New Mazda 3(BL) 2010~2013

تصویر مباحث مربوط به مزدا

مدیر انجمن: MaZi Zo0M Z0oM

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
نمایه کاربر
SurveyEngineer
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Cerato-Corsa-CHERYQQ

Re: New Mazda 3(BL) 2010~2013

پست توسط SurveyEngineer » 13 فوریه 2018, 13:28

سلام . فرق تیپ 3 با تیپ 4 چیه ؟
نمایه کاربر
fazel61
شروع حركت
نوع خودرو: مزدا 3N
محل اقامت: ارومیه

پست توسط fazel61 » 13 فوریه 2018, 14:21

SurveyEngineer نوشته شده:
13 فوریه 2018, 13:28
سلام . فرق تیپ 3 با تیپ 4 چیه ؟
آینه الکتروکرومیک و صندلی برقی البته به جای تیپ 4 بهتره گفته بشه تیپ 3 fl
احمد مر
شروع حركت

پست توسط احمد مر » 13 فوریه 2018, 15:40

البته به غیر از اینه و صندلی برقی طرح جدید سپر جلو و نور افکنها و هماهنگی چراغهای دنده عقب و انتقال چراغ هشدار به پایین سپر عقب هم اضافه کنید در ضمن صفحه نمایش کنترل بخاری و غیره هم به رنگ ابی درامده.
KAASRA3
نوع خودرو: Mazda35

پست توسط KAASRA3 » 13 فوریه 2018, 16:56

سلام سروران گرامي.كاش يه انسان نيكوكاري هم پيدا بشه جواب سوال 3 روز پيش منو بده.سپاسگزارم.
amiralimazda
نوع خودرو: mazda 3 new

پست توسط amiralimazda » 13 فوریه 2018, 19:01

با سلام
من خیلی این تاپیک رو گشتم و در مورد تعویض سیستم صوتی مزدا خوندم... خیلی ها میگن کیفیت صدا میاد پایین! ایا این درسته؟ اصلا میارزه توی نمایندگی با قیمت حدود 2 تومن این کارو بکنیم؟ یا همین سیستم روش خوبه.. چون فلش نمیخوره... نویگیشن نداره... زیاد جالب نیست برای یه خودرو با این قیمت... در کل نظر دوستان چی هست..؟
alk
شروع حركت
نوع خودرو: RAV 4
محل اقامت: شيراز

پست توسط alk » 13 فوریه 2018, 20:48

amiralimazda نوشته شده:
13 فوریه 2018, 19:01
با سلام
من خیلی این تاپیک رو گشتم و در مورد تعویض سیستم صوتی مزدا خوندم... خیلی ها میگن کیفیت صدا میاد پایین! ایا این درسته؟ اصلا میارزه توی نمایندگی با قیمت حدود 2 تومن این کارو بکنیم؟ یا همین سیستم روش خوبه.. چون فلش نمیخوره... نویگیشن نداره... زیاد جالب نیست برای یه خودرو با این قیمت... در کل نظر دوستان چی هست..؟
سلام من که قید گارانتی رو زدم و رفتم winca اندروییدی نصب کردم. فعلا که خیلی خوبه
نمایه کاربر
Reza75B
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط Reza75B » 14 فوریه 2018, 11:49

من خیلی این تاپیک رو گشتم و در مورد تعویض سیستم صوتی مزدا خوندم
دوست عزیز
نداشتن مواردی که اعلام کردید برای یک خودرو در زمانه فعلی اونم با این رنج قیمتی قطعا یک کمبود آپشن محسوب میشه چنانکه خودم به شخصه در نقد و بررسی که چند صفحه قبل نوشتم بهش اشاره کردم. گرچه ممکنه برخی دوستان معتقد باشن شیشه بالابر برقی هم لزوما یک آپشن ضروری نیست و میشه با دستگیره هم شیشه هارو بالاپایین کرد.
اما اینکه بخواهید سیستم صوتی ماشین رو با مانیتور تعویض کنید تا حدی به سلیقه و نیازتون برمیگرده.
اگر فقط نیازتون استفاده از فلش مموری باشه به شخصه این مشکل رو برای "تک آهنگها" با یک کابل AUX و استفاده از حافظه تلفن شخصی حل کردم و خیلی هم از کیفیت پخش و صدا راضی هستم و به نظرم حافظه گوشی با USB هیچ تفاوتی نداره . برای البومهاتون هم که میتونین از CD استفاده کنید. تازه دوستان به دستگاهی به نام یو اس بی چنجر هم قبلا اشاره کردند که پشت سیستم صوتی فابریک نصب (با پورت استاندارد ) و پورت یو اس بی در داشبور قرار میگیره و ظاهرا اطلاعات تراک ها رو هم در ال سی دی نشون میده ولی گویا یکمی سخت پیدا میشه این دستگاه و گاهی هم هنگ داره.
برای نویگیشن هم در مواقع ضروری میتونین از تلفن همراه با یک هولدر روی شیشه استفاده کنید چون برای مسیرهای روزانه که هیچکدوممون از نویگیشن استفاده نمیکنیم و استفاده از اون موردی هست .
به نظرم بیشترین کاربرد مانیتور برای زمانیه که بخواهید از مانیتور برای دوربین دید عقب استفاده کنید و ضمنا اصرار داشته باشید که حتما سیستم نویگیشن رو روی مانیتور خودرو داشته باشید که قطعا نصب مانیتور انتظارتون رو براورده میکنه
در خصوص کیفیت پخش هم به شخصه تجربه مقایسه خودروی خودم با پخش فابریک و خودروی هم مدل و هم کارکرد با مانیتور Smart car نصب شده توسط نمایندگی رو دارم (دو خودرو کنار هم) که طبق حساسیت گوش خودم و حاضرین، کیفیت پخش و تفکیک صدای سیستم فابریک حدود 20 درصد بیشتر بود.
ضمن اینکه به نظر شخصی خودم و سایر حاضرین سیستم فابریک ماشین هارمونی ظاهری بهتری با کنسول وسط داره ( این مورد صد درصد سلیقه ایه و فقط و فقط نظر خودتون باید مهم باشه نه کس دیگه )
برای دوربین دنده عقب دیدم حتی از اینه های مانیتور دار هم استفاده میکنن بعضی ها که روی بعضی برندها بصورت فابریک وجود داره ( مثل میتسوبیشی اوتلندر یا هیوندایی الانترا نسل قبل با صفحه ال سی دی کوچک که دوربینشون بطور فابریک به اینه متصله )
تنها چیزی که نمیشه حلش کرد (اگه نیاز داشته باشین البته ) سنسور دنده عقبه که نمیدونم این ژاپنی ها چه دشمنی ای با سنسور دنده عقب دارن!!! و فقط هم شامل برند مزدا نمیشه . غیر از برندهای هوندا و تویوتا و نیسان که نود درصد سنسورهاشون افتر مارکتیه، شخصا LEXUS NX دیدم که سنسور فابریک نداشت و داشتن براش سنسور نصب میکردن. ضمنا افتر مارکت منظورم خود خریدار نیست که بره سنسور نصب کنه (قبل اینکه تشریف ببرین برای خرید براتون نصب کردن پیشاپیش )
ارادتمند همگی
KAASRA3
نوع خودرو: Mazda35

پست توسط KAASRA3 » 15 فوریه 2018, 08:27

سروران گرامي با سلام 5 روز پيش يه سوال پرسيدم هنوز كسي جوابگو نبوده.شايد پستهاي من ارسال نميشه.لا اقل يه نفر پيدا بشه بگه منم اين مشكل مشابه را داشتم اين كارو كردم حل شد.درضمن از اونجايي كه به اين سايت و آقا مازيار عزيز علاقه مندم و اعتقاد دارم زيادپيگيرم وگر نه قصدجسارت نداريم.مازيارجان كجايي كه به دادم برسي بشدت بهت نيازمنديييييييم. :x
نمایه کاربر
FLY
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Mazda BL
محل اقامت: جمهوری اسلامی - هـــشـــتـــگــــرد

پست توسط FLY » 15 فوریه 2018, 10:12

سلام

من به تازگی یه مزدا 3 تیپ 3 خریده ام
چند تا سوال دارم
1- تعلیقش واقعا اینقدر خشک و حساسه؟ ، حتی ترک های آسفالت رو هم میتونم احساس کنم
2- از پشت یه صدای تق تق میاد هرچی گشتم منشا رو پیدا نکردم که از کجاست
یا رادّ ما قد فات
روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عـشـق‌هـای گمشده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی
ای بازگرداننده ی از دست رفته ها
احمد مر
شروع حركت

پست توسط احمد مر » 17 فوریه 2018, 21:48

FLY نوشته شده:
15 فوریه 2018, 10:12
سلام

من به تازگی یه مزدا 3 تیپ 3 خریده ام
چند تا سوال دارم
1- تعلیقش واقعا اینقدر خشک و حساسه؟ ، حتی ترک های آسفالت رو هم میتونم احساس کنم
2- از پشت یه صدای تق تق میاد هرچی گشتم منشا رو پیدا نکردم که از کجاست
[/quote
شنیدن صدای تق تق از پشت خودرو یا مربوط به گوشواره های زیر خودرو میباشد یا مربوط به طاقچه عقب.
سیستم تعلیق خشک است ولی ازار دهنده نیست.
ارسال پست

بازگشت به “مزدا Mazda”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان