میتسوبیشی میراژ mitsubishi mirage

تصویر مباحث مربوط به ميتسوبيشي
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
هامون مهرجویی
نوع خودرو: میراژ

Re: میتسوبیشی میراژ mitsubishi mirage

پست توسط هامون مهرجویی » 25 دسامبر 2017, 00:44

ببینید میراژ خودروی شهری هست که باتوجه به ابعاد بهینه ترین و مفیدترین فضای داخلی رو ارائه کرده.اطلاعات هم که عرض کردم تو گزارشم. شتاب رو خودتون تست کنید ببینید مطلوبتون هست یا خیر . کمپانی تست درایو داره میتونید از طریق سایت نام نویسی کنید. حالا باز اطلاعات دیگه ای میخواید بفرمایید بنده بدونم درخدمتم. همه چی بستگی به سطح توقع شما داره. مثلا دایی من زانتیا داشت فروخت توسان نو گرفته ناراحته. میگه ماشینای اتوماتیک اصلا خوب شتاب نمیگیرن و دنده سریع عوض میشه!
Aminclk2006
شروع حركت
نوع خودرو: Mitsubishi Mirage

پست توسط Aminclk2006 » 27 دسامبر 2017, 19:29

ajamvet نوشته شده:
21 دسامبر 2017, 09:39
هامون مهرجویی نوشته شده:
08 اکتبر 2017, 19:35
باسلام و عرض ادب. 2 ماهه میراژرو تحویل گرفتم. گزارش اولم رو تقدیم میکنم:
نکته اول ظاهره که به نظرم هیچ ایراد مشهودی نداره و قطعا" چشمگیره. من که شدیدا" عاشقش شدم. کابین هم خوبه .دیدم بعضیا از طراحی و متریال کابین ایراداتی داشتن. خوب شاید نشه نمره کامل داد ولی دربرابر مزایاش قابل چشمپوشی هست . کیفیت سواری عالییییی و عملکرد نرم تو دست انداز. موتور بسیار هوشمند و هماهنگ با گیربکس. کیفیت نور چراغا به طرز عجیبی خوبه. مصرف هم بطرز خنده داری کمه و حتی باعث میشه آدم دلش به حال ماشین بسوزه!!! و اینکه کماکان میتسو خاصه و هنوز مثل هیوندای خز نشده . عملکرد بسیار رضایت بخش گیربکس ، راحتی صندلی ، کیفیت عالی مونتاژ هم نکات برجسته هستن.فعلا ایرادی نیست. ممنون
خیلی ممنون از اینکه ما رو امیدوار کردین، شتاب ماشین چطوره؟ مثلا نسبت به 206 تیپ 2 و یا پراید ؟؟؟

دوست عزيز من حدود هفت ماهه اين ماشين رو دارم و به شخصه ازش راضي هستم اما همونطور كه دوستمون گفتن قياسش با اينايي كه شما گفتين كمي كم لطفيه و اگر شتاب براتون اينقدر مهمه به نظرم يه هيوندا كوپه دست دوم بگيريد با شصت تومن و قطعا كمترماشيني به پاش مي رسه. درضمن اون ماشينهايي كه نام برديد رو مي تونيد تو آينه وسطتون ببينيد (با توجه به تجربه شخصي) ضمن اينكه درگش با ٢٠٧ تو آپارات هست.
Aminclk2006
شروع حركت
نوع خودرو: Mitsubishi Mirage

پست توسط Aminclk2006 » 27 دسامبر 2017, 19:37

هامون مهرجویی نوشته شده:
08 اکتبر 2017, 19:35
باسلام و عرض ادب. 2 ماهه میراژرو تحویل گرفتم. گزارش اولم رو تقدیم میکنم:
نکته اول ظاهره که به نظرم هیچ ایراد مشهودی نداره و قطعا" چشمگیره. من که شدیدا" عاشقش شدم. کابین هم خوبه .دیدم بعضیا از طراحی و متریال کابین ایراداتی داشتن. خوب شاید نشه نمره کامل داد ولی دربرابر مزایاش قابل چشمپوشی هست . کیفیت سواری عالییییی و عملکرد نرم تو دست انداز. موتور بسیار هوشمند و هماهنگ با گیربکس. کیفیت نور چراغا به طرز عجیبی خوبه. مصرف هم بطرز خنده داری کمه و حتی باعث میشه آدم دلش به حال ماشین بسوزه!!! و اینکه کماکان میتسو خاصه و هنوز مثل هیوندای خز نشده . عملکرد بسیار رضایت بخش گیربکس ، راحتی صندلی ، کیفیت عالی مونتاژ هم نکات برجسته هستن.فعلا ایرادی نیست. ممنون
جناب مهرجويي عزيز اتفاقا من با مصرفش مشكل دارم
داخل شهر با كولر و بخاري خاموش تك سرنشين اكثرا عدد بين ١١-١٣ رو نشون مي ده و تركيبي حدود ٦٠٤-٦٠٥ و البته ناگفته نماند دوبار مصرف جاده ايش رو با سرعت ٨٠-٩٠ كيلومتر در ساعت تست كردم كه هردوبار عدد فوق العاده ٤٠١ رو نشون داد. جمعه هم دارم ماشين رو مي برم براي بازديد فني زمستانه رايگان ببينم كارشناساي آرين موتور چي مي گن
هامون مهرجویی

پست توسط هامون مهرجویی » 28 دسامبر 2017, 10:24

باسلام. البته یکی از دلایل رسوایی میتسوبیشی در مارکت امریکا همین بحث مصرف سوخت هست که میتسوبیشی با دلایلی نظیر عدم تست در شرایط استاندارد و کیفیت سوخت و نوع رانندگی اونو مردود میدونه . من با یک باک حدود 400 کیلومتر میرم. دقیقا بعد 400 کیلومتر چراغ بنزین آلارم میده.من تقریبا" راضیم . چون تو بازار خودروی ایران و خودروهای جدیدالورود اغلبا" چینی مصرف میراژ رضایت بخشه.
هامون مهرجویی

پست توسط هامون مهرجویی » 15 ژانویه 2018, 00:12

میراژ شده 100 تومن. گریه کنم یا بخندم؟؟؟؟:)))
نمایه کاربر
payam62
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: perodua Kancil
محل اقامت: kuala lumpur-Tehran

پست توسط payam62 » 08 مارس 2018, 17:16

هامون مهرجویی نوشته شده:
15 ژانویه 2018, 00:12
میراژ شده 100 تومن. گریه کنم یا بخندم؟؟؟؟:)))
سلام
104 میلیون تومان ، با ایرکاندیشن اتوماتیک دیجیتال و انتقال فلش خور سیستم صوتی از داخل باکس داشبورد بر روی کنسول مدل 2018
edavarzani
شروع حركت
نوع خودرو: سراتو آپشنال مدل 96

پست توسط edavarzani » 12 مارس 2018, 16:58

این ماشین دارای ویژگی های بسیار کارآمدی است که در کاتالوگ و صفحه معرفی این خودرو ذکر نشده. این موارد عبارتند از:
1- سیستم کمکی در سربالایی (Hill Assist)
2- سیستم ASC (Active Stability control) : که علاوه بر ABS دارای سیستم EBD چهار کاناله، سیستم کنترل پایداری و سیستم کنترل کشش نیز می باشد.
3- سنسور نور (سیستم کنترل خودکار روشنایی)
4- سنسور باران
5- کنترل مصرف سوخت eco
6- شیشه های جلو و عقب برقی و با حالت auto برای راننده
7- آینه های جانبی با قابلیت تنظیم برقی
8- صندلی های عقب تاشو
9- شیشه شوی و برف پاک کن عقب
10- گرمکن دو حالته صندلی های جلو

بنده این موضوع رو از طریق ایمیل به شرکت آرین موتور اطلاع دادم و لطفا سایر دوستان هم از طریق ایمیل یا سایت این شرکت این موضوع رو گوشزد کنند تا با درج این موارد به فروش بیشتر این محصول و نشان دادن قابلیت های این خودرو کمک بشه.
با تشکر.
نمایه کاربر
دينگاليگا
يار قديمي
نوع خودرو: L90,ChanganCS35
محل اقامت: تهران

پست توسط دينگاليگا » 19 می 2018, 08:50

مدل 2015-2016 اين ماشين براي صندلي راننده امكان تنظيم ارتفاع داره؟ چون ارتفاع صندلي فاكتور مهمي براي انتخاب من هست. ممنون ميشم راهنمايي كنين. حداقل ارتفاع صندليش بايد اندازه ال90 باشه براي مصرف شخصي كه ميخوايم براش خريد كنيم.
You laugh at us we're different.. & we laugh 'cause you're all the same
ارسال پست

بازگشت به “ميتسوبيشي Mitsubishi”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان