قطعات سیناد

تصویر محصول کیش خودرو

مدیر انجمن: دينگاليگا

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:

- لطفا پیش از ایجاد تاپیک جدید، به وسیله ی گزینه جستجو، از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
سیناد دوست
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت

Re: قطعات سیناد

پست توسط سیناد دوست » 02 آگوست 2014, 21:56

سلام
آفتاب گیر های سیناد مال چه ماشینی هست؟
میشه مال ون(دلیکا و ...) روی سیناد گذاشت؟
یا علی
Mohsenabutalebi
نوع خودرو: سیناد و جیلی امگرند
محل اقامت: تهران

پست توسط Mohsenabutalebi » 03 آگوست 2014, 14:49

امروز قمقمه آب و در قمقمش پوكيد. رفتم مال 206 رو با براكتش و درقممش و بستاش گرفتم 60 تومن. خوب كار ميكنه. و از قمقمه و در قمقمه نايابش بهتر شده.
yellow
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پیکان-اردی-سیناد-پژو
محل اقامت: گرگان

پست توسط yellow » 03 آگوست 2014, 15:44

مگه مال سیلو به سینا د نمیخوره؟...60 تومن زیاد نیست دادا؟..لطفا گه تونستی عکس هم بنداز بیبینیم چی کار کردی..البته حتما مثل کارهای قبلیت خوب و زیبا شده و کاراییش خوبه..
هر روز به این سوال فکر میکنم آیا خودروسازهای ما این توهم که ماشینهایشان ایمن، استاندارد و ارزان است را باور دارند یا اینقدر بازیگرهای خوبی هستند.
نمایه کاربر
iransas
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: دوو GTi93
محل اقامت: سنگسر

پست توسط iransas » 04 آگوست 2014, 09:26

سلام.
اگه درب قمقمه شكست ميتونيد ازدرب قمقمه اپل استفاده كنيد ديگه خيالتون راحته كه جنسش عين سيلويي چيني نداره(البته از چين هرچي بگي برمياد).
موفق باشيد.
Hossein
Mohsenabutalebi

پست توسط Mohsenabutalebi » 04 آگوست 2014, 12:31

داداش عكس گذاشتن براي من كار سختيه. گوشيم از اين 50 تومنياست و دوربين ديجيتالم دم دستم نيست. براكتش خيلي راحت نصب شد. يكي از پيچاشو بستم جاي پيچاي قمقمه قبلي و يكي ديگه رو هم رو گلگير كنار محفظه رله هاي فن يه سوراخ زدم و پيچ مهرهاش كردم عين فابريكي در اومد. مهم اينه كه ارتفاعش رو درست تنظيم كني .تستش هم اينه كه وقتي پيچ هواگيري رادياتور رو باز ميكني و تو قمقمه آب ميريزي اون زماني كه آب از جاپيچ هواگيري ميزنه بيرون ارتفاع آب قمقمه بين ماكزيمم و مينيمم باشه. قمقمه آب سيناد سيلويي هست اما من خودمو خلاص كردم و قمقمه و براكت و بست ها و در قمقمه يكجا 206 انداختم.خوبيش اينه كه همه جا پيدا ميشه. به نظرم قيمتش زياد بد نبود. شايد اگه تا پاسا‍ژ كاشاني ميرفتم برام 50 تومن در ميومد اما خوب گير بودم و بايد ميرفتم بيمارستان. تو ترافيك همت و برج ميلاد و رسالت با قمقمه سوراخ رفتن خودكشي بود. يا موتور مي سوزوندم و يا بايد پول بكسل ميدادم كه هر دوتاش برام گرونتر از اين حرفها درميومد.
yellow
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پیکان-اردی-سیناد-پژو
محل اقامت: گرگان

پست توسط yellow » 05 آگوست 2014, 16:02

محسن جون دادا من شرمندم اینقده میپرسم.داداش مگه قمقمه ای که میگی همون قمقمه شیشه شور نیست ؟
یا من بد متجه شدم ؟
اینی که میگی چجوری به رادیات وصل میشه؟
من هنگ کردم حاجی.
اخه من مطمعنم ماله من به رادیات ارتباط نداره اصلا..
هنو هنگم ???!!!!!!!
هر روز به این سوال فکر میکنم آیا خودروسازهای ما این توهم که ماشینهایشان ایمن، استاندارد و ارزان است را باور دارند یا اینقدر بازیگرهای خوبی هستند.
Mohsenabutalebi

پست توسط Mohsenabutalebi » 05 آگوست 2014, 18:08

نه داداش. مكانيك ها به منبع انبساط آب موتور ميگن قمقمه. خودش مستقيما به رادياتور وصل نيست. با دوتا لوله به مجموعه آب وصله. مثل 206 كل مجموعه آب تحت فشاره و فقط يه پيچ هواگيري داره. وقتي آب سيستم مياد پايينتر از مينيمم صبر ميكنن موتور سرد شه پيچ هواگيري رو باز ميكنن و جرعه جرعه و يواش يواش تو قمقمه آب ميريزن و صبر ميكنن تا آب از پيچ هواگيري بزنه بيرون بعد پيچ رو سفت ميكنن و استارت ميزنن. آب قمقمه كه رفت پايينتر و عادي شد در قمقمه رو محكم ميكنن. اينطوري ديگه سيستم هوانميگيره و موتور خوب خنك ميشه. راستي داداش يه چيزي كشف كردم. فيلتر هوا كه كثيف باشه يا مسير هوا گرفتگي داشته باشه موتور بد استارت ميخوره و بايد بهش گاز بدي تا روشن شه !!
Mohsenabutalebi

پست توسط Mohsenabutalebi » 06 آگوست 2014, 11:04

امان از حواس پرت .ديشب درباك رو تو پمپ بنزين جا گزاشتم. ديگه پيداش نكردم. شنيده بودم پيكاني ميخوره. كسي نظري نداره؟!
Mohsenabutalebi

پست توسط Mohsenabutalebi » 06 آگوست 2014, 15:48

ممنو ن از نظراتون :| . همون دره باكه پيكاني ميخوره منتها از نوع مغزي بزرگش. حواستون باشه مثل من مغزي كوچيكشو نگيريد كه نميخوره و رو دستتون ميمونه. دوتا در باكها براي من 15 تومن تموم شد. اولي قابش فيت بود ولي مغزيش كوچيك بود و دومي قابش كوچيك بود و مغزيش اندازه . از دوتاش يه در باك در اومد كه هم قابش فيت بود و هم مغزيش ميخورد.
نمایه کاربر
iransas
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: دوو GTi93
محل اقامت: سنگسر

پست توسط iransas » 06 آگوست 2014, 19:58

سلام.محسن جان نيساني هم يه تست ميكردي نيساني هم امكان خوردنش خيلي زياده.
موفق باشي.
Hossein
ارسال پست

بازگشت به “سیناد Sinad”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان