مكانيكهاي سيناد رو كه از كارشون راضي هستيد معرفي كنيد

تصویر محصول کیش خودرو

مدیر انجمن: دينگاليگا

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:

- لطفا پیش از ایجاد تاپیک جدید، به وسیله ی گزینه جستجو، از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
shahoo2
شروع حركت
نوع خودرو: سیناد دو

Re: مكانيكهاي سيناد رو كه از كارشون راضي هستيد معرفي كنيد

پست توسط shahoo2 » 07 ژولای 2013, 22:01

مکانیک‏های خوب سیناد در تهران:
- آقای بیات: تهران پارس، خیابان استخر، خیابان 244 شرقی (صفایی فراهانی) پلاک 81، شماره همراه: 09123905695
- آقای شفیع‏زاده: میدان پونک، به سمت بوستان نهج‏البلاغه (خیابان همیلا)، شرکت رنوپارس، شماره همراه 09125149866
- آقای حسینی: کرج شماره همراه:09125170309
نمایه کاربر
hd118
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: سیناد 2 سرمه ای
محل اقامت: تهران

پست توسط hd118 » 08 ژولای 2013, 08:20

من آقای بیات رو نمی شناسم ولی شفیع زاده فوق العاده است و آقای حسینی هم چند نفری پس از مراجعه اظهار نارضایتی می کردند از ایشون
سینه بی عشق مباد
نمایه کاربر
iransas
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: دوو GTi93
محل اقامت: سنگسر

پست توسط iransas » 09 ژولای 2013, 18:37

سلام به نظر من فقط آقاي شفيع زاده رو بچسبيد و اون شماره ها رو هم براي محكم كاري داشته باشيد.
رفيق ما سينادش ريپ ميزد برد پيش آقاي بيات گفته بود بايد دلكوش عوض بشه و چندتا خرج ديگه ميخواست رو دست رفيقمون بذاره.خلاصه با همون وضع بردش پيش آقاي شفيع زاده و با تعويض سنسورهوا ماشين از اين رو به اون رو شدخودش كفش بريده بود.
منم تهران پيش ايشون رفته بودم زماني كه داشتن صفحه كلاچ ماشينم رو درست ميكردن پشت سرهم زنگ خور داشتن.
براي اطمينان از سينادسوارهاي مقيم تهران هم ميتونيد كمك بگيريد و آمار ايشون و بقيه مكانيك ها رو در بياريد.
از آقاي حسيني هم خودم خريد كردم و راضي نبودم در موردمكانيكيش نميدونم.
موفق و سربلند باشيد.
Hossein
نمایه کاربر
hd118
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: سیناد 2 سرمه ای
محل اقامت: تهران

پست توسط hd118 » 10 ژولای 2013, 18:39

فقط شفیع زاده
البته به کوری چشم کیش خودرو و مدیریت نالایقش ( کارگاه )
سینه بی عشق مباد
yellow
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پیکان-اردی-سیناد-پژو
محل اقامت: گرگان

پست توسط yellow » 03 نوامبر 2013, 10:54

سلام..دوستان اقای شفیع زاده به دلیل مزاحمت های بسیار و وقت گیری که واسشون پیش اومده از بچه ها خواستند شماره ایشون رو از اینترنت بردارند و پاک کنند.خیلی مشکل پیش اومده واسش.. حتی یه مین نمیتونه کار کنه..
هر روز به این سوال فکر میکنم آیا خودروسازهای ما این توهم که ماشینهایشان ایمن، استاندارد و ارزان است را باور دارند یا اینقدر بازیگرهای خوبی هستند.
نمایه کاربر
rani_holoo
نوع خودرو: سیناد2
محل اقامت: اصفهان

پست توسط rani_holoo » 03 نوامبر 2013, 14:13

دوستان تو اصفهان بجز جلال کسی رو میشناسین واسه کارای ماشین
فیصل
شروع حركت
نوع خودرو: سیناد دو

پست توسط فیصل » 24 نوامبر 2013, 21:28

سلام دوستان ، ماشین من روشن نمی شد یک بنده خدایی بعد از کلی کلنجار فیش سنسور هواشو قطع کرد ماشین روشن شد . الان هم چراغ سنسور هوا پشت آمپر روشن می مونه ،
باید چکارکنم تا ایرادش رفع بشه ؟
آیاباید دیاگ بشه ؟
گرگان جایی رو سراغ دارید واسه دیاگ سیناد ؟
تشکر /یاعلی
نمایه کاربر
iransas
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: دوو GTi93
محل اقامت: سنگسر

پست توسط iransas » 25 نوامبر 2013, 11:24

سنسور هوا براي سوخت و ساز بهتر ماشينه و بودنش از نبودنش خيلي بهتره .
يكي تهيه كنيد و جايگزينش كنيد بهتره.
براي راهنمايي بهتر ميتونيد از آقاي شفيع زاده كمك بگيريد.
شمارش بالاي صفحه است.
موفق باشيد.
Hossein
yellow
نوع خودرو: پیکان-اردی-سیناد-پژو
محل اقامت: گرگان

پست توسط yellow » 27 نوامبر 2013, 16:37

سلام فیصل جان بابا تو شمارتو هم که ندادی به من .. تو که گرگان هستی بیا ببینیمت با هم اشنا بشیم و بتونیم یه مکانیک درست درمون پیدا کنیم حداقل تو شمال بچه ها یه مرکز داشته باشن ..گگان سیناد داره زیاد میشه اخه..در ضمن سنسور اکسیژن رو مصرف ماشین . و کارکرد بهینه تاثیر بالایی داره .
هر روز به این سوال فکر میکنم آیا خودروسازهای ما این توهم که ماشینهایشان ایمن، استاندارد و ارزان است را باور دارند یا اینقدر بازیگرهای خوبی هستند.
meysam134
نوع خودرو: سیناد

پست توسط meysam134 » 27 ژانویه 2014, 16:07

سلام دوستان -داستان طولانی است ولی ضرر ندارد!
من تصادفی با سینادم داشتم که سپر و گوشه گلگیر نیاز به تعمیر داشت -یه سپر ساز تو تهران رفتم گفت فایبر کاری 70هزار میشه - میخواستم کار تمیز باشه ،تصمیم گرفتم سپر نو بندازم - سپر در نمایندگی تهران 350هزار ، آقای شفیعزاده (استاد سیناد) 250هزار ، واما چشمتون روز بد نبینه یه جایی تو کرج که شمارش از تو همین سایت برداشتم سپر جلو 160 هزار - دیدم چه خوب -گفتم به به نونمون تو روغن! تماس گرفتم و قرار شد 100هزار بریزم به حساب تا 3 الی 4 روز بعدش سپر نو برسه به دستم- اما ... 2هفته بالا و پایین پریدم تا سپر آماده شد تو این دو هفته بدلیل مشغله با سیناد تردد میکردم که کاپوت برگشت روشیشه و شیشه ... به خیر گذشت - تا اینکه ماشینو بردم کرج برای نصب شیشه و سپر - دو هفته هم بالا و پایین پرییدم تا مکانیک بسیار خوب و ... گفتند ماشین حاضره - رفتم کرج دیدم که حاضر نیست -خلاصه آستینو بالا زدم از ساعت 5 بعد از ظهر تا 12 شب پا به پای مکانیک خوب داستانمون کار کردم -سپر سمت شاگرد 3سانت بیرون تر بود به طوری که پاچه شلوار مکانیک خوب ما را پاره کرد -شیشه جلو (سمت شاگرد) 1 سانت بالا تر از بدنه بود- چراغ ...- آفتابگیر...- مغزم دیگه پکید و... حالا صورت حساب :160 سپرجلو --250 نصب سپر وچراغ جلو سمت شاگرد --230000 خرده کاری ( رگلاژ کاپوت،نصب آفتابگیر )--165شیشه ونصب آن --فقط میخواستم پول و بدم و از اونجا خارج شم وهمین کارو کردم ----------------فردای اون روز وفرداهای دیگه عیوب که تو اون شب شوم خودشونو به ما نشون ندادن ،حالا...دیدم که به به شب بوده و ما کلاه سرمون رفته و هم کلاهمنو برداشتن !!! سه تا باند از سیستم سیناد کم شده - سپر بدون دیاق و فقط بوسیله دو تا پیچ ،یکی سمت گلگیر شاگرد و دیگری سمت گلگیر راننده وصله و سپر روی گارد آهنی زیری آویزان است و خیلی عیوب دیگه -- مثلا صدای موتور زیاد شده !!!!!!!!!!!!!و.......پایان
اگه سینادتون را دوست دارین تعمیرگاه کرج نبرین -خدا شاهده دست آقای شفیعی زاده را می بوسم اصلا روم نیشه این گند (سینادمو) پیشش ببرم
ارسال پست

بازگشت به “سیناد Sinad”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان