جدید ترین شرائط فروش شرکتی خودروهای هیوندای+راهنمای ثبت نام

تصویر مباحث مربوط به اتومبيل هاي Hyundai

مدیر انجمن: amirata71

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
alireza1337
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: new santafe comming.

Re: جدید ترین شرائط فروش شرکتی خودروهای هیوندای+راهنمای ثبت

پست توسط alireza1337 » 07 اکتبر 2015, 00:11

سلااااااام
واقعا چرا اینهمه تاپیک داره خاک میخوره؟؟؟
یعنی هیشکی از کسایی که سانتافه نوشته بود تحویل نگرفته؟یعنی شرکت میگه سانتافه تحویل دادیم یا اگهی های باما همشون دروغن؟؟
سانتافه 2015-120 روزه-93/5/19---قیمت قطعی 93/12/19-60 روز کاری----الحاقیه دوم!!
abbas1361
نوع خودرو: در آینده انشالله سان

پست توسط abbas1361 » 07 اکتبر 2015, 09:52

alireza1337 نوشته شده:سلااااااام
یعنی هیشکی از کسایی که سانتافه نوشته بود تحویل نگرفته؟یعنی شرکت میگه سانتافه تحویل دادیم یا اگهی های باما همشون دروغن؟؟
سلام.دوست عزیز به من پس از کلی پیگیری از نمایندگی و مرکزی گفتند آخر مهر...ولی با توجه به اینکه شما مرداد ثبت نام کردی و من شهریور و هنوز از ماشین شما خبری نیست فکر نمیکنم به من هم زودتر از آخر آبان بدهند...
نمایه کاربر
nima-sh
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: rav4 .2015

پست توسط nima-sh » 08 اکتبر 2015, 13:44

abbas1361 نوشته شده:
سلام.دوست عزیز به من پس از کلی پیگیری از نمایندگی و مرکزی گفتند آخر مهر...ولی با توجه به اینکه شما مرداد ثبت نام کردی و من شهریور و هنوز از ماشین شما خبری نیست فکر نمیکنم به من هم زودتر از آخر آبان بدهند...
ماشين ما هم كه ثبت نامي تير هستيم هنوز نيامده ديگه بقيه رو خبر ندارم. شماره شاسي اعلام كردن ماشين اومد نمايندگي در سمت راننده ماشين تو رفته بود و آسيب ديده بود منم تحويل نگرفتم و مرجوع كردم قرار شد دوباره بدن كه گفتن تا آخر ماه تحويل نميديم چون ديگه ماشين نداريم .
abbas1361
نوع خودرو: در آینده انشالله سان

پست توسط abbas1361 » 08 اکتبر 2015, 20:40

nima-sh نوشته شده:
abbas1361 نوشته شده:
ماشين ما هم كه ثبت نامي تير هستيم هنوز نيامده ديگه بقيه رو خبر ندارم. شماره شاسي اعلام كردن ماشين اومد نمايندگي در سمت راننده ماشين تو رفته بود و آسيب ديده بود منم تحويل نگرفتم و مرجوع كردم قرار شد دوباره بدن كه گفتن تا آخر ماه تحويل نميديم چون ديگه ماشين نداريم .
خاک تو سر بی لیاقتشون...با این وضعیت با یه کارشناس رنگ بریم نمایندگی و ماشین رو تحویل بگیریم
نمایه کاربر
nima-sh
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: rav4 .2015

پست توسط nima-sh » 08 اکتبر 2015, 22:25

سلام.دوست عزیز به من پس از کلی پیگیری از نمایندگی و مرکزی گفتند آخر مهر...ولی با توجه به اینکه شما مرداد ثبت نام کردی و من شهریور و هنوز از ماشین شما خبری نیست فکر نمیکنم به من هم زودتر از آخر آبان بدهند...[/quote]
ماشين ما هم كه ثبت نامي تير هستيم هنوز نيامده ديگه بقيه رو خبر ندارم. شماره شاسي اعلام كردن ماشين اومد نمايندگي در سمت راننده ماشين تو رفته بود و آسيب ديده بود منم تحويل نگرفتم و مرجوع كردم قرار شد دوباره بدن كه گفتن تا آخر ماه تحويل نميديم چون ديگه ماشين نداريم .[/quote]
خاک تو سر بی لیاقتشون...با این وضعیت با یه کارشناس رنگ بریم نمایندگی و ماشین رو تحویل بگیریم[/quote]
حتما اين كارو بكنين حالا من خودم متوجه شدم اگه متوجه نميشين حتما با كارشناس برين
نمایه کاربر
amir.s.dent2000
دنده 1
نوع خودرو: KOLEOS.LOGAN

پست توسط amir.s.dent2000 » 09 اکتبر 2015, 00:26

این توصیه یکی از دوستان بود درتاپیک خودروهای مدل بالا
هشدار به خریداران احتمالی لگاسی های 2009صفر و شبه صفر
چند وقت پیش برای رئیس شرکت مون یه مورانو z51 گرفتیم. از 3روز قبل به مشکل خورده دینام ش و علی رغم اصرار من که ببریمش نمایندگی آزادی به یه تعمیرکار ماهر توی خیابان ناهید بلوار مرزداران مراجعه کردیم. اونجا چندین و چند مغازه داخل گاراژ هست. اونجا یه لگاسی سفید دیدم که جلوش رو له کرده بودن. چراغها سپر و کاپوت نابود شده بود. چون بنده خیلی وقته که دنبال یه سدان ژاپنی مدرن با قیمت معقول هستم پیگیر شدم که ببینم میشه این ماشین رو به قیمت خوبی خرید یا نه. با تعمیرکار ماشین مورانو که داشتم صحبت میکردم میگفت خود من هم خیلی به لگاسسی علاقه دارم توی 1سالی که من اینجا هستم برای مغازه روبرویی که یه صافکار ماهره بیش از 10-15 تا لگاسی صفر و بدون پلاک رو آوردن که از روی کامیون پیاده ش کردن خط و خش ها و فرورفتگی ها رو تعمیر کردن و چند باری حتی گلگیرها نیاز به تعویض بوده و بعد دوباره ماشینها رو سوار ایسوزو کردن و بردن. میگفت یک موردی نیمه ی عقب ماشین رو جمع کردن دوباره و بعد بردن روی کامیون! :x
دین،ایمان،صداقت و معرفت که در میون ایرانی های عزیزززز! نیست. لطفا وقتی برای خرید این ماشین توی مدل های صفر یا حتی خیلی کم کارکرد مراجعه میکنید حتما کارشناس خبره و صافکار با خودتون ببرید. برای سایر ماشین های وارداتی حتی از خود شرکت های واردکننده هم همین طور. اینجور کارا چیز تازه ای نیست ولی اینکه یه دلال بی هویت به اسم سیف خودرو میاد ماشینها رو میده دست دلالای دیگه که بفروشن بعد با علم به ایراد دار بودن ماشین ها بعد از pdi ماشین توی خود سیف خودرو به عنوان ماشین صفر بی مشکل تایید بشن دیگه واقعا نوبره و نشون از فساد کاملا سازمان دهی شده داره!واقعا حیف سوبارو که گیر این آدمای رذل افتاده!
خلاصه خیلی مراقب باشید.

پانوشت: زمانی که بنده توی اطلس بودم که کسی جرات همچین کاری رو نداشت که با ماشین صفر همچین شامورتی بازی هایی در بیاره اما برای ماشینهای کارکرده ی مراجعه کننده برای تعمیر کم پیش نمیومد که ماشین رو بچه ها به در و دیوار بزنن و بی سر و صدا جمع و جورش کنن!
حتی یک مورد بود به علت اشتباه تکنسین اوپیروس از روی جک افتاد و داغون شد ولی جمع اش کردن!
لطفا خیلی بیشتر از قبل مراقب باشید. اگه امکان پذیر بود ماشین رو روی جک 4ستون برده و از زیر هم کاملا همه جاش رو چک کنید تا بیش از حد متضرر نشید.
تجربه خود من هماینه حتما با کارشناس برای بررسی خودروبرید.خودروحتما شسته شده تحویل بگیرید تا ایرادات رنگ وبدنه مشخص باشه.یکی از دوستان بنده تیانا از ننمایندگی تحویل گرفت وموقع فروش متوجه شد گلگبر تعویضیه ومتاسفانه نمایندگی زیر بار نرفت.کولئوس من هم موقع تحویل خیلی خاکی بود.بعد از کارواش متوجه شدیم سپر قلم گیری شده وگلگیر فرورفتگی داره
گمرک موقع جابجایی رحم نمیکنه به خودروها
alireza1337
نوع خودرو: new santafe comming.

پست توسط alireza1337 » 09 اکتبر 2015, 00:49

سلام
دوستان من امروز از اقای نوین پیگیری کردم گفتن 2هفته بود ترخیص نداشتن تا اخر مهر نوبتتون میرسه یه پک هست دارن ترخیص میکنن که برج رو پوشش میده همشونم مثل قبلن یعنی مانیتور همون کوچیکس
سانتافه 2015-120 روزه-93/5/19---قیمت قطعی 93/12/19-60 روز کاری----الحاقیه دوم!!
Fingool
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط Fingool » 11 اکتبر 2015, 10:39

سلام.
آقایون اینجا 99% بحث راجع به تاخیر تحویل سانتافه شده.
ضمن احترام به اون دسته از دوستان، آیا کسی راجع به مشکلات تحویل یا تاخیر این سوناتا LF های تحویل 30 روزه تجربه ای نداره؟ چند وقته میدن؟
نمایه کاربر
Mojo
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: کمری-سمند-سوناتا lf

پست توسط Mojo » 12 اکتبر 2015, 08:53

Fingool نوشته شده:سلام.
ضمن احترام به اون دسته از دوستان، آیا کسی راجع به مشکلات تحویل یا تاخیر این سوناتا LF های تحویل 30 روزه تجربه ای نداره؟ چند وقته میدن؟
سلام.
شما هم سوناتا ثبتنام کردین یا میخواین بکنین؟
برای ما 45 روز کاری تموم شده و هنوز ندادن...همینجور هم میگن این هفته ترخیص و اون هفته ترخیص و...
Arash
Fingool
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط Fingool » 12 اکتبر 2015, 11:47

Mojo نوشته شده:
Fingool نوشته شده:سلام.
سلام.
شما هم سوناتا ثبتنام کردین یا میخواین بکنین؟
برای ما 45 روز کاری تموم شده و هنوز ندادن...همینجور هم میگن این هفته ترخیص و اون هفته ترخیص و...
پس اینطور! از دوست و آشناها چطور؟ کسی دور و برتون هست که ثبت نام کرده باشه؟ از وضعیت دیگران هم خبری دارید؟
حقیقتش رو بخواین من صبر کردم دوباره شرایط 36 ماهه بذارن بعد ثبت نام کنم.
خیلی دل خوشی از شرکتی گرفتن ندارم ولی ریسک خرید مدت دار از بیرون خییییلی زیاده. جرات نمیکنم 100 تومن بدم بعد 45 روز منتظر بشینم ببینم شرکتش کلاهبردار از آب در میاد یا نه! ولی این عظیم خودرو و ساره خودرو شرایط خوبی دارن. ولی خب جرات نمیکنم چون این 100 تومنو واقعا با عرق جبین جمع کردم :-x :( :-o :-o

احتمالا 2016 رو که بیارن برای 15 ها دوباره شرایط 36 ماهه هم میگذارن
ارسال پست

بازگشت به “کلوپ هيونداي Hyundai”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان