موتور ديزل تراي رنجرور

مباحث مربوط به تمامي محصولات روور
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
jeep
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت

Re: موتور ديزل تراي رنجرور

پست توسط jeep » 25 اکتبر 2010, 13:28

سلام
متاسفانه فروشنده ها چیزی در مورد مشخصات موتور ها نمی دونستن در مورد سال ساخت هم من نپرسیدم.
یه موتور سرز کره ای هم هست 1981 1.5 میگفت.و یه تویوتا با گیریبکس.که البته مال ماشین سواری هستش .
نمایه کاربر
نیکبخت عبدالملکی
نوع خودرو: LANDROVER DEFENDER

پست توسط نیکبخت عبدالملکی » 25 اکتبر 2010, 16:44

درود
ماشینتون چیه ؟
jeep

پست توسط jeep » 26 اکتبر 2010, 18:34

رنجرور ماماني
نمایه کاربر
alinik1363
نوع خودرو: مگان 2006
محل اقامت: مشهد

پست توسط alinik1363 » 15 دسامبر 2010, 18:27

defender90 نوشته شده:بهترین گزینه ها موتور های گازوئیلی پر قدرت و پر دور سوپرشارژ دار هست که تنوع زیادی هم دارن حتی یه 4 سیلندرش هم فکر کنم جواب بده
--------------------------------

سلام دوست عزیز (آقای دیفندر) به خاطر قسمی که داده بودید، کل تاپیک رو خوندم، چیزی که در پستهای شما نظرم رو جلب کرد، تاکیدی بود که روی موتور دیزل ایسوزو کرده بودید و خوب توضیح کمی داده بودید، می خواستم بپرسم که آیا منظورتون، موتور همین ایسوزوهایی هست که الان به صورت کامیونت در ایران متداول شده ؟؟؟؟

اگر منظورتون همینه، کسی رو میشناسید که موتور ایسوزو رو روی SUV های قدیمی مثل لندرور، چیپ یا رنجرور نصب کرده باشه؟
بارها موتور این کامیونت ها رو وارسی کردم، هم سرعت خوبی دارن، هم قدرت و ضمنا کم صدا هم هستند. اگر بشه اینها رو روی SUV نصب کرد خیلی عالی میشه ولی تا به حال با کسی برخورد نکردم که چنین تجربه-ای رو داشته باشه، آیا شما کسی رو میشناسید؟

علاوه بر اینها از قیمت موتور دیزل ایسوزو هم خبری ندارم.
نمایه کاربر
alinik1363
نوع خودرو: مگان 2006
محل اقامت: مشهد

پست توسط alinik1363 » 16 دسامبر 2010, 00:46

alinik1363 نوشته شده:
defender90 نوشته شده:بهترین گزینه ها موتور های گازوئیلی پر قدرت و پر دور سوپرشارژ دار هست که تنوع زیادی هم دارن حتی یه 4 سیلندرش هم فکر کنم جواب بده
--------------------------------

سلام دوست عزیز (آقای دیفندر) به خاطر قسمی که داده بودید، کل تاپیک رو خوندم، چیزی که در پستهای شما نظرم رو جلب کرد، تاکیدی بود که روی موتور دیزل ایسوزو کرده بودید و خوب توضیح کمی داده بودید، می خواستم بپرسم که آیا منظورتون، موتور همین ایسوزوهایی هست که الان به صورت کامیونت در ایران متداول شده ؟؟؟؟

اگر منظورتون همینه، کسی رو میشناسید که موتور ایسوزو رو روی SUV های قدیمی مثل لندرور، چیپ یا رنجرور نصب کرده باشه؟
بارها موتور این کامیونت ها رو وارسی کردم، هم سرعت خوبی دارن، هم قدرت و ضمنا کم صدا هم هستند. اگر بشه اینها رو روی SUV نصب کرد خیلی عالی میشه ولی تا به حال با کسی برخورد نکردم که چنین تجربه-ای رو داشته باشه، آیا شما کسی رو میشناسید؟

علاوه بر اینها از قیمت موتور دیزل ایسوزو هم خبری ندارم.
--------------------------------- "دیفندر" :

سلام برادر ببین من خودم یه موتور مزدا rf گرفتم و میخوام نصب کنم
جزئیاتش تو کلوب افرود تاپیک نصب موتور دیزل برای پاژن هست
موتور ایسوزو عالیه (همون کامیونت ها ) ولی قیمتش بالای 5.5 هست که به نظر من ارزش نداره من موتور خودمو 1.400 خریدم توربو مدل 2004 هست
این طرف که هم تعمیر کاره هم وارد کنندس تا 10 ملیون هم موتور داره
یه موتور رو ماشین خودش هست 7 تومن برا خودش در امده ولی چنان اژدهایی هست که من با سمند هر کار کردم نگرفتمش
خودش هم نصب میکنه کامل موتور روشن تحویل میده تنها مشکل اینه که این اقا تو بوکان ساکن هستن حالا اگه اون تاپیک رو دیدی و عکسای موتور من رو هم دیدی و علاقه مند بودی بگو تا شمارش رو بهت بدم

سر جدتون ارواح مرده هاتون جون بچه هاتون ترا به مقدستاتون :
اول تاپيك را بخوانيد بعد سوال بپرسيد مرديم انقدر بحث تكراري كرديم
kamranbmw
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پراید
محل اقامت: قاره کوچک

پست توسط kamranbmw » 04 آگوست 2011, 01:02

فکر می‌کنم موتور نیسان دیزل sd33 واسه رنجرور مناسب باشه!
موتور با گیربکس روی پاترول یکی‌ از بچها نصب تا ۱۲۰-۱۳۰ تا رو راحت میره. دف پاترول ۳.۷/۹ ، رنجی‌ ۳.۵/۱ احتمالا رنجی‌ سرعت بیشتری باید داشته باشه!
البته شتابش زیاد نیست ! ولی‌ قدرتش فوق العاده است!
ناشنوا باش وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند
jeep

پست توسط jeep » 26 آپریل 2012, 17:59

سلام.
از دوراهنمایی دوستان کمال تشکر را دارم.از خیر موتور دیزل گذشتم و یه رنجرور اوراقی خریدم و موتور اونو تعمیر و روی ماشین خودم استفاده کردم.با این کارتقریبا از تمامی قطعات و لوازم یدک دارم که باعث شده دستم واسه تغییرات رو ماشین بازتر باشه.اولین کاری که میخوام انجام بدم نصب کاربراتور بیوک رو ماشینه
برای اینکار منیفو ل با تغییراتی اماده نصب کاربراتور جدید شده موتور رو با شرایط جدید استارت کردم حالا مشکل اینجاست که مصرف خیلی بالاست.اگه اساتید نظری دارن مضایقه نکنن.اینم بگم که سوزنهای کاربراتور جدید با کوچیکترین سایز ممکن تعویض شدن
با تشکر
نمایه کاربر
Mohammad
يار قديمي
نوع خودرو: C107,C350,XV50

پست توسط Mohammad » 22 اکتبر 2012, 19:23

سلام
رنجرور اوراقی رو چند خریدید؟ بقیه لوازمش بخصوص تزئینی ها در چه شرایطی هستن؟
«هزار دوست كم است و یك دشمن زیاد»
ارسال پست

بازگشت به “روور Rover”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان