مباحت مربوط به سيستم تهويه كابين رانا

تصویر

مدیران انجمن: دينگاليگا, whiteshark

w.sh
شروع حركت
نوع خودرو: Runna Lx

Re: مباحت مربوط به سيستم تهويه كابين رانا

پست توسط w.sh » 19 آگوست 2017, 02:31

تصویر
با سلام
این قسمت مربوط به پرسش بالای بنده می باشد . این قسمت ظاهرا به شیشه کیپ نشده ، ایا مشکلی بابت ورود اب به پشت ان وجود ندارد ؟ ممنون از راهنماییتون .
w.sh
شروع حركت

پست توسط w.sh » 21 آگوست 2017, 02:42

w.sh نوشته شده:تصویر
با سلام
این قسمت مربوط به پرسش بالای بنده می باشد . این قسمت ظاهرا به شیشه کیپ نشده ، ایا مشکلی بابت ورود اب به پشت ان وجود ندارد ؟ ممنون از راهنماییتون .
سلام
از بزرگواران کسی هست بنده را راهنمایی نماید؟ یکی از همسایه ها می گفت ولش کن دستش نزن! اخه من بهش گفتم ببرم بدم چسبش بزنن؟! تو رانا ها چند تایی که دیدم همشون این طور بودن . 206 ها اون قسمت که عرض کردم به این صورت طراحی نشده ولی یه 206 دیدم تقریبا کل اون قسمت از سمت راننده تا شاگرد درز داشت ! خلاصه عرض کنم بی خیالش بشم یا دنبال کنم؟
نمایه کاربر
BehZad.HN
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: رانا
محل اقامت: شیراز

پست توسط BehZad.HN » 21 آگوست 2017, 10:15

w.sh نوشته شده:
با سلام
سلام
از بزرگواران کسی هست بنده را راهنمایی نماید؟ یکی از همسایه ها می گفت ولش کن دستش نزن! اخه من بهش گفتم ببرم بدم چسبش بزنن؟! تو رانا ها چند تایی که دیدم همشون این طور بودن . 206 ها اون قسمت که عرض کردم به این صورت طراحی نشده ولی یه 206 دیدم تقریبا کل اون قسمت از سمت راننده تا شاگرد درز داشت ! خلاصه عرض کنم بی خیالش بشم یا دنبال کنم؟
سلام
اکثر رانا ها همینجوریه و این بخاطر جنس پلاستیک و البته افتاب باعث میشه تغییر حالت پیدا کنه اما هیچ تاثیری نداره و اب به پشت اون قسمت نمیره و اگر هم بره از پایین محفظه فیلتر کابین خارج میشه و هیچ گونه تاثیر روی فیلتر و یا ورود اب به داخل کابین نداره
bahman10438
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط bahman10438 » 12 آپریل 2018, 15:49

w.sh نوشته شده:
21 آگوست 2017, 02:42
با سلام
سلام
بی خیال شو ... از اونجا هیچ ابی داخل کابین نمیاد .. من چسب هم زدم بعد از مدتی دوباره باز شد
bahman10438
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط bahman10438 » 12 آپریل 2018, 16:07

سلام
چن روز پیش که کولر ماشین روشن بود زمان قطع و وصل شدن کمپرسور صدا میداد صداش به حدی زیاده که بیرون ماشین هم باشی به راحتی شنیده میشه...یه جا بردم نشون دادم گفت مشکلی نداره کولر تو زمستون کار نکرده یکم کار کنه صداش قط میشه ولی الان چن روزه صداش بیشتر شده..دوستان تا حالا کسی به این مشکل بر نخورده؟؟
نمایه کاربر
ممل-امریکایی
يار همراه
نوع خودرو: ۲۰۶/۴۰۵/پارس/سمند...
محل اقامت: ایران خوزستان
اینستاگرام: @mr_daglas
تماس:

پست توسط ممل-امریکایی » 13 آپریل 2018, 00:14

bahman10438 نوشته شده:
12 آپریل 2018, 16:07
سلام
چن روز پیش که کولر ماشین روشن بود زمان قطع و وصل شدن کمپرسور صدا میداد صداش به حدی زیاده که بیرون ماشین هم باشی به راحتی شنیده میشه...یه جا بردم نشون دادم گفت مشکلی نداره کولر تو زمستون کار نکرده یکم کار کنه صداش قط میشه ولی الان چن روزه صداش بیشتر شده..دوستان تا حالا کسی به این مشکل بر نخورده؟؟
سلام دوست عزیز
چه صدایی میداد؟همون صدای تق ،موقع وصل شدن کلاچ کمپرسور رو میگی؟یا صدایی دیگه میده؟
چشم ها بی فایده اند،وقتی ذهن کور باشد.
sadboy
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پیکان/پراید/ریو
محل اقامت: طهران

پست توسط sadboy » 02 ژوئن 2018, 19:41

سلام رانا مدل ۹۴ دارم فن بخاری بعد از مدتی روشن نمیشه.یه بار کل فن رو باز کردم وصل کردم به باطری درست شد اما دوباره بعد از مدتی که کار کرد دوباره از کار افتاد.رله فن بخاری رو عوض کردم.فیوز ها رو چک کردم و وقتی کولر روشن میکنم صدای کمپرسور میاد اما فن کار نمیکنه.لطفا راهنمایی کنید
محمّد رضا
w.sh
شروع حركت

پست توسط w.sh » 11 ژولای 2018, 09:04

با سلام چند مدتی بود که کولرگیری با بوی نا همراه بود . رفتم و فیلتر کابین رو دادم تعویض . بهتر شد ولی کامل حل نشد . متوجه شدم که با گذاشتن حالت روی صورت و پا این جوری میشه . بنابراین حالت رو گذاشتم روی وزش به سمت صورت و تقریبا حل شد . دوستان نظری دارند راهنمایی فرمایند .
ارسال پست

بازگشت به “رانا - Runna”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان