه بدیم.
من ماشینم مدل 2014 هست، تازگیها یک مشکل خیلی خوشایند برام پیش اومده، این ماشین خداوکیلی تا حالا من رو اذیت نکرده. حتی سر سوزن. خیلی هم دوستش دارم. من پدرم یک مقدار مودی هست. مصداق کامل ضرب المثل بعضی وقتها از در دروازه رد نمیشه بعضی وقتها از سر سوزن رد میشه. چند روز پیش که حالش خیلی خوب بود گفت ماشینت الان چند می ارزه منم گفتم 95-100. گفت بفروشش منم بهت 60 تومن میدم یک ماشین بهتر بگیر. البته اعتبار این جمله تا پایان وقت اداری روزیه که ایشون حالش کماکان خوبه :mrgr: والا به شدت دودل شدم. هم من این ماشین رو خیلی دوست دارم هم ... زیاد زمان واسه فکر کردن ندارم والا، البته اگه تا همین الان نظرش عوض نشده باشه. به نظرتون چه بکنم.
البته خودم ASX و هوندا آکورد و حتی DS رو دوست دارم. البته هوندا آکورد که باید 2013 یا 2014 کم کارکرد پیدا کنم با توجه به بودجه DS هم کم کارکردش پیدا میشه خودم باید 20 تومن بزارم رو پول فقط خیلی خیلی بدفروشه و شنیدم از نظر لوازم یدکی هم فوق العاده گران، ولی یک بار که رفته بودم نمایندگی آرین موتور یک DS5 دیدم توش نشستم (البته رانندگی نکردم) توش فوق العاده لوکس و باحال بود فقط نمیدونم چرا هر چی DS تو سایت باما هست با کارکرد خیلی کم گذاشتن برای فروش. اینم یک کم ذهنم رو مشغول کرده درباره این ماشین. ASX هم هیچ تجربه ای ازش ندارم. عاشق لنسرم هم هستم. لطفا راهنمائی ممنون

قربونت. کلا بیخیال شو. اگر الان بگذاری برای فروش خیلی خوش شاوس باشی سه ماهه دیگه شاییید یکی مثل ما پیدا بشه بخره. مگه لنسر فروش میره. من سه بار تصمیگ به فروش گرفتم هر بار با کلی تحقیر خیلی ملو آگهی رو برداشتم.

mehdibss
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: لنسر 2014-پراید 83

پست توسط mehdibss » 06 اکتبر 2017, 21:44

M_khoob نوشته شده:
mehdibss نوشته شده:سلام
بابا چقدر با معرفت، ما فکر میکردیم غیر فعاله نگو همه دوستان منتظر یک تلنگر بودن :smile: ممنون از همه دوستان که جواب دادن.
دوستان خوب یک مشورت ازتون بگیرم واسه اینکه یک تکونی به این صفحه بدیم.
من ماشینم مدل 2014 هست، تازگیها یک مشکل خیلی خوشایند برام پیش اومده، این ماشین خداوکیلی تا حالا من رو اذیت نکرده. حتی سر سوزن. خیلی هم دوستش دارم. من پدرم یک مقدار مودی هست. مصداق کامل ضرب المثل بعضی وقتها از در دروازه رد نمیشه بعضی وقتها از سر سوزن رد میشه. چند روز پیش که حالش خیلی خوب بود گفت ماشینت الان چند می ارزه منم گفتم 95-100. گفت بفروشش منم بهت 60 تومن میدم یک ماشین بهتر بگیر. البته اعتبار این جمله تا پایان وقت اداری روزیه که ایشون حالش کماکان خوبه :mrgr: والا به شدت دودل شدم. هم من این ماشین رو خیلی دوست دارم هم ... زیاد زمان واسه فکر کردن ندارم والا، البته اگه تا همین الان نظرش عوض نشده باشه. به نظرتون چه بکنم.
البته خودم ASX و هوندا آکورد و حتی DS رو دوست دارم. البته هوندا آکورد که باید 2013 یا 2014 کم کارکرد پیدا کنم با توجه به بودجه DS هم کم کارکردش پیدا میشه خودم باید 20 تومن بزارم رو پول فقط خیلی خیلی بدفروشه و شنیدم از نظر لوازم یدکی هم فوق العاده گران، ولی یک بار که رفته بودم نمایندگی آرین موتور یک DS5 دیدم توش نشستم (البته رانندگی نکردم) توش فوق العاده لوکس و باحال بود فقط نمیدونم چرا هر چی DS تو سایت باما هست با کارکرد خیلی کم گذاشتن برای فروش. اینم یک کم ذهنم رو مشغول کرده درباره این ماشین. ASX هم هیچ تجربه ای ازش ندارم. عاشق لنسرم هم هستم. لطفا راهنمائی ممنون

قربونت. کلا بیخیال شو. اگر الان بگذاری برای فروش خیلی خوش شاوس باشی سه ماهه دیگه شاییید یکی مثل ما پیدا بشه بخره. مگه لنسر فروش میره. من سه بار تصمیگ به فروش گرفتم هر بار با کلی تحقیر خیلی ملو آگهی رو برداشتم.

البته دوست عزیز من 2 بار تصمیم به فروش گرفتم که خودم بی خیال شدم ولی بار اول تو یک هفته 3 نفر ولی بار دوم که بهمن ماه سال 95 بود حدود 7 نفر زنگ زدن که 3 نفرشون اومدن دیدن ولی من خودم آخرش دلم نیومد بفروشم و بی خیال شدم. الان دیگه فکر نمیکنم اونقدر هم بازارش بد باشه. مثل مزدا3 نیست ولی دیگه انقدر م بد نیست. البته نمیدونم شما کی میخواستین بفروشین. البته به نظرم اینم از کج سلیقگی هم میهنانمون هست که شما هیوندای الانترا رو صبح بزاری تا ظهر فروختی مثل پراید، ولی ماشین اصیل ژاپنی که تا قمقمه آبش هم ژاپنیه ...

mehdibss

پست توسط mehdibss » 12 اکتبر 2017, 01:15

دوستان نظرتون درباره پاجرو 2010 کم کارکرد چیه؟

mehdibss

پست توسط mehdibss » 12 اکتبر 2017, 17:02

دوستان کسی هزینه تعمیر نگهداری پاجرو رو میدونه چجوریه؟

mazdazoom3zoom
شروع حركت
نوع خودرو: mazda3 new

پست توسط mazdazoom3zoom » 15 اکتبر 2017, 15:56

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان من تصميم به خريد لنسر ٢٠١٧ گرفتم، كسي از دوستان كه لنسر ٢٠١٧ داره ممنون ميشم شماره تماس برام ارسال كنه تا ازشون راهنمايي بگيرم، مرسي

نمایه کاربر
Car Searcher
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Lancer 2014 T4
محل اقامت: تهران

پست توسط Car Searcher » 08 نوامبر 2017, 01:27

سلام
برای تکون دادن تاپیک و بیدار شدن رفقا؛
حدود یکماه پیش باطری اصلی و ژاپنی و البته اسیدی! ماشین، تقریبا بعد از سه سال (ماشین تیپ 4 تحویل مرداد 93 هست ولی ما کاملا صفر حوالی دی ماه خریدیمش) رفت مرخصی!
به دلیل به روز بودن تاریخ تولید باطری های وطنی و حمایت از تولید داخل و البته نتیجه خوبی که از تحقیق خودم گرفتم، تصمیم به این شد که باطری سوزوکی نیمه هموطن لنسر و نیمه هموطن صاحب لنسر خریداری بشه.
خب آمپر باطری خودش 65 بود با اینکه نزدیکترین آمپر موجود باطری سوزوکی 66 بود و موجود، ولی متاسفانه استاندارد اندازه ایش به قاب یا جای پلاستیکی و نگهدارنده زیر باطری لنسر نمیخورد، بنابر این با مشورت جناب حسینی (نمایندگی لنسر کد 1076 اگر اشتباه نکنم) باطری 70 آمپر رو خریدیم که فقط نیم یا نهایت 1 سانت بزرگتر بود و تقریبا و با کمی بیرون زدگی فیت نگهدارنده شد.
جالب اینکه خود نمایندگی پیشنهاد باطری 62 آمپر کره ای میداد! که فکر کنم کمتر بودن آمپر خالی از اشکال نباشه

قیمت باطری با استرداد باطری مصرف شده شد 230 ه.ت ، که فکر کنم چون ما باطری رو تو شمال خریدیم کمی گرونتر از تهران باشه

Sent from my SM-P601 using Tapatalk
یا علی(ع)

meisamsh63

پست توسط meisamsh63 » 23 نوامبر 2017, 09:33

سلام به دوستان لنسر سوار
من یه ساندرو استپ وی دارم و به دلیل سر و صدای داشبورد و کوچک بودن اتاق و ناراحت بودن صندلی قصد تعویض ماشین رو دارم. هرچقدر تحقیق کردم گزینه ای بهتر از لنسر کارکرده در رنج کمتر از 100 تومن پیدا نکردم.حالا چند تا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدید
1. راحتی صندلی و نرم و راحت بودن لنسر رو تایید می فرمایید.
2. آیا درسته که گیریبکس اتومات در موتور .1600 تیپ 1 و 2 مدل 2014 سی وی تی نیست و آیا عملکرد گیربکس خوبه؟
3. آیا مدل 2015 هم موتور 1600 داره؟
4. آیا مدل 2015 بدلیل استفاده از رینگ 18 کوبش بیشتری نسبت به 2014 با رینگ 16 نداره؟
5. در خریدش به چه نکاتی باید توجه کرد و شایع ترین مشکلش چیه؟
ممنون :hb:

نمایه کاربر
Alireza_MH
دنده 4
نوع خودرو: Lancer Evolution II
محل اقامت: تهران - پاسداران
تماس:

پست توسط Alireza_MH » 23 نوامبر 2017, 10:06

سلام
صندلی کاملا راحتی داره
تو مسافرت و مسافت های طولانی اصلا خسته نمیکنه
تیپ های 1 و 2 گیربکس 4 دنده اتومات معمولی دارن
2015 هم تیپ‌ 1 داره
مدل های تیپ 4 که رینگ 18 دارن به دلیل استفاده از 2 میل موجگیر در عقب (که توی تیپ 1 و 2 وجود نداره) سواری خیلی خوبی دارن
هیچ مشکل خاص و شایعی نداره
دقت کنید که سرویس ها کامل توی نمایندگی انجام شده باشه
و حتما سعی کنید تیپ 4 بگیرید
اگه محیا نشد تیپ 2
تیپ 1 دیگه خیلی لخت و سادس
Diamonds Last For Ever

meisamsh63

پست توسط meisamsh63 » 23 نوامبر 2017, 11:38

Alireza_MH نوشته شده:سلام
صندلی کاملا راحتی داره
تو مسافرت و مسافت های طولانی اصلا خسته نمیکنه
تیپ های 1 و 2 گیربکس 4 دنده اتومات معمولی دارن
2015 هم تیپ‌ 1 داره
مدل های تیپ 4 که رینگ 18 دارن به دلیل استفاده از 2 میل موجگیر در عقب (که توی تیپ 1 و 2 وجود نداره) سواری خیلی خوبی دارن
هیچ مشکل خاص و شایعی نداره
دقت کنید که سرویس ها کامل توی نمایندگی انجام شده باشه
و حتما سعی کنید تیپ 4 بگیرید
اگه محیا نشد تیپ 2
تیپ 1 دیگه خیلی لخت و سادس
ممنون از راهنماییتون
اگه بتونم پول بیشتری جمع و جور کنم حتما تیپ 4 میگیرم
آیا اون میل موج گیر روی تیپ 1 و 2 هم قابل نصب هست و اصلا باعث بهبود عملکرد میشه؟

ارسال پست

بازگشت به “ميتسوبيشي Mitsubishi”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: kamalstpc و 2 مهمان