Mitsubishi Lancer 2014 -2016

تصویر مباحث مربوط به ميتسوبيشي
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
نمایه کاربر
Alireza_MH
دنده 4
نوع خودرو: Lancer Evolution II
محل اقامت: تهران - پاسداران
تماس:

Re: Mitsubishi Lancer 2014 -2016

پستتوسط Alireza_MH » جمعه 14 مهر 1396, 4:23 pm

سلام مهدی جان
شما برین با هر کدوم از این ماشین ها یه دوری بزنین.. ببینین چجوریه و چی به دلتون میشینه
ولی من اگه جای شما بودم و مشکلی هم با لنسر نداشتم ردش نمیکردم
چون ماشین کاملیه نسبتا
Diamonds Last For Ever

M_khoob
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پستتوسط M_khoob » جمعه 14 مهر 1396, 5:45 pm

mehdibss نوشته شده:سلام
بابا چقدر با معرفت، ما فکر میکردیم غیر فعاله نگو همه دوستان منتظر یک تلنگر بودن :smile: ممنون از همه دوستان که جواب دادن.
دوستان خوب یک مشورت ازتون بگیرم واسه اینکه یک تکونی به این صفحه بدیم.
من ماشینم مدل 2014 هست، تازگیها یک مشکل خیلی خوشایند برام پیش اومده، این ماشین خداوکیلی تا حالا من رو اذیت نکرده. حتی سر سوزن. خیلی هم دوستش دارم. من پدرم یک مقدار مودی هست. مصداق کامل ضرب المثل بعضی وقتها از در دروازه رد نمیشه بعضی وقتها از سر سوزن رد میشه. چند روز پیش که حالش خیلی خوب بود گفت ماشینت الان چند می ارزه منم گفتم 95-100. گفت بفروشش منم بهت 60 تومن میدم یک ماشین بهتر بگیر. البته اعتبار این جمله تا پایان وقت اداری روزیه که ایشون حالش کماکان خوبه :mrgr: والا به شدت دودل شدم. هم من این ماشین رو خیلی دوست دارم هم ... زیاد زمان واسه فکر کردن ندارم والا، البته اگه تا همین الان نظرش عوض نشده باشه. به نظرتون چه بکنم.
البته خودم ASX و هوندا آکورد و حتی DS رو دوست دارم. البته هوندا آکورد که باید 2013 یا 2014 کم کارکرد پیدا کنم با توجه به بودجه DS هم کم کارکردش پیدا میشه خودم باید 20 تومن بزارم رو پول فقط خیلی خیلی بدفروشه و شنیدم از نظر لوازم یدکی هم فوق العاده گران، ولی یک بار که رفته بودم نمایندگی آرین موتور یک DS5 دیدم توش نشستم (البته رانندگی نکردم) توش فوق العاده لوکس و باحال بود فقط نمیدونم چرا هر چی DS تو سایت باما هست با کارکرد خیلی کم گذاشتن برای فروش. اینم یک کم ذهنم رو مشغول کرده درباره این ماشین. ASX هم هیچ تجربه ای ازش ندارم. عاشق لنسرم هم هستم. لطفا راهنمائی ممنون

قربونت. کلا بیخیال شو. اگر الان بگذاری برای فروش خیلی خوش شاوس باشی سه ماهه دیگه شاییید یکی مثل ما پیدا بشه بخره. مگه لنسر فروش میره. من سه بار تصمیگ به فروش گرفتم هر بار با کلی تحقیر خیلی ملو آگهی رو برداشتم.

mehdibss
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: لنسر 2014-پراید 83

پستتوسط mehdibss » جمعه 14 مهر 1396, 6:14 pm

M_khoob نوشته شده:
mehdibss نوشته شده:سلام
بابا چقدر با معرفت، ما فکر میکردیم غیر فعاله نگو همه دوستان منتظر یک تلنگر بودن :smile: ممنون از همه دوستان که جواب دادن.
دوستان خوب یک مشورت ازتون بگیرم واسه اینکه یک تکونی به این صفحه بدیم.
من ماشینم مدل 2014 هست، تازگیها یک مشکل خیلی خوشایند برام پیش اومده، این ماشین خداوکیلی تا حالا من رو اذیت نکرده. حتی سر سوزن. خیلی هم دوستش دارم. من پدرم یک مقدار مودی هست. مصداق کامل ضرب المثل بعضی وقتها از در دروازه رد نمیشه بعضی وقتها از سر سوزن رد میشه. چند روز پیش که حالش خیلی خوب بود گفت ماشینت الان چند می ارزه منم گفتم 95-100. گفت بفروشش منم بهت 60 تومن میدم یک ماشین بهتر بگیر. البته اعتبار این جمله تا پایان وقت اداری روزیه که ایشون حالش کماکان خوبه :mrgr: والا به شدت دودل شدم. هم من این ماشین رو خیلی دوست دارم هم ... زیاد زمان واسه فکر کردن ندارم والا، البته اگه تا همین الان نظرش عوض نشده باشه. به نظرتون چه بکنم.
البته خودم ASX و هوندا آکورد و حتی DS رو دوست دارم. البته هوندا آکورد که باید 2013 یا 2014 کم کارکرد پیدا کنم با توجه به بودجه DS هم کم کارکردش پیدا میشه خودم باید 20 تومن بزارم رو پول فقط خیلی خیلی بدفروشه و شنیدم از نظر لوازم یدکی هم فوق العاده گران، ولی یک بار که رفته بودم نمایندگی آرین موتور یک DS5 دیدم توش نشستم (البته رانندگی نکردم) توش فوق العاده لوکس و باحال بود فقط نمیدونم چرا هر چی DS تو سایت باما هست با کارکرد خیلی کم گذاشتن برای فروش. اینم یک کم ذهنم رو مشغول کرده درباره این ماشین. ASX هم هیچ تجربه ای ازش ندارم. عاشق لنسرم هم هستم. لطفا راهنمائی ممنون

قربونت. کلا بیخیال شو. اگر الان بگذاری برای فروش خیلی خوش شاوس باشی سه ماهه دیگه شاییید یکی مثل ما پیدا بشه بخره. مگه لنسر فروش میره. من سه بار تصمیگ به فروش گرفتم هر بار با کلی تحقیر خیلی ملو آگهی رو برداشتم.

البته دوست عزیز من 2 بار تصمیم به فروش گرفتم که خودم بی خیال شدم ولی بار اول تو یک هفته 3 نفر ولی بار دوم که بهمن ماه سال 95 بود حدود 7 نفر زنگ زدن که 3 نفرشون اومدن دیدن ولی من خودم آخرش دلم نیومد بفروشم و بی خیال شدم. الان دیگه فکر نمیکنم اونقدر هم بازارش بد باشه. مثل مزدا3 نیست ولی دیگه انقدر م بد نیست. البته نمیدونم شما کی میخواستین بفروشین. البته به نظرم اینم از کج سلیقگی هم میهنانمون هست که شما هیوندای الانترا رو صبح بزاری تا ظهر فروختی مثل پراید، ولی ماشین اصیل ژاپنی که تا قمقمه آبش هم ژاپنیه ...

mehdibss

پستتوسط mehdibss » چهار شنبه 19 مهر 1396, 9:45 pm

دوستان نظرتون درباره پاجرو 2010 کم کارکرد چیه؟

mehdibss

پستتوسط mehdibss » پنج شنبه 20 مهر 1396, 1:32 pm

دوستان کسی هزینه تعمیر نگهداری پاجرو رو میدونه چجوریه؟

mazdazoom3zoom
شروع حركت
نوع خودرو: mazda3 new

پستتوسط mazdazoom3zoom » یک شنبه 23 مهر 1396, 12:26 pm

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان من تصميم به خريد لنسر ٢٠١٧ گرفتم، كسي از دوستان كه لنسر ٢٠١٧ داره ممنون ميشم شماره تماس برام ارسال كنه تا ازشون راهنمايي بگيرم، مرسي

بازگشت به “ميتسوبيشي Mitsubishi”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: hojjat.amini1990 و 7 مهمان