پروژه سیستم کیفیتی PersiKing 2

اين بخش مختص پروژه هاي اعضاء مي باشد.
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:

- لطفا پیش از ایجاد تاپیک جدید، به وسیله ی گزینه جستجو، از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
نمایه کاربر
Persi King
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت

پروژه سیستم کیفیتی PersiKing 2

پست توسط Persi King » 25 مارس 2018, 00:40

سلام

پروژه قبلی سیستم صوتی برای ماشین قبلیم توی همین تیونیگ تاک انجام شد و از نتیجه کار خیلی خیلی راضی بودم، اینم لینگ پروژه قبلی:
http://tuningtalk.com/forum/viewtopic.p ... &start=110

حالا یه دنا پلاس توربو جدیدا تحویل گرفتم و میخوام روی این هم با کمک و همفکری دوستان یه سیستم نصب کنم.

وسایلی که موجود دارم و میخوام ازشون استفاده کنم ایناست:
1- ساب آلپاین تایپ ایکس Alpine SWX-1242D توی باکس سیلد حدود 35 لیتری
2- آمپ مونو ساند استریم SoundStream PX2000D
3- آمپ چهار کانال Kenwood KAC-X41

اول نظرم روی تعویض مالتی مدیا دنا با مدل اندرویدی بود. اما مدل اندرویدی مناسب برای دنا پلاس پیدا نکردم. فقط در صورتی برایم توجیه داره که مالتی مدیا رو عوض کنم که یه مدل اندرویدی سیم کارت خور پیدا کنم که نرم افزارایی مثل ویز به صورت آنلاین روش کار کنه. حالا باز اگه شما مدلی میشناسید معرفی کنید. در غیر این صورت ترجیحم استفاده از سیستم فابریک خود دناست و استفاده از یک پروسسور برای بهینه سازی صدا.

ساب تایپ ایکس توی این باکس سیلد کوچیک به نظر خودم خیلی خوب عمل میکنه. اما یه ساب رفرنس R1 سایز 15 اینچ هم دارم که خودم از صدای این تایپ ایکس بیشتر خوشم میاد.

حالا نظر دوستان برای کامپوننت مناسب و سایر قطعات چیه؟
نمایه کاربر
Persi King
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت

Re: پروژه سیستم کیفیتی PersiKing 2

پست توسط Persi King » 14 می 2018, 12:07

قدیما قسمت سیستم صوتی خیلی رونق داشت، الان هیچ خبری نیست!

اولا خودرو رو با سورن توربو جایگزین کردم، سقف دنا و صندلیش مدلی بود که آدم توش ناراحت بود، ترجیح دادن سورن بگیرم که جادارتر باشه.

برای هد یونیت چون کولر روی ضبط انتخابم خیلی محدوده و باید مدل تصویری اندرویدی دابسر بگیرم. این مدل از بقیه بهتر به نظر میرسه.

برای کامپ جلو گلیدن 10 اینچ سری M و برای کامپ عقب گلیدن 16 اینچ سری M پیشنهاد دادن.

نظر دوستان پیه؟
ارسال پست

بازگشت به “مباحث سیستمهای کیفیتی (SQ)”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان