بستن سیستم برای MVM 530

اين بخش مختص پروژه هاي اعضاء مي باشد.
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:

- لطفا پیش از ایجاد تاپیک جدید، به وسیله ی گزینه جستجو، از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
peyman_mob
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت

Re: بستن سیستم برای MVM 530

پست توسط peyman_mob » 13 مارس 2012, 15:50

dryboy13 نوشته شده:تا جایی که یادمه پخش های پایونیر اول روتو میخونن بعد میرن سراغ فولدرا و در کلیه مراحل بر حسب تاریخ پخش میشه نه اسم
-----------------------------------------------------------------
راه حلشم برای اینکه بر حسب اسم پلی شه اینه که یه نرم افزار داره که اجراش میکنی و بعد ازت یه درایوو میخاد و شما فلشو معرفی میکنیو بعد استارتو میزنی و حالا کل فایلهای شما تاریخشون یکیه پس پخش میره سراغ پلی از رو اسم
من نمیدونم دقیقا منظورتون چه تاریخیه؟چون چند تا تاریخ داریم و البته به سادگی نمیشه هیچکدومشون هم تغییر داد.به تگ ها اشنا هستم ولی اونجا نمیشه تاریخ رو تغییر داد
اهنگ ها هم من معمولا توی روت میریزم
اسم نرم افزار رو لطف میکنی؟ :fly:
peyman_mob

پست توسط peyman_mob » 15 مارس 2012, 16:26

دوستان یا کراس اور و یا توییتر های عقب اصلا در حد سیستمم نیستن و فکر کنم حتما باید عوض بشن
ماشین رو خاموش گزاشتم.rca جلو رو قطع کردم صدا رو هم روی کم گزاشتم.متاسفانه از توییتر عقب وایت نویز در میاد! مخصوصا سمت راستی که فعلا قطعش کردم

البته سیم اسپیکر کم اوردم و ووفر های عقب رو با سیم کراس اور وصل کردم ولی خوب این چه ربطی به کراس اور داره؟

ولی وقتی همه با هم روشنه اصلا همه چیز توی صدا گم میشه واسه همین فقط روز اول متوجه شدم،امروز هم شانسی متوجه شدم.دوستان نظرشون چیه؟

واسه عقب سری قدیم هرتز رو وصل کردم و جلو رو سری جدید.واقعا سری جدیدش فوق العادس!
peyman_mob

پست توسط peyman_mob » 03 ژولای 2012, 16:07

خوب دوستان من هم تغییراتی دارم روی سیستمم میدم
اول اینکه امپ مونو و ساب ور گزاشتم واسه فروش
دیگه نمیخوام ساب استفاده کنم واسه همین یه جفت hsk165 که جلو بستم رو میخوام باز کنم بجاش یه جفت اسپیکر ببندم که بتونم ازش بیس خوبی هم بگیرم.عقب هم که یه جفت hsk165 قدیمی رو دست نمیزنم واسه خودش هست
امپ استریوم هم که 7541 هست

حالا دوستان با هزینه ی حداکثر 200 تومن یه اسپیکر با بیس خوب معرفی کنید من که فکر 6975 رو میشناسم توی اسپیکرها.
ترجیح هم میدم اسپیکر رو دست دوم بگیرم
منتظر نظراتتون هستم
aryan_
نوع خودرو: mvm 530

پست توسط aryan_ » 21 می 2018, 01:57

سلام خسته نباشید خدمت اساتید محترم . اقا میخوام ی سیستم واسه ام وی ام 530 بزارم . فقط نمیدونم پخش چی بگیرم . ایا پخش خود ام وی ام سیستم میخوره یا باید عوض شه ؟ . پخش چی باید بزارم اگه قراره عوض شه . باند چی بزارم . ساب 2000 بوستر میخوام . امپ چند هزار میخواد ؟ . ی توضیح مختصر بدید ممنونتون میشم .
ارسال پست

بازگشت به “مباحث سیستمهای کیفیتی (SQ)”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان