بخاری سيناد

تصویر محصول کیش خودرو

مدیر انجمن: دينگاليگا

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:

- لطفا پیش از ایجاد تاپیک جدید، به وسیله ی گزینه جستجو، از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
نمایه کاربر
iransas
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: دوو GTi93
محل اقامت: سنگسر

Re: بخاری سيناد

پست توسط iransas » 06 فوریه 2014, 18:03

پس از اين همه بحث و تبادل نظر دوستان به اين نتيجه ميرسيم رادياتور آلومينيومي بهتره!!
Hossein
yellow
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پیکان-اردی-سیناد-پژو
محل اقامت: گرگان

پست توسط yellow » 08 فوریه 2014, 09:31

به نظر من هم الومین بهتره..خراب نمیشه اما شد هم میندازیش دور با خیال راحت یه نوش رو میخری ..زود هم گرم میشه و قدرتش هم فکر نمیکنم خیلی کمتر از مسی باشه چون مس گرون تره به قول دوستمون جنس ها هم که جنس نیست منم با داچ گلمون حسین موافقم.اگر هم کسی تستی از مسی و الومین کنار هم داره بگه ممنون میشیم.
هر روز به این سوال فکر میکنم آیا خودروسازهای ما این توهم که ماشینهایشان ایمن، استاندارد و ارزان است را باور دارند یا اینقدر بازیگرهای خوبی هستند.
نمایه کاربر
rani_holoo
نوع خودرو: سیناد2
محل اقامت: اصفهان

پست توسط rani_holoo » 08 فوریه 2014, 11:24

من دیروز یکی از دوستام اومد رادیاتش رو واسش عوض کردم البته پراید بود و با رادیات المینیوم خوب گرم شد اما مارک ایران رادیاتور بود که نسبت به شرکتی زیاد جنسش جالب نبود و 22 گرفته بودش
yellow

پست توسط yellow » 08 فوریه 2014, 14:11

الان پس رادیاتو بخاری خودت که هم الومینه هم ایرونی چیه پس؟ گفته بودی کارتنش سبزه و فابریک پرایده اما شرکتش رو هم بگو لطفا اگه یادته..
هر روز به این سوال فکر میکنم آیا خودروسازهای ما این توهم که ماشینهایشان ایمن، استاندارد و ارزان است را باور دارند یا اینقدر بازیگرهای خوبی هستند.
نمایه کاربر
rani_holoo

پست توسط rani_holoo » 08 فوریه 2014, 14:53

اره عزیزم شرکتش یادم نیست از فروشندش میپرسم واست
yellow

پست توسط yellow » 09 فوریه 2014, 08:22

اره دادا حتما بپرس که لازم میشه..راستش واسه خیلی از دوستان سایت و خیلی های دیگه که عضو سایت نیستند اما مشکلی دارند یا جایی گیر کردند بحث های ما و انتخاب هامون راهگشا بوده به نحوی که بارها گفتند جایی گیر کردند اما با چک کردن همین مطالب مشکلشون سریعتر ساده تر و ارزون تر حل شده..مطالب شما دوستان گل مشکل خیلی ها رو حل کرده و چون سایت مثل یه سند معتبر باقی میمونه مشکل کلی از عزیزان دیگه رو در اینده نیز حل خواهد کرد..
نمایه کاربر
iransas
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: دوو GTi93
محل اقامت: سنگسر

پست توسط iransas » 09 فوریه 2014, 09:22

yellow نوشته شده:اره دادا حتما بپرس که لازم میشه..راستش واسه خیلی از دوستان سایت و خیلی های دیگه که عضو سایت نیستند اما مشکلی دارند یا جایی گیر کردند بحث های ما و انتخاب هامون راهگشا بوده به نحوی که بارها گفتند جایی گیر کردند اما با چک کردن همین مطالب مشکلشون سریعتر ساده تر و ارزون تر حل شده..مطالب شما دوستان گل مشکل خیلی ها رو حل کرده و چون سایت مثل یه سند معتبر باقی میمونه مشکل کلی از عزیزان دیگه رو در اینده نیز حل خواهد کرد..
----
سلام صبح دوستان به خيرو سلامتي. بنده هم دقيقا با نظر عليرضا جان موافقم اين سايت در آينده ميتونه براي دوستان سيناد سوارمون خيلي موثر باشه.
Hossein
yellow

پست توسط yellow » 22 فوریه 2014, 00:22

دوستان من هم گرگان چک کردم رادیات مسی خیلی کمه و میشه گفت پیدا نمیشه .اما قابل تعمیره اما الومینی رو سوراخ شد باید دور انداختو جالبه هر رادیات کاری بری میگه مسی بهتره از هر نظری..خیلی جالبه.. من دیگه موندم...اما فکر کنم بیشتر با تست قطعات میشه نتیجه دقیق گرفت..مثلا یاسر هنو نگفته رادیاتش چی بود ؟؟
نمایه کاربر
rani_holoo

پست توسط rani_holoo » 22 فوریه 2014, 08:30

سلام به همه سئوال گرفتم اما متاسفانه فروشنده هم تموم کردهبود و مارک رو نمیدونست ولی یادتون باشه موقع خریدبه رادیات یه نگاه بندازین که مطمئن بشی رادیات درجه یکهو روش رنگ نشده باشه

کوچیک همتونم
yellow

پست توسط yellow » 23 فوریه 2014, 10:31

درجه یکه منظورت اینه که نو باشه و دست 2 نباشه دیگه ؟ چون درجش رو که نمیشه فهمید !!!! :(
ارسال پست

بازگشت به “سیناد Sinad”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان