مكانيكهاي سيناد رو كه از كارشون راضي هستيد معرفي كنيد

تصویر محصول کیش خودرو

مدیر انجمن: دينگاليگا

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:

- لطفا پیش از ایجاد تاپیک جدید، به وسیله ی گزینه جستجو، از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
shahoo2
شروع حركت
نوع خودرو: سیناد دو

Re: مكانيكهاي سيناد رو كه از كارشون راضي هستيد معرفي كنيد

پست توسط shahoo2 » 28 ژانویه 2014, 11:39

آقا ای ول که نوشتی. خیلی ها از دست مکانیک کرج شاکی هستند. انصافاً آقای شفیع زاده تکه. ولی خوب بقیه شماره ها رو هم برای مبادا نگه دارید.
yellow
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پیکان-اردی-سیناد-پژو
محل اقامت: گرگان

پست توسط yellow » 28 ژانویه 2014, 13:39

سلام . اولا بگم من بالاجبار چند باری نمایندگی و پیش تعمیر کارهای دیگه رفتم.اصلا اینقدر بد که میگید نبودند و اگه خودتون کمی دقت کنید و دقیق باشید و بی تجربه نباشید کارتون اتفاقا خوب هم پیش میره و مشکلی پیش نمیاد.ضمنا نمایندگی خیلی چیزها رو گارانتی هم میکنه .اما مشکلات خاص خودش رو هم داره.نکته مهم بعدی اینکه دوستان قدیمی و جدید واسه بار چندمه که میگم .حتما دوستانی که شفیع زاده رو دیدند و میشناسند نظر من رو تایید میکنند.بنده خدا کم مونده هر بدو بیراهی که بلده به کسی که شمارش رو تو سایت گذاشته بده .. اما چرا ؟؟؟ چون در هر 10 دقیقه 10 نفر زنگ میزنن و در مورد ماشین سیناد یا ایراداتش یا تفاوتش با پراید یا 206 سوالات چرند میکنند .نصفه شب خودش و زن و بچش رو بیدار میکنند واسه کارهای بیخود.یا کسانی که نمیدونند کاپوت ماشین چجوری باز میشه زنگ میزنن میگن ماشینمون خراب شده و شما مفتی و از راه دور کمکمون کن..میگن قطعه رو بفرست ما رفیق فلانی هستیم و پولش رو بهش نمیدند .میگن قسطی میدیم نمیدهند ..هم شفیع زاده بیچاره میشه هم اگه واقعا کسی تو جایی گیرکنه بهش دیگه اعتماد نمیشه کرد و واویلا.....اولا از ادمین عاجزانه میخوام به خاطر رفاه سیناد دارن عزیز در انجام شدن کارهای ماشینشون و مهمتر از همه رفاه حال خود شفیع زاده و خونوادش پست هایی که شماره شفیع زاده توشه رو حذف کنند و به ذکر نام یا ادرسش بسنده بشه ..
دوم اینکه عزیزان دوستان خواهشن ...التماس میکنم وقت تعمیرکار رو واسه چیزهای ساده مثل بستن چراغ کوچیک میزان فرمان لنت یا چیزهای ساده نگیرید و بگذارید کارهای اساسی رو انجام بدهند که هم وقت کافی داشته باشند هم بتونن کامل و صحیح به ماشین ها برسند و هر سری به خاطر مزاحمت های بیجا اچار یا پیچی تو ماشین ها جا نگذارند که من این رو خودم چند بار دیدم که بیچاره داشت روانی میشد دیگه...کار هم خوب از آب در نیومده بود..پس لطفا دقت کنید و همکاری کنید.تشکر عزیزان.
هر روز به این سوال فکر میکنم آیا خودروسازهای ما این توهم که ماشینهایشان ایمن، استاندارد و ارزان است را باور دارند یا اینقدر بازیگرهای خوبی هستند.
mamali-123
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: سیناد

پست توسط mamali-123 » 10 مارس 2014, 12:00

سلام بچه ها یه مکانیک پیدا کردم برای تعمیر وتعویض پلوس وگردگیر پلوس
کارش فقط پلوسه و تو کرج تکه
آقای غلام یزدان شناس( استاد غلام)
ادرسش کرج . جاده ملارد . نبش کانال فردیس . داخل گاراژ البرز (gm سابق)
02636560911

ضمناً من با آشنا بازی خواهش تمنا کارو دادم دستش
چون ایشون فقط فقط ماشین مدل بالا مثل( آزرا . پرادو . کمری) درست میکنه
yellow

پست توسط yellow » 11 مارس 2014, 10:52

مملی داداش ممنون بابت اطلاعاتت..اما حالا تو اشنا داشتی ..ما که نداریم ماشینمون هم سیناده :-o و ازرا پرادو کمری نیست :shock: چیکار کنیم ؟؟؟
ضمنا مگه پلوس تعمیر هم میشه ؟؟ :srch: ؟؟
هر روز به این سوال فکر میکنم آیا خودروسازهای ما این توهم که ماشینهایشان ایمن، استاندارد و ارزان است را باور دارند یا اینقدر بازیگرهای خوبی هستند.
mamali-123

پست توسط mamali-123 » 12 مارس 2014, 00:34

مشکل اشنا بازی نیست سپردم هر کی سینادی میاد کارشو راه بندازه ما چاکر همه سینادی ها هستیم
اره دادش به من گفت اگه برات تعمیر کنم میشه 350.000تومان و اگه برات استوک گیر بیارم و تعویض کنم 415.000 تومان که من گفتم تعویض کن
ضمناً قیمت تمام شده هردو طرف (شاگرد وراننده) انقدر شده
yellow

پست توسط yellow » 13 مارس 2014, 08:13

دادا اولا ایشالا سلامت واست بچرخه ..دوما پلوس فرانسه گرفتی یا ترک ؟؟؟ سوما یکم گرون باهات حساب نکرده ؟؟
نمایه کاربر
iransas
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: دوو GTi93
محل اقامت: سنگسر

پست توسط iransas » 13 مارس 2014, 17:26

سلام.مملي جان خوشحالم مشكل ماشينت حل شده.
Hossein
نمایه کاربر
rani_holoo
نوع خودرو: سیناد2
محل اقامت: اصفهان

پست توسط rani_holoo » 13 مارس 2014, 19:16

سلام به همه گی
مملی جان خدا رو شکر مشکلت حل شد و بنظر من بابت تعمیر پلوس زیاد بهت گفته چون من پارسال پلوس رنو 5 دادم واسه تعمیر 30 گرفت و واسه 405 2000 هم گفت حدود 70
mamali-123

پست توسط mamali-123 » 14 مارس 2014, 12:23

واقعیت امر این هست که ما بهش 415.000 تومان دادیم بهش (350.000 هزینه پلوس سمت شاگرد و سمت راننده+ 50.000هزینه اجرت تعویض +15.000 هزینه کرایه بار) حالا اگه گرون گرفته . نمیدونم شاید
yellow

پست توسط yellow » 15 مارس 2014, 10:24

من پلوس شاگرد و راننده و گردگیر هاش رو تعویض کامل کردم و فابریک از نمایندگی گرفتم اونم فرانسه ..که اگه بگذاری کنار ترک کیفیتش داد میزنه که چقدر فرق داره (وای به حال اجناس ایرونی ) و ترکش ارزون تره --واسم 330 درومد با نصبش 360 شد تازه مالیات بر ارزش افزوده هم روش بود ..قیمت خود نمایندگی ..حتی شفیع زاده هم گفت قیمت خیلی خوب بوده و خودش گرون ترش رو داشته ..جدا توصیه میکنم با اینکه نمایندگی خیلی وسایل و خدماتش گرونه اما بعضی وقتها به درد میخودره...همیشه هم دنبال جاهای خاص و ادم های خاص نباشید ..حالا نمیدونم نمایندگی اشتباه داد یا شانس ما بود اما من به شخصه تا حالا از نمایندگی خیلی ناراضی هم نبودم ..درسته در خیلی اوقات نمایندگی ثابت کرده گرون میگیره و سرسری عمل میکنه و خیلی مسئولیت پذیر نیست و به مکانیک های خودمون نمیرسه اما رو سرشون باشی ..بد نیست...میشه یه کارایی کرد .و کلا قطعاتشون هم در اکثر موارد گرونه اما همیشه اصلی ..یا حداقل من تا حالا نشنیدم جنس تقلبی بدن به کسی.
به هر حال داداش شماها که تهران و کرج هستید یه زنگی بزنید نمایندگی بقلتونه دیگه یه امار قیمتی بگیرید بد نیست ..ضرر که نمیکنید .
ارسال پست

بازگشت به “سیناد Sinad”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان