هیوندای اکسنت___ کرمان موتور

تصویر مباحث مربوط به اتومبيل هاي Hyundai

مدیر انجمن: amirata71

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
hooman100
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مشخص نشده!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

هیوندای اکسنت___ کرمان موتور

پست توسط hooman100 » 08 آگوست 2017, 13:14

اولین هیوندای اکسنت ساخت داخل در مشهد رونمایی شد

شرکت کرمان موتور همکار تجاری و نماینده رسمی هیوندای در ایران، اولین هیوندای اکسنت تولیدی را در هفدهمین نمایشگاه خودرو مشهد معرفی و عرضه کرد.
اولین هیوندای اکسنت ساخت داخل در مشهد رونمایی شد

هیوندای اکسنت که تا قبل از این یک خودروی صرفا وارداتی به حساب می آمد از این پس در کرمان موتور تولید و به زودی، به بازار داخلی عرضه می شود.

اکسنت معرفی شده در نمایشگاه بین المللی خودروی مشهد دارای مشخصات فنی ذیل است:

موتور این خودروی کره ای 1519 سی سی و از نوع WT است و خودرو 4 سیلندر و 16 سوپاپ دارد و با استاندارد یورو 6 وارد بازار ایران می شود. همچنین هیوندای اکسنت معرفی شده دارای سیستم فرمان برقی بوده و از گیربکس با کیفیت اتوماتیک 4 سرعته بهره می برد.

این خودروی تازه وارد به سبد تولیدات کرمان موتور دارای امکاناتی نظیر ساندروف، ترمز ای.بی.اس، دکمه استارت، کامپیوتر سفری و دوربین دید عقب است. از دیگر تجهیزات این خودروی سدان و با کیفیت می توان به صفحه نمایش 7 اینچی، سیستم بلوتوث، تهویه مطبوع اتوماتیک و همچنین سیستم جی پی اس اشاره کرد.

کرمان موتور قصد دارد این خودروی تازه وارد را با قیمتی حدود 95 میلیون تومان در بازار ایران عرضه کند.

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر
نمایه کاربر
Ehsan58
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: کیا ریو
محل اقامت: تهران

Re: هیوندای اکسنت___ کرمان موتور

پست توسط Ehsan58 » 12 آگوست 2017, 08:57

سلام
این خودرو سیستم کنترل در سربالایی (HAC) داره یا نه ؟
نمایه کاربر
Bidel
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 206 T5

پست توسط Bidel » 23 آگوست 2017, 03:50

پس از تولید خودروهای هیوندای اکسنت در خطوط تولید شرکت کرمان موتور، از اول شهریورماه امسال شاهد آغاز فروش این خودرو خواهیم بود.
هیوندای اکسنت ۹۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است و از اولین روز شهریورماه امسال شاهد عرضه این خودرو از سوی کرمان موتور خواهیم بود.

قرار است در فروش اولیه خودروی اکسنت خریداران با ۴۹ میلیون تومان این خودرو را ثبت نام کنند که ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تخفیف نیز در نظر گرفته شده و تحویل خودرو، آذرماه امسال اعلام شده است.

تصویر

براساس اطلاعات اعلام شده، اکسنت تولیدی در کرمان موتور از موتور 1600سی.سی با 122 اسب بخار قدرت بهره می برد. این محصول 4 سیلندر هیوندای مجهز به گیربکس 4 سرعته اتوماتیک با فرمان برقی است و استاندارد آلایندگی یورو6 را پاس می کند.

تصویر

از امكانات هیوندی اکسنت مى توان به 6 کیسه هوای ایمنی که شامل :کیسه هوای سرنشینان جلو، کیسه هوای پرده‌ای، کیسه هوای جانبی، سیستم های پایداری و کمک راننده شامل:ABS - EBD - VSM - ESC- TCS - OCS اشاره كرد. همچنين هیوندای اکسنت کرمان موتور داراى امکاناتی مانند سیستم کلید هوشمند و مجهز به استارت دکمه ای و دارای سیستم ضد سرقت ، قفل و بازکردن دربها بدون کلید، فرمان 4 شاخه لوکس به همراه تنظیم تلسکوپی در 4 حالت ، دارای ریموت کنترل صوتی از روی غربیلک فرمان، دارای سیستم تهویه مطبوع دستی ( اتوماتیک سفارشی ) ، سیستم کنترل کیفیت هوا AQS و فیلتر هوا داخل اتاق، سیستم صوتی با قابلیت پخش CD، MP3، USB و AUX به همراه 4 بلندگو و 2 توئیتر - بلوتوث، نمایشگر چند منظوره جهت نمایش اطلاعات سفر و اطلاعات راننده، سیستم هوشمند پشت سری ها برای جلوگیری از صدمات تصادف، روکش چرم، صندلی راننده با تنظیم برقی، آینه الکتروکرومیک جهت سهولت دید راننده در شب ، آینه های خارجی با حالت الکترو کرومیک و تنظیم برقی به همراه راهنمای LED و دارای گرمکن، تنظیم برقی تمام پنجره ها، سانروف سفارشی، سیستم کنترل اتوماتیک نور چراغها، سیستم شتشو، مه شکن، مجهز به چراغهای روشنایی در زیر دربها، چراغهای LED طیفی به همراه مه شکن، مجهز به سنسور باران جهت کارکرد اتوماتیک برف پاک کن ها، مجهز به سنسور پارک جلو و عقب، سیستم کروز کنترل، دوربین دید عقب و نشان دهنده روی آیینه است.

http://dgto.ir/n45
تا کی گریزی از اجل در ارغوان و ارغنون ... نک کش کشانت می برند انا الیه راجعون
این باغ من آن خان من ، این آنِ من آن آنِ من ... ای هر منت هفتاد من اکنون کِهی از تو فزون ...
aminkhan
دنده 3
نوع خودرو: ................

پست توسط aminkhan » 26 آگوست 2017, 14:34

گارانتی اکسنت کرمان موتور چقدره؟
نمایه کاربر
CorvetteZ6
دنده 2
Has thanked: 10 times
Been thanked: 10 times

پست توسط CorvetteZ6 » 24 مارس 2018, 16:37

رونمایی از هیوندای اکسنت با داخلی‌سازی ۲۵ درصد با حضور معاون اول رییس جمهور
شنبه ۰۴ فروردين ۱۳۹۷

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر
ویدئوهای پژو 2008
https://www.aparat.com/peugeot2008
نمایه کاربر
CorvetteZ6
دنده 2
Has thanked: 10 times
Been thanked: 10 times

پست توسط CorvetteZ6 » 24 مارس 2018, 17:31

مقایسه سدان های مونتاژ ایران (بغیر از 301 که فیس لیفت قدیمی و وارداتیه)
به دنا هم گیر ندید خوشمون بیاد یا نه خودرو ملیه! :smile:

تصویر

http://s8.picofile.com/file/8322349518/Sedan97.PNG
ویدئوهای پژو 2008
https://www.aparat.com/peugeot2008
NAVID350
شروع حركت
نوع خودرو: ACCENT

پست توسط NAVID350 » 03 آپریل 2018, 11:49

تجربه 2000 کیومتر رانندگی با اکسنت مونتاژ
با سلام خدمت دوستان
از اونجا که خودم موقع خرید خیلی شک داشتم و کمتر درباره این خودرو چیزی نوشته شده بر آن شدم که تجربه ی خودم را بنویسم.
ماشین اولین سری تحویلی بود (ثبت نام 1 شهریور) و موقع تحویل روی اکثر ساب اسمبلی ها مثل در ها، داشبور و ... برچسب CKD بوضوح نشان می داد که تمامی زیر مجموعه ها در شرکت مادر اسمبل شده و در ایران فقط سر هم شدن. حتی شنیدم اتاق رنگ شده وارد شده! به هرحال ایراد مونتاژی قابل رویت و تشخیص نبود. و احتمالا در حال حاضر برنامه مونتاژ به صورت ful CKD یا SKD هست که حس خوبی را القاء میکنه.
امکانات ماشین را در سایت زدن و خودروی تحویلی کاملا منطبق با کاتالوگ هست، البته نبود سنسور باران - روکش صندلی های پارچه ای - نبود کروز کنترل - صندلی های دستی دیگه کم لطفی خودروساز وطنی است.
ماشین کاملا بی صدا و بدون لرزش و البته تعلیق خشک.
پایداری ماشین به رغم وزن کم بسیار بسیار عالی و با توجه به ترمز های قوی، سیستم کنترل پایداری و فرمان دقیق حس در دست بودن خوبی را به راننده منتقل می کنه، من روی سبک بودن عقب ماشین خیلی حساسم (یا حتی حس اون موقع باد جانبی یا توی پیچ ها) که خدا را شکر این ماشین از این نظر خوبه.
ماشین پر شتابی نیست ولی توی کفی خیلی راحت سرعت میگیره ولی توی سربالایی به وضوح کم میاره حتی بدون کولر که آزاردهنده است
ضریب دنده ی آخر سبک هست لذا تا سرعت 140 اصلا 4 دنده بودن ماشین حس نمیشه و کاملا نرم و بی صداست
و در آخر مصرفش هم خوبه جاده میانگین 6.3 و شهر ترافیک سبک 7.5 .
امیدوارم برای دوستانی که قصد خرید دارند مفید باشه
iman23
شروع حركت
نوع خودرو: 206

پست توسط iman23 » 03 آپریل 2018, 15:57

NAVID350 نوشته شده:
03 آپریل 2018, 11:49
تجربه 2000 کیومتر رانندگی با اکسنت مونتاژ
با سلام خدمت دوستان
از اونجا که خودم موقع خرید خیلی شک داشتم و کمتر درباره این خودرو چیزی نوشته شده بر آن شدم که تجربه ی خودم را بنویسم.
ماشین اولین سری تحویلی بود (ثبت نام 1 شهریور) و موقع تحویل روی اکثر ساب اسمبلی ها مثل در ها، داشبور و ... برچسب CKD بوضوح نشان می داد که تمامی زیر مجموعه ها در شرکت مادر اسمبل شده و در ایران فقط سر هم شدن. حتی شنیدم اتاق رنگ شده وارد شده! به هرحال ایراد مونتاژی قابل رویت و تشخیص نبود. و احتمالا در حال حاضر برنامه مونتاژ به صورت ful CKD یا SKD هست که حس خوبی را القاء میکنه.
امکانات ماشین را در سایت زدن و خودروی تحویلی کاملا منطبق با کاتالوگ هست، البته نبود سنسور باران - روکش صندلی های پارچه ای - نبود کروز کنترل - صندلی های دستی دیگه کم لطفی خودروساز وطنی است.
ماشین کاملا بی صدا و بدون لرزش و البته تعلیق خشک.
پایداری ماشین به رغم وزن کم بسیار بسیار عالی و با توجه به ترمز های قوی، سیستم کنترل پایداری و فرمان دقیق حس در دست بودن خوبی را به راننده منتقل می کنه، من روی سبک بودن عقب ماشین خیلی حساسم (یا حتی حس اون موقع باد جانبی یا توی پیچ ها) که خدا را شکر این ماشین از این نظر خوبه.
ماشین پر شتابی نیست ولی توی کفی خیلی راحت سرعت میگیره ولی توی سربالایی به وضوح کم میاره حتی بدون کولر که آزاردهنده است
ضریب دنده ی آخر سبک هست لذا تا سرعت 140 اصلا 4 دنده بودن ماشین حس نمیشه و کاملا نرم و بی صداست
و در آخر مصرفش هم خوبه جاده میانگین 6.3 و شهر ترافیک سبک 7.5 .
امیدوارم برای دوستانی که قصد خرید دارند مفید باشه
ممنون دوست عزیز از بیان تجربتون
میخواستم ببینم ماشین DAY light داره؟از نظر صدای موتور داخل کابین و صدای باد چطوره و سواری لذت بخش و آرامی داره یا خیر؟ممنوون
NAVID350
شروع حركت
نوع خودرو: ACCENT

پست توسط NAVID350 » 09 آپریل 2018, 14:53

day light نداره
از نظر فاکتور صدا فوق العاده است و نه صدای موتور و نه صدای باد و جاده نفوذ جدی و آزاردهنده ای ندارند.
برای یک رانندگی آرام و بدور از شتاب فوق العاده خوب عمل میکنه و پایداری اون در حد سدان های سگمنت بالاتر هست
iman23
شروع حركت
نوع خودرو: 206

پست توسط iman23 » 10 آپریل 2018, 16:06

NAVID350 نوشته شده:
09 آپریل 2018, 14:53
day light نداره
از نظر فاکتور صدا فوق العاده است و نه صدای موتور و نه صدای باد و جاده نفوذ جدی و آزاردهنده ای ندارند.
برای یک رانندگی آرام و بدور از شتاب فوق العاده خوب عمل میکنه و پایداری اون در حد سدان های سگمنت بالاتر هست
ممنون آقا نوید برای توضیحات کاملت

فقط برای بعضی اکسنت های کرمان خودرو که آگهی شده دی لایت دارن به نظر یک ال ای دی زیر کاسه چراغ هست
ارسال پست

بازگشت به “کلوپ هيونداي Hyundai”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان