Mitsubishi Asx

تصویر مباحث مربوط به ميتسوبيشي
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
نمایه کاربر
Pejmanid
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Kia Cerato

Re: Mitsubishi Asx

پست توسط Pejmanid » 05 آپریل 2018, 12:31

با سلام،
دوستانی که میتسوبیشی ASX 2018 تحویل گرفتند آیا سیستم پخش Rockford Fosgate هست با ساب وافر یا نه؟
و همین طور برای مشخص شدن تغیرات و آپشن های اضافه شده دوستانی که مدل 2018 را تحویل گرفتند لطفا عکس بگذارند
نمایه کاربر
Ebrahim.II
نوع خودرو: سورن ELX EF7
محل اقامت: تهران

پست توسط Ebrahim.II » 06 آپریل 2018, 16:59

با سلام خدمت اعضای محترم 🙂

ما به تازگی یک ASX 2018 تحویل گرفتیم که ازش عکس خواهم گذاشت. ولی خدمتتون عارضم که سیستم صوتی راکفورد و ساب نداره ولی صدای قدرتمندی داره که به نظرم کافیه. عایقکاری اتاق و موتور جدید شده که باعث آرامش بسیار زیادی در کابین شده. ترمز ها تقویت شده سیستم هایی مثل رادار و حرکت بین خطوط اضافه شده که حرکت بین خطوط اش نمیدونم چطوری کار میکنه.
تعویض دنده دستی فقط از طریق شیفترهای پشت فرمون امکان پذیره و حالت L هم به گیربکس اضافه شده. آینه وسط الکتروکرومیک هست.
در کل سواری نرم و لذتبخشی داره. ما به تازگی یک مسافرت ۱۰۰۰ کیلومتری باهاش رفتیم با ۵ نفر سرنشین و صندوق کاملا پر که بنده خدا اصلا خم به ابرو هم نیاورد و هیچ کجا کم نیاورد.
سیستم تهویه قوی و کاملی داره که خیلی خوب خنک میکنه و جوابگو هست.
از ایرادهای این ماشین که به نظرم جزئی هست میشه به نبود چراغ سقفی عقب؛ نبود پاور ویندو؛ نبود دکمه Mute بر روی فرمان؛ نبود پنل تصویری اورجینال راکفورد بر روی خودرو؛ نداشتن بک لایت دکمه های شیشه بالابر.
من با قد ۱۸۹ در صندلی عقب جا میشم و مشکلی ندارم ولی صندلی های عقب به نظرم زیاد راحت نیست و در مسافرت زود خسته میشدم بعلاوه باید حداکثر ۴ نفره با این خودرو مسافرت رفت.
كين صبح بسى دمد كه ما دم نزنيم ...
pgeramifar
نوع خودرو: میتسوبیشی

پست توسط pgeramifar » 08 آپریل 2018, 23:55

سلام و وقت بخیر! لطفا راهنمایی کنید!

از دوستان کسی هست که قرارداد خرید ASX با تحویل اردیبهشت داشته باشه؟ می خوام بدونم قرارداد من که قیمت قطعی نیست و علی الحسابه با این روند افزایش دلار، ASX از 239 تومن هم فراتر می ره یا نه؟ آرین موتور چند وقت قبل تحویل با قیمت قطعی 239 تومن در تحویل اردیبهشت رو اعلام کرده بود ولی قرارداد من چون زودتر بود علی الحساب بسته شده بود. باید انصراف میدادم که ندادم چون فکر نمی کردم دلار اینجوری نوسان کنه! یه سوال دیگه هم بپرسم! دلار با این قیمت بازار حدود 5800 با قیمت دلاری که شرکتها باهاش ثبت سفارش انجام می دن متفاوته؟ :chol:
Alireza_28
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Mitsubishi ASX

پست توسط Alireza_28 » 09 آپریل 2018, 23:53

pgeramifar نوشته شده:
08 آپریل 2018, 23:55
سلام و وقت بخیر! لطفا راهنمایی کنید!

از دوستان کسی هست که قرارداد خرید ASX با تحویل اردیبهشت داشته باشه؟ می خوام بدونم قرارداد من که قیمت قطعی نیست و علی الحسابه با این روند افزایش دلار، ASX از 239 تومن هم فراتر می ره یا نه؟ آرین موتور چند وقت قبل تحویل با قیمت قطعی 239 تومن در تحویل اردیبهشت رو اعلام کرده بود ولی قرارداد من چون زودتر بود علی الحساب بسته شده بود. باید انصراف میدادم که ندادم چون فکر نمی کردم دلار اینجوری نوسان کنه! یه سوال دیگه هم بپرسم! دلار با این قیمت بازار حدود 5800 با قیمت دلاری که شرکتها باهاش ثبت سفارش انجام می دن متفاوته؟ :chol:
ارین موتور و کلیه شرکت های واردکننده، دزدان سرگردنه هستند. چند سال پیش (2015) هم که من ثبت نام کرده بودم دلار همین وضعیت را پیدا کرد و تا زمان تحویل، آرین موتور دو مرحله افزایش قیمت داد و درنهایت از ما 10 میلیون اضافه گرفت.
pgeramifar

پست توسط pgeramifar » 11 آپریل 2018, 22:39

ممنون از پاسخ. حالا ببینیم الان با قیمت 4200 پول کمتر می گیرن و حاضرن از قیمت کم کنن یا نه!
pgeramifar

پست توسط pgeramifar » 16 آپریل 2018, 19:51

بعله قیمت اعلام شد! 259 میلیون تومان. به ماها که قبلا قرارداد بستیم 7 تومن تخفیف خرید نقدی میدن. دوستان به نظرتون ارزش داره 252 میلیون؟
نمایه کاربر
Ebrahim.II
نوع خودرو: سورن ELX EF7
محل اقامت: تهران

پست توسط Ebrahim.II » 20 آپریل 2018, 00:54

هم ارزش داره و هم نداره.
بستگی داره که به دنبال چه ماشینی هستی شما. منظورم اینکه آیا دو دیفرانسیل بودن براتون مهم یا نه. خود همین قیمت رو میبره بالا.
ولی در کل ماشین خیلی خوبیه و رانندگی باهاش لذتبخشه.
كين صبح بسى دمد كه ما دم نزنيم ...
نمایه کاربر
mahdi21joon
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: cadillac
محل اقامت: تهران و مشهد

پست توسط mahdi21joon » 22 آپریل 2018, 16:56

سلام مجدد.
بعد از 5000 کیلومتر رانندگی در یک ماه، بدون تعصب اینا رو میتونم بگم.
سیستم تعلیقش از هم رده ایهاش مثل کیا و هیوندا خیلی بهتره.
مصرفش واقعا کمه. ولی موتور 2000 تو جاده سینه کش یا سر بالایی جون نداره و یه عیب خیلی بزرگه.
با توجه به اینکه گیربکسش CVT هست ، تعویض دنده ها رو متوجه نمیشید.
گیربکسش 6 سرعته است که تا زیر دور موتور 2000 صدای موتور خیلی کمه ولی بالاتر که میره صدای موتورش خیلی زیاده که برچسب اسپرت بودن و مهیج بودن بهش میزنن ولی اصلا اینطور نیست!
اما بزرگترین ایرادش نبود لوازم یدکیشه، ممکنه خیلیها بگن ماشین ژاپنی اصلا خراب نمیشه !!! ولی به عنوان مثال رکاب ماشین من لق شده چون 4 تا خار شکسته و هیچ کدوم از نمایندگیها ندارن و همین امروز یه اقای نامحترم نمایندگی مرکزی گفت خار رو با رکابش میفروشیم که قیمت رکابش 1950000 هست ! بهش میگم برا 4 تا خار که 10000 تومان قیمتشه رکاب بخرم؟ میگه مشکل شماست !!!

دوستانی که میخوان بخرن به بحث لوازم یدکی و گارانتی و اینجور چیزا دقت کنن.

این ماشینه خوبیه ولی نه برای ایران!!!
sahraeia
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط sahraeia » 02 می 2018, 01:27

mahdi21joon نوشته شده:
22 آپریل 2018, 16:56
سلام مجدد.
بعد از 5000 کیلومتر رانندگی در یک ماه، بدون تعصب اینا رو میتونم بگم.
سیستم تعلیقش از هم رده ایهاش مثل کیا و هیوندا خیلی بهتره.
مصرفش واقعا کمه. ولی موتور 2000 تو جاده سینه کش یا سر بالایی جون نداره و یه عیب خیلی بزرگه.
با توجه به اینکه گیربکسش CVT هست ، تعویض دنده ها رو متوجه نمیشید.
گیربکسش 6 سرعته است که تا زیر دور موتور 2000 صدای موتور خیلی کمه ولی بالاتر که میره صدای موتورش خیلی زیاده که برچسب اسپرت بودن و مهیج بودن بهش میزنن ولی اصلا اینطور نیست!
اما بزرگترین ایرادش نبود لوازم یدکیشه، ممکنه خیلیها بگن ماشین ژاپنی اصلا خراب نمیشه !!! ولی به عنوان مثال رکاب ماشین من لق شده چون 4 تا خار شکسته و هیچ کدوم از نمایندگیها ندارن و همین امروز یه اقای نامحترم نمایندگی مرکزی گفت خار رو با رکابش میفروشیم که قیمت رکابش 1950000 هست ! بهش میگم برا 4 تا خار که 10000 تومان قیمتشه رکاب بخرم؟ میگه مشکل شماست !!!

دوستانی که میخوان بخرن به بحث لوازم یدکی و گارانتی و اینجور چیزا دقت کنن.

این ماشینه خوبیه ولی نه برای ایران!!!
احسنت هیچ چیزش گیر نمیاد به فلاکت افتادیم.
sahraeia
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط sahraeia » 02 می 2018, 01:34

سلام من مدل 2018 دارم.
نسبت به مدل های قبل =سیستم پخش rokford حذف شده ،ساب ووفر نداره(یعنی پس رفت)

یه سری نبود امکانات خنده دار داره.مثلا درب خودرو بعد حرکت قفل نمیشه،پاور ویندو نداره،چراغ سقفی عقب نذاشتن،درب برقی صندوق حذف شده،بک لایت دکمه های شیشه بالابر رو نداره ، الان صفحه نمایش 10 اینچش تو دنیا ارائه شده سفارش ایران هنوز 7 اینچه،سنسور پارک جلو نداره که واقعا اذیت میکنه.

سیستم پخشش تمام فایل های MP3 رو نمیخونه بخصوص فایل های قدیمی ،لود فایل هاش هم ضعیفه لیست فایل ها به کندی بالا و پایین میشن کلا سیستم پخشش کنده.

درمورد اون آپشن ترمز خودکار باید بگم ،یه دفعه که فعال شد نزدیک بود موجب تصادف شدید بشه.

الان یه نگاه به لیست بالا بکنید برای درست شدن اینا چند میلیون نیازه؟؟؟واقعا مثلا شما بهتون بگن 240 میلیون دادین 4 میلیون بدین این مشکلات رو رفع کنیم بهشون نمیدین؟؟؟؟

در مورد لوازم جانبی نگم هیچ چیزش گیر نمیاد.فقط نمایندگی اونم به قیمت گزاف گزاف

بطور خلاصه میگم اگر در آمدتون طوری هست که میتونید ماشین گرونتر از این بخرید برای -50 -40 میلیون کمتر سراغ این نرید
ارسال پست

بازگشت به “ميتسوبيشي Mitsubishi”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان