استخدام طراح 3 بعدی و برنامه نویس CNC در تاپ فیول 1395

ريس شاپ و تقوبت خودرو خارج از دنياي مجازي
http://www.topfuelms.com
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
نمایه کاربر
Mostafa
مدير كل سايت
نوع خودرو: مشخص نشده!

استخدام طراح 3 بعدی و برنامه نویس CNC در تاپ فیول 1395

پست توسط Mostafa » 06 مارس 2016, 18:07

درباره محل کار:
تاپ فیول موتور اسپورت ، مجموعه ای کوچک اما با خدمات و تولیدات بزرگ با تکنولوژی بالا در پیشرفته ترین سطح مشغول به فعالیت است .
تولیدات این مجموعه از قبیل پیستون , شاتون , میل لنگ , میل بادامک ,دنده , ecu همه در سطح و گرید موتور اسپورت است ، سطح پیشرفت این مجموعه از سال شروع تا به حال بی نظیر بوده و بعد از این هم اینطور خواهد بود .

تشريح سمت:
مجموعه TMS تاپ فیول موتور اسپورت در ۲ بخش تولید و خدمات خودروهای مسابقه ای فعالیت میکند , این مجموعه در بخش تولید جهت تکمیل گروه کاری خورد به یک شخص با مشخصات زیر نیاز دارد .
برنامه نویس cnc , مهم نیست که با چه نرم افزاری کار میکنید ، مهم اینه که برنامه نویسی و خروجی گرفتن Gcode را به خوبی بلد باشید .
طراحی قطعه , مهم نیست با چه نرم افزاری طراحی قطعه رو انجام میدهید ، سالید ورک , کتیا . مهم اینه که این کار رو خوب بلد باشید .
طراحی قالب و جیگ و فیسکچر در راستای انبوه سازی قطعات موتور اسپورت

مهارت ها و شرایط لازم:
تسلط کامل بر نرم افزار برنامه نویسی cnc
تسلط کامل در طراحی سه بعدی
هوش و ای کیو بالا در طراحی
حد اقل تسلط در اوپراتوری cnc و ماشینکاری قطعات و شناخت ابزار

آدرس :
رباط کریم انجم آباد خ تعاون سوله پلاک 11

اگه از تهران میاین به این شکل میشه »»» آزادگان اتوبان ساوه رباط کریم انجم آّباد خ تعاون سوله پلاک11
اگه از کرج میاین به این شکل میشه »»» کرچ , شهریار بعد از وحیدیه ، انجم آّباد خ تعاون سوله پلاک11

latitude : 35°33'0.14"N
longitude : 51° 1'11.85"E

لطفآ رزومه یا درخواست همکاری خودتورن رو پی ام یا به ای میل bestmosi@gmail.com ارسال نمایید .
شماره تلفن من 09126008606 است اگر خواستید میتونید تلفنی در مورد کار صحبت کنید . فقط خواهشآ ساعت 2.45 شب زنگ نزنید بچه خوابه
هر چه بیشتر به دنبال یاد گرفتن رفتم ، متوجه این شدم که هنوز هیچ چیز نمیفهمم ، حالا که میدانم نفهمم ، با فهمیده ها چه کار دارم ؟
ارسال پست

بازگشت به “Top Fuel MotorSport”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان